شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 15 ...   

آیا من حامله هستم؟ (راهنمایی و سوالات)

1. سلام خسته نباشید من 23 سالمه ودر روز 9 پریود یعنی 2 روز بعد از تموم شدن پریو رابطه سطحی داشتم و پیشاب نامردم بر روی الت تناسلی من ریخت.بعد از رابطه سطحی 1 قرص لوونلژسترول خوردم 12 ساعت بعد هم یکی دیگه..الان یک هفته میگذره از رابطه و امروز حاتی مثل لک بینی (خون ریزی خفیف داشتم)امکان دراه باردار باشم واین لک ها لک لانه گزینی باشه>>>ممنوم

2. mari68 نوشته است: سلام خسته نباشید من 23 سالمه ودر روز 9 پریود یعنی 2 روز بعد از تموم شدن پریو رابطه سطحی داشتم و پیشاب نامردم بر روی الت تناسلی من ریخت.بعد از رابطه سطحی 1 قرص لوونلژسترول خوردم 12 ساعت بعد هم یکی دیگه..الان یک هفته میگذره از رابطه و امروز حاتی مثل لک بینی (خون ریزی خفیف داشتم)امکان دراه باردار باشم واین لک ها لک لانه گزینی باشه>>>ممنوم

سلام

بارداری در مورد شما منتفیه.

3. mari68 نوشته است: سلام خسته نباشید من 23 سالمه ودر روز 9 پریود یعنی 2 روز بعد از تموم شدن پریو رابطه سطحی داشتم و پیشاب نامردم بر روی الت تناسلی من ریخت.بعد از رابطه سطحی 1 قرص لوونلژسترول خوردم 12 ساعت بعد هم یکی دیگه..الان یک هفته میگذره از رابطه و امروز حاتی مثل لک بینی (خون ریزی خفیف داشتم)امکان دراه باردار باشم واین لک ها لک لانه گزینی باشه>>>ممنوم

بارداری در شما کاملا منتفی است
    با توجه به زمان نزدیکیتون اصلا امکان بارداری بسیار کم بود

4. mersani

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    golnaz_2 نوشته است: سلام . راستش من هنوزم پریود نشدم با اینکه سعی کردم استرسو از خودم  دور کنم . هر روز چای با زعفران زیاد دارم میخورم و اموز شیر و عسل هم خوردم ولی اصلا خبری نیست . شما پیششنهاد خوراکی برای زودتر پریود شدن ندارید ؟ فکر کنم دیگه هر چی زعفرون تو خونه بوده خوردمشون Sad

اگر میخواهید سریعتر پریود شوید باید دوش آب گرم بگیرید

5. mersani نوشته است:
    golnaz_2 نوشته است: سلام . راستش من هنوزم پریود نشدم با اینکه سعی کردم استرسو از خودم  دور کنم . هر روز چای با زعفران زیاد دارم میخورم و اموز شیر و عسل هم خوردم ولی اصلا خبری نیست . شما پیششنهاد خوراکی برای زودتر پریود شدن ندارید ؟ فکر کنم دیگه هر چی زعفرون تو خونه بوده خوردمشون Sad

اگر میخواهید سریعتر پریود شوید باید دوش آب گرم بگیرید

دلیلتون برا استفاده از دوش آب گرم چیه؟چون دوش گرفتن زیاد در این شرایط ممکنه به ضرر هم باشه

6. ممنونم ولی پس این خون ریزی خفیف چی بود؟لانه گزینی نبود؟

7. mari68 نوشته است: ممنونم ولی پس این خون ریزی خفیف چی بود؟لانه گزینی نبود؟

به هر حال شما از روش اورژانسی استفاده کردین و نظم هورمونی بدنتون به هم ریخته.
    این لکه بینی میتونه از عوارض قرص باشه.

8. ممکنه اسپرم از طریق پیشاب در شب اول پریود(شروع لکه های پریود) وارد واژن یک باکره بشه؟ اصلا ممکنه در زمان پریود(در طول پریود 5 روزه) اسپرم در لوله رحم زنده بمونه؟

9. خسته نباشید...
    ببخشید من سوالی که در پست 198 پرسیدم درباره ی تجربه ی اولم بود چون به تازگی عقد کردم و زیاد در مورد مسائل جلوگیری کردن نمیدونم ...
    با توجه به اینکه من هنوز عروسی نکردم ورابطمون بیشتر در حد معاشقه هست یعنی دخول نداریم و ارتباط سطحی داریم میخواستم بپرسم از چه راهی جلوگیری کنم بهتره؟ من نامزدم شهرستانه هر چند ماه میاد تهران یکی دو روز می مونه و میره اگه بخوام هربارقرص بخورم و دوبار دوبار پریود بشم خیلی بد میشه .
    اگه ممکنه بهم بگید قبل از ارتباط چیکار باید بکنم که باردار نشم . اون بار هم آب منی شو رو واژن من نریخت ولی باز من خیلی ترسیدم یعنی یه راه دیگه ای میخوام که جای استرس برام نمونه...
    من همه ی مطالبو خوندم که جواب سوالمو پیدا کنم و چیزی دستگیرم نشد بیشتر در باره ی روش اورژانسی گفته شده
    ممنون میشم جوابمو بدید...

10. سلام
    سوالی داشتم.من در16پریودم هستم.این ماه برای اولین بار قرص کلومفین مصرف کردم.واقدام داشتم .4-5روز پیش لکه بینی داشتم.که الان قطع شده است.اما گاهی دل درد خفیف دارم و کمردرد نسبتا زیاد.تخمدان چپم گاهی تیر میکشد.ترشح زیادی هم دارم
    میخواستم بدونم این علائم ممکن است به معنی بارداری من باشد؟لطفا راهنمایی ام کنید خیلی نگرانم

11. mamanbahar نوشته است: سلام
    سوالی داشتم.من در16پریودم هستم.این ماه برای اولین بار قرص کلومفین مصرف کردم.واقدام داشتم .4-5روز پیش لکه بینی داشتم.که الان قطع شده است.اما گاهی دل درد خفیف دارم و کمردرد نسبتا زیاد.تخمدان چپم گاهی تیر میکشد.ترشح زیادی هم دارم
    میخواستم بدونم این علائم ممکن است به معنی بارداری من باشد؟لطفا راهنمایی ام کنید خیلی نگرانم

دوست عزیز
    بهتره برای اطمینان از بارداری آززمایش خون بدید
    علایم بارداری در افراد مختلف می تونه متفاوت باشه یا با مشکلات دیگه اشتباه گرفته بشه

12. yasmay نوشته است: ممکنه اسپرم از طریق پیشاب در شب اول پریود(شروع لکه های پریود) وارد واژن یک باکره بشه؟ اصلا ممکنه در زمان پریود(در طول پریود 5 روزه) اسپرم در لوله رحم زنده بمونه؟

در زمان پریودی البته اگه پریود منظم دارید بدلیل فروپاشی دیواره رحم امکان بارداری وجود نداره
    ولی توصیه نمیشه در اون روزها بدلایل مختلف نه باداری رابطه کامل داشته باشید

13. mahnaz00 نوشته است: خسته نباشید...
    ببخشید من سوالی که در پست 198 پرسیدم درباره ی تجربه ی اولم بود چون به تازگی عقد کردم و زیاد در مورد مسائل جلوگیری کردن نمیدونم ...
    با توجه به اینکه من هنوز عروسی نکردم ورابطمون بیشتر در حد معاشقه هست یعنی دخول نداریم و ارتباط سطحی داریم میخواستم بپرسم از چه راهی جلوگیری کنم بهتره؟ من نامزدم شهرستانه هر چند ماه میاد تهران یکی دو روز می مونه و میره اگه بخوام هربارقرص بخورم و دوبار دوبار پریود بشم خیلی بد میشه .
    اگه ممکنه بهم بگید قبل از ارتباط چیکار باید بکنم که باردار نشم . اون بار هم آب منی شو رو واژن من نریخت ولی باز من خیلی ترسیدم یعنی یه راه دیگه ای میخوام که جای استرس برام نمونه...
    من همه ی مطالبو خوندم که جواب سوالمو پیدا کنم و چیزی دستگیرم نشد بیشتر در باره ی روش اورژانسی گفته شده
    ممنون میشم جوابمو بدید...

خانوم مهناز
    با توجه به اینکه رابطه شما با فاصله زمانی و بدون دخول هست شاید اگه رعایت کنید نیاز به مصرف قرص نباشه
    بهترین روش استفاده از کاندوم هستش و اینکه اگه پریود منظم دارید در یکی دو روز اول پاک شدنتون و همچنین یک روز مونده به پریودی رابطه بی خطری رو می تونید تجربه کنید
    در بقیه طول دورتون هم باید احتیاط کنید که خدای نکرده برخلاف میلتون اتفاقی رخ نده که اینم با استفاده کاندوم حل میشه

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  14. دوست عزیز218
    اسپرم ممکنه در پیشاب باشه.
    باکره بودن دلیل بر وارد نشدن اسپرم نیست
    ولی چیزی که هست در این زمان که شما گفتید احتمال بارداری نیست
    و اسپرم نمیتونه لقاح داشته باشه

15. با سلام. من بنا به توصیه شما رفتم و ازمایش بتا دادم که میزانش صفر و نگاتیو است.یعنی احتمال بارداری به صفر رسیده؟ یا من زود رفتم و ازمایش رفتم. امروز نسبت به اولین نزدیکی من 9 روز گذشته. اما من همچنان سینه هام درد گرفته و زیر دلم ضعف و کمی درد حس می کنم که گذرا و خفیف است. تازه چند شب هست که دمای بدنم کمی می ره بالا. صبر کنم یا به نظر شما این ماه امیدی نیست؟؟؟؟؟ممنون

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 15 از 88
رفتن به صفحه :    ... 15 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید