شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

راه تشخیص ایدز

1. با سلام خدمت دوستان
    میخواستم بدونم اگر منی شخصی که هیچ گونه اثری از ایدز و بیماریهای خطرناک دیگر مثل هپاتیت و ... را ندارد، از راه تماس جنسی از معقد وارد خون طرف مقابل شود، میتواند بیماری ایدز را بوجود آورد؟
    با تشکر

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. succulent نوشته است: با سلام خدمت دوستان
    میخواستم بدونم اگر منی شخصی که هیچ گونه اثری از ایدز و بیماریهای خطرناک دیگر مثل هپاتیت و ... را ندارد، از راه تماس جنسی از معقد وارد خون طرف مقابل شود، میتواند بیماری ایدز را بوجود آورد؟
    با تشکر

سلام

دوست من ویروس HIV خود به خود به وجود نمیاد.
    باید یه فرد مبتلا به این ویروس وجود داشته باشه تا از طریق تماس خونی، رابطه جنسی، شیر مادر و ... اونو منتقل کنه.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 4 کاربر ديگر
  3. succulent نوشته است: با سلام خدمت دوستان
    با تشکر

جوابتون رو دوستان دادن فقط یه نکته مهم اینه که منظورتون از "هیچ اثری از HIV نداره" چیه؟ آخه ویروس HIV ممکنه اصلا تا مدت ها علامت خاصی بروز نده.
    پس نمیشه به این راحتی گفت که ایدز داریم  یا نداریم. فعلا معتبرترین راه آزمایشه

4. سلام علی جان
    منظورم از "هیچ اثری از HIV نداره" این هستش که من حدود یکسال پیش آزمایش دادم و هیچ چیز مشکوکی نبود با اینکه من تا تقریباً 2 سال پیش از آزمایش، چندین بار رابطه با یه زنی داشتم.
    پس نباید با دختری که چند وقت پیش تماس جنسی از پشت داشتم و منی من وارد خونش شده، مشکلی پیش بیاد. در ضمن در اون دختر نیز اثری از اینگونه بیماری وجود نداره.

5. succulent نوشته است: سلام علی جان
    منظورم از "هیچ اثری از HIV نداره" این هستش که من حدود یکسال پیش آزمایش دادم و هیچ چیز مشکوکی نبود با اینکه من تا تقریباً 2 سال پیش از آزمایش، چندین بار رابطه با یه زنی داشتم.
    پس نباید با دختری که چند وقت پیش تماس جنسی از پشت داشتم و منی من وارد خونش شده، مشکلی پیش بیاد. در ضمن در اون دختر نیز اثری از اینگونه بیماری وجود نداره.

سلام به قول دوست قبلی منظورتون از اثر چیه ؟اگر شما آزمایش دادید منفی بوده و دوست شما هم آزمایشی مبنی بر منفی بودن دارد پس هیچ کدام ایدز ندارید ولی با نشانه نمیشود گفت

سوال خود را واضحتر بیان کنید

6. white_24

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    منظور شما این هست که 2 سال پیش رابطه داشتین با خانومی که حالا شک داشتین ایدز داره یا نه .. بعد آزمایش دادین , منفی بود .. حالا با یه شخص دیگه ای رابطه مقعدی داشتین و نگرانید که ممکنه شما ایدز داشته باشین و به اون دختر منتقل کرده باشید؟؟
    خب آخه علائم ایدز اینطوری نیست که بدون آزمایش بشه تشخیص داد ..

7. سلام میشه برام بگوئید علائم سارکوم کاپوزی چیه ؟ و اینکه ایا شبیه ترک پوست در اثر چاقی است
    مرسی

8. malavanezebel نوشته است: سلام میشه برام بگوئید علائم سارکوم کاپوزی چیه ؟ و اینکه ایا شبیه ترک پوست در اثر چاقی است
    مرسی

دوست عزیز
    سارکوم کاپوزی يك سرطان پوستي نادر است كه با ضايعات برآمده قهوه‌اي متمايل به صورتي مشخص ميشودو اغلب همراه با ايدز ميباشد.با ترکهای ناشی از چاق و لاغر شدن هم فرق میکنه.
    توصیه میکنم در گوگل جستجو کنید میتونید تصاویر خوبی بینید که گویا خواهد بود

9. سلام . من دیروز تست دادم و منفی بود . این آزمایش 67 روز اعد از رابطه بود .

تصویر اسکن شده آزمایش :

http://up.vatandownload.com/images/dgmguuy5hh0xqbu2am1x.jpg

اون قسمت که نوشته Fast  , Nonfast منظور چیه ؟ چون برا من Fast تیک خورده .

یعنی آزمایش منو سریع گرفتن ؟

10. تکمیلی پست بالا :

وقتی بهش گفتم چرا آزمایش فوری دادین گفت نه . منظور از Fast یعنی ناشتا , Nonfast غیر ناشتا !

درسته ؟

11. telepay نوشته است: تکمیلی پست بالا :

وقتی بهش گفتم چرا آزمایش فوری دادین گفت نه . منظور از Fast یعنی ناشتا , Nonfast غیر ناشتا !

درسته ؟

دوست عزیز
    پاسخی که به شما داده شده کاملا صحیحه.منظور از fastهمون انجام آزمایش در حالت ناشتاست.اگر دقت کرده باشید کلمه fast معنی روز ه هم میده پس منظور نخوردن غذاست
    اینقدر نگران نباشید و با داشتن چند جواب منفی به این احتمال که در ماه 6 هم منفی بشه فقط فکر کنید چون شانسش خیلی بالاست و به زندگیتون ادامه بدید

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید