شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 28 ...   

آیا من حامله هستم؟ (راهنمایی و سوالات)

1. elinaze نوشته است:
    mz91 نوشته است:
    iman_prs نوشته است:
    mz91 نوشته است: سلام
    اگه میشه سریعا جواب منو بدید.ممنون
    من و نامزدم دیروز ساعت 1ظهر رابطه ی سطحی داشتیم ک شک دارم پیشاب به آلت نامزدم برخورد کرده یا نه.نامزدم روز 4پریودش بود و تقریبا خونریزی قطع شده بود.برای احتیاط 2 ساعت بعد از رابطه 4 ال دی خورد و دوازده ساعت بعد که میشد 3 صب خواب مونده بود و ساعت 6صب، یعنی 15 ساعت بعد نوبت دوم قرصا رو مصرف کرد.این 3 ساعت تاخیر باعث میشه که قرصا اثر نکنه؟لازمه که 8تای دیگه به فاصله ی 12 ساعت بخوره؟
    لطفا سریعا جواب بدید مردیم از استرس

روز چهارم پریود در هر صورت احتمال بارداریش به شدت پایینه. دخول هم نداشتید. حتی پیشاب هم شک دارید خورده باشه!
    این‌ها یعنی حتی مصرف قرص هم لازم نبوده و حالا با مصرف قرص دیگه قطعاً بارداری منتفیه.
    فقط توجه کنید که ممکنه به علت مصرف قرص زمان پریود جا به جا بشه.

سلام
    نامزدم امروز صبح که میشه 6 روز بعد از رابطه و مصرف قرص ها،یک لخته خون در ادرارش دیده.دلیل وجود این لخته خون چی میتونه باشه؟ربطی به بارداری نداره؟؟لطقا سریع جواب بدید.ممنون

مصرف قرص بالانس هورمونی بدن رو بهم میریزه. ممکنه اون لکه خون به دلیل شروع پریود (نامنظم) باشه.

سلام مجدد
    از دیروز از نامزدم مثل پریود خون میره و حالش خوب نیست.دلیلش همین مصرف قرصاس؟؟ینی میشه بعد 1 هفته از پریود دوباره پریود رخ بده؟مشکلی واسش بوجود نمیاد؟
    با تشکر

2. سلام دوستای عزیز، خسته نباشید
    من 26 سالمه. سیکل پریودیم معمولا 28 روزه و منظم هست.
    من یه مشکل برام پیش اومده خیلی نگرانم کرده. اخرین دوره ی پریودیم 12-13 تیر بود که پریود شدم و تاریخ 19-20 تیر پریودم تموم شد. روز 21 تیر با نامزدم یه رابطه ی مشکوک داشتم و سه ساعت بعد از قرص لوژین و حدود 13 ساعت بعد از یکی دیگه قرص استفاده کردم. روز 25 یه ترشح قهوه ای رنگ رو مشاهده کردم و 26 یه کم خونریزی داشتم و شبش خونریزی بیشتر شد و هنوز هم ادامه داره. آیا این خونریزی دوره ی پریودی منه که ممکنه بخاطر خوردن قرصا تعادل هورمونی رو بهم ریخته باشه و اینقد زود باعثش شده باشه یا من باردار شدم و دچار خونریزی شدم بخاطر خوردن قرصا؟ نمیدونم چرا اینجوری شده. همه جا خوندم که خوردن قرصا چند روز ممکنه پریودی بعدی رو یه کم جلو عقب کنه و لی نه اینقد زیاد جلوتر... خیلی استرس دارم... تو رو خدا یه چیزی بگین بهم... باید چیکار کنم؟
    البته من اینو یادم رفت بگم شاید بی تاثیر نباشه... من روز اخر دوره ی پریودی قبلیم (یعنی روز 19 تیر) رو از استان هرمزگان اومدم شمال و هنوز هم شمال هستم . ایا این تغییر اب و هوایی هم میتونه رو زمان پریودیم اثرگذار باشه؟ چقدر؟
    متشکرم... فقط تو رو خدا یه چیزی بگید دارم از استرس میمیرم...

3. hasti9090 نوشته است: سلام دوستای عزیز، خسته نباشید
    من 26 سالمه. سیکل پریودیم معمولا 28 روزه و منظم هست.
    من یه مشکل برام پیش اومده خیلی نگرانم کرده. اخرین دوره ی پریودیم 12-13 تیر بود که پریود شدم و تاریخ 19-20 تیر پریودم تموم شد. روز 21 تیر با نامزدم یه رابطه ی مشکوک داشتم و سه ساعت بعد از قرص لوژین و حدود 13 ساعت بعد از یکی دیگه قرص استفاده کردم. روز 25 یه ترشح قهوه ای رنگ رو مشاهده کردم و 26 یه کم خونریزی داشتم و شبش خونریزی بیشتر شد و هنوز هم ادامه داره. آیا این خونریزی دوره ی پریودی منه که ممکنه بخاطر خوردن قرصا تعادل هورمونی رو بهم ریخته باشه و اینقد زود باعثش شده باشه یا من باردار شدم و دچار خونریزی شدم بخاطر خوردن قرصا؟ نمیدونم چرا اینجوری شده. همه جا خوندم که خوردن قرصا چند روز ممکنه پریودی بعدی رو یه کم جلو عقب کنه و لی نه اینقد زیاد جلوتر... خیلی استرس دارم... تو رو خدا یه چیزی بگین بهم... باید چیکار کنم؟
    البته من اینو یادم رفت بگم شاید بی تاثیر نباشه... من روز اخر دوره ی پریودی قبلیم (یعنی روز 19 تیر) رو از استان هرمزگان اومدم شمال و هنوز هم شمال هستم . ایا این تغییر اب و هوایی هم میتونه رو زمان پریودیم اثرگذار باشه؟ چقدر؟
    متشکرم... فقط تو رو خدا یه چیزی بگید دارم از استرس میمیرم...

سلام

رابطه ی شما بعد از اتمام پریودتون (دوره ی بی خطر) بوده و چون سیکلتون منظمه در اون روز احتمال بارداری بسیار بسیار ضعیفه.
    روش اورژانسی رو با قرص لونژیل (لوونورژسترول) هم درست استفاده کردین و حسابی محکم کاری شده.
    این لکه و خونریزی هم عوارض قرصه و همون چیزیه که از روش اورژانسی انتظار میره (و فکر کنم چون بار اولتون بوده که از این روش استفاده کردین حساسیت بدنتون یه ذره بیشتره).
    تغییر آب و هوا و همین استرس شدیدی هم که دارین به این داستان کمک میکنه.
    بارداری منتفیه و اگه استرسو از خودتون دور کنین نظم هورمونی بدنتون سریعتر به روال عادی بر می گرده. جای نگرانی نیست.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. mz91 نوشته است:
    elinaze نوشته است:
    mz91 نوشته است:
    iman_prs نوشته است:
    mz91 نوشته است: سلام
    اگه میشه سریعا جواب منو بدید.ممنون
    من و نامزدم دیروز ساعت 1ظهر رابطه ی سطحی داشتیم ک شک دارم پیشاب به آلت نامزدم برخورد کرده یا نه.نامزدم روز 4پریودش بود و تقریبا خونریزی قطع شده بود.برای احتیاط 2 ساعت بعد از رابطه 4 ال دی خورد و دوازده ساعت بعد که میشد 3 صب خواب مونده بود و ساعت 6صب، یعنی 15 ساعت بعد نوبت دوم قرصا رو مصرف کرد.این 3 ساعت تاخیر باعث میشه که قرصا اثر نکنه؟لازمه که 8تای دیگه به فاصله ی 12 ساعت بخوره؟
    لطفا سریعا جواب بدید مردیم از استرس

روز چهارم پریود در هر صورت احتمال بارداریش به شدت پایینه. دخول هم نداشتید. حتی پیشاب هم شک دارید خورده باشه!
    این‌ها یعنی حتی مصرف قرص هم لازم نبوده و حالا با مصرف قرص دیگه قطعاً بارداری منتفیه.
    فقط توجه کنید که ممکنه به علت مصرف قرص زمان پریود جا به جا بشه.

سلام
    نامزدم امروز صبح که میشه 6 روز بعد از رابطه و مصرف قرص ها،یک لخته خون در ادرارش دیده.دلیل وجود این لخته خون چی میتونه باشه؟ربطی به بارداری نداره؟؟لطقا سریع جواب بدید.ممنون

مصرف قرص بالانس هورمونی بدن رو بهم میریزه. ممکنه اون لکه خون به دلیل شروع پریود (نامنظم) باشه.

سلام مجدد
    از دیروز از نامزدم مثل پریود خون میره و حالش خوب نیست.دلیلش همین مصرف قرصاس؟؟ینی میشه بعد 1 هفته از پریود دوباره پریود رخ بده؟مشکلی واسش بوجود نمیاد؟
    با تشکر

سلام

با شرایطی که توضیح دادی شما فکر بارداری رو هم از ذهنت بیرون کن.
    دوست من این حالت های همسرتون کاملا طبیعیه و دقیقا به خاطر عوارض قرص های اورژانسیه.
    یکی از عوارض این قرصا ایجاد اختلال در قاعدگیه. در یکی اثر آنچنانی نداره در یکی تاخیر زیادی میندازه در یکی زودتر از موعد شروع میشه در یکی حجم خونریزی افزایش پیدا میکنه و ... خلاصه یکی از اینا رخ میده.
    استراحت و نداشتن استرس توصیه ای هست که در این موارد گفته میشه ولی اگه دیدین این خونریزی دامنه دار و خیلی زیاد شد به پزشک مراجعه کنین.
    در مورد شما بازم میگم جای نگرانی نیست.
    کلاً شما اگه در روابطتت (قبل پریود، بعد پریود، وسط پریود!!) از کاندوم استفاده کنی در حق خودت و همسرت لطف بزرگی میکنی.

5. سلام خسته نباشید
    یه سوالی دارم توروخدا کمکم کنید دارم میمیرم از استرس.من روزشنبه با نامزدم رابطه داشتم واز کاندوم استفاده نکردم من در روز پرخطر رابطه جنسی داشتم(12روز بعدازپریودم) من بخاطره ترس از حاملگی 7ساعت بعدازرابطم 2قرص hdو12 ساعت بعد که 2قرص دیگه خوردم(که قرص دوم را ناشتا خوردم) بعد من دیشب ازم جند قطره خون ترشح شد.که خیلی ترسیدم آخه مگه میشه آدم تو یک ماه 2 بار پریود بشه؟یا نکنه اون خون ریزی ها واسه حاملگی باشه؟آخه شنیدم کسی که حامله میشه چند قطره خون ازش میره.توروخدا کمکم کنید.در ضمن کمرم هم درد میکنه

6. simin_66 نوشته است: سلام خسته نباشید
    یه سوالی دارم توروخدا کمکم کنید دارم میمیرم از استرس.من روزشنبه با نامزدم رابطه داشتم واز کاندوم استفاده نکردم من در روز پرخطر رابطه جنسی داشتم(12روز بعدازپریودم) من بخاطره ترس از حاملگی 7ساعت بعدازرابطم 2قرص hdو12 ساعت بعد که 2قرص دیگه خوردم(که قرص دوم را ناشتا خوردم) بعد من دیشب ازم جند قطره خون ترشح شد.که خیلی ترسیدم آخه مگه میشه آدم تو یک ماه 2 بار پریود بشه؟یا نکنه اون خون ریزی ها واسه حاملگی باشه؟آخه شنیدم کسی که حامله میشه چند قطره خون ازش میره.توروخدا کمکم کنید.در ضمن کمرم هم درد میکنه

نگران نباشید
    با توجه به مصرف قرص به صورت اورژانسی احتمال بارداری وجود نداره
    احتمال به هم ریختن عادت ماهانتون زیاده

7. سلام
    نامزد من تنبلی تخمدان داره ودکتر قرص اتیسترون تجویز کرده والان 9روز بعد از اتمام پریودشون مصرف میکنن
    ما یه رابطه محافظت نشده داشتیم
    ایا با توجه به تنبلی تخمدانشون ومصرف 9روزه قرص احتمال بارداری هست
    روش اورزانسی لازمه؟

خواهشن زودتر جواب بدین که اگه لازم باشه روش اورزانسی رو امجام بدیم

ممنون

8. سلام من قاعدگی منظمی دارم و با نامزدم رابطه ی مقعدی داشتم و آب منی بیرون از بدن من ریخته شد بلافاصله با آب شستشو دادم بدنم رو و خشک کردم  و بعد از 2-3 ساعت و پریود شدم و برای محکم کاری 4تا قرص ld با هم خوردم و شب بعدش یکی دیگه خوردم و الان هم پریود هستم
    احتمال بارداری هست؟!؟!؟

9. avayeman نوشته است: سلام من قاعدگی منظمی دارم و با نامزدم رابطه ی مقعدی داشتم و آب منی بیرون از بدن من ریخته شد بلافاصله با آب شستشو دادم بدنم رو و خشک کردم  و بعد از 2-3 ساعت و پریود شدم و برای محکم کاری 4تا قرص ld با هم خوردم و شب بعدش یکی دیگه خوردم و الان هم پریود هستم
    احتمال بارداری هست؟!؟!؟

بارداری با توجه ب نوع رابطه و اینکه پریود شدید منتفیه..قرصارو هم نمیخوردید بهتر بود چون عارضه میدن.
    پریود====عدم بارداری

10. avayeman نوشته است: سلام من قاعدگی منظمی دارم و با نامزدم رابطه ی مقعدی داشتم و آب منی بیرون از بدن من ریخته شد بلافاصله با آب شستشو دادم بدنم رو و خشک کردم  و بعد از 2-3 ساعت و پریود شدم و برای محکم کاری 4تا قرص ld با هم خوردم و شب بعدش یکی دیگه خوردم و الان هم پریود هستم
    احتمال بارداری هست؟!؟!؟

دوست عزیز
    با توجه به اینکه در موعد مقرر خودتون پریود شدید و تو برهه چند ساعت مونده به پریود رابطه داشتید اصلا تخمکی وجود نداشته که بارور بشه .در واقع ریزش رحم بخاطر عدم لقاح یافتن تخمک آزاد شده است و وقتی باروری رخ نده ریزش رخ میده.تازه اصلا منی تخلیه نشده که شما بخواید بهش فکر کنید و اصلا نیاز به خوردنقرصها نبوده و احتمال داره خونریزیتون بیشتر هم بشه در این دوره.بعلاوه نحوه اجرای روش اورژانستون هم غلطه توصیه میکنم یه بسته قرص لوونژسترول (دو تایی) از داروخونه بخرید و تو خونه بذارید و تو موارد خاص و واقعا مشکوک استفاده کنید یعنی هر دو رو همزمان با هم بخورید.و منظورم هم از زمان حساس نزدیک برهه تخمک گذاریه و به شرط تخلیه منی.
    دوست عزیز واقعا و واقعا توصیه میکنم رابطه مقعدی نداشته باشید و اصلا از این روش استفاده نکنید چون احتمال عفونتها و بیماریها تو این روش بیشتره و بعلاوه عوارض جسمانی دیگه.

11. سلام،
    دوست دختر من 18 سال سن داره و باکره هم هستش :
    1 -
    قاعدگی منظم داره. 2 - طول دورش میگه دیگه خیلی دیر میشد 2 روز 3 - دوره خونریزی - روز است. 4 - آخرین بارنمیدونم کی خونریزیش شروع شد نیاز بود بپرسم. 5 - در تاریخ حدودا 22 تا 24 تیر  یک رابطه جنسی داشیم6 - شرح حال: فقط آلتمو به آلتش مالیدم منی ندیدم و نفهمیدم که ازم خارج بشه ،دیروز یعنی 29 تیر یه لکه خون تیره مشاهده کرد فک کرد پریود شده بعد دید دیگه نیومد چون طبق محاسبات خودش 29 یا 30 تیر باید پریود میشد،امروز با پدرش یه بحث شدید کرد که به گفته ی خودش نفس کم آورد و از حال رفت،وقتی به هوش اومد تهوع داشت و بعد بالا آورد.الان :درد شکم،سر درد،درد ستون فقرات،درد چشم،درد نوک سینه داره و هردو بسیار ترسیدیم که مبادا حامله شده باشه نشانه هاش شبیه قاعدگی و شبیه حاملگی هستش البته لکه خون منو ترسونده،
    آیا احتمال بارداری در ایشون وجود دارد؟
    آیا فردا زمان مناسبی برای آزمایش خون هستش؟
    اگه نتیجه مثبت باشه شرایط سقط چطوریه؟چون رابطه ما مخفیه و دستمون واسه عمل یا درمان طولانی باز نیست ،این آمپول که میگن چطوریه؟آیا پزشک ماما تجویز میکنه؟
    آیا پرده آسیب میبینه؟یا عوارضی داره که خونوادش بفهمن؟یا برای سلامتیش ضرر داره؟
    شمارو خدا راهنمایی کنید ماه رمضان اومده دعاتون میکنم

12. itno66 نوشته است:

سلام،
    دوست دختر من 18 سال سن داره و باکره هم هستش :
    1 -
    قاعدگی منظم داره. 2 - طول دورش میگه دیگه خیلی دیر میشد 2 روز 3 - دوره خونریزی - روز است. 4 - آخرین بارنمیدونم کی خونریزیش شروع شد نیاز بود بپرسم. 5 - در تاریخ حدودا 22 تا 24 تیر  یک رابطه جنسی داشیم6 - شرح حال: فقط آلتمو به آلتش مالیدم منی ندیدم و نفهمیدم که ازم خارج بشه ،دیروز یعنی 29 تیر یه لکه خون تیره مشاهده کرد فک کرد پریود شده بعد دید دیگه نیومد چون طبق محاسبات خودش 29 یا 30 تیر باید پریود میشد،امروز با پدرش یه بحث شدید کرد که به گفته ی خودش نفس کم آورد و از حال رفت،وقتی به هوش اومد تهوع داشت و بعد بالا آورد.الان :درد شکم،سر درد،درد ستون فقرات،درد چشم،درد نوک سینه داره و هردو بسیار ترسیدیم که مبادا حامله شده باشه نشانه هاش شبیه قاعدگی و شبیه حاملگی هستش البته لکه خون منو ترسونده،
    آیا احتمال بارداری در ایشون وجود دارد؟
    آیا فردا زمان مناسبی برای آزمایش خون هستش؟
    اگه نتیجه مثبت باشه شرایط سقط چطوریه؟چون رابطه ما مخفیه و دستمون واسه عمل یا درمان طولانی باز نیست ،این آمپول که میگن چطوریه؟آیا پزشک ماما تجویز میکنه؟
    آیا پرده آسیب میبینه؟یا عوارضی داره که خونوادش بفهمن؟یا برای سلامتیش ضرر داره؟
    شمارو خدا راهنمایی کنید ماه رمضان اومده دعاتون میکنم

با توجه به نوع رابطه احتمال بارداری خیلی کمه
    اون خون هم احتمالا نشانه های پریودی هست
    استرس باعث تاخیر در پریودی میشه

13. Ttara

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام و خسته نباشید
    واقعا معذرت می خوام ولی من روز دوشنبه ی گذشته یعنی 26 تیر با نامزدم رابطه سطحی داشتم ولی منی به واژن تماس نداشت ولی شاید دست آغشته به پیشاب به واژن برخورد کرده باشه . یعنی مطمئن نیستم . من روز 18 تیر سیکلم تموم شد و منظمه .
    ولی 2 روزه احساس نفخ و تهوع دارم و دیروز نسبت به بوی سبزی سرخ شده حساس شدم. نمی دونم امکان بارداری هست یا نه . ولی می خوام منو از نگرانی نجات بدین خواهشا
    راستی با توجه به اینکه 48 ساعت از لقاح احتمالی گذشته تست بتا جواب میده یا اصلا نیازه؟
    دارم می میرم از نگرانی
    بازم ببخشید و ممنون

14. لکه بینی ناشی از تخمک گذاری می بایست 1-2 روزه تموم بشه ( البته اگه درست بگم )
    در صورتی که این لکه ( که به رنگ ترشحات قهوه ای هست ) به مدتی بیشتر ( 4 روز ) ادامه داشته باشه، میشه گفت که اون لکه ها ناشی از لانه گزینی نبوده ؟
    الان هم ترشحات سفید رنگی وجود داره !
    میشه اینها رو به ترشحات تخمک گذاری مربوط دونست ؟
    با تشکر

15. سلام.من 25 روزه كه زايمان كردم يك روز پيش رابطه ي جنسي محافظت شده داشتم احتمال حاملگي وجود دارد؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 28 از 88
رفتن به صفحه :    ... 28 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید