شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 7 ...   

پرده بکارت (نوع، شکل، آسیب، پارگی و ترمیم)

1. mersani

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    samin62 نوشته است: سلام
    من و همسرم دیشب میخواستیم برای اولین بار دخول کامل داشته باشیم ولی نشد.
    همسرم فقط 7-8 سانت از التشو تونست داخل واژن کنه ،بعدش به یک دیواره یا مانع میخورد  و با تلاش فراوان نتونست .
    معاشقه کامل داشتیم و کاملا اماده بودم . وقتی با انگشت هم وارد واژن میکنه 7-8 سانت بعد به مانع میخوره
    کمی خونریزی داشتم بعد از ورورد الت
    باید چه کار کنم  خیلی نگرانم   فکر نکنم پرده این قدر عقب و ضخیم باشه

سلام
    امید وارم زندگیتون همیشه خوش باشه.
    کل طول لوله واژن خانوم های ایرانی که نژاد سالمی دارن مثل شما حداکثر 12cm الی 15cm می باشد اما متاسفانه به علت تفکر اشتباه عموم مردم که این تفکر به خاطر دیدن فیلم های پورنو می باشد فکر می کنند واژن بی انتها می باشد.که اینطور نیست شما هم به علت اینکه تازه برای بار اول رابطه جنسی داشته اید اصلا نگران نباشید با همسرتون هم این موضوع را مطرح کنید.بعد از مدتی واژن دقیقا به اندازه آلت همسر شما فرم می گیرد.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. سلام و عرض خسته نباشید.
    با عرض پوزش که اینقدر رک مساله رو مطرح میکنم.
    24 سال دارم 3/19 مورد تجاوز قرار گرفتم، که نه دردی داشتم و نه خونریزی اما بعد از اینکه خودم رو به منزل رسوندم با توجه به اینکه زیرپوشم تمیز بود هنگام شستشو ترشح صورتی رنگی (خیلی روشن)مشاهده لازم به ذکر هست که روز بعد حادثه به دکتر زنان مراجعه کردم که گفتن پرده ام یک نوع ارتجاعی هست و حدود ساعت 3 روز قبل این اتفاق افتاده و قسمتی از آن خون  آلود و ضخمی هست که باید هفته دیگه مراجعه کنی تا دقیقا مشخص کنم چه اتفاقی افتاده اما به احتمال زیاد همان قسمت که دردناک هست باز شده(هنگام معاینه کمی دردناک بودم). من نگران وضعیتم هستم و هراس از بی آبرویی دارم،لطفا من رو راهنمایی کنید و از وضعیتی که دارم اطلاعات کامل رو بهم بدید. چون شاغل هستم امکان کمی به دکتر رفتن دارم. همچنین ترس از بی ابرویی نتونستم پیگیری قانونی کنم چون پرونده به اسمم ثبت میشد و .......... همچنین مشخصاتی از مجرم نداشتم. همچنین دیگر نتونستم به پزشک مراجعه کنم، منتظر جوابتون هستم . با سپاس فراوان.

3. patric_25 نوشته است: سلام و عرض خسته نباشید.
    24 سال دارم 3/19 مورد تجاوز قرار گرفتم، که نه دردی داشتم و نه خونریزی اما بعد از اینکه خودم رو به منزل رسوندم با توجه به اینکه زیرپوشم تمیز بود هنگام شستشو ترشح صورتی رنگی (خیلی روشن)مشاهده لازم به ذکر هست که روز بعد حادثه به دکتر زنان مراجعه کردم که گفتن پرده ام یک نوع ارتجاعی هست و حدود ساعت 3 روز قبل این اتفاق افتاده و قسمتی از آن خون  آلود و ضخمی هست که باید هفته دیگه مراجعه کنی تا دقیقا مشخص کنم چه اتفاقی افتاده اما به احتمال زیاد همان قسمت که دردناک هست باز شده(هنگام معاینه کمی دردناک بودم). من نگران وضعیتم هستم و هراس از بی آبرویی دارم،لطفا من رو راهنمایی کنید و از وضعیتی که دارم اطلاعات کامل رو بهم بدید. چون شاغل هستم امکان کمی به دکتر رفتن دارم. همچنین ترس از بی ابرویی نتونستم پیگیری قانونی کنم چون پرونده به اسمم ثبت میشد و .......... همچنین مشخصاتی از مجرم نداشتم. همچنین دیگر نتونستم به پزشک مراجعه کنم، منتظر جوابتون هستم . با سپاس فراوان.

سلام دوست عزیز
    در وهله اول متاثر و متاسف شدم از این رخدادی که براتون اتفاق افتاده!و بعدش چون خونریزی آنچنانی نداشتید و متخصص هم تشخیص پرده ارتجاعی داده پس پرده کاملاً ازاله نشده بلکه آسیب دیده!توصیه میکنم فعلاً بزارید التهاب این عضو بر طرف بشه و بعدش بازم به پزشک مراجعه کنید تا نظر قطعیشونو بدونید در هرحال بنظرم در آینده چون کاملاً پرده از بین نرفته مشکلی از این بابت نداشته باشید!اما در هرصورت باید با معاینات بالینی وضعیت  این عضو مشخص بشه
    موفق باشید

4. patric_25 نوشته است: سلام و عرض خسته نباشید.

سلام

مجددا به خاطر اتفاقی که براتون رخ داده متاسفم.

اگه پزشکی که معاینتون کرده تشخیصش در مورد نوع بکارت درست باشه
    باید بگم که در اکثر موارد بکارت ارتجاعی تا اولین زایمان طبیعی ازاله نمیشه
    اما در اتفاقی که براتون رخ داده
    در صورتی که دخول انجام شده و آلت وارد واژن شده اونوقت آثار لهیدگی و ساییدگی روی بکارتتون باقی میمونه و برای پزشکی قانونی قابل تشخیصه.
    اگر که  به بکارتتون فقط آسیب رسیده باشه من توصیه می کنم که اونو ترمیمش نکنین اینجوری میشه آسیب رو به چیزای دیگه ربط داد ولی ترمیم بکارت در فرهنگ ما فقط و فقط یه معنی داره و اون ارتباط جنسیه.
    در مورد آبرو تون که نگران هستین مگه قراره که همه رو خبر دار کنین که چه اتفاقی افتاده!!؟ این چیزیه که به خودتون مربوط میشه و اگه دوست داشتین میتونین فقط با همسر آیندتون در میون بذارینش.
    در مورد اقدام قانونی هم هر جور خودتون صلاح می دونین ولی اگه
    سریعتر اقدام می کردین ممكن بود حتي نمونه گيري از مايعات تناسلي متجاوز براي تست دي ان اي انجام بشه كه بايد تازه باشه.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  5. دکتر گفته پرده من حلقوی باز هستش.و هیچ توضیح دیگه ایی نداد.لطفا کسی که میدونه بگه حلقوی باز دیگه چجورشه؟تمام سایت ها نوشتن حلقوی قابل اتساع و غیر قابل اتساعSad

6. با عرض سلام و احترام خدمت آقای دکتر صادقی .
    25 سال دارم ومجرد هستم . بین مطالبی که وجود داشت جست وجو کردم که در میان پاسخهای داده شده به طور کامل سوالی که مد نظر داشتم نبود . تمنا میکنم به سوال من پاسخ دهید .
    حدود یه ماه پیش که نزدیک پریودم بود با توجه به دردی که در ناحیه کمرم داشتم خودم را معاینه کردم که ببینم پریود شدم یا نه ! که البته این کار  رو از روی بی احتیاطی با فرو کردن دستمال به ناحیه تناسلی انجام دادم که از فردای آن روز دچار دل درد شدم و تا سه یا چهار روز خونریزی داشتم که بعد از آن دل دردم خوب شد. برای این ماهم که پریود شدم مشکلی نداشتم اما بعد  ازاتمام پریودم ،چند روزی است که دچار دل درد و سوزش در ناحیه شکم و تخمدانها شدم وکمی هم سوزش ادرار دارم ، آیا پرده بکارتم آسیب دیده !! آخه هیچ وقت در ناحیه شکم و تخمدانها به این اندازه سوزش نداشتم ؟!! خیلی نگران هستم لطفا پاسخ دهید... البته لازم به ذکر است که من  قبلا از پزشک برگه سلامت گرفته ام .   چند روز دیگه هم بله برونمه  ، دارم  از نگرانی دیوانه میشم ....

7. memoreza نوشته است: دکتر گفته پرده من حلقوی باز هستش.و هیچ توضیح دیگه ایی نداد.لطفا کسی که میدونه بگه حلقوی باز دیگه چجورشه؟تمام سایت ها نوشتن حلقوی قابل اتساع و غیر قابل اتساعSad

با سلام
    دوست عزیز،بنظرم منظور این بوده که پرده شما به شکل حلقوی  که منفذش باز هست،بوده!غالباً پرده های بکارت بصورت کیپ بوده که منافذ ریزی در اونها وجود داره و خونریزی پریودی از این منافذ خارج میشه حالا بنا به فیزیک بدنی شما این منافذ قدری بازترند!گاهاً هم بعضی از دخترها این باز بودن پرده رو به بدون پرده بودن ربط میدن که اشتباهه!!در مورد اتساع و غیر اتساع بودن هم بسته به انعطاف پذیری پرده مشخص میشه که صد البته تنها در زمان آمیزش کامل جنسی میشه از این قضیه مطلع شد!و اینکه در شما بدلیل باز بودن منافذ پرده،باید دردهای پریودی در زیر شکم ،کمی سبک تر از دیگران باشه!درسته؟؟
    موفق باشید

8. samira25 نوشته است: با عرض سلام و احترام خدمت آقای دکتر صادقی .
    25 سال دارم ومجرد هستم . بین مطالبی که وجود داشت جست وجو کردم که در میان پاسخهای داده شده به طور کامل سوالی که مد نظر داشتم نبود . تمنا میکنم به سوال من پاسخ دهید .
    حدود یه ماه پیش که نزدیک پریودم بود با توجه به دردی که در ناحیه کمرم داشتم خودم را معاینه کردم که ببینم پریود شدم یا نه ! که البته این کار  رو از روی بی احتیاطی با فرو کردن دستمال به ناحیه تناسلی انجام دادم که از فردای آن روز دچار دل درد شدم و تا سه یا چهار روز خونریزی داشتم که بعد از آن دل دردم خوب شد. برای این ماهم که پریود شدم مشکلی نداشتم اما بعد  ازاتمام پریودم ،چند روزی است که دچار دل درد و سوزش در ناحیه شکم و تخمدانها شدم وکمی هم سوزش ادرار دارم ، آیا پرده بکارتم آسیب دیده !! آخه هیچ وقت در ناحیه شکم و تخمدانها به این اندازه سوزش نداشتم ؟!! خیلی نگران هستم لطفا پاسخ دهید... البته لازم به ذکر است که من  قبلا از پزشک برگه سلامت گرفته ام .   چند روز دیگه هم بله برونمه  ، دارم  از نگرانی دیوانه میشم ....

با سلام
    دوست عزیز،پاسخ جناب دکتر صادقی که سرجاش محفوظه و انشالله ایشون هم جواب شما رو مرقوم بفرمایندپیشاپیش از ایشون هم عذر خواهی میکنم ، اما در مورد سئوالاتتون باید عرض کنم اولاً چرا در فاصله بین دو پریودی ،به متخصص زنان مراجعه نکردید تا از وضعیت بکارتتون آگاه بشید؟؟معذالک بسته به عمق و فشار دخول دستمال و انگشت به مجرای واژن و البته معاینات بالینی متخصصین، وضعیت پرده مشخص میشه!در مورد سوزش ادرار و درد در نواحی رحم و تخمدانها حتماً باید به متخصصین زنان مراجعه کنید چون این علائم میتونه ناشی از عفونت های دستگاه تناسلی چه ادراری و چه رحمی باشه لذا بهترین و عاقلانه ترین توصیه ،مراجعه به متخصص زنان هست!پس در اولین فرصت ممکنه به متخصص مربوطه مراجعه کنید تا اگر عفونتی در بدنتون و در این اعضا هست تشخیص ودرمان بشه!
    در پایان در مورد وضعیت پرده هم اگر دستمال و انگشتتونو زیاد داخل نکرده باشید مشکلی نخواهید داشت در این مورد هم میتونید با پزشکتون مشاوره ای داشته باشید
    موفق باشید

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
  9. سلام
    اینجا هیچ کس پرده دو قسمتی یا تیغه ای نداره؟
    چرا هیچکس در این مورد سوال نمیپرسه؟

من راستش مدتی نیومدم توی سایت آخه بخش بکارت فقط آدمو نگران میکنه Smile)

من با تشخیص خودم ( میدونم بارها گفتید تشخیص فرد بدرد نمیخوره Smile   ) بهر حال متوجه شدم پردم دو قسمتی آخه فقط همین مدل بهش میخوره !
    سوالم اینه :
    من گاهی روی پاشنه پام میشینم یعنی پاشنه پام داخل بدنم قرار میگیره.با توجه به نوع پردم این جور نشستن ممکنه اسیب بزنه؟؟

منتظر پاسختون هستم
    پیروز باشید

10. sima_65 نوشته است: سلام
    اینجا هیچ کس پرده دو قسمتی یا تیغه ای نداره؟
    چرا هیچکس در این مورد سوال نمیپرسه؟

من راستش مدتی نیومدم توی سایت آخه بخش بکارت فقط آدمو نگران میکنه Smile)

من با تشخیص خودم ( میدونم بارها گفتید تشخیص فرد بدرد نمیخوره Smile   ) بهر حال متوجه شدم پردم دو قسمتی آخه فقط همین مدل بهش میخوره !
    سوالم اینه :
    من گاهی روی پاشنه پام میشینم یعنی پاشنه پام داخل بدنم قرار میگیره.با توجه به نوع پردم این جور نشستن ممکنه اسیب بزنه؟؟

منتظر پاسختون هستم
    پیروز باشید

سلام

این که گفته میشه خود شخص نمیتونه خودشو معاینه کنه به خاطر اینه که نمیتونه برداشت درستی ازون چیزی که می بینه (اگه ببینه!) داشته باشه.
    خود متخصصین زنان هم شده که دچار اشتباه شدن.
    در معاینه بکارت علاوه بر بک گراند علمی متخصص، تجربه ی زیادی لازمه و این تجربه هست که حرف اولو میزنه.
    در معاینه ی شخصی خود فرد یه دونه بکارتو میبینه ولی متخصص در روز 10 - 15 نفر رو ویزیت میکنه.

اما سوالتون ازون سوالاس دیگه!
    من نمیدونم شما چه جوری می شینین ولی اینکه کجای پاشنه میخواد وارد واژن بشه رو موندم!
    به هر حال تا چیزی به واژن ورود پیدا نکنه جای نگرانی نیست حتی همون پاشنه!
    هر جور که راحتین همونجوری بشینین.

در آخر بازم تاکید میکنم برداشت شما ازون چیزی که می بینین هیچ سندیتی نداره.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  11. ممنون از اینکه سریع  پاسخ دادی دوست عزیز.
    حالا شما تصور کن پزشک گفته تیغه ای هست پردم!

جایی خوندم باید برای پارگیش جراحی انجام بشه،درسته؟
    ممنون میشم اگر اطلاعاتی در مورد این نوع پرده دارین بیان کنید.
    ممنون پیروز باشید

12. sima_65 نوشته است: ممنون از اینکه سریع  پاسخ دادی دوست عزیز.
    حالا شما تصور کن پزشک گفته تیغه ای هست پردم!

جایی خوندم باید برای پارگیش جراحی انجام بشه،درسته؟
    ممنون میشم اگر اطلاعاتی در مورد این نوع پرده دارین بیان کنید.
    ممنون پیروز باشید

شما اگه به پزشک مراجعه کنی اول میگن
    با دخول تلاش کنین اگه نشد
    پزشک به همسرتون با انگشت یاد میده اگه بازم نشد
    با یه عمل کوچولوی 5 - 10 دقیقه ای اونو ازاله میکنه.

پ.ن: این روند کلی در مورد هر نوع بکارتی (از جمله همون تیغه ای) هست.

13. ممنونم آقای علیان از جوابتون.درسته درد کمتری دارم ولی نه همیشه.پس چرا پرسیدن ضربه نخوردی؟اگه این منافذ طبیعی هستن دیگه چرا اینو پرسیدن؟واقعا گیج شدمSad

14. memoreza نوشته است: ممنونم آقای علیان از جوابتون.درسته درد کمتری دارم ولی نه همیشه.پس چرا پرسیدن ضربه نخوردی؟اگه این منافذ طبیعی هستن دیگه چرا اینو پرسیدن؟واقعا گیج شدمSad

با سلام
    دوست گرامی،همواره پزشکان در مورد بیمارهاشون سعی میکنن همه چیز رو در نظر بگیرن،برای همین از همه جوانب سئوالاتی مطرح میکنن تا شاید اون شبهه ای که هنگام معاینات در ذهنشون تداعی میشه، برطرف بشه!شاید مورد شما ،موردیست کمیاب!!برای همین ایشون خواسته تا از این منظر (ضربه خوردن)هم از موضوع مطلع بشه!شما هم که انشالله ضربه نخوردید!پس در هرحال بنظر میرسه پرده بکارت شما، مشکلی نداشته باشه لذا جای نگرانی نبوده و با آرامش از زندگیتون لذت ببرید.
    موفق باشید.

15. سلام به همه !
    و ممنون از سایت خوب و کاربردیتون. خسته نباشین .
    ببخشین نمیدونم این سوال مطرح شده یا نه اما خواستم بدونم که خود مرد میتونه بفهمه که پرده بکارت دختر طبیعی هستش و مورد ترمیم و جراحی قرار گرفته !
    من اصطلاحات تخصصی مربوطه رو نمیدونم و راحتتر بگم یعنی میشه خودمون بفهمیم که پرده بکارت طبیعی هستش یا تصادفی( منظور شاخ به شاخ هستش ) و مورد تعمیر قرار گرفته ! و در کل کلاهمون بر ندارن.

یه مرد خودش میتونه بفهمه یا شک کنه به این موضوع لااقل ؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 7 از 35
رفتن به صفحه :    ... 7 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید