شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

بارداری و تخمک گذاری

1. سلام
    خسته نباشید من برای بار داری اقدام کردم به دکتر رفتم ازمایش و سونو گرافی دادم و هیچ مشکلی نداشتم دکتر امپول ivf-c تجویز کرد حدود 2 ماه است ولی بار دار نشدم  لطفا مرا راهنمای کنید
    با تشکر

2. سلام پریودهای من نا منظمه ولی دکتر گفت هیچ مشکلی ندارم می خواستم ببیتم 14 پریود شدم تخمک گذاری در چندمین روز است با تشکر

3. farzan553 نوشته است: سلام
    خسته نباشید من برای بار داری اقدام کردم به دکتر رفتم ازمایش و سونو گرافی دادم و هیچ مشکلی نداشتم دکتر امپول ivf-c تجویز کرد حدود 2 ماه است ولی بار دار نشدم  لطفا مرا راهنمای کنید
    با تشکر

با سلام دوست عزیز
    خب توضیحاتتون مختصر هست!مثلًا نگفتید  چند وقته ازدواج کردید؟؟چه زمانی آمیزش داشتید؟؟و...معذالک عدم بارداری میتونه بدلایل ذیل باشه:
    1- عدم زمان مناسب آمیزش!بهتره در زمانهای تخمک گذاری هر یک یا دوروز در میان  نزدیکی کنید!
    2- تنبلی تخمدانها!
    3- وجود کیست در تخمدانها!
    4- ضعف حرکت اسپرمها!
    5- وجود نواقص در تخمک و یا اسپرمها!
    6- عدم انتخاب پوزیشنهای آمیزش مناسب!
    و.....
    در پایان اینو بگم که بارداری الزاماً با یکی و دوماه آمیزش داشتن رخ نمیده!لذا نباید نگران باشید انشالله با استمرار ارتباطهای جنسی و انتخاب طرقی که احتمال باروری رو بالا میبره (در سایت در اینمورد بسیار گفته شده جستجو کنید و مطالب رو بخونید و عمل کنید)باردارخواهید شد!
    موفق و شاد باشید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. سلام من 3 ساله ازدواج کردم 2 ماه برای بارداری اقدام کردم به دکتر رفتم و ازمایش و سونوگرافی انجام دادم وهیچ مشکلی نداشتم ولی باردار نشدم  می خوام بدونم تخمک گذاری کی میشه و بعد از پریودم از روز 14 امیزش میکنم  این 2 ماه ولی باردار نشدم می خوام بدونم بعد از پریود چه زمانی برای امیزش خوب است پریودم 25 شدم این ماه.

5. farzan553 نوشته است: سلام من 3 ساله ازدواج کردم 2 ماه برای بارداری اقدام کردم به دکتر رفتم و ازمایش و سونوگرافی انجام دادم وهیچ مشکلی نداشتم ولی باردار نشدم  می خوام بدونم تخمک گذاری کی میشه و بعد از پریودم از روز 14 امیزش میکنم  این 2 ماه ولی باردار نشدم می خوام بدونم بعد از پریود چه زمانی برای امیزش خوب است پریودم 25 شدم این ماه.

سلام

اگه سیکل شما 28 روزه س زمان تخمک گذاری تون از روز 11 تا 17 محسوب میشه و  بایستی نزدیکی هاتونو به صورت روز در میان در این بازه انجام بدین تا به خواستتون برسین.
    نباید اینقدر زود خسته بشین و امیدتونو از دست بدین دو ماه که چیزی نیست؛ اگه تا یه سال بارداری رخ نداد اونوقت باید هم شما و هم همسرتون بررسی بشین.
    به تلاشتون ادامه بدین و امیدوار باشین.

6. farzan553 نوشته است: سلام من 3 ساله ازدواج کردم 2 ماه برای بارداری اقدام کردم به دکتر رفتم و ازمایش و سونوگرافی انجام دادم وهیچ مشکلی نداشتم ولی باردار نشدم  می خوام بدونم تخمک گذاری کی میشه و بعد از پریودم از روز 14 امیزش میکنم  این 2 ماه ولی باردار نشدم می خوام بدونم بعد از پریود چه زمانی برای امیزش خوب است پریودم 25 شدم این ماه.

عزیزم تخمک گذاری رو بیخیال شو مگه نزدیکی خیلی سخته که محدود به روزای تخمک گذاری کنی
    تو از روز نهم و یک روز درمیان نزدیکی داشته باش مطمعنن خیلی زود مامان میشی من خودم ماه اول جواب گرفتم و الان سه ماهمه

7. سلام من تازه با این سایت آشنا شدم میشه لطفا منو راهنمایی کنید....
    من مشکل تنبلی تخمدان دارم و 5 ساله که اقدام میکنم اما نتیجه نگرفتم...بریود من تقریبا همیشه منظمه و 28 روز یا 29 روزست اما چند ماهی بود که بروژسترون میخوردم و بریودم 32 تا 33 روز شده بود اما این ماه بروژسترون نخوردم و iui هم کردم
    میخوام بدونم که این ماه بریود من باید چند روزه باشه؟همون 28 روز که قبل از بروژسترون بود یا مثل ماههای قبل33 روزه؟
    ممنون میشم زودتر جوابمو بدید

8. SA53 نوشته است: سلام من تازه با این سایت آشنا شدم میشه لطفا منو راهنمایی کنید....
    من مشکل تنبلی تخمدان دارم و 5 ساله که اقدام میکنم اما نتیجه نگرفتم...بریود من تقریبا همیشه منظمه و 28 روز یا 29 روزست اما چند ماهی بود که بروژسترون میخوردم و بریودم 32 تا 33 روز شده بود اما این ماه بروژسترون نخوردم و iui هم کردم
    میخوام بدونم که این ماه بریود من باید چند روزه باشه؟همون 28 روز که قبل از بروژسترون بود یا مثل ماههای قبل33 روزه؟
    ممنون میشم زودتر جوابمو بدید

باتوجه به قطع دارو این ماه هم سیکل 28 روز نخواهید داشت احتمالا بیشتر خواهد بود

9. [/quote] عزیزم تخمک گذاری رو بیخیال شو مگه نزدیکی خیلی سخته که محدود به روزای تخمک گذاری کنی
    تو از روز نهم و یک روز درمیان نزدیکی داشته باش مطمعنن خیلی زود مامان میشی من خودم ماه اول جواب گرفتم و الان سه ماهمه[/quote]

سلام عزیزم راستی تو از چندم شروع کردی  باردار شدی   از چندمه پریودت  دمت گرم

10. سلام. تقویم تخمک گذاری رو من دانلود کردم آیا با توجه به اون حتما در ماه اول موفق میشم؟
    درصد موفقیتش چقدره؟
    ماه رمضون با توجه به ضعف جسمانی ممکنه نتیجه حاصل بشه؟
    ممنون از راهنماییتون

11. samane2730 نوشته است: سلام. تقویم تخمک گذاری رو من دانلود کردم آیا با توجه به اون حتما در ماه اول موفق میشم؟
    درصد موفقیتش چقدره؟
    ماه رمضون با توجه به ضعف جسمانی ممکنه نتیجه حاصل بشه؟
    ممنون از راهنماییتون

ماه رمضان با ماهای دگر تفاوتی ندارداما همه شرایط هم محیا باشد شاید در ماه اول بارداری رخ ندهد زمن تخمکگذاری را اگر دقیق پیدا کنید احتمال بارداری خیلی زید میشود ااگرم نشد به  تلاش خود را ادامه دهید

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 2 از 2
رفتن به صفحه    2

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید