شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 16 ...   

آیا من حامله هستم؟ (راهنمایی و سوالات)

1. سلام. من 28 یا 29 خرداد پریود شدم و 7تیر نزدیکی داشتم که کاندوم پاره شد و قرص اورژانس رو فراموش کردم چون فاصله نزدیکی ما تا نزدیکی قبلی 1ماه بود و منی غلضت زیادی داشت آیا احتمال بارداری وجود دارد؟
    دوره های پرود من به طور متوسط 21 روز است. ممنون میشوم زودتر جواب دهید

2. m_iravan2000 نوشته است: با سلام. من بنا به توصیه شما رفتم و ازمایش بتا دادم که میزانش صفر و نگاتیو است.یعنی احتمال بارداری به صفر رسیده؟ یا من زود رفتم و ازمایش رفتم. امروز نسبت به اولین نزدیکی من 9 روز گذشته. اما من همچنان سینه هام درد گرفته و زیر دلم ضعف و کمی درد حس می کنم که گذرا و خفیف است. تازه چند شب هست که دمای بدنم کمی می ره بالا. صبر کنم یا به نظر شما این ماه امیدی نیست؟؟؟؟؟ممنون

سلام
    جواب آزمایش بتا قابل اطمینانه. بارداری منتفیه. منتظر پریودتون باشید.

3. samaneaa نوشته است: سلام. من 28 خرداد پریود شدم و 7تیر نزدیکی داشتم که کاندوم پاره شد و قرص اورژانس رو فراموش کردم چون فاصله نزدیکی ما تا نزدیکی قبلی 1ماه بود و منی غلضت زیادی داشت آیا احتمال بارداری وجود دارد؟

سلام
    روزهای پریودتون چند روزه؟
    البته اگه دوره های منظم 21 روزه دارید احتمال بارداری وجود داره چون در روزهای پرخطر بودید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. سلام. من 22 سالم 4 ماهه ازدواج کردم حدودا دوماه پریود نامنظم داشتم به فاصله 2 هفته تاریخ 91/4/5 طبق تاریخ باید پریود میشدم ولی همان شب روش اوژانسی 2تا قرص لونوژیل 12 ساعت بعد هم 2 تا دیگه مصرف کردم حدود 5 روز بعد هم بی بی چک استفاده کردم منفی بود . و تا الان که 91/4/11 هست پریود نشدم احتمال بارداریم هست؟؟؟
    دلیل این تاخیر پریودم چیه؟؟؟
    ممنون

5. saqar1010 نوشته است: سلام. من 22 سالم 4 ماهه ازدواج کردم حدودا دوماه پریود نامنظم داشتم به فاصله 2 هفته تاریخ 91/4/5 طبق تاریخ باید پریود میشدم ولی همان شب روش اوژانسی 2تا قرص لونوژیل 12 ساعت بعد هم 2 تا دیگه مصرف کردم حدود 5 روز بعد هم بی بی چک استفاده کردم منفی بود . و تا الان که 91/4/11 هست پریود نشدم احتمال بارداریم هست؟؟؟
    ممنون

سلام

رابطه تون همون 5 تیر بوده دیگه؟

با این فرض باید بگم که

قرصا رو بیش از اندازه مصرف کردین ولی اثرشونو خواهند گذاشت لذا بارداری منتفیه.
    علت تاخیر در پریود مصرف قرصه.

نحوه صحیح مصرف قرص لوونورژسترول به صورت اورژانسی:

1. مصرف 2 عدد با هم تا حداکثر 72 ساعت بعد نزدیکی
    2. مصرف 1 عدد تا حداکثر 72 ساعت بعد نزدیکی و 1 عدد دیگه 12 ساعت بعد

پ.ن: روش 1 بیشتر توصیه میشه.

6. samaneaa نوشته است: سلام. من 28 یا 29 خرداد پریود شدم و 7تیر نزدیکی داشتم که کاندوم پاره شد و قرص اورژانس رو فراموش کردم چون فاصله نزدیکی ما تا نزدیکی قبلی 1ماه بود و منی غلضت زیادی داشت آیا احتمال بارداری وجود دارد؟

سلام

الناز خانم جوابتونو دادن. من میخوام بگم که

این تصورتون اشتباهه که چون غلطت منی کم بوده پس احتمال بارداری کمتره و این نمیتونه دلیلی باشه که روش اورژانسی رو اجرا نکنین.
    برا باردار شدن یه دونه اسپرم (البته سالم و چست و چابک!) کافیه.

7. سلام وممنون از جوابهاتون
    آقای دکتر من یه سوال دیگه دارم . با اینکه بخیه ها جذبی بودن ولی جذب نشدن و ظاهرا که زخم باز شده .  من چیکار باید بکنم؟ آیا بازهم احتیاج به بخیه زدن هست؟
    بخدا دیگه طاقت ندارم.

8. tamana110 نوشته است: سلام وممنون از جوابهاتون
    آقای دکتر من یه سوال دیگه دارم . با اینکه بخیه ها جذبی بودن ولی جذب نشدن و ظاهرا که زخم باز شده .  من چیکار باید بکنم؟ آیا بازهم احتیاج به بخیه زدن هست؟
    بخدا دیگه طاقت ندارم.

سلام

خب اگه زخم ها باز شدن باید به پزشکتون مراجعه کنین.
    ایشون تشخیص میدن که بخیه لازمه یا نه.

9. tamana110 نوشته است: سلام وممنون از جوابهاتون
    بخدا دیگه طاقت ندارم.

دوست عزیز
    با توجه به اینکه بخیه جذبی بوده و افتاده یکی از دلایلش عفونت در محل پارگی و بخیه است و حتما باید توسط متخصص بررسی بشید.ببینید بهتر اینقدر مراجعه به پزشک رو به تعویق نندازید چون محل پارگی شما بسیار حائز اهمیته و ممکن بعدا براتون این تعویق براتون دردسر بشه.با توجه به محل پارگی و شدت  عفونت و التهاب محل پزشک تصمیم گیرنده اس اما احتمالا بخیه انجام بشه و دارو هم در اختیارتون قرار داده بشه.
    لطفا پیگیر باشید و فقط به پست دادن تو سایت اکتفا نکنید

10. saqar1010 نوشته است: سلام. من 22 سالم 4 ماهه ازدواج کردم حدودا دوماه پریود نامنظم داشتم به فاصله 2 هفته تاریخ 91/4/5 طبق تاریخ باید پریود میشدم ولی همان شب روش اوژانسی 2تا قرص لونوژیل 12 ساعت بعد هم 2 تا دیگه مصرف کردم حدود 5 روز بعد هم بی بی چک استفاده کردم منفی بود . و تا الان که 91/4/11 هست پریود نشدم احتمال بارداریم هست؟؟؟
    ممنون

سلام با تشکر از جوابتون
    بله همون موقع بود بعد از اونم یه لک دیدم اما الان بعد از یک هفته هنوز پریود نشدم
    و مگه نباید اصولا 2تا3 روز بعد از خوردن قرص پریود بشم؟/ اما الان 8 روز گذشته
    و ی سوال دیگه اگه اون شب قرص نمیخوردم احتمال بارداری بود؟؟
    باز هم ممنونم

11. saqar1010 نوشته است:
    saqar1010 نوشته است: سلام. من 22 سالم 4 ماهه ازدواج کردم حدودا دوماه پریود نامنظم داشتم به فاصله 2 هفته تاریخ 91/4/5 طبق تاریخ باید پریود میشدم ولی همان شب روش اوژانسی 2تا قرص لونوژیل 12 ساعت بعد هم 2 تا دیگه مصرف کردم حدود 5 روز بعد هم بی بی چک استفاده کردم منفی بود . و تا الان که 91/4/11 هست پریود نشدم احتمال بارداریم هست؟؟؟
    ممنون

سلام با تشکر از جوابتون
    بله همون موقع بود بعد از اونم یه لک دیدم اما الان بعد از یک هفته هنوز پریود نشدم
    و مگه نباید اصولا 2تا3 روز بعد از خوردن قرص پریود بشم؟/ اما الان 8 روز گذشته
    و ی سوال دیگه اگه اون شب قرص نمیخوردم احتمال بارداری بود؟؟
    باز هم ممنونم

سلام مجدد

1. نه گاهی اوقات این تاخیر بیش تر 10 روزم رخ میده.
    2. چون سیکلتون منظمه تو اون تاریخ یه احتمال خیلی کمی وجود داره. ولی اگه سیکل منظمی داشتین نه.

12. سلام
    من و نامزدم 5 تیر با هم رابطه داشتیم و آب منی بنده حوالی آلت ایشون ریخت ولی بعید میدونم تو رفته باشه , دکتر رفتیم همون روز و قرص ضد بارداری دادن که 2 تا بود تو یه ورق و همزمان خوردش , دقیقا 4-5 ساعت بعد از رابطمون , بعد از گذشته 1 هفته پریود نشده , امروز آزمایش bhcg داد و مقدارش 22 در اومده , احتمال حاملگی وجود داره ؟ چه باید کرد ؟ لطفا سریع راهنمایی کنید خیلی استرس دارم , ممنون

13. saeed555a نوشته است: سلام
    من و نامزدم 5 تیر با هم رابطه داشتیم و آب منی بنده حوالی آلت ایشون ریخت ولی بعید میدونم تو رفته باشه , دکتر رفتیم همون روز و قرص ضد بارداری دادن که 2 تا بود تو یه ورق و همزمان خوردش , دقیقا 4-5 ساعت بعد از رابطمون , بعد از گذشته 1 هفته پریود نشده , امروز آزمایش bhcg داد و مقدارش 22 در اومده , احتمال حاملگی وجود داره ؟ چه باید کرد ؟ لطفا سریع راهنمایی کنید خیلی استرس دارم , ممنون

سلام

تیتر آز بتا در رنج مشکوک قرار داره. سه روز بعد باید دوباره تستو تکرار کنین.
    روش اورژانسی رو اجرا کردین و با ضریب تاثیر 99 درصد از بارداری جلوگیری میکنه.
    تستو تکرار کنین ایشالا که همسرتون باردار نیستن.

14. اصلاحیه پست 236:
    ساغر خانم ضمن عذر خواهی
    در مورد نکته 2 که خدمتتون عرض کردم باید اصلاح کنم که:

2. چون سیکل تون نامنظمه تو اون تاریخ یه احتمال خیلی کمی وجود داره. ولی اگه سیکل منظمی داشتین نه.

15. سلام من 12/3 اخرین پریدم بوده.30/3 با نامزدم رابطه داشتم از پشت اول منی با من واژنم تماس نداشت بعد رفت دسشویی بار دوم داخل باسنم خالی کرد که سریع خالیش کرد م ولی چون حین رابطه التامون خیلی با هم تماس داشت خیلی میترسم بار دار بشم.ولی من پیش ابی حس نکردم  من هنوز پزیود نشدم.می تونم از بی بی چک استفاده کنم؟
    من خیلی می ترسم
    اگه بار دار باشم چه جوری میتونم  از بین ببرمش؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 16 از 88
رفتن به صفحه :    ... 16 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید