شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

آسيب پرده بكارت

1. سلام

حدود 3_4 سال خود ارضایی می کردم حدودا هفته ایی  3 بار. الان 2 سال که دیگه دست به این کار
    نمی زنم.
    تا اینکه  ی روز قسمت سر  مداد نوکی روترینگ که حدود ی بند انگشت و خیلی هم تیز است داخل دهانه رحمم فرو رفت و ی کم خون اومد و زود هم بند اومد.(اصلا نفهمیدم کی فرو رفت، اصلا هیچ فشاری وارد نشد احساس می کنم به هیچ جام نخورده)
    (خون مثل پرویودی پر رنگ نبود ولی ی کم غلیظ بود شاید به اندازه ی بند انگشت خون اومد)
    از اون موقع همش ترس این دارم که نکنه پرده بکارتم پاره شده باشه.
    از یکی سوال کردم گفت شاید اون اطراف پردت بوده که زخمی شده و خود پرده آسیبی ندیده. (جایی مطالعه کرده بود) .
    من ی مشکل دیگه هم دارم که ترسم و بیشتر کرده و اون اینه که بعضی از اوقات  انگشت اشارم به راحتی  تا انتها تو رحمم می ره و به ی چیز گردی برخورد می کنه که وسطش ی گردی دیگه داره مخصوصا اگه به خاطر مسئله ایی تحریک بشم(امیدوارم درست توضیح داده باشم ) .
    ولی بعضی ازاوقات فقط ی بند انگشتم  به راحتی می ره .
    به خودم می گم شاید پردم حلقویه ولی شاید دارم خودم و گول میزنم .
    اصلا نمی دونم که قبل از خون اومدن رحمم (اون اتفاق کذایی) هم همین اتفاق می افتد و دستم به راحتی تو رحمم می رفت یا نه.

شنیدم که دکتر از طریق معاینه تشخیص می دهد که پرده با چی پاره شده.
    اگر پرده ایی قبلا به طریقی به غیر رابطه با مردی پاره شده باشد ، آیا بعد از رابطه با مردی باز هم دکتر تشخیص می دهد که این پرده قبلا چطور پاره شده؟

پرده ای هست که پاره بشه و خون نیاد؟؟؟
    شما رو به خدا کمکم کنین و از این کابوس های هر روزه نجاتم بدین

امکانش هست پرده پاره نشده باشه و اطراف پرده آسیب دیده باشه؟
    اصلا امکان داره پرده حلقوی باشد؟
    به هيچ وجه  نمي تونم برم پيش دكتر.
    ممنونم

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. لام
    با اجازه آقاي دكتر

ببينيد اصولاٌ تا چيزي وارد واژن نشود و به پرده فشار زيادي وارد نشود پرده پاره نميشود
    احتمال زياد نوك مداد با اطراف لبه هاي مهبل شما برخورد كرده و دچار خونريزي شده
    چون پرده نازك هست ولي با يه برخورد بدون فشار هم ديگه پاره نميشه
    اما اگر انگشت شما وارد واژن ميشود مظمئن باشيد پرده شما حلقوي يا ارتجاعي ميباشد .
    بهترين و تنها راه براي اطمينان مراجعه به پزشك زنان است
    چه دليلي داريد كه نرويد چون پرده شما پاره باشد يا نباشد پزشك با شما كاري ندارد و فقط به شما اطلاع ميدهد .

در ضمن بعد از انجام نزديكي تشخيص آسيب هاي قبلي به پرده بكارت امكان پذير نيست.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
  3. سلام منم سوالی در این زمینه دارم
    وقتی برای اولین بار با همسرم حدود سه ماه پیش رابطه جنسی کردیم بدون هیچ درد و یا خونریزی آلت وارد شد و فقط کمی احساس فشار در داخل واژن داشتم
    متاسفانه قبلا برگه سلامت از پزشک دریافت نکردم و قبل از رابطه جنسی برای معاینه به ماما مراجعه نکرده بودم
    این مسئاله بیشتر برای خود من سوال برانگیزه تا همسرم
    من تا قبل از همسرم رابطه جنسی نداشتم سابقه خود ارضایی هم نداشتم
    سوال من اینه که آیا ممکنه بدون عمل جنسی هم پرده از بین رفته باشه؟یا آیا نوع خاصی از پرده وجود داره که بدون درد و خونریزی پاره بشه؟
    و در آخر اگر الان برای پیگیری این قضیه به پزشکی قانونی مراجعه کنم زمان دقیق در اختیار من میزارن؟ممنون

4. سلام
    احتمالاً پرده شما از نوع حلقوي ميباشد
    در اين نوع پرده ها بعد از نزديكي خونريزي اتفاق نمي افتد و معمولاً يا درد ندارد و يا درد كمي دارد چون پرده پاره نميشود و فقط بازتر ميشود
    پرده حلقوي فقط موقع زايمان پاره ميشود
    تا مراجع قانوني از پزشكي قانوني درخواست نكنند به در خواست شما رسيدگي نميكنند
    نيازي به پزشكي قانوني نيست
    با يك متخصص زنان مشورت كنيد

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید