شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

مشکل سر درد و خستگی مزمن

1. elenaz

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    باسلام
    از مدتها پیش دچار سردرد های عجیبی می شم که خود بخود رفع میشد یعنی به صورت آنی یه قسمت سرم درد میکنه ولی خوب میشه مشکل اصلی من فشاری است که روی چشمهام همیشه احساس میکنم و بعضا نور چشمهام را خیلی اذیت میکنه و یه حالت سوزناکی در چشمهام ایجاد میشه اکثر روز احساس خستگی شدید میکنم وهمیشه خواب آلوده ام ولی نمی تونم به خاطر مشغله کار و  خانه داری در طول روز بخوابم و به زور سر پا هستم اول فکر کردم مشکل سینوزیت دارم به متخصص عفونی رفتم و بعد از رادیو گرافی معلوم شد مشکل سینوزیت ندارم داروی میگرن داد و گفت احتمال داره میگرن باشه در حالی که من 30 سال دارم و هیچ وقت میگرن نداشتم و سابقه این بیماری در خانواده ما وجود نداره؟تازگی ها دست راستم اغلب تا مچ بی حس میشه و درد میکنه ولی زیاد طول نمیکشه و خوب میشه می خواستم راهنمایی ام کنین و بدونم کسی هم مثل من این مشکل را داشته و چی باید بکنم؟     خیلی متشکرم

2. تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. elenaz نوشته است: باسلام
    از مدتها پیش دچار سردرد های عجیبی می شم که خود بخود رفع میشد یعنی به صورت آنی یه قسمت سرم درد میکنه ولی خوب میشه مشکل اصلی من فشاری است که روی چشمهام همیشه احساس میکنم و بعضا نور چشمهام را خیلی اذیت میکنه و یه حالت سوزناکی در چشمهام ایجاد میشه اکثر روز احساس خستگی شدید میکنم وهمیشه خواب آلوده ام ولی نمی تونم به خاطر مشغله کار و  خانه داری در طول روز بخوابم و به زور سر پا هستم اول فکر کردم مشکل سینوزیت دارم به متخصص عفونی رفتم و بعد از رادیو گرافی معلوم شد مشکل سینوزیت ندارم داروی میگرن داد و گفت احتمال داره میگرن باشه در حالی که من 30 سال دارم و هیچ وقت میگرن نداشتم و سابقه این بیماری در خانواده ما وجود نداره؟تازگی ها دست راستم اغلب تا مچ بی حس میشه و درد میکنه ولی زیاد طول نمیکشه و خوب میشه می خواستم راهنمایی ام کنین و بدونم کسی هم مثل من این مشکل را داشته و چی باید بکنم؟     خیلی متشکرم

سلام دوست گرامی
    توصیه میکنم چربی خونتونو با انجام آزمایشهای لازم چک کنید!یکی از علائم ازدیاد چربی خون ،خواب زیاده!اما سردردتون اگر در سمت پشت سرتونه که باید به چشم پزشک مراجعه کنید احتمالاً چشمهاتون ضعیف شده!در مورد بی حسی دستتون هم پیشنهاد میکنم به یک متخصص مغز و اعصاب مراجعه کنید!در هرحال موضوع سردردتون اگر از قسمت پشت سرتون نباشه و هم موضوع اینکه دستتون بی حس میشه باید توسط متخصص مغز و اعصاب مورد بررسی قرار بگیره!
    موفق باشید.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید