شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 24 ...   

آیا من حامله هستم؟ (راهنمایی و سوالات)

1. maha87 نوشته است: با سلام مجدد،
    امروز كه يك هفته از رابطه ام مي گذره ( تو پستهاي قبلي در موردش توضيح دادم) هنوز نفخ معده رو دارم و از ديروز سينه هام خيلي دردناك شده، امروز صبح هم چند لكه ي قهوه اي ديدم.  ممكنه من باردار باشم؟ بي بي چك خريدم ولي روش نوشته كه 4 روز قبل از زمان پريود بايد استفاده كنم و من هنوز 8  روز به زمان پريودم مونده.

با توجه به مدت زمانی که از رابطه‌ی شما گذشته جواب بی‌بی چک قابل اعتماد نیست ولی جواب قطعی رو می‌تونید با آزمایش بتا بگیرید و خیال خودتون رو راحت کنید.

2. sara12469 نوشته است:
    sara12469 نوشته است:
    m1989 نوشته است:
    sara12469 نوشته است: سلام
    من آخرین بار 4 خرداد ماه پریود شدم و تا الان (20 تیر) پریود نشدم. با توجه به اینکه من پریودم خیلی مرتب بود و اینکه تو این مدت با دوست پسرم چندین بار رابطه داشتم اما به خاطر باکره بودنم فقط پیشابش ممکنه روی ورودی رحم ام ریخته باشه امکان بارداری وجود داره؟ در ضمن تو این مدت یک بار هم حدود 14-15 تیر لکه بینی داشتم.
    ممنون  میشم کمکم کنید نشکل رو پیدا کنم.

سلام

پرده ی بکارت مانع بارداری نمیشه.
    برخورد پیشاب به واژن در زمان تخمک گذاری احتمال بارداری رو افزایش میده.
    یه تست خون بدین تا خیالتون راحت شه.
    این تاخیر در پریود میتونه به خاطر
    استرس از بارداری
    اضطراب رابطه های پنهان
    احیانا استرس امتحانات (اگه دانشجویین)
    وجود کیست احتمالی
    قرص ضد بارداری (در صورت مصرف)
    و ... باشه.
    ضمن اینکه تست خون رو میدین؛ چون تاخیر در پریودتون از 10 روز بیشتر شده به پزشک هم مراجعه کنین تا علت اصلی تاخیر مشخص شه.

من به دکتر مراجعه کردم. بعد از سونوگرافی تشخیص یه کیست کوچک سمت راست رحم ام دادن. اما بعد، یکی از دوره های پریودم رو یادم افتاد(یعنی دوره هاش منظم بوده). فکر می کنید ممکنه به خاطر این اشتباه، تشخیص اشتباه داده باشن؟ اگه درست باشه اهمیت داره؟ لازمه که من پیگیریش کنم؟

کسی میتونه به من کمک کنه؟ من هنوز سر در گمم! Sad

با سلام دوست عزیز
    تا جائیکه پستهاتونو خوندم همه چیز مشخصه!اگر در مورد تاخیر در پریودتون نگرانید به خاطر کیست تخمدان میتونه باشه و اگر تازه پریود شدید پس بارداری منتفیه!و جای نگرانی نداره!اگر این تاخیر زیاد بوده که میتونید یک آزمایش بتا بدید تا از بابت بارداری خیالتون راحت بشه در هرصورت چیزی که محرزه اینه که باید تحت نظر یک متخصص زنان باشید تا این کیست از بین بره!در مورد اشتباه شما در محاسبه زمان پریودتون و نظرات پزشکان هم بگم فکر نکنم با اینچنین اشتباهاتی زیاد در نظر دکتر، خللی ایجاد بشه با این وجود کافیه مجدداً با پزشکه معالجتون دراین مورد مشورت کنید!
    موفق باشید.

3. سلام

من 24 خرداد ماه پريود شدم دوره هاي پريودم 28 و29 روزه است  يه رابطه سطحي داشتم 12 تير ماه كه انزال صورت نگرفت الت ها تماسي نداشتن فقط پشاب با دست نامزدم   برخور د داشته كه بعد از  پاك كردن با الت من دستشون تماس داشته  البته اينم اضافه كنم كه پيشاب اول  بوده  من  سر موعد 22 تير پريود شدم  روز اول خونريزي معمولي زيادي داشته ام اما  روز  دوم خيلي كم است  در حد لكه بيني ممكنه من حامله باشم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اينم اضافه منم  مدت 6 ماهي هست كه حجم خون پريود من خيلي كم شده هميشه 4 روز بوده روز 4 لكه بيني الان شده 3 روز شده كه روز  سوم لكه بيني دارم ممكنه من بيماري خاصي داشته باشم  ميگن ممكنه سرطان اندومتر  يا چسبندگي رحمي باشه ؟؟ من مجردم  و تا حالا رابطه جنسي (دخول) نداشته ام

4. lmojganl نوشته است: سلام

من 24 خرداد ماه پريود شدم دوره هاي پريودم 28 و29 روزه است  يه رابطه سطحي داشتم 12 تير ماه كه انزال صورت نگرفت الت ها تماسي نداشتن فقط پشاب با دست نامزدم   برخور د داشته كه بعد از  پاك كردن با الت من دستشون تماس داشته  البته اينم اضافه كنم كه پيشاب اول  بوده  من  سر موعد 22 تير پريود شدم  روز اول خونريزي معمولي زيادي داشته ام اما  روز  دوم خيلي كم است  در حد لكه بيني ممكنه من حامله باشم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اينم اضافه منم  مدت 6 ماهي هست كه حجم خون پريود من خيلي كم شده هميشه 4 روز بوده روز 4 لكه بيني الان شده 3 روز شده كه روز  سوم لكه بيني دارم ممكنه من بيماري خاصي داشته باشم  ميگن ممكنه سرطان اندومتر  يا چسبندگي رحمي باشه ؟؟ من مجردم  و تا حالا رابطه جنسي (دخول) نداشته ام

با سلام
    دوست عزیز،در مورد بارداری جوابتون منفیه!یعنی باردار نیستید!!چون پریود شدید!و در مورد دوم مشکلی نیست در بعضی از خانمها اینگونه اتفاقات رخ میده!یعنی دوران پریودیشون کم و زیاد میشه!که در اثر استرسها و یا تغییرات ارگانیک بدنشون هست و جای نگرانی نداره!مگر اینکه این دوران بشدت کوتاه بشه و خونریزی ها هم خیلی خیلی کم!
    در هرحال نگران نباشید اما اگر زیادحساسید توصیه میکنم به یک متخصص زنان مراجعه کنید
    موفق باشید

5. aliyan نوشته است:
    lmojganl نوشته است: سلام

با سلام
    دوست عزیز،در مورد بارداری جوابتون منفیه!یعنی باردار نیستید!!چون پریود شدید!و در مورد دوم مشکلی نیست در بعضی از خانمها اینگونه اتفاقات رخ میده!یعنی دوران پریودیشون کم و زیاد میشه!که در اثر استرسها و یا تغییرات ارگانیک بدنشون هست و جای نگرانی نداره!مگر اینکه این دوران بشدت کوتاه بشه و خونریزی ها هم خیلی خیلی کم!
    در هرحال نگران نباشید اما اگر زیادحساسید توصیه میکنم به یک متخصص زنان مراجعه کنید
    موفق باشید

معذذرت ميخوام اخه يكي از دوستام ميگفت ميشه حامله بود پريودم شد چون خواهرش هيمنطوري بوده ممكنه من حامله باشم پريود شده باشم  و واسه همين باشه كه  يك روز نيم خونريزي داشتم  البته من چون خيلي نگران بودم روز قبل پريودم بي بي چك استفاده كردم 3 بار منفي بود

6. lmojganl نوشته است:
    aliyan نوشته است:

با سلام
    موفق باشید

معذذرت ميخوام اخه يكي از دوستام ميگفت ميشه حامله بود پريودم شد چون خواهرش هيمنطوري بوده ممكنه من حامله باشم پريود شده باشم  و واسه همين باشه كه  يك روز نيم خونريزي داشتم  البته من چون خيلي نگران بودم روز قبل پريودم بي بي چك استفاده كردم 3 بار منفي بود

با سلام
    دوست گرامی،آیا حالت تهوع،سرگیجه دارید؟؟اینها تقریباً علائم حاملگیست!تازه خونریزی های مقطعی و خیلی کم میتونه در بعضی از خانمها علائم بارداری تلقی بشه اما شما میگید یک ونیم روز! خونریزی داشتید!شاید این خونریزی در اثر استرس بیش از حد رخ داده باشه!شنیدم بانوانی بودن که در اثر استرس درجا خونریزی داشتن!پس هر خونریزی رو نمیشه به پای بارداری گذاشت!بنظرم نباید مشکلی باشه!اما برای اطمینان خاطر بهترین گزینه،انجام آزمایش بتاست که همه چیزرو مشخص میکنه
    موفق باشید

7. aliyan نوشته است:
    lmojganl نوشته است:
    aliyan نوشته است:

با سلام
    موفق باشید

با سلام
    دوست گرامی،آیا حالت تهوع،سرگیجه دارید؟؟اینها تقریباً علائم حاملگیست!تازه خونریزی های مقطعی و خیلی کم میتونه در بعضی از خانمها علائم بارداری تلقی بشه اما شما میگید یک ونیم روز! خونریزی داشتید!شاید این خونریزی در اثر استرس بیش از حد رخ داده باشه!شنیدم بانوانی بودن که در اثر استرس درجا خونریزی داشتن!پس هر خونریزی رو نمیشه به پای بارداری گذاشت!بنظرم نباید مشکلی باشه!اما برای اطمینان خاطر بهترین گزینه،انجام آزمایش بتاست که همه چیزرو مشخص میکنه
    موفق باشید

سلام
    نه اصلا علائم ديگري ندارم   يه روز و نيم پريود بودم دقيقا هم بايد همون  روز پريود ميشدم اما  بعد يه روز نيم لك بيني دارم  

به نظر شما رابطه من در حدي بوده بارداري مطرح باشه  چرا ميگن پيشاب باعث بارداري نميشه  خود دكتر رهامم گفتن بخصصوص پيشاب اول

8. سلام من 13 اردیبهشت پریود شدم و 13 خرداد هم باید پریود میشدم ولی روز قبلش با نامزدم رابطه داشتم و چون خیلی نگران بودم که اتفاقی نیفته قرص اچ دی خوردم و 22 خرداد پریود شدم و 27 خرداد دوباره با نامزدم رابطه داشتم (یعنی روز 6)هر دو باری که رابطه داشتم دخول انجام نشد و الان که در تیر هستیم 22 تیر پریود شدم و پریودیم خیلی شدید هست.ولی الان یه هفته هست که از اشتها افتادم وکم غذا میخورم و 3-4 روزه که سرم گیج میره و چشمام سیاهی میره.غذا که می بینم حالت تهوع بهم دست میده؟لطفا کمکم کنید خیلی نگرانم یعنی چی شده؟ربطی به بارداری که نداره؟اصلا تو اون دوره ها تخمک وجود داشته؟لطفا واضح جوابمو بدبد.ممنون

9. khazun نوشته است:
    khazun نوشته است:
    badomak نوشته است:
    khazun نوشته است: با سلام
    نامزد بنده 5 تیر عادت شدن ! امروز یعنی 19 ابطه مقعدی داشتیم !
    البته منی در مقعد تخلیه شد . و موقع خروج آلت از مقعد هم هیچ منی روی آلت تناسلی ریخته نشد ! بعد این هم به سرعت آلت تناسلی ایشون و مقعد با آب و صابون شتشو دادن.
    بعد از 20 دقیقه هم مجدداً واژن رو شستند که اینبار منی رو روی واژن دیده بودن !
    بعد از این هم یکبار دیگه واژن رو با آب و صابون شستند.
    با توجه به این موارد احتمال باردادی وجود داره ؟
    با تشکر .

رابطه مقعدی باعث وقوع بارداری نمی شود. اگر منی در خارج از بدن تخلیه شده و شک دارید که آیا با آلت تناسلی تماس یافته است - در صورتی که در زمانهای پرخطر قرار دارید - از روش اورژانسی استفاده کنید

2 -3 دوره گذشته دوره نامنظمی رو داشتند
    طول دوره گذشته تا این دوره ( 5 تیر ) 32 روز شد ( یعنی از 4 مرداد تا 5 تیر ) ، این دوره هم خونریزی شدید ود و بیشتر از مدت معمولی طول کشید ( 6-7 روز ) .
    منی با آلت تناسلی تماس پیدا کرده ولی پس از خروج از راه مقعد ( حدود نیم ساعت بعد )
    لحظه ای که آلت تناسلی از مقعد خرج میشد هیچگونه تماسی بیم منی و آلت تناسلی به وجود نیامد و همون لحظه مقعد و آلت تناسلی با آب و صابون شسته شده .
    آیا احتمال بارداری وجود داره و نیازی به استفاده از قرص هست ( با توجه به گذشت 48 ساعت ) ؟

امروز هم ایشون تهوع و سرگیجه داشتند ( که البته زیاد پیش میاد و فشارشون پایین میاد ) ، میخواستم بدونم آیا نشانه ای از لقاحه ؟

دوستان عزیز اگه لطف کنید جواب من رو هم بدین ممنونتون میشم
    یه علائم دیگه ای هم هست که من رو نگران کرده
    علائمی مثل : تهوع شدید ، تب ( به صورتی که میگن از درون انگار دارن میسوزن ) ، درد عضلانی ، سردرد ، سرگیجه و تار دیدن چشمها، احساس درد زیر شکم ئ احساس ادرار در صورتی که اصلاً ادرار ندارن
    دوستان این علائم زیر 48 ساعت به وجود اومدن،
    به نظرتون اینها علائم حاملگی هست یا ممکنه عفونت باشه ؟
    من مطالبی رو خوندم که احتما داشت این علائم مربوط به عفونت دستگاه تناسلی باشه .

لطف کنید من رو راهنمایی کنید

توروخدا جواب من رو هم بدید
    امروز یعنی 6 روز بعد از رابطه نامزدم یک لکه بینی دید که تیره بوده رنگش
    البته حالت تهوع ایشون از بین رفته و تو دو روز گذشته وجود نداشته دیگه
    سرگیجه هم کم شده ، دلدرد هم دیگه ندارن
    فقط ترشحات به قول خودشون با رنگ عجیب داشتن از دیروز
    البته یبوست هم داشتن

این علائم رو لطفاً بررسی کنید !
    ممکنه این علائم ناشی از عفونت باشه ؟
    در ضمن خیلی استرس دارن . خوندم که ممکنه لکه بین دوره ها دلیلش استرس هم باشه
    در ضمن نمیدونم این کمک میکنه یا نه ولی روز بعد از رابطه ایشون به  یه مسافرت با ماشین به مدت دو روز رفت و اونجا هم امتحانی که داشتن لغو شده بود و به نظر عصبی شده بودن .

لطف کنید من رو راهنمایی کنید .

10. lmojganl نوشته است:
    aliyan نوشته است:
    lmojganl نوشته است:
    aliyan نوشته است:

با سلام
    موفق باشید

با سلام
    موفق باشید

سلام
    نه اصلا علائم ديگري ندارم   يه روز و نيم پريود بودم دقيقا هم بايد همون  روز پريود ميشدم اما  بعد يه روز نيم لك بيني دارم  

به نظر شما رابطه من در حدي بوده بارداري مطرح باشه  چرا ميگن پيشاب باعث بارداري نميشه  خود دكتر رهامم گفتن بخصصوص پيشاب اول

بازم سلام
    پیشاب بالقوه میتونه بارداری رو ایجاد کنه اما با توضیحات شما بنظرم بارداری منتفی باشه!توصیه میکنم منبعد در این مسائل خیلی دقت کنید تا اینهمه استرس رو به خودتون وارد نکنید!تاکید میکنم مشکلی بنظر نمیاد
    موفق باشید

11. paradisee نوشته است: سلام من 13 اردیبهشت پریود شدم و 13 خرداد هم باید پریود میشدم ولی روز قبلش با نامزدم رابطه داشتم و چون خیلی نگران بودم که اتفاقی نیفته قرص اچ دی خوردم و 22 خرداد پریود شدم و 27 خرداد دوباره با نامزدم رابطه داشتم (یعنی روز 6)هر دو باری که رابطه داشتم دخول انجام نشد و الان که در تیر هستیم 22 تیر پریود شدم و پریودیم خیلی شدید هست.ولی الان یه هفته هست که از اشتها افتادم وکم غذا میخورم و 3-4 روزه که سرم گیج میره و چشمام سیاهی میره.غذا که می بینم حالت تهوع بهم دست میده؟لطفا کمکم کنید خیلی نگرانم یعنی چی شده؟ربطی به بارداری که نداره؟اصلا تو اون دوره ها تخمک وجود داشته؟لطفا واضح جوابمو بدبد.ممنون

با سلام
    دوست عزیز،چون بیست و دوم همین ماه پریود شدید بارداری منتفیست!اما این حالاتی که گفتید احتمالاً عوارض قرصهایست که مصرف کردید!بهتره که با یک متخصص زنان مشاوره کنید تا بر اساس وضعیت دستگاه تناسلیتون و ارگانیزم بدنتون براتون داروهای مناسب تجویز کنند!یادمون نره استفاده سرخود از هرنوع دارو،میتونه تبعات سنگینی بهمراه داشته باشه!انشالله که موردی نیست
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  12. سلام اقای دکتر.من  13 خرداد قرار بود پریود بشم و 12 خرداد ا نامزدم رابطه داشتم و بخاطر ترس از پیش اومدن مشکل  قرص اچ دی مصرف کردم و 22 خرداد پریود شدم.و دوباره 27 خرداد رابطه داشتم ولی دخول انجام نشد در هر دو بار.و 22 تیر هم پریود شدم.ولی الان چند روزه اشتها ندارم سرم گیج میره چشمام سیاهی میره.ومیل به غذا کم دارم و غذا که میبینم حالت تهوع بهم دست میده.من چه مشکلی دارم منطورم اینه که بارداری که نیست؟

13. عزیزم من خودم اوایل ازدواجم چندباری اورژانسی پیش گیری کردم و یه هفته بعد تموم شدن پریودم بازم پریود میشدم و سرم گیج میرفتو ...
    به طوریکه به بستر می افتادم
    مطمین باش به خاطر قرصه که خوردی

14. borzo

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    iman_prs نوشته است:
    borzo نوشته است:
    iman_prs نوشته است:
    borzo نوشته است: ببخشید دوباره سوالم طوری دیده مطرح می کنم نامزدم  گفت حدودا" تا 10 روز دیگه عادت ماهیانه میشد من با ایشان رابطه برقرار کردم و دخول کامل و بدون اینکه از پیشگیری استفاده کنم منی خود را بیرون  ریختم به فرض اینکه پیش آبی نبوده آیا احتمال حامگلی است مگر پیش آب  چقدر قوی است که باعث حامگی شود من خیلی نگران هستم لطفا من راهنمایی نمایید

نبوده باشه احتمال حاملگی نیست ولی از کجا مطمئنید که نبوده؟
    مسئله قوی (!) و ضعیف بودن نیست. احتمال بارداری وجود داره به هر حال. ولی چون احتمال وجود اسپرم در مایع قبل از منی پایینه و جز اون احتمالات دیگه که لازمه تا بارداری صورت بگیره هم باید در نظر گرفت... اگرچه تقریباً در ایام پرخطر رابطه داشتید، احتمال بارداری خیلی کمه، ولی صفر نیست.

سلام
    من طبق سوالی کردم این سوال برام پیش آمده الان نامزدم من علائم پریود را دارد به قول خودش کمر درد ، سینه درد و..... ولی چرا پریود نمیشه خودش که میگه به خاطر استرس من خیلی نگرانم یکی کمکم کنه

همون طوری که قبلاً گفتم باز هم می‌گم که احتمال حاملگی توی رابطه‌ای که توضیح دادید کم بوده، گرچه صفر نیست.
    با این حال داشتن علائم پریود به احتمال خیلی بالایی یعنی بارداری منتفیه و تأخیر در شروع پریود هم در این شرایط که قطعاً استرس نسبت به بارداری وجود داره کاملاً طبیعیه. جای نگرانی نیست.
    موقع رابطه از کاندوم استفاده کنید تا دیگه انقدر نگرانی پیش نیاد.

مرسی از لطف شما
    ممنون که به پستها یم جواب دادی امروز ایشان پریود شدن یعنی 24 تیر ماه یعنی ایشان ماه آینده در هیمن تاریخ پریود  می شوند

15. khazun نوشته است:
    khazun نوشته است:
    khazun نوشته است:
    badomak نوشته است:
    khazun نوشته است: با سلام
    نامزد بنده 5 تیر عادت شدن ! امروز یعنی 19 ابطه مقعدی داشتیم !
    البته منی در مقعد تخلیه شد . و موقع خروج آلت از مقعد هم هیچ منی روی آلت تناسلی ریخته نشد ! بعد این هم به سرعت آلت تناسلی ایشون و مقعد با آب و صابون شتشو دادن.
    بعد از 20 دقیقه هم مجدداً واژن رو شستند که اینبار منی رو روی واژن دیده بودن !
    بعد از این هم یکبار دیگه واژن رو با آب و صابون شستند.
    با توجه به این موارد احتمال باردادی وجود داره ؟
    با تشکر .

رابطه مقعدی باعث وقوع بارداری نمی شود. اگر منی در خارج از بدن تخلیه شده و شک دارید که آیا با آلت تناسلی تماس یافته است - در صورتی که در زمانهای پرخطر قرار دارید - از روش اورژانسی استفاده کنید

2 -3 دوره گذشته دوره نامنظمی رو داشتند
    طول دوره گذشته تا این دوره ( 5 تیر ) 32 روز شد ( یعنی از 4 مرداد تا 5 تیر ) ، این دوره هم خونریزی شدید ود و بیشتر از مدت معمولی طول کشید ( 6-7 روز ) .
    منی با آلت تناسلی تماس پیدا کرده ولی پس از خروج از راه مقعد ( حدود نیم ساعت بعد )
    لحظه ای که آلت تناسلی از مقعد خرج میشد هیچگونه تماسی بیم منی و آلت تناسلی به وجود نیامد و همون لحظه مقعد و آلت تناسلی با آب و صابون شسته شده .
    آیا احتمال بارداری وجود داره و نیازی به استفاده از قرص هست ( با توجه به گذشت 48 ساعت ) ؟

امروز هم ایشون تهوع و سرگیجه داشتند ( که البته زیاد پیش میاد و فشارشون پایین میاد ) ، میخواستم بدونم آیا نشانه ای از لقاحه ؟

دوستان عزیز اگه لطف کنید جواب من رو هم بدین ممنونتون میشم
    یه علائم دیگه ای هم هست که من رو نگران کرده
    علائمی مثل : تهوع شدید ، تب ( به صورتی که میگن از درون انگار دارن میسوزن ) ، درد عضلانی ، سردرد ، سرگیجه و تار دیدن چشمها، احساس درد زیر شکم ئ احساس ادرار در صورتی که اصلاً ادرار ندارن
    دوستان این علائم زیر 48 ساعت به وجود اومدن،
    به نظرتون اینها علائم حاملگی هست یا ممکنه عفونت باشه ؟
    من مطالبی رو خوندم که احتما داشت این علائم مربوط به عفونت دستگاه تناسلی باشه .

لطف کنید من رو راهنمایی کنید

توروخدا جواب من رو هم بدید
    امروز یعنی 6 روز بعد از رابطه نامزدم یک لکه بینی دید که تیره بوده رنگش
    البته حالت تهوع ایشون از بین رفته و تو دو روز گذشته وجود نداشته دیگه
    سرگیجه هم کم شده ، دلدرد هم دیگه ندارن
    فقط ترشحات به قول خودشون با رنگ عجیب داشتن از دیروز
    البته یبوست هم داشتن

این علائم رو لطفاً بررسی کنید !
    ممکنه این علائم ناشی از عفونت باشه ؟
    در ضمن خیلی استرس دارن . خوندم که ممکنه لکه بین دوره ها دلیلش استرس هم باشه
    در ضمن نمیدونم این کمک میکنه یا نه ولی روز بعد از رابطه ایشون به  یه مسافرت با ماشین به مدت دو روز رفت و اونجا هم امتحانی که داشتن لغو شده بود و به نظر عصبی شده بودن .

لطف کنید من رو راهنمایی کنید .

سلام

به نظر خودتون نباید کلا به پزشک مراجعه کرد!!؟؟

1. رابطه ی شما در دوران پر خطر همسرتون بوده و طبق گفته ی شما منی روی واژن دیده شده و تا اینجا احتمال بارداری زیاده
    اما وقتی به شما توصیه میشه که از روش اورژانسی استفاده کنین چرا توجه نمیکنین!!
    برای اطمینان از باردار بودن یا نبودن همسرتون به آزمایشگاه مراجعه کنین و تست خون (تست بتا) بدین.

2. اینکه همسرتون ترشحاتی با رنگ عجیب رو دیدن و اینکه برای شستن واژن از صابون! استفاده می کنن و همینطور منی ای که از مقعد به سمت واژن سرازیر شده؛ همه ی اینا به من میگن که احتمال عفونت وجود داره. دوست من شستشوی واژن با صابون توصیه نمیشه. به پزشک مراجعه کنین.

3. یبوست هم که دارن پس بازم به پزشک مراجعه کنین.

4. در مورد رابطه ی مقعدی و عوارضش هم مطلب تو سایت زیاده. این دفعه به نوار بالای سایت قسمت جستجو (شاید بشه گفت پزشک مجازی!!) مراجعه کنین!

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 24 از 88
رفتن به صفحه :    ... 24 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید