شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

کم شدن مدت پریود

1. سلام خسته نباشید
    من 27 سال دارم ساله گذشته یک کورتاژ داشتم که تا مدتی احساس درد در قسمت پایین شکم داشتم به چند دکتر مراجعه کردم گفتن چیزی نیست. و بعد از مدتی خوب شدم ولی بعضی وقتها ترشحات سفید و زرد میدیدم .الان 2 ماهی میشه که پریودهام خیلی کم شده درسته زمان دختری بیشتر از 4 روز  اون هم خیلی معمولی میشدم ولی الان 2 تا 3 روز بیشتر طول نمیکشه خیلی نگران هستم راستش خودم فکر میکنم شاید به خاطر این باشه که از لحاظ عصبی در وضعیت خوبی نیستم .ممنون میشم راهنماییم کنید
  2. سلام
    معمولاً به دنبال برخي عوامل مانند مصرف هورمون ها يا اعمال جراحي و يا با گذشت زمان دوره هاي خونريزي تغيير ميكنند اگر روزهاي خونريزي شما 2 روزه شده حتماً بايد توسط پزشك متخصص زنان معاينه بشويد در ضمن ترشحات اگر بوي بدي نداشته باشند و سفيد رنگ يا شيري رنگ باشند مشكلي ندارند .
    جاي نگراني نيست
    ولي براي اصلاح دوره هاي خونريزي خود با پزشك زنان مشورت كنيد حتماً خوب ميشويد.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
  3. سلام
    من 22 ساله هستم و مدت 5 ماه که نامزد کردم.در این مدت دوبار نزدیکی داشتم.آخرین باری که نزدیکی داشتم 20 دی ماه بود که متاسفانه من روز 5 پریودیم بود.بعد از اون روز دوروز پریودیم ادامه پیدا کرد.10 بهمن ماه پریود شدم اما خونریزیم نسبت به سابق کم شده.زمان تخمک گذاریم زیر دلم درد احساس می کنم.تاریخ بعدی پریودیم 3 اسفند ماه بود.
    3 فروردین ماه پریود شدم ولی روز اول فقط لک بینی داشتم روز دوم خونریزیم خیلی کم بود.نامزدم نگران شد که باردار باشم.آزمایش دادم منفی بود.چیزی که نگرانم کرده کم شدن خونریزیم در زمان پریودیم هست و دردی که گاه گاهی زیر دلم احساس میکنم.اینم بگم آقای دکتر من بهم ریختگی هورمونی دارم که الان به مدت دوسال هست از قرص مدروکسی پروژسترون استفاده میکنم.تیروئید هم دارم.می خواستم بدونم با وجود پریود شدنم البته با مصرف مدروکسی ودادن تست بارداری آیا ممکن هست من باردار باشم؟
    دلیل کم شدن میزان خونریزیم چی میتونه باشه؟
    البته من در این مدت استرس هم خیلی داشتم .از لحاظ فکری  اصلا شرایط خوبی رو سپری نکردم.ممکنه مشکل هورمونی برام پیش اومده باشه؟
    من سابق دوره پریودیم 7 روزه بود که الان 5 روز یا 6 روز شده و میزانش کم.همین مسئله خیلی نگرانم کرده.ممنون میشم راهنمائیم کنید Neutral

4. سلام
    با اجازه آقاي دكتر صادقي
    دوست عزيز اصلاً نگران نباشيد شما مشكلي نداريد درد كمر و زير شكم در روزهاي خونريزي در اكثر خانم ها شايع است و كاملاً طبيعي است .
    علت كم و زياد شدن روزهاي خونريزي هم به دليل بر هم خوردنتوازن هورموني شماست كه در اين مورد هم جاي نگراني نيست به پزشك متخصص زنان مراجعه كنيد و داروهاي تجويز شده را مرتب مصرف كنيد .
    نگران بارداري نباشيد شما باردار نيستيد اگر باردار شده بوديد پريود نميشديد .

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. من 18سالمه مدت 3ماهه كه پريودم 1روزه شده درد شديدم دارمروز اول خونريزي دارم يك روز 5 اونم كم ايا مشكلي دارم؟

6. niloofar63 نوشته است: من 18سالمه مدت 3ماهه كه پريودم 1روزه شده درد شديدم دارمروز اول خونريزي دارم يك روز 5 اونم كم ايا مشكلي دارم؟

سلام
    دوست عزيز شما بايد جهت برسي به پزشك متخصص زنان مراجعه كنيد

7. به چه دلیل مقدار و مدت زمان پریود بعد از کورتاژ کم شده؟ من در سن 27  سالگی متاهل بودم و بدلیلی مجبور به کورتاژ کاملا قانونی و در بیمارستان تحت نظارت کامل شدم اما بعد از آن (الان حدود 3 ساله) که پریود کم فقط 2 روز با خونریزی کم دارم اما قبلا 4 روز وبه  مقدار زیاد به همراه درد داشتم!البته الان دیگه متاهل نیستم و خیلی ندرتا هم رابطه جنسی دارم آیا به این قضیه هم ربطی داره؟
    ممنون از پاسخ

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید