شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 31 ...   

آیا من حامله هستم؟ (راهنمایی و سوالات)

1. hamed55 نوشته است: با عرض سلام وخسته نباشید
    من حدود 3و4 هفته ی پیش با دوست دخترم رابطه جنسی داشتم.دقیقا یک روز پس از پایان پریودیش بود
    من وقتی ارزا شدم آب منی رو خارج از مهبل ریختم ولی دخول صورت گرفت
    دوست دخترم 24 ساعت بعد از رابطه جنسی یک قرص livoخورد ولی متاسفانه قرص دوم رو 12 ساعت بعد فراموش کرد بخوره و 24 ساعت بعد قرص  دوم رو خورد و دقیقا 3.4 روز بعد از رابطه جنسی دوباره خونریزی پیدا کردوخودش میگفت که پریودیه.و 4و5 روز خونریزی ادامه داشت
    الان بعد از گذشت اینهمه مدت گاهی اوقات سر دردو حالت تهوع داره ایا امکان بارداری هست ؟؟
    اگه نیست دلیل این حالت تهوع ها بعد از گذشت این مدت طولانی چیه ؟؟
    ممنون

اگه پریود منظم داره بارداری منتفیه

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
  2. hamed55 نوشته است: با عرض سلام وخسته نباشید
    من حدود 3و4 هفته ی پیش با دوست دخترم رابطه جنسی داشتم.دقیقا یک روز پس از پایان پریودیش بود
    من وقتی ارزا شدم آب منی رو خارج از مهبل ریختم ولی دخول صورت گرفت
    دوست دخترم 24 ساعت بعد از رابطه جنسی یک قرص livoخورد ولی متاسفانه قرص دوم رو 12 ساعت بعد فراموش کرد بخوره و 24 ساعت بعد قرص  دوم رو خورد و دقیقا 3.4 روز بعد از رابطه جنسی دوباره خونریزی پیدا کردوخودش میگفت که پریودیه.و 4و5 روز خونریزی ادامه داشت
    الان بعد از گذشت اینهمه مدت گاهی اوقات سر دردو حالت تهوع داره ایا امکان بارداری هست ؟؟
    اگه نیست دلیل این حالت تهوع ها بعد از گذشت این مدت طولانی چیه ؟؟
    ممنون

با سلام
    دوست عزیز،با رخ دادن خونریزی ایشون،بارداری منتفی بنظر میرسه!در مورد حالت تهوع و سردرد هم به احتمال زیاد عوارض مصرف داروهاست!البته بسته به متابولیسم بدنی ایشون احتمال داره این عوارض،در مدت طولانی خودشو نشون بده!در هرحال اگر زیاد نگرانید بهترین کار،مراجعه به متخصص زنان و مشاوره با ایشونه!اینجوری خیال هردوی شما راحت میشه
    موفق باشید.

3. m1989 نوشته است:
    hasti9090 نوشته است: سلام دوستای عزیز، خسته نباشید
    من 26 سالمه. سیکل پریودیم معمولا 28 روزه و منظم هست.
    من یه مشکل برام پیش اومده خیلی نگرانم کرده. اخرین دوره ی پریودیم 12-13 تیر بود که پریود شدم و تاریخ 19-20 تیر پریودم تموم شد. روز 21 تیر با نامزدم یه رابطه ی مشکوک داشتم و سه ساعت بعد از قرص لوژین و حدود 13 ساعت بعد از یکی دیگه قرص استفاده کردم. روز 25 یه ترشح قهوه ای رنگ رو مشاهده کردم و 26 یه کم خونریزی داشتم و شبش خونریزی بیشتر شد و هنوز هم ادامه داره. آیا این خونریزی دوره ی پریودی منه که ممکنه بخاطر خوردن قرصا تعادل هورمونی رو بهم ریخته باشه و اینقد زود باعثش شده باشه یا من باردار شدم و دچار خونریزی شدم بخاطر خوردن قرصا؟ نمیدونم چرا اینجوری شده. همه جا خوندم که خوردن قرصا چند روز ممکنه پریودی بعدی رو یه کم جلو عقب کنه و لی نه اینقد زیاد جلوتر... خیلی استرس دارم... تو رو خدا یه چیزی بگین بهم... باید چیکار کنم؟
    البته من اینو یادم رفت بگم شاید بی تاثیر نباشه... من روز اخر دوره ی پریودی قبلیم (یعنی روز 19 تیر) رو از استان هرمزگان اومدم شمال و هنوز هم شمال هستم . ایا این تغییر اب و هوایی هم میتونه رو زمان پریودیم اثرگذار باشه؟ چقدر؟
    متشکرم... فقط تو رو خدا یه چیزی بگید دارم از استرس میمیرم...

سلام

رابطه ی شما بعد از اتمام پریودتون (دوره ی بی خطر) بوده و چون سیکلتون منظمه در اون روز احتمال بارداری بسیار بسیار ضعیفه.
    روش اورژانسی رو با قرص لونژیل (لوونورژسترول) هم درست استفاده کردین و حسابی محکم کاری شده.
    این لکه و خونریزی هم عوارض قرصه و همون چیزیه که از روش اورژانسی انتظار میره (و فکر کنم چون بار اولتون بوده که از این روش استفاده کردین حساسیت بدنتون یه ذره بیشتره).
    تغییر آب و هوا و همین استرس شدیدی هم که دارین به این داستان کمک میکنه.
    بارداری منتفیه و اگه استرسو از خودتون دور کنین نظم هورمونی بدنتون سریعتر به روال عادی بر می گرده. جای نگرانی نیست.

با سلام و خسته نباشید
    مرسی از راهنماییتون. فقط متوجه نشدم این خونریزی همون دوره ی پریودی منه که زودتر شروع شده یا خونریزی بخاطر خوردن قرص؟ ضمن اینکه من یه بار دیگه از روش اورژانسی با قرص ال دی ستفاده کرده بودم و این اولین بار بود که این قرص استفاده میکردم.
    و یه چیز دیگه... من دیروز بعداز ظهر که خونریزیم تقریبا قطع شده بود یه رابطه محافظت نشده داشتم و منی خارج بدنم ریخته شد. با توجه به اینکه پیشاب باعث بارداری میشه و حرکت احتمالی اسپرم به سمت واژن ، احتمال بارداری من هست؟ اگر اون خونریزی دوره ی پریودی من بوده باشه طبق گفته هاتون روز بعد از پریودی بارداری صورت نمیگیره ولی اگه اون خونریزی دوره ی پریودی من نبوده باشه چطور؟ ایا این احتمال هست که دوباره سر موعد اصلی پریودیم باز هم خونریزی داشته باشم؟ ایا نیاز به استفاده از روش اورژانسی بود اصلا؟ من بدلیل استرس و ترسی که داشتم 5-6 ساعت بعد 4 تا ال دی استفاده کردم که اصلا نمیدونم لازم بوده یا نه ایا  12 ساعت بعد 4 تای دیگه رو بخورم؟

4. سلام. من پریود منظم 28 روزه دارم. اما ماه پیش با 8 روز تاخیر پریود شدم. البته توی این مدت تاخیر 2 بار هم آزمایش خون دادم که منفی بود. این ماه 4 روز از زمانی که باید پریود میشدم گذشته ولی هنوز نشدم.دیروز که روز سوم تاخیر در پریودم بود آزمایش خون دادم.که جوابش منفی بود.ولی مقدارش نگرانم کرد. توی برگه ازمایش نوشته بود زیر 15 منفی است. مال من شده بود 3/5 .   این مقدار زیاد نیست؟ آیا 3 روز تاخیر در پریود و این عدد میتونه نشانه عدم بارداری باشه؟ در ضمن من در این ماه فقط 2 بار با همسرم نزدیکی داشتم که هر دوبار با کاندوم و کاملا حفاظت شده بود. من حدود 6 روز هم هست که روزه هستم . البته 2 ماه هم هست که درگیری شدید با خانواده همسرم دارم و اصلا در شرایط مناسب روحی نیستم. اصلا آمادگی بارداری تا 2 سال آینده ندارم Sad(

5. sima63 نوشته است: سلام. من پریود منظم 28 روزه دارم. اما ماه پیش با 8 روز تاخیر پریود شدم. البته توی این مدت تاخیر 2 بار هم آزمایش خون دادم که منفی بود. این ماه 4 روز از زمانی که باید پریود میشدم گذشته ولی هنوز نشدم.دیروز که روز سوم تاخیر در پریودم بود آزمایش خون دادم.که جوابش منفی بود.ولی مقدارش نگرانم کرد. توی برگه ازمایش نوشته بود زیر 15 منفی است. مال من شده بود 3/5 .   این مقدار زیاد نیست؟ آیا 3 روز تاخیر در پریود و این عدد میتونه نشانه عدم بارداری باشه؟ در ضمن من در این ماه فقط 2 بار با همسرم نزدیکی داشتم که هر دوبار با کاندوم و کاملا حفاظت شده بود. من حدود 6 روز هم هست که روزه هستم . البته 2 ماه هم هست که درگیری شدید با خانواده همسرم دارم و اصلا در شرایط مناسب روحی نیستم. اصلا آمادگی بارداری تا 2 سال آینده ندارم Sad(

با سلام
    دوست عزیز،با توضیحاتیکه دادید بارداری منتفیه!و این تاخیرها هم میتونه بدلیل استرس و نامناسبی وضعیت روحیتون باشه از بابت بارداری نگران نباشید اما توصیه میکنم حتماً از استرستون کم کنید با اینکار هم سلامتی روحیتون تضمین میشه و هم دوره های پریودیتون منظم!
    موفق باشید.

6. یه سوال دیگه اینکه این مقادیر چرا در یک آزمایشگاه 15 و در یکی 5 و در یکی 10 هست؟ آیا این مقادیر بر حسب کیت های مصرفی هست که تفاوت داره؟ مال من که شده 3/5 اختلاف زیادی با 15 داره ولی نمیدونم چرا حس میکنم زیاده. چرا قبلا آزمایش میدادم 1.1 1.3 و 2 میشد. این دفعه 5. مقدار این هورمون در افراد غیر باردار در روزهای مختلف متفاوت هست مگه؟

7. l3itaa نوشته است: سلام .من با تجویز پزشک قرص کلومفین مصرف کردم روز 13 پریود سونو دادم یک فولیکول غالب 22 م داشتم و بعدش 2 تا آمپول HGC زدم و تا 4 روز بعدش نزدیکی داشتم ، ماه پیش 4 تیر پریود شدم . الان که 1 مرداد هست درد زیرشکم و کمی کمر درد دارم یه چیزی مثه درد پریود ولی کمتر ، یعنی من باردار نیستم ؟ کی میتونم از بیبی چک یا آزمایش استفاده کنم؟

ممنون میشم جوابمو بدین چون خیلی استرس دارم .

نمیدونم چرا دفعه پیش جواب سوالمو ندادین ،من تازه عضو شدم شاید جای درستی سوالمو مطرح نکردم .میشه منو راهنمایی کنید؟
    من جایی خوندم که 14 روز بعد از تزریق آمپول اچ جی سی پریود اتفاق میفته که اگه اینطور نشد میتونه احتمال بارداری وجود داشته باشه ، میخواستم بدونم این مطلب چقدر صحیحه؟ با حساب 14 روز بعد تزریق من باید 31 تیر یا  1 مرداد پریود میشدم .یعنی من الان تاخیر در پریود دارم ؟؟

8. shiv_kia

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    25ساله.
    پریود منظم.طول24روز.پاک شدن 6روز.اتمام اخرین پریود 11/4/91
    رابطه 12/4/  23/4  24/4 در 23 ام پیشگیری اورژانسی.
    لازم به ذکر است ld مصرف میکردم تا قبل پریود اخر.
    تا الان پریود نشدم..احتمال بارداری هست؟

9. سالام آقای دکتر روزتون بخیر( توره خدا برام خیلی مهمه) ممنون میشم اگه زود جواب منو بدین  خانومم (البته هنوز ازدواج نکردیم)ولی 5 ساله که با همیم و اینقدر دوسش دارم که میگم خانومم جناب دکتر خانومم پریود نا منظم داره قرار بود 10 تیر پریود بشه با توجه به تاریخ قبلیش که پریود شده بود 10 خرداد ولی هنوز پریود نشده آقاد دکتر من 16 خرداد در فرجه امتهاناتمون با هم نزدیکی از جلو داشتیم و من کاملا مطمئنم که آلتم هنگام ارزا شدن خارج از واژن بوده و.... تا بعد امتهانات  یعنی 13 البته هردمون استرس شدید امتهحانی داشتیم در روزهای 11 12 13 میگفت که دارم پریود میشم  که 14دهم تیر ماه باز هم باهم نزدیکی داشتیم هم از عقب هم از جلو که هنگام انزال منی داخل باسن ریخته شد ولی با گرفتن دستمال کاغذی در همان لحظه از ورود منی به مهبل جلوگیری(با دسمال کاملا سوراخ واژن را مسدود کردیم) تا مایع کاملا خارج شد و سپس بلا فاصله با آب محل را شستشو دادیم   تا 18 دهم تیر ماه  3 بار نزدیکی داشتیم البته این 3 بار با کاندوم و اطمینان از سالم بودن آن جناب دکتر در بین امتحانا چندین بار با هم جرو بحس شدید داشتیم (دعوای)شدید بعد اخرین بار 18 تیر هم باز یه دعوای خیلی بد پیش اومد که به شدت اعساب هردومون به هم ریخت مخصوصا خانومم 18 تیر یه تست خانگی انجام داد (منفی) بود 24 تیر یه تست دیگه اونمم (منفی)امروز هم 31 تیر دوباره تست خانگی منفی بود و هیچ علایم بارداری نداره(استفراق تب کم غذا شدن ادرار درد شکم یا معده) کاملا بدون علایم اقای دکتر اینقدر نگرانم که دارم میمیرم خانومم میگه من مطمئنم که هیچ علایمی ندارم ولی من خیلی حساسم با اینکه تستها منفی هستند ولی بازم راضی نیستم البته آقای دکتر پریود خانومم کاملا نامنظمه( بعضی وقتها 2 هفته تاخیر داره یا 8 روز هیچ وقت سر موقع پریود نشده خیلی) ممنون میشم اگه راهنماییمون کنی

10. farhadi178 نوشته است: سالام آقای دکتر روزتون بخیر( توره خدا برام خیلی مهمه) ممنون میشم اگه زود جواب منو بدین  خانومم (البته هنوز ازدواج نکردیم)ولی 5 ساله که با همیم و اینقدر دوسش دارم که میگم خانومم جناب دکتر خانومم پریود نا منظم داره قرار بود 10 تیر پریود بشه با توجه به تاریخ قبلیش که پریود شده بود 10 خرداد ولی هنوز پریود نشده آقاد دکتر من 16 خرداد در فرجه امتهاناتمون با هم نزدیکی از جلو داشتیم و من کاملا مطمئنم که آلتم هنگام ارزا شدن خارج از واژن بوده و.... تا بعد امتهانات  یعنی 13 البته هردمون استرس شدید امتهحانی داشتیم در روزهای 11 12 13 میگفت که دارم پریود میشم  که 14دهم تیر ماه باز هم باهم نزدیکی داشتیم هم از عقب هم از جلو که هنگام انزال منی داخل باسن ریخته شد ولی با گرفتن دستمال کاغذی در همان لحظه از ورود منی به مهبل جلوگیری(با دسمال کاملا سوراخ واژن را مسدود کردیم) تا مایع کاملا خارج شد و سپس بلا فاصله با آب محل را شستشو دادیم   تا 18 دهم تیر ماه  3 بار نزدیکی داشتیم البته این 3 بار با کاندوم و اطمینان از سالم بودن آن جناب دکتر در بین امتحانا چندین بار با هم جرو بحس شدید داشتیم (دعوای)شدید بعد اخرین بار 18 تیر هم باز یه دعوای خیلی بد پیش اومد که به شدت اعساب هردومون به هم ریخت مخصوصا خانومم 18 تیر یه تست خانگی انجام داد (منفی) بود 24 تیر یه تست دیگه اونمم (منفی)امروز هم 31 تیر دوباره تست خانگی منفی بود و هیچ علایم بارداری نداره(استفراق تب کم غذا شدن ادرار درد شکم یا معده) کاملا بدون علایم اقای دکتر اینقدر نگرانم که دارم میمیرم خانومم میگه من مطمئنم که هیچ علایمی ندارم ولی من خیلی حساسم با اینکه تستها منفی هستند ولی بازم راضی نیستم البته آقای دکتر پریود خانومم کاملا نامنظمه( بعضی وقتها 2 هفته تاخیر داره یا 8 روز هیچ وقت سر موقع پریود نشده خیلی) ممنون میشم اگه راهنماییمون کنی

با سلام
    دوست عزیز،با شرح حالی که بیان کردید،بارداری منتفیه!و ایشون هیچ مشکلی ندارن!این تاخیرات در پریودیشون به خاطر استرسهایی بوده که داشتن!ضمناً خودتون گفتید که پریودیشون نامنظمه!پس نگران نباشید
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  11. shiv_kia نوشته است: 25ساله.
    پریود منظم.طول24روز.پاک شدن 6روز.اتمام اخرین پریود 11/4/91
    رابطه 12/4/  23/4  24/4 در 23 ام پیشگیری اورژانسی.
    لازم به ذکر است ld مصرف میکردم تا قبل پریود اخر.
    تا الان پریود نشدم..احتمال بارداری هست؟

سلام

رابطه ی 12 ام که safe بوده.
    در رابطه ی 23 ام هم روش اورژانسی استفاده کردین و بارداری منتفیه.
    میمونه رابطه ی 24 ام که در صورت برخورد منی به واژن احتمال بارداری وجود داره.
    تست بتا مشخص میکنه بارداری رخ داده یا نه.

12. سلام خسته نباشید من 15روز پیش یه رابطه جنسی بایک دختره باکره داشتم اما دخول نداشتیم فقط منی خودموروی لباس زیرش ریختم ایا منی قدرت نفوذ به واژن داره درضم من یه فشار از روی لباس به واژن دادم که خونی یا چیزی دیگه درکار نبود آیا امکان داره پرده بکارتشو ازدست داده باشه لطفا کمکم کنید.؟

13. ali555 نوشته است: سلام خسته نباشید من 15روز پیش یه رابطه جنسی بایک دختره باکره داشتم اما دخول نداشتیم فقط منی خودموروی لباس زیرش ریختم ایا منی قدرت نفوذ به واژن داره درضم من یه فشار از روی لباس به واژن دادم که خونی یا چیزی دیگه درکار نبود آیا امکان داره پرده بکارتشو ازدست داده باشه لطفا کمکم کنید.؟

معمولا منی از لباس زیر جذب نمیشه
    فشار سطحی باعث اسیب پرده نمیشود

14. l3itaa نوشته است:
    l3itaa نوشته است: سلام .من با تجویز پزشک قرص کلومفین مصرف کردم روز 13 پریود سونو دادم یک فولیکول غالب 22 م داشتم و بعدش 2 تا آمپول HGC زدم و تا 4 روز بعدش نزدیکی داشتم ، ماه پیش 4 تیر پریود شدم . الان که 1 مرداد هست درد زیرشکم و کمی کمر درد دارم یه چیزی مثه درد پریود ولی کمتر ، یعنی من باردار نیستم ؟ کی میتونم از بیبی چک یا آزمایش استفاده کنم؟

ممنون میشم جوابمو بدین چون خیلی استرس دارم .

نمیدونم چرا دفعه پیش جواب سوالمو ندادین ،من تازه عضو شدم شاید جای درستی سوالمو مطرح نکردم .میشه منو راهنمایی کنید؟
    من جایی خوندم که 14 روز بعد از تزریق آمپول اچ جی سی پریود اتفاق میفته که اگه اینطور نشد میتونه احتمال بارداری وجود داشته باشه ، میخواستم بدونم این مطلب چقدر صحیحه؟ با حساب 14 روز بعد تزریق من باید 31 تیر یا  1 مرداد پریود میشدم .یعنی من الان تاخیر در پریود دارم ؟؟

سلام

کلومفین و آمپول HCG برای تحریک تخمک گذاری شما تجویز شده و معمولا کلومفین تا 6 ماه باید مصرف شه.
    شما هم در دوران پر خطر رابطه داشتین و با توجه به تحریک تخمک گذاری احتمال بارداری وجود داره.  
    بی بی چک رو 21 روز بعد از نزدیکی میتونین تست کنین.
    فردا هم میتونین برین آز بتا (آز خون) بدین.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  15. سلام من 1 ماه پیش یک رابطه مشکوک البته از واژن نه.. داشتم ..
    مطموئن نبودم که منی به وازنم خورده باشه یا نه ..
    فرداش از روش ائرژانسی استفاده کردم ..
    چند روز بعدش به دلایلی میخواستم جایی برم نباید پریود میشدم یه بسته قرص ال دی خوردم تا 5 روز پیش..
    الان تازه خون ریزیم شروع شد  .با این چیزایی که گفتم یعنی اصلا بارداری رخ نداده؟!
    اخه من الان توی خون ریزیم یه تیکه های سفت عین پوست سفید دیدم اون چی بوده؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 31 از 88
رفتن به صفحه :    ... 31 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید