شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 29 ...   

آیا من حامله هستم؟ (راهنمایی و سوالات)

1. Ttara نوشته است: سلام و خسته نباشید
    واقعا معذرت می خوام ولی من روز دوشنبه ی گذشته یعنی 26 تیر با نامزدم رابطه سطحی داشتم ولی منی به واژن تماس نداشت ولی شاید دست آغشته به پیشاب به واژن برخورد کرده باشه . یعنی مطمئن نیستم . من روز 18 تیر سیکلم تموم شد و منظمه .
    ولی 2 روزه احساس نفخ و تهوع دارم و دیروز نسبت به بوی سبزی سرخ شده حساس شدم. نمی دونم امکان بارداری هست یا نه . ولی می خوام منو از نگرانی نجات بدین خواهشا
    راستی با توجه به اینکه 48 ساعت از لقاح احتمالی گذشته تست بتا جواب میده یا اصلا نیازه؟
    دارم می میرم از نگرانی
    بازم ببخشید و ممنون

با رابطه سطحی احتمال بارداری خیلی کمه
    به خودتون فاز منفی ندید

2. saannaazz نوشته است: سلام.من 25 روزه كه زايمان كردم يك روز پيش رابطه ي جنسي محافظت شده داشتم احتمال حاملگي وجود دارد؟

خوب اگه محافظت شده بوده که دیگه احتمال بارداری نیست
    ولی در خانوم های مشابه شما معمولا تا 2 تا 3 ماه بارداری رخ نمیده
    اما کار خوب اینه که از روش های مطمئن مثل کاندوم استفاده کنید

3. سلام من قاعدگی منظم دارم_طول دوره4الی5 روز_24تیر دوره ام شروع شد و در همان روز اول که کمی خونریزی داشته ام رابطه تماسی با نامزدم داشتم و بکارت کمی زخمی شده و مایع منی به روی واژن ریخته شد_و بخاطر ادامه سیکلم 4روز کاملا خونریزی داشتم.. آیا امکان بارداری وجود دارد؟

4. babalengderaz_2 نوشته است: سلام با تشکر از سایت خوبتون
    من و نامزدم یک روز بعد از پریودش رابطه جنسی از  پشت داشتیم دو بار متوالی من ارضا شدم بار اول از کاندوم استفاده شد بار دوم استفاده نکردیم
    من اطمینان دارم که رابطه جنسی ما از پشت بوده بعد از بار دوم با دست خیلی شدید سعی کردم تحریکش کنم بعد از تموم شدن کار نامزدم کمی خونریزی داشت که تا شب شدید شد فردا هم ادامه داشت و قطع شد
    به دلیل حساسیت زیاد 4 ساعت بعد از نزدیکی 4 قرص LD و 12 ساعت بعد از نوبت اول 4 قرص دیگه خورد ازونجا که اسم روش صبح روز بعد بود 12 ساعت بعد از نوبت دوم 3 قرص دیگه مصرف کرد
    تا سه چهار روز سردرد سرگیجه و حالت تهوع رو داشت ولی استفراغ نداشت
    6 روز بعد از این رابطه مجددا خونریزی با لخته هایی همراهه که به گفته ی خودش شدیده
    آیا این خونریزی طبیعیه؟
    با این روال مصرف قرص آیا احتمال حاملگی هست؟
    نامزد من شدیدا استرس داره و ازونجا که دکتر هم نمی تونه بره نیازمند یه جواب سریع هستیم
    ازتون واقعا ممنون می شم اگه شرح حال دیگه ای هم نیازه لطفا بگین تا بپرسم
    بازم ممنون

سلام مجدد خدمت همه ی دوستان عزیز
    نامزد من بالاخره بعد از 11 روز خونریزی مداوم که از 3 روز بعد از نزدیکی شروع شد و اوایل شدید بود خونریزیش قطع شد با این وضعیت همچنان باید سر تایم قبلی پریود هم بشه یا این خونریزی طولانی که با کل علایم پریود همراه بوده پریودش محصوب می شه؟
    واقعا از راهنمایی هاتون ممنونم

5. babalengderaz_2 نوشته است:
    babalengderaz_2 نوشته است: سلام با تشکر از سایت خوبتون
    من و نامزدم یک روز بعد از پریودش رابطه جنسی از  پشت داشتیم دو بار متوالی من ارضا شدم بار اول از کاندوم استفاده شد بار دوم استفاده نکردیم
    من اطمینان دارم که رابطه جنسی ما از پشت بوده بعد از بار دوم با دست خیلی شدید سعی کردم تحریکش کنم بعد از تموم شدن کار نامزدم کمی خونریزی داشت که تا شب شدید شد فردا هم ادامه داشت و قطع شد
    به دلیل حساسیت زیاد 4 ساعت بعد از نزدیکی 4 قرص LD و 12 ساعت بعد از نوبت اول 4 قرص دیگه خورد ازونجا که اسم روش صبح روز بعد بود 12 ساعت بعد از نوبت دوم 3 قرص دیگه مصرف کرد
    تا سه چهار روز سردرد سرگیجه و حالت تهوع رو داشت ولی استفراغ نداشت
    6 روز بعد از این رابطه مجددا خونریزی با لخته هایی همراهه که به گفته ی خودش شدیده
    آیا این خونریزی طبیعیه؟
    با این روال مصرف قرص آیا احتمال حاملگی هست؟
    نامزد من شدیدا استرس داره و ازونجا که دکتر هم نمی تونه بره نیازمند یه جواب سریع هستیم
    ازتون واقعا ممنون می شم اگه شرح حال دیگه ای هم نیازه لطفا بگین تا بپرسم
    بازم ممنون

سلام مجدد خدمت همه ی دوستان عزیز
    نامزد من بالاخره بعد از 11 روز خونریزی مداوم که از 3 روز بعد از نزدیکی شروع شد و اوایل شدید بود خونریزیش قطع شد با این وضعیت همچنان باید سر تایم قبلی پریود هم بشه یا این خونریزی طولانی که با کل علایم پریود همراه بوده پریودش محصوب می شه؟
    واقعا از راهنمایی هاتون ممنونم

سلام
    به دلیل مصرف بیش از حد قرص های ضدبارداری بالانس هورمونیشون کاملا بهم ریخته و ممکنه تا چند دوره نامنظمی پریود داشته باشند. بله با این تفاسیر اون خونریزی پریود بوده.

6. sara1371_2 نوشته است: سلام من قاعدگی منظم دارم_طول دوره4الی5 روز_24تیر دوره ام شروع شد و در همان روز اول که کمی خونریزی داشته ام رابطه تماسی با نامزدم داشتم و بکارت کمی زخمی شده و مایع منی به روی واژن ریخته شد_و بخاطر ادامه سیکلم 4روز کاملا خونریزی داشتم.. آیا امکان بارداری وجود دارد؟

اگه همون روز خونریزی نزدیکی داشتید
    امکان بارداری نیست

7. سلام من بعد از ی هفته نزدیکی زمان پریودم دچار خونریزی شدم که الان 4روزه که خونریزی دارم که خونریزی کم نیست البته از چندروز قبلش دچار استرس زیاد و حالت تهوع شدم که خواب و خوراک ندارم  نامزدم هم دیرانزالی داره و موقع نزدیکی خودش میگه که آب منی ازش خارج نشده لطفا منو راهنمایی کنید امکان حاملگی هست یا نه؟

8. Diana110 نوشته است: سلام من بعد از ی هفته نزدیکی زمان پریودم دچار خونریزی شدم که الان 4روزه که خونریزی دارم که خونریزی کم نیست البته از چندروز قبلش دچار استرس زیاد و حالت تهوع شدم که خواب و خوراک ندارم  نامزدم هم دیرانزالی داره و موقع نزدیکی خودش میگه که آب منی ازش خارج نشده لطفا منو راهنمایی کنید امکان حاملگی هست یا نه؟

اگه پریود شدید که بارداری منتفیه و جای نگرانی نیست

9. سلام خدمت اساتید
    من جریانمو صفحه 28 مطرح کردم
    امروز (یعنی 10 روز بعد از رابطه)آز خون داد و نتیجه منفی بود
    آیا ممکنه هنوز در آز بتا معلوم نشه؟
    آیا آز خون 100% تشخیص میده که طرف بارداره یا خیر؟این بارداری بیرون رحمی و اینا که میگن چیه؟
    ممنون

10. Ttara

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    badomak نوشته است:
    Ttara نوشته است: سلام و خسته نباشید
    واقعا معذرت می خوام ولی من روز دوشنبه ی گذشته یعنی 26 تیر با نامزدم رابطه سطحی داشتم ولی منی به واژن تماس نداشت ولی شاید دست آغشته به پیشاب به واژن برخورد کرده باشه . یعنی مطمئن نیستم . من روز 18 تیر سیکلم تموم شد و منظمه .
    ولی 2 روزه احساس نفخ و تهوع دارم و دیروز نسبت به بوی سبزی سرخ شده حساس شدم. نمی دونم امکان بارداری هست یا نه . ولی می خوام منو از نگرانی نجات بدین خواهشا
    راستی با توجه به اینکه 48 ساعت از لقاح احتمالی گذشته تست بتا جواب میده یا اصلا نیازه؟
    دارم می میرم از نگرانی
    بازم ببخشید و ممنون

به خودتون فاز منفی ندید

مرسي از اينكه جواب دادين. با عرض معذرت ، يعني دوره ي پر خطر نبوده؟ يعني تست بتا ندم؟
    اينم يادم رفت بگم سينه ام هم متورم شده. بازم ببخشيد و پيشاپيش ممنون

11. Ttara نوشته است:
    badomak نوشته است:
    Ttara نوشته است: سلام و خسته نباشید
    دارم می میرم از نگرانی
    بازم ببخشید و ممنون

به خودتون فاز منفی ندید

مرسي از اينكه جواب دادين. با عرض معذرت ، يعني دوره ي پر خطر نبوده؟ يعني تست بتا ندم؟
    اينم يادم رفت بگم سينه ام هم متورم شده. بازم ببخشيد و پيشاپيش ممنون

با توجه به نوع رابطه تون احتمالش کمه
    اگه خدای نکرده عادتون عقب افتاد تست بدید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  12. mehran25 نوشته است: سلام
    نامزد من تنبلی تخمدان داره ودکتر قرص اتیسترون تجویز کرده والان 9روز بعد از اتمام پریودشون مصرف میکنن
    ما یه رابطه محافظت نشده داشتیم
    ایا با توجه به تنبلی تخمدانشون ومصرف 9روزه قرص احتمال بارداری هست
    روش اورزانسی لازمه؟

خواهشن زودتر جواب بدین که اگه لازم باشه روش اورزانسی رو امجام بدیم

ممنون

سلام

خیر روش اورژانسی لازم نیست چون  
    سیپروترون کامپاند (با نام تجاری اتیسترون) اگه به درستی مصرف شه خودش یه نوع قرص جلوگیری محسوب میشه.

13. khazun نوشته است: لکه بینی ناشی از تخمک گذاری می بایست 1-2 روزه تموم بشه ( البته اگه درست بگم )
    در صورتی که این لکه ( که به رنگ ترشحات قهوه ای هست ) به مدتی بیشتر ( 4 روز ) ادامه داشته باشه، میشه گفت که اون لکه ها ناشی از لانه گزینی نبوده ؟
    الان هم ترشحات سفید رنگی وجود داره !
    میشه اینها رو به ترشحات تخمک گذاری مربوط دونست ؟
    با تشکر

تخمک گذاری به طور معمول با لکه ببنی همراه نیست!
    در مورد شما همونطور که قبلا گفتم با وجود رابطه ی مقعدی و سرازیر شدن منی به سمت واژن، احتمال عفونت وجود داره.
    حالا از من گفتن و از شما نشنیدن "به پزشک مراجعه کنین".

14. m1989 نوشته است:
    khazun نوشته است: لکه بینی ناشی از تخمک گذاری می بایست 1-2 روزه تموم بشه ( البته اگه درست بگم )  

در صورتی که این لکه ( که به رنگ ترشحات قهوه ای هست ) به مدتی بیشتر ( 4 روز ) ادامه داشته باشه، میشه گفت که اون لکه ها ناشی از لانه گزینی نبوده ؟
    با تشکر

در مورد شما همونطور که قبلا گفتم با وجود رابطه ی مقعدی و سرازیر شدن منی به سمت واژن، احتمال عفونت وجود داره.

ممنونم .
    چون ایشون به یه مسافرت رفته اند دسترسی ندارم فعلا بهشون و از راهنمایی  های شما استفاده میکنم.
    فقط یه قسمت از سئوالم هست که پاسخ ندادین . این ترشحات قهوه ای با توجه به اینکه 4 روز طول کشیده اند میشه به عنوان یک علامت از لانه گزینی محسوبش کرد ؟

15. khazun نوشته است:
    m1989 نوشته است:
    khazun نوشته است: لکه بینی ناشی از تخمک گذاری می بایست 1-2 روزه تموم بشه ( البته اگه درست بگم )  

با تشکر

ممنونم .
    چون ایشون به یه مسافرت رفته اند دسترسی ندارم فعلا بهشون و از راهنمایی  های شما استفاده میکنم.
    فقط یه قسمت از سئوالم هست که پاسخ ندادین . این ترشحات قهوه ای با توجه به اینکه 4 روز طول کشیده اند میشه به عنوان یک علامت از لانه گزینی محسوبش کرد ؟

این سوالتونم قبلاً پاسخ دادم (ر.ک به پست های قبلی).
    دوباره هم میگم اگه این ترشحات خفیفه و به صورت لکه هست به عنوان یه احتمال (هر چند کم باشه) میشه در نظر گرفت.
    اون چیزی که وضعیت شما رو مشخص می کنه تست خونه.
    در ضمن بین لانه گزینی و تخمک گذاری تفاوت زیاده. مطالب سایت رو دقیق تر بخون!

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 29 از 88
رفتن به صفحه :    ... 29 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید