شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 22 ...   

آیا من حامله هستم؟ (راهنمایی و سوالات)

1. با سلام مجدد.
    من 27 خرداد پری شدم و 7 تیر نزدیکی داشتم که مایع منی کاندوم رو پاره کرد و به واژن ریخته شد. دوره های پری من بین 18 تا 24 روز متغیره. تا دیشب دردهای زیر شکم و حالت تهوع داشتم. دیشب چند قطره خون دیدم و امروز خونریزی دارم. نمیدونم آیا این خونریزی پری هست یا لانه گزینی فرقش رو نمیدونم.
    خوندم که خون لانه گزینی 2 تا 3 روز طول میکشه در صورتی که پری من هم 3روز هست.
    لطفا راهنمایییم کنید آیا باردارم؟
    آز خون جواب میده؟
    با تشکر فراوان.

2. با سلام
    دوست عزیز،با توجه به طول مدت سیکل قائدگیتون و زمان آمیزش،احتمال بارداری وجود داره!اما خیلی کمه!درهر حال  آزمایش بتا میتونه همه چیز رو مشخص کنه!
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. سلام

دورهاي پري من 28 يا 29 روزه است  من 24 خرداد ماه پري شدم 12 تير ماه رابطه اي داشتم با نامزدم  كه  الت ها با هم تماس نداشته اند اگرم داشتن با لباس زير انزال صورت نگرفت اما پيشاب اول نامزدم كه اخرين بار قبل از اون هفته قبلش ارضا شده بودند كه به دستشون خورد كمي  كه پاكش كردن  و بعد از  چند دقيقه دستشون با الت من تماس ژيدا كرد با كليتوريس بيشتر اما چون باكرم دست وارد وا‍ژن نشد . ايا من ممكنه باردار باشم باتوجه به سيكل روز رابطه و نوع رابطه ؟  يكي دو روز هست زير دلم درد ميكنه و همچنين معدم

4. lmojganl نوشته است: سلام

دورهاي پري من 28 يا 29 روزه است  من 24 خرداد ماه پري شدم 12 تير ماه رابطه اي داشتم با نامزدم  كه  الت ها با هم تماس نداشته اند اگرم داشتن با لباس زير انزال صورت نگرفت اما پيشاب اول نامزدم كه اخرين بار قبل از اون هفته قبلش ارضا شده بودند كه به دستشون خورد كمي  كه پاكش كردن  و بعد از  چند دقيقه دستشون با الت من تماس ژيدا كرد با كليتوريس بيشتر اما چون باكرم دست وارد وا‍ژن نشد . ايا من ممكنه باردار باشم باتوجه به سيكل روز رابطه و نوع رابطه ؟  يكي دو روز هست زير دلم درد ميكنه و همچنين معدم

سلام

با وجود لباس زیر بارداری رخ نمیده.
    جای نگرانی نیست رابطه تون جوری نبوده که بخواد بارداری اتفاق بیفته.
    نتیجه اخلاقی (!): با انتخاب یه روش جلوگیری مناسب از استرس هایی که بعد از یه رابطه ی خوب (که قرار بوده لذت بخش باشه) ایجاد میشه، جلوگیری کنین.

5. m1989 نوشته است:
    farzin2002 نوشته است: با سلام
    اول معذرت خواهی ک اینجا سوالمو گفتم....... درتاریخ 91/4/18 با دختری نزدیکی داشتم، دختر،پرده دارد،نزدیکی لاپایی بود ودخول نداشتیم --بعد از ارضا،منی  روی کمر ایشان ریخته شد،حال کاملا مطمن نیستم که ایا حتی قطره ای از اب یا پیش اب روی واژن ایشون ریخته یا نه ،درضمن رابطه جنسی دقیقازمانی بوده که یک روز از زمان اتمام قاعدگیش گذشته بود(یعنی تا هفدهم  پریود بوده و ما هجدهم رابطه جنسی کردیم)،درمورد منظم بودن یانامنظم بودن قاعدگی هم بگم که مثلا این ماه نهم عادت میشه ماه دیگه هفتم میشه،(نمیدونم منظمه یا نامنظم)بعد رابطه جنسی (حدود20دقیقه بعدش) 1عدد قرص الدی جداگانه و 3عدد دیگر باهم به فاصله 10مین خورده (به دلیل در دسترس نبودنقرص)و12 ساعت دیگه هم 4عدد قرص الدی دیگه خورده،حال احتمال بارداری وجودداره؟ لطفا با در نظر گرفتن زمان تخمک گداری راهنماییم کنید چون با این حال واقعا بدم نمیتونم درست حساب کتاب کنم....ممنون میشم زودتر راهنماییم کنید---لطفا بفرمایید ک ابن دختر کی باید پریود شه یعنی چقدر طول میکشه که پریود بشه(حداقل و حداکثر)...ترو خدا جواب بدید دارم دق میکنم از بس تهدیدهای خودکشی دختره را میشنوم.....

شما پستتو ویرایش کردی و من زمان 10 دقیقه ام تموم شده بود تا پستمو ویرایش کنم!

فرزین جان تو پست قبلیم گفتم با توجه به توضیحاتت کلا بارداری منتفی بوده دوباره میگم چون هم رابطه خطرناک نبوده و هم در دوره ی بی خطر بودین؛ روش اورژانسی رو هم اجرا کردین که دیگه محکم کاری شده.
    به دوستت اطمینان بده بارداری رخ نمیده (میتونی ببریش دکتر تا از زبون دکتر بشنوه). من نمیفهمم آخه چرا خودکشی!!!؟؟
    چون روش اورژانسی بالانس هورمونی دوستتو به هم می ریزه ممکنه سیکل بعدیشون با تاخیر رخ بده شایدم جلو بیفته و زودتر پریود شن. همش بستگی به واکنش بدن دوستت به قرصا داره.
    حداقل و حداکثری هم نمیشه مشخص کرد.

با سلام
    اول تشکر کنم از حسن نیت دوستانی که واقعا اینجا زحمت میکشند و افرادی مثل مارو راهنمایی میکنند... واقعا مرسی

دوست عزیزم یعنی من 100%مطمئن باشم که طرفم باردار نمیشه؟
    در مورد پریودی بعد از خوردن قرصهای اورژانسی الدی...با یه پزشک (البته عمومی)صحبت کردم ایشون میگفت باید تا 4-5 روز بعدش پریود  بشه...و حداکثر 7-8روز...اا و اگرهم تا 7-8 روز پریود نشدند یه ازمایش بتا سیجی بده(که اصلا نمیدونم چی هست) ولی شما دوست عزیزم فرمودید حداقل و حداکثری وجود نداره برای زمان پریودی؟!!!

الان من یکم گیج شدم بخدا...... از طرفی میدونم که خبری نمیشه از طرفی استرس تمام وجودمو گرفته......

تست بیبی چک راچند روز بعد از رابطه جنسی میتوان استفاده کرد...؟ازمایش بتا سیجی را کی(چند روز بعد معمولا جواب ازمایش حاضر میشه؟)

میخواستم ببینم بر حسب تجربه شما و دکتر صادقی، بیشتر ممکنه که کی پریود شه؟

6. badomak نوشته است:
    khazun نوشته است: با سلام
    نامزد بنده 5 تیر عادت شدن ! امروز یعنی 19 ابطه مقعدی داشتیم !
    البته منی در مقعد تخلیه شد . و موقع خروج آلت از مقعد هم هیچ منی روی آلت تناسلی ریخته نشد ! بعد این هم به سرعت آلت تناسلی ایشون و مقعد با آب و صابون شتشو دادن.
    بعد از 20 دقیقه هم مجدداً واژن رو شستند که اینبار منی رو روی واژن دیده بودن !
    بعد از این هم یکبار دیگه واژن رو با آب و صابون شستند.
    با توجه به این موارد احتمال باردادی وجود داره ؟
    با تشکر .

رابطه مقعدی باعث وقوع بارداری نمی شود. اگر منی در خارج از بدن تخلیه شده و شک دارید که آیا با آلت تناسلی تماس یافته است - در صورتی که در زمانهای پرخطر قرار دارید - از روش اورژانسی استفاده کنید

2 -3 دوره گذشته دوره نامنظمی رو داشتند
    طول دوره گذشته تا این دوره ( 5 تیر ) 32 روز شد ( یعنی از 4 مرداد تا 5 تیر ) ، این دوره هم خونریزی شدید ود و بیشتر از مدت معمولی طول کشید ( 6-7 روز ) .
    منی با آلت تناسلی تماس پیدا کرده ولی پس از خروج از راه مقعد ( حدود نیم ساعت بعد )
    لحظه ای که آلت تناسلی از مقعد خرج میشد هیچگونه تماسی بیم منی و آلت تناسلی به وجود نیامد و همون لحظه مقعد و آلت تناسلی با آب و صابون شسته شده .
    آیا احتمال بارداری وجود داره و نیازی به استفاده از قرص هست ( با توجه به گذشت 48 ساعت ) ؟
    امروز هم ایشون تهوع و سرگیجه داشتند ( که البته زیاد پیش میاد و فشارشون پایین میاد ) ، میخواستم بدونم آیا نشانه ای از لقاحه ؟

7. سلام خسته نباشید 25 خرداد پریود شدم . 2 تیر رابطه سطحی داشتم.و بعد از رابطه یک قرص لوونلژسترول خوردم و12 ساعت بعد یکی دیگه.امروز خون ریزی خفیفی دارم و دل درد ..ولی خون ریزی کم ...و رنگ تیره امکان بارداری هست یا نه؟

8. سلام و عرض خسته نباشید.
    با عرض پوزش که اینقدر رک مساله رو مطرح میکنم.
    24 سال دارم و پریودم نامنظم هست. مورخ 10 /3 پریودم شروع شد و 3/15 تمام شد،بعد از آن 3/19 مورد تجاوز قرار گرفتم، که نه دردی داشتم و نه خونریزی اما بعد از اینکه خودم رو به منزل رسوندم با توجه به اینکه زیرپوشم تمیز بود هنگام شستشو ترشح صورتی رنگی (خیلی روشن)مشاهده کردم بعد از آن 1 قرص hd مصرف کرده اما بعد از اطلاع از روش اورژانسی 2 قرص مصرف کردم و به فاصله 12 ساعت بعد هم 2 قرص دیگر، اما از شدت استرس همچنان تا یک هفته به مصرف قرص ها ادامه دادم(تا 3/25)، تا اینکه دچار سوزش ادرار شدم، با مصرف مایعات خوب شدم. لازم به ذکر هست که روز بعد حادثه به دکتر زنان مراجعه کردم که گفتن پرده ام یک نوع ارتجاعی هست و حدود ساعت 3 این اتفاق افتاده و قسمتی از آن خون هست که باید هفته دیگه مراجعه کنی تا دقیقا مشخص کنم چه اتفاقی افتاده اما به احتمال زیاد همان قسمت که دردناک هست باز شده(هنگام معاینه کمی دردناک بودم). همچنین 4/3 خونریزی داشتم اما حداکثر سه روز طول کشید همراه با درد و ضعف شدید بی سابقه، اما حجم خونریزی کم بود، بعد از آن 4/10 یک بیبی چک امتحان کردم که جواب منفی بود، مجددا 4/12 بیبی چک بعدی جواب مثبت بود بطوریکه خط دوم خیلی کمرنگ بود، و 4/14 آزمایش خون bhcgدادم که جواب منفی بود مجددا چند روز بعد تست بیبی چک از مارک دیگه دادم که جواب منفی بود، من نگران وضعیتم هستم و هراس از بی آبرویی دارم،لطفا من رو راهنمایی کنید و از وضعیتی که دارم اطلاعات کامل رو بهم بدید. چون شاغل هستم امکان کمی به دکتر رفتن دارم. همچنین ترس از بی ابرویی نتونستم پیگیری قانونی کنم چون پرونده به اسمم ثبت میشد و .......... همچنین مشخصاتی از مجرم نداشتم. همچنین دیگر نتونستم به پزشک مراجعه کنم، منتظر جوابتون هستم . همچنین طول مدت کمر درد و نفخ شکم داشتم (شکمم بزرگ شده بود و یبوست داشتم که با مصرف قرص چای سبز خوب شدم ) اما الان دیگه اینطور نیسم همچنین این اتفاق طول امتحانات پایان ترم دانشجویی افتاد و بکل استرس داشتم .
    با سپاس فراوان.

9. با سلام
    من 4 روز پیش به فاصله 4 ساعت رابطه داشتم که هر دو بار هم پروتکشن استفاده شد ولی بار دوم دوستم از قرص تاخیری استفاده کرده بودهNeutral و کاندوم پاره شد. البته سریع متوجه شدیم و انزالی هم نبود. من هم روز چهارم پریودم که قاعدتا باید بی خطر باشه ولی چند ماهیه پریود من به هم خورده و گاهی زود میشه و گاهی حتی تا 40 روز طول میکشه، با توجه به ترشحاتم حس میکنم دیروز یعنی سه روز بعد از رابطم تخمک گذاری داشتم. به نظر شما امکانش هست که مشکلی برام پیش بیاد.
    من هفته قبل به خاطر تاخیرام سونو دادم و گفت تخمکی نداری که به این زودی آزاد شه ولی همون دکتر بهم گفت که تا ده روز دیگه هم پریود نمیشی که فرداش من پریود شدم.
    ممنون از نظراتتون

10. farzin2002 نوشته است:
    m1989 نوشته است:
    farzin2002 نوشته است: با سلام
    اول معذرت خواهی ک اینجا سوالمو گفتم....... درتاریخ 91/4/18 با دختری نزدیکی داشتم، دختر،پرده دارد،نزدیکی لاپایی بود ودخول نداشتیم --بعد از ارضا،منی  روی کمر ایشان ریخته شد،حال کاملا مطمن نیستم که ایا حتی قطره ای از اب یا پیش اب روی واژن ایشون ریخته یا نه ،درضمن رابطه جنسی دقیقازمانی بوده که یک روز از زمان اتمام قاعدگیش گذشته بود(یعنی تا هفدهم  پریود بوده و ما هجدهم رابطه جنسی کردیم)،درمورد منظم بودن یانامنظم بودن قاعدگی هم بگم که مثلا این ماه نهم عادت میشه ماه دیگه هفتم میشه،(نمیدونم منظمه یا نامنظم)بعد رابطه جنسی (حدود20دقیقه بعدش) 1عدد قرص الدی جداگانه و 3عدد دیگر باهم به فاصله 10مین خورده (به دلیل در دسترس نبودنقرص)و12 ساعت دیگه هم 4عدد قرص الدی دیگه خورده،حال احتمال بارداری وجودداره؟ لطفا با در نظر گرفتن زمان تخمک گداری راهنماییم کنید چون با این حال واقعا بدم نمیتونم درست حساب کتاب کنم....ممنون میشم زودتر راهنماییم کنید---لطفا بفرمایید ک ابن دختر کی باید پریود شه یعنی چقدر طول میکشه که پریود بشه(حداقل و حداکثر)...ترو خدا جواب بدید دارم دق میکنم از بس تهدیدهای خودکشی دختره را میشنوم.....

شما پستتو ویرایش کردی و من زمان 10 دقیقه ام تموم شده بود تا پستمو ویرایش کنم!

فرزین جان تو پست قبلیم گفتم با توجه به توضیحاتت کلا بارداری منتفی بوده دوباره میگم چون هم رابطه خطرناک نبوده و هم در دوره ی بی خطر بودین؛ روش اورژانسی رو هم اجرا کردین که دیگه محکم کاری شده.
    به دوستت اطمینان بده بارداری رخ نمیده (میتونی ببریش دکتر تا از زبون دکتر بشنوه). من نمیفهمم آخه چرا خودکشی!!!؟؟
    چون روش اورژانسی بالانس هورمونی دوستتو به هم می ریزه ممکنه سیکل بعدیشون با تاخیر رخ بده شایدم جلو بیفته و زودتر پریود شن. همش بستگی به واکنش بدن دوستت به قرصا داره.
    حداقل و حداکثری هم نمیشه مشخص کرد.

با سلام
    اول تشکر کنم از حسن نیت دوستانی که واقعا اینجا زحمت میکشند و افرادی مثل مارو راهنمایی میکنند... واقعا مرسی

دوست عزیزم یعنی من 100%مطمئن باشم که طرفم باردار نمیشه؟
    در مورد پریودی بعد از خوردن قرصهای اورژانسی الدی...با یه پزشک (البته عمومی)صحبت کردم ایشون میگفت باید تا 4-5 روز بعدش پریود  بشه...و حداکثر 7-8روز...اا و اگرهم تا 7-8 روز پریود نشدند یه ازمایش بتا سیجی بده(که اصلا نمیدونم چی هست) ولی شما دوست عزیزم فرمودید حداقل و حداکثری وجود نداره برای زمان پریودی؟!!!

الان من یکم گیج شدم بخدا...... از طرفی میدونم که خبری نمیشه از طرفی استرس تمام وجودمو گرفته......

تست بیبی چک راچند روز بعد از رابطه جنسی میتوان استفاده کرد...؟ازمایش بتا سیجی را کی(چند روز بعد معمولا جواب ازمایش حاضر میشه؟)

میخواستم ببینم بر حسب تجربه شما و دکتر صادقی، بیشتر ممکنه که کی پریود شه؟

سلام

1. ببین دوست من روش اورژانسی هم که از بارداری جلوگیری میکنه ضریب تاثیرش 99 درصده و 100 درصد نیست اینو گفتم نه اینکه نگرانت کنم خواستم تئوری این قضیه رو بدونی. در مورد شما بازم میگم که جای نگرانی نیست.
    2. در مورد حداقل و حداکثر هم من نظرم همونیه که گفتم اثر روش اورژانسی در خانما متفاوته و اینطوری نیست که دقیقا قاعده ی خاصی داشته باشه و اگه خانمی روش اورژانسی رو استفاده کرد من به ایشون مثلا بگم 5 روز دیگه پریود میشین یا 20 روز تاخیر خواهید داشت یا ...، نه اصلا اینطور نیست اما چیزی که تقریبا قطعیه به هم خوردن بالانس هورمونیه دوستت خواهد بود. همواره توصیه میشه که اگه تاخیر در پریود بیش از 10 روز شد حتما به پزشک مراجعه شه تا علت موضوع مشخص بشه.
    3. بی بی چک 21 روز بعد نزدیکی قابل اعتماده.
    4. آزمایش خون = آزمایش بتا اچ سی جی = BHCG test = تست بارداری، مطمئن ترین روش برای اطمینان از بارداری یا عدم بارداریه و  7 - 8 روز بعد از نزدیکی جوابش 100 درصد مطمئنه. نیازی به نسخه ی پزشک هم نداره.
    5. در مورد سوال آخرت بازم مورد شماره 2 رو بخون. اما اینو بدون هر چی که استرس تون بیشتر باشه این تاخیر در پریود بیشتر خواهد بود پس هم خودت آروم باش هم به دوستت آرامش بده. نذار تو این شرایط احساس تنهایی کنه اصلا نذار زیاد تنها باشه.

11. mari68 نوشته است: سلام خسته نباشید 25 خرداد پریود شدم . 2 تیر رابطه سطحی داشتم.و بعد از رابطه یک قرص لوونلژسترول خوردم و12 ساعت بعد یکی دیگه.امروز خون ریزی خفیفی دارم و دل درد ..ولی خون ریزی کم ...و رنگ تیره امکان بارداری هست یا نه؟

سلام

روش اورژانسی رو درست اجرا کردین بنابراین بارداری منتفی خواهد بود.
    این حالت هایی که دارین از عوارض قرصه. استراحت و نداشتن استرس به شما کمک بزرگی در کاهش عوارض قرص میکنه.

12. patric_25 نوشته است: سلام و عرض خسته نباشید.
    با عرض پوزش که اینقدر رک مساله رو مطرح میکنم.
    24 سال دارم و پریودم نامنظم هست. مورخ 10 /3 پریودم شروع شد و 3/15 تمام شد،بعد از آن 3/19 مورد تجاوز قرار گرفتم، که نه دردی داشتم و نه خونریزی اما بعد از اینکه خودم رو به منزل رسوندم با توجه به اینکه زیرپوشم تمیز بود هنگام شستشو ترشح صورتی رنگی (خیلی روشن)مشاهده کردم بعد از آن 1 قرص hd مصرف کرده اما بعد از اطلاع از روش اورژانسی 2 قرص مصرف کردم و به فاصله 12 ساعت بعد هم 2 قرص دیگر، اما از شدت استرس همچنان تا یک هفته به مصرف قرص ها ادامه دادم(تا 3/25)، تا اینکه دچار سوزش ادرار شدم، با مصرف مایعات خوب شدم. لازم به ذکر هست که روز بعد حادثه به دکتر زنان مراجعه کردم که گفتن پرده ام یک نوع ارتجاعی هست و حدود ساعت 3 این اتفاق افتاده و قسمتی از آن خون هست که باید هفته دیگه مراجعه کنی تا دقیقا مشخص کنم چه اتفاقی افتاده اما به احتمال زیاد همان قسمت که دردناک هست باز شده(هنگام معاینه کمی دردناک بودم). همچنین 4/3 خونریزی داشتم اما حداکثر سه روز طول کشید همراه با درد و ضعف شدید بی سابقه، اما حجم خونریزی کم بود، بعد از آن 4/10 یک بیبی چک امتحان کردم که جواب منفی بود، مجددا 4/12 بیبی چک بعدی جواب مثبت بود بطوریکه خط دوم خیلی کمرنگ بود، و 4/14 آزمایش خون bhcgدادم که جواب منفی بود مجددا چند روز بعد تست بیبی چک از مارک دیگه دادم که جواب منفی بود، من نگران وضعیتم هستم و هراس از بی آبرویی دارم،لطفا من رو راهنمایی کنید و از وضعیتی که دارم اطلاعات کامل رو بهم بدید. چون شاغل هستم امکان کمی به دکتر رفتن دارم. همچنین ترس از بی ابرویی نتونستم پیگیری قانونی کنم چون پرونده به اسمم ثبت میشد و .......... همچنین مشخصاتی از مجرم نداشتم. همچنین دیگر نتونستم به پزشک مراجعه کنم، منتظر جوابتون هستم . همچنین طول مدت کمر درد و نفخ شکم داشتم (شکمم بزرگ شده بود و یبوست داشتم که با مصرف قرص چای سبز خوب شدم ) اما الان دیگه اینطور نیسم همچنین این اتفاق طول امتحانات پایان ترم دانشجویی افتاد و بکل استرس داشتم .
    با سپاس فراوان.

سلام

اظهار تاسف می کنم به خاطر اتفاقی که براتون رخ داده.

خواهر گلم
    بارداری منتفیه. نیازی به این همه چک کردن و تست نیست.
    همون دو نوبت که 4 تا قرصو با قاصله 12 ساعت خوردین کافی بوده با مصرف بی رویه ی این همه قرص دوز بالایی رو به بدنتون وارد کردین. این علائم به خاطر عوارض قرصاس.
    حتما زیر نظر پزشک باشین تا نظم هورمونی بدنتون به روال عادی برگرده.
    در مورد بکارتتون تو تاپیک خودش سوالتونو بپرسین تا من یا دوستانم کمکتون کنیم.

13. royad نوشته است: با سلام
    من 4 روز پیش به فاصله 4 ساعت رابطه داشتم که هر دو بار هم پروتکشن استفاده شد ولی بار دوم دوستم از قرص تاخیری استفاده کرده بودهNeutral و کاندوم پاره شد. البته سریع متوجه شدیم و انزالی هم نبود. من هم روز چهارم پریودم که قاعدتا باید بی خطر باشه ولی چند ماهیه پریود من به هم خورده و گاهی زود میشه و گاهی حتی تا 40 روز طول میکشه، با توجه به ترشحاتم حس میکنم دیروز یعنی سه روز بعد از رابطم تخمک گذاری داشتم. به نظر شما امکانش هست که مشکلی برام پیش بیاد.
    من هفته قبل به خاطر تاخیرام سونو دادم و گفت تخمکی نداری که به این زودی آزاد شه ولی همون دکتر بهم گفت که تا ده روز دیگه هم پریود نمیشی که فرداش من پریود شدم.
    ممنون از نظراتتون

سلام

مشکلی نیست. نگران نباشین بارداری رخ نمیده.
    به سونو اعتماد داشته باشین شاید حستون برای تشخیص تخمک گذاری درست نبوده.

14. [quote="m1989"][quote="Sima2516"]سلام
    من 23 سال سن دارم.
    1- قاعدگی من نامنظم است و از 28 تا 32 هرماه متغییر می باشد
    2- دوره خونریزی من 5 روزه است و من در روز 5 پاکم ولی ی لک کوچک در 6 شاید ببینم ولی خونریزی ام در روز 5 قطع می شود
    3-آخرین بار روز اول خونریزی ام 91/04/01 بود
    4- در تاریخ 91/04/19 رابطه جنسی داشتم محافظت نشده و منی در واژنم تخلیه شد
    آیا من باردار میشوم؟[/quote]

سلام

شما در زمان پر خطر (تخمک گذاری) رابطه داشتین و احتمال بارداری زیاده.
    اگه قصد بارداری ندارین از روش اورژانسی استفاده کنین.[/quote]

ضمن تشکر برای جواب دادن به سوال من.... فردای روز رابطه ام یعنی 20 تیر من ساعت 7 شب ی قرص اورژانسی و 21 تیر 7 صبح قرص دوم را استفاده کردم از داروخانه بنام قرص اورزانسی گرفتم که دو عدد 12 ساعتی بود با خوردن این دو قرص 100 % بارداری منتفی است ؟ حتی اگر 2 یا 3 بار تخلیه منی در رحم صورت گرفته باشد؟

15. Sima2516 نوشته است:
    m1989 نوشته است:
    Sima2516 نوشته است: سلام
    من 23 سال سن دارم.
    1- قاعدگی من نامنظم است و از 28 تا 32 هرماه متغییر می باشد
    2- دوره خونریزی من 5 روزه است و من در روز 5 پاکم ولی ی لک کوچک در 6 شاید ببینم ولی خونریزی ام در روز 5 قطع می شود
    3-آخرین بار روز اول خونریزی ام 91/04/01 بود
    4- در تاریخ 91/04/19 رابطه جنسی داشتم محافظت نشده و منی در واژنم تخلیه شد
    آیا من باردار میشوم؟

سلام

شما در زمان پر خطر (تخمک گذاری) رابطه داشتین و احتمال بارداری زیاده.
    اگه قصد بارداری ندارین از روش اورژانسی استفاده کنین.

ضمن تشکر برای جواب دادن به سوال من.... فردای روز رابطه ام یعنی 20 تیر من ساعت 7 شب ی قرص اورژانسی و 21 تیر 7 صبح قرص دوم را استفاده کردم  از داروخانه بنام قرص اورزانسی گرفتم که دو عدد 12 ساعتی بود با خوردن این دو قرص 100 % بارداری منتفی است ؟ حتی اگر 2 یا 3 بار تخلیه منی در رحم صورت گرفته باشد؟

خواهش می کنم.
    شما روش اورژانسی رو درست استفاده کردین و با ضریب اطمینان 99 درصد از بارداری جلوگیری میکنه.
    به هم خوردن نظم هورمونی و تاخیر یا جلو افتادن سیکل بعدی تون محتمله.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 22 از 88
رفتن به صفحه :    ... 22 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید