شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 21 ...   

آیا من حامله هستم؟ (راهنمایی و سوالات)

1. farzin2002 نوشته است: با سلام
    اول معذرت خواهی ک اینجا سوالمو گفتم....... درتاریخ 91/4/18 با نزدیکی داشتم دختر،پرده دارد،نزدیکی لاپاییبود ودخول نداشتیم بعد از ارضا،منی را روی کمر ایشان ریختم،حال کاملا مطمننیستم که ایا حتی قطره ای از اب یا پیش اب روی واژن ایشون ریخته یا نه ،درضمن رابطه جنسی دقیقا یک روز از زمان اتمام قاعدگیش گذشته بود،درمورد منظم بودن یانامنظم بودن قاعدگی هم بگم که مثلا این ماه نهم عادت میشه ماه دیگه هفتممیشه،(نمیدونم منظمه یا نامنظم)بعد رابطه جنسی حدود20دقیقه بعدش 1عدد قرص الدیجداگانه و 3عدد دیگر باهم به فاصله 10مین خورده (به دلیل دردسترس نبودنقرص)و12 ساعت دیگه هم 4عدد قرص الدی دیگه خورده،حال احتمال بارداری وجودداره؟ممنون میشم زودتر راهنماییم کنید---لطفا بفرمایید ک ابن دختر کی باید پریود شه یعنی چقدر طول میکشه ...ترو خدا جواب بدید داریم دق میکنیم

سلام

چرا معذرت؟! تاپیک درستی انتخاب کردی فرزین جان.
    با توجه به نوع و زمان رابطه بارداری منتفیه.
    نیازی به مصرف قرص هم نبوده.
    با توجه به اجرای روش اورژانسی احتمال اینکه در پریود پارتنرتون تاخیر ایجاد بشه وجود داره؛ پس نگران نباشین.
    اگه از کاندوم استفاده کنین بعد یه رابطه ی 10 - 20 دقیقه ای، هم از بارداری جلوگیری میکنین هم شما دیگه دق نمیکنی.

2. سلام
    من 23 سال سن دارم.
    1- قاعدگی من نامنظم است و از 28 تا 32 هرماه متغییر می باشد
    2- دوره خونریزی من 5 روزه است و من در روز 5 پاکم ولی ی لک کوچک در 6 شاید ببینم ولی خونریزی ام در روز 5 قطع می شود
    3-آخرین بار روز اول خونریزی ام 91/04/01 بود
    4- در تاریخ 91/04/19 رابطه جنسی داشتم محافظت نشده و منی در واژنم تخلیه شد
    آیا من باردار میشوم؟

3. Sima2516 نوشته است: سلام
    من 23 سال سن دارم.
    1- قاعدگی من نامنظم است و از 28 تا 32 هرماه متغییر می باشد
    2- دوره خونریزی من 5 روزه است و من در روز 5 پاکم ولی ی لک کوچک در 6 شاید ببینم ولی خونریزی ام در روز 5 قطع می شود
    3-آخرین بار روز اول خونریزی ام 91/04/01 بود
    4- در تاریخ 91/04/19 رابطه جنسی داشتم محافظت نشده و منی در واژنم تخلیه شد
    آیا من باردار میشوم؟

سلام

شما در زمان پر خطر (تخمک گذاری) رابطه داشتین و احتمال بارداری زیاده.
    اگه قصد بارداری ندارین از روش اورژانسی استفاده کنین.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. farzin2002 نوشته است: با سلام
    اول معذرت خواهی ک اینجا سوالمو گفتم....... درتاریخ 91/4/18 با دختری نزدیکی داشتم، دختر،پرده دارد،نزدیکی لاپاییبود ودخول نداشتیم --بعد از ارضا،منی  روی کمر ایشان ریخته شد،حال کاملا مطمن نیستم که ایا حتی قطره ای از اب یا پیش اب روی واژن ایشون ریخته یا نه ،درضمن رابطه جنسی دقیقازمانی بوده که یک روز از زمان اتمام قاعدگیش گذشته بود(یعنی تا هفدهم  پریود بوده و ما هجدهم رابطه جنسی کردیم)،درمورد منظم بودن یانامنظم بودن قاعدگی هم بگم که مثلا این ماه نهم عادت میشه ماه دیگه هفتممیشه،(نمیدونم منظمه یا نامنظم)بعد رابطه جنسی حدود20دقیقه بعدش 1عدد قرص الدیجداگانه و 3عدد دیگر باهم به فاصله 10مین خورده (به دلیل دردسترس نبودنقرص)و12 ساعت دیگه هم 4عدد قرص الدی دیگه خورده،حال احتمال بارداری وجودداره؟ لطفا با در نظر گرفتن زمان تخمک گداری راهنماییم کنید چون با این حال واقعا بدم نمیتونم درست حساب کتاب کنم....ممنون میشم زودتر راهنماییم کنید---لطفا بفرمایید ک ابن دختر کی باید پریود شه یعنی چقدر طول میکشه که پریود بشه(حداقل و حداکثر)...ترو خدا جواب بدید دارم دق میکنم از بس تهدیدهای خودکشی دختره را میشنوم.....

شما پستتو ویرایش کردی و من زمان 10 دقیقه ام تموم شده بود تا پستمو ویرایش کنم!

فرزین جان تو پست قبلیم گفتم با توجه به توضیحاتت کلا بارداری منتفی بوده دوباره میگم چون هم رابطه خطرناک نبوده و هم در دوره ی بی خطر بودین؛ روش اورژانسی رو هم اجرا کردین که دیگه محکم کاری شده.
    به دوستت اطمینان بده بارداری رخ نمیده (میتونی ببریش دکتر تا از زبون دکتر بشنوه). من نمیفهمم آخه چرا خودکشی!!!؟؟
    چون روش اورژانسی بالانس هورمونی دوستتو به هم می ریزه ممکنه سیکل بعدیشون با تاخیر رخ بده شایدم جلو بیفته و زودتر پریود شن. همش بستگی به واکنش بدن دوستت به قرصا داره.
    حداقل و حداکثری هم نمیشه مشخص کرد.

5. سلام با تشکر از سایت خوبتون
    من و نامزدم یک روز بعد از پریودش رابطه جنسی از  پشت داشتیم دو بار متوالی من ارضا شدم بار اول از کاندوم استفاده شد بار دوم استفاده نکردیم
    من اطمینان دارم که رابطه جنسی ما از پشت بوده بعد از بار دوم با دست خیلی شدید سعی کردم تحریکش کنم بعد از تموم شدن کار نامزدم کمی خونریزی داشت که تا شب شدید شد فردا هم ادامه داشت و قطع شد
    به دلیل حساسیت زیاد 4 ساعت بعد از نزدیکی 4 قرص LD و 12 ساعت بعد از نوبت اول 4 قرص دیگه خورد ازونجا که اسم روش صبح روز بعد بود 12 ساعت بعد از نوبت دوم 3 قرص دیگه مصرف کرد
    تا سه چهار روز سردرد سرگیجه و حالت تهوع رو داشت ولی استفراغ نداشت
    6 روز بعد از این رابطه مجددا خونریزی با لخته هایی همراهه که به گفته ی خودش شدیده
    آیا این خونریزی طبیعیه؟
    با این روال مصرف قرص آیا احتمال حاملگی هست؟
    نامزد من شدیدا استرس داره و ازونجا که دکتر هم نمی تونه بره نیازمند یه جواب سریع هستیم
    ازتون واقعا ممنون می شم اگه شرح حال دیگه ای هم نیازه لطفا بگین تا بپرسم
    بازم ممنون

6. babalengderaz_2 نوشته است: سلام با تشکر از سایت خوبتون
    من و نامزدم یک روز بعد از پریودش رابطه جنسی از  پشت داشتیم دو بار متوالی من ارضا شدم بار اول از کاندوم استفاده شد بار دوم استفاده نکردیم
    من اطمینان دارم که رابطه جنسی ما از پشت بوده بعد از بار دوم با دست خیلی شدید سعی کردم تحریکش کنم بعد از تموم شدن کار نامزدم کمی خونریزی داشت که تا شب شدید شد فردا هم ادامه داشت و قطع شد
    به دلیل حساسیت زیاد 4 ساعت بعد از نزدیکی 4 قرص LD و 12 ساعت بعد از نوبت اول 4 قرص دیگه خورد ازونجا که اسم روش صبح روز بعد بود 12 ساعت بعد از نوبت دوم 3 قرص دیگه مصرف کرد
    تا سه چهار روز سردرد سرگیجه و حالت تهوع رو داشت ولی استفراغ نداشت
    6 روز بعد از این رابطه مجددا خونریزی با لخته هایی همراهه که به گفته ی خودش شدیده
    آیا این خونریزی طبیعیه؟
    با این روال مصرف قرص آیا احتمال حاملگی هست؟
    نامزد من شدیدا استرس داره و ازونجا که دکتر هم نمی تونه بره نیازمند یه جواب سریع هستیم
    ازتون واقعا ممنون می شم اگه شرح حال دیگه ای هم نیازه لطفا بگین تا بپرسم
    بازم ممنون

سلام

دوست من از مقعد بارداری رخ نداده، نمیده و نخواهد داد.
    بارداری منتفیه چون شما در دوره ی بی خطر رابطه داشتین و نوع رابطه تون هم بی خطر بوده.
    نیازی به مصرف قرص نبوده.
    روش اورژانسی رو هم برای محکم کاری اجرا کردین ولی مصرف سه قرص سری سوم اضافه بوده.
    اون حالتهایی که نامزدتون دارن دقیقا همون چیزیه که از روش اورژانسی انتظار میره. تازه شما که با مصرف بی رویه دوز بیشتری رو هم وارد بدن همسرتون کردین.
    بارداری منتفیه و استراحت تنها کاریه که همسرتون باید انجام بدن.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  7. سلام
    من دوره ی 30 روزه یا 31 روزه دارم و روز 16 رابطه داشتم اما منی بیرون از واژنم ریخته شد
    (البته با توجه به حرف همسرم)والان سه روز از رابطم گذشته
    چقدر ارتباطم پرخطر بوده؟

8. taranome_eshgh نوشته است: سلام
    من دوره ی 30 روزه یا 31 روزه دارم و روز 16 رابطه داشتم اما منی بیرون از واژنم ریخته شد
    چقدر ارتباطم پرخطر بوده؟

سلام

اگه مطمئنین که منی بیرون از واژن ریخته شده و پیشاب هم به واژن برخوردی نداشته بارداری رخ نمیده.
    در غیر اینصورت اگه هنوز زمان دارین (72 ساعت از رابطه نگذشته) روش اورژانسی رو استفاده کنین.

9. m1989 نوشته است:
    taranome_eshgh نوشته است: سلام
    چقدر ارتباطم پرخطر بوده؟

سلام

اگه مطمئنین که منی بیرون از واژن ریخته شده و پیشاب هم به واژن برخوردی نداشته بارداری رخ نمیده.
    در غیر اینصورت اگه هنوز زمان دارین (72 ساعت از رابطه نگذشته) روش اورژانسی رو استفاده کنین.

خوب منی بیرون ریخته اما پیشاب در وازن ریخته شده
    با این حال احتمال بارداری وجود داره؟
    در پیشاب اسپرم هستش؟

10. taranome_eshgh نوشته است:
    m1989 نوشته است:
    taranome_eshgh نوشته است: سلام
    چقدر ارتباطم پرخطر بوده؟

سلام

خوب منی بیرون ریخته اما پیشاب در وازن ریخته شده
    با این حال احتمال بارداری وجود داره؟
    در پیشاب اسپرم هستش؟

آره پیشاب هم اسپرم داره اما قاعدتا به کمیت و کیفیت منی نیست.
    چون در دوران پر خطر رابطه داشتین به نظر من ریسک نکنین و روش اورژانسی رو استفاده کنین.

11. سلام من یک رابطه کنترل شده داشتم که در انتهای رابطه کاندوم را باد کرده و چک کردم و درست بود و قبل از ارضا نیز رابطه را خاتمه دادم و منی روی بدن شریکم ریخت اما در حین رابطه چند بار مشاهده کردم که درون کتندوم خیس شده که بیشتر حدسم این بود که التم عرق کرده اما به پیشاب شک  کردم و با توجه به اینکه چند مرتبه کاندوم کمی بالا امد و درستش کردم می ترسم این اب با الت تماس پیدا کرده باشد البته من خودم احساس نکردم که پیش ابی ازم خارج شود و با توجه به اینکه ارضای قبلیم 5 روز قبل بوده ایا احتمال حاملگی هست؟

12. sepehr3229 نوشته است: سلام من یک رابطه کنترل شده داشتم که در انتهای رابطه کاندوم را باد کرده و چک کردم و درست بود و قبل از ارضا نیز رابطه را خاتمه دادم و منی روی بدن شریکم ریخت اما در حین رابطه چند بار مشاهده کردم که درون کتندوم خیس شده که بیشتر حدسم این بود که التم عرق کرده اما به پیشاب شک  کردم و با توجه به اینکه چند مرتبه کاندوم کمی بالا امد و درستش کردم می ترسم این اب با الت تماس پیدا کرده باشد البته من خودم احساس نکردم که پیش ابی ازم خارج شود و با توجه به اینکه ارضای قبلیم 5 روز قبل بوده ایا احتمال حاملگی هست؟

سلام

با توجه به همین توضیحاتت بارداری منتفیه.
    اما اگه میگفتی رابطه تو کدوم روز سیکل پارتنرت بوده بهتر بود.

13. sepehr3229 نوشته است: سلام من یک رابطه کنترل شده داشتم که در انتهای رابطه کاندوم را باد کرده و چک کردم و درست بود و قبل از ارضا نیز رابطه را خاتمه دادم و منی روی بدن شریکم ریخت اما در حین رابطه چند بار مشاهده کردم که درون کتندوم خیس شده که بیشتر حدسم این بود که التم عرق کرده اما به پیشاب شک  کردم و با توجه به اینکه چند مرتبه کاندوم کمی بالا امد و درستش کردم می ترسم این اب با الت تماس پیدا کرده باشد البته من خودم احساس نکردم که پیش ابی ازم خارج شود و با توجه به اینکه ارضای قبلیم 5 روز قبل بوده ایا احتمال حاملگی هست؟

سلام

با توجه به همین توضیحاتت بارداری منتفیه.
    اما اگه میگفتی رابطه تو کدوم روز سیکل پارتنرت بوده بهتر بود.

14. سلام
    من آخرین بار 4 خرداد ماه پریود شدم و تا الان (20 تیر) پریود نشدم. با توجه به اینکه من پریودم خیلی مرتب بود و اینکه تو این مدت با دوست پسرم چندین بار رابطه داشتم اما به خاطر باکره بودنم فقط پیشابش ممکنه روی ورودی رحم ام ریخته باشه امکان بارداری وجود داره؟ در ضمن تو این مدت یک بار هم حدود 14-15 تیر لکه بینی داشتم.
    ممنون  میشم کمکم کنید نشکل رو پیدا کنم.

15. sara12469 نوشته است: سلام
    من آخرین بار 4 خرداد ماه پریود شدم و تا الان (20 تیر) پریود نشدم. با توجه به اینکه من پریودم خیلی مرتب بود و اینکه تو این مدت با دوست پسرم چندین بار رابطه داشتم اما به خاطر باکره بودنم فقط پیشابش ممکنه روی ورودی رحم ام ریخته باشه امکان بارداری وجود داره؟ در ضمن تو این مدت یک بار هم حدود 14-15 تیر لکه بینی داشتم.
    ممنون  میشم کمکم کنید نشکل رو پیدا کنم.

سلام

پرده ی بکارت مانع بارداری نمیشه.
    برخورد پیشاب به واژن در زمان تخمک گذاری احتمال بارداری رو افزایش میده.
    یه تست خون بدین تا خیالتون راحت شه.
    این تاخیر در پریود میتونه به خاطر
    استرس از بارداری
    اضطراب رابطه های پنهان
    احیانا استرس امتحانات (اگه دانشجویین)
    وجود کیست احتمالی
    قرص ضد بارداری (در صورت مصرف)
    و ... باشه.
    ضمن اینکه تست خون رو میدین؛ چون تاخیر در پریودتون از 10 روز بیشتر شده به پزشک هم مراجعه کنین تا علت اصلی تاخیر مشخص شه.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 21 از 88
رفتن به صفحه :    ... 21 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید