شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 14 ...   

آیا من حامله هستم؟ (راهنمایی و سوالات)

1. دوست عزیز
    شایع ترین علایم بعد از بارداری حساس شدن سینه ها و دل درد خفیف هستش
    بزرگی شکم تا ماه پنجم مشخص نیست و حالت تهوع هم می تونه از استرس باشه یا تکرر ادرار که در ماه های آخر به چشم میاد

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  2. سلام خسته نباشید با عرض شرمندگی نمیدونستم سوالمو کجا مطرح کنم / عذر میخوام من باکره ام با نامزدم نزدیکی داشتم البته با وجود لباس زیری که هردومون داشتیم حتی پارچه ای هم بینمون بود  البته مال هردومون خیس بود الان 12 روزه از پریودم گذاشته رفتم دکتر ازمایش ادرار گرف گف حامله نیستم امپولم داد که متاسفانه دوتاشو تو یه سرنگ زدم دوتایی بعدشیو به دلیل مشکلات فراموشم شد برنم سوال اولم اینکه مطمئنا حامله نیستم؟ دوم هم اینکه به نظرت صبر کنم با اون امپول میشم یا بازم برم دکتر ؟ یا از اول اون امپول پروژسترونا رو بزنم؟ ممنون از لطفتون

3. rozaol نوشته است: سلام خسته نباشید با عرض شرمندگی نمیدونستم سوالمو کجا مطرح کنم / عذر میخوام من باکره ام با نامزدم نزدیکی داشتم البته با وجود لباس زیری که هردومون داشتیم حتی پارچه ای هم بینمون بود  البته مال هردومون خیس بود الان 12 روزه از پریودم گذاشته رفتم دکتر ازمایش ادرار گرف گف حامله نیستم امپولم داد که متاسفانه دوتاشو تو یه سرنگ زدم دوتایی بعدشیو به دلیل مشکلات فراموشم شد برنم سوال اولم اینکه مطمئنا حامله نیستم؟ دوم هم اینکه به نظرت صبر کنم با اون امپول میشم یا بازم برم دکتر ؟ یا از اول اون امپول <a>پروژسترون</a>ا رو بزنم؟ ممنون از لطفتون

دوست عزیز
    با توجه به نوع رابطه شما و وجود لباس زسر امکان بارداری نیست
    اگه پریود نامنظم دارید و هر بار مجبورید از آمپول برای پریود شدن استفاده کنید بهتره که برای درمان مشکلتون و بررسی بیشتر به پزشک متخصص زنان مراجعه کنید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. خسته نباشید
    ببخشید من اخرین باری که پریود شدم هفت هشت روز تاخیر داشتم بعدش پریود شدم و روز 31 خرداد پاک شدم . روز سوم تیر با نامزدم رابطه ی جنسی داشتم البته دخولی صورت نگرفت و ایشون آبشونو روی آلتم تخلیه نکردن اما بدون شستو شو آلتامون با هم برخورد داشت منم یه قرص ضد بارداری بعدش خوردم. من سوالمو پرسیدم گفتین اگه پریود منظم دارید امکان بارداری منتفیه اما من حواسم نبود بگم آخرین بار با تاخیر هفت هشت روزه پریود شدم یعنی پریودم نامنظمه؟. الان مشکلی که دارم اینه که من هفته ی پیش چهارشنبه پریودم تموم شد یعنی بعد از یه هفته پاک شدن الان دوباره پریود شدم و خونریزی شدیدی هم دارم به نظر شما هنوزم احتمال بارداری منتفیه(با توجه به اینکه پریودم نامنظمه)؟ اگه منتفیه علت پریود شدنم چیه ؟ به خاطر همون قرصه یا دلیل دیگه ای داره؟ نکنه خونروزی بعد از بارداری باشه؟

5. عزیزم مطمین باش بخاطره قرصه
    منم اوایل عروسیم چندبار اورژانسی قرص خورده بودم که باعث میشد تو یه ماه 2بار پریود شم

6. باسلام
    من 22 سالم هست..دوره پریود من از 21 خردادتا 28 بود . و روز 2 تیر از اب منی ریخت روی واژنم.من باکره هستم..71 ساعت بعد دو قرص hd و 12 ساعت بعد دوتا دیگه خوردم..احتمال بارداری من چه جوریه..پریود من کی میتونه اتفاق بیفته؟کمکم کنید

7. honey123 نوشته است: باسلام
    من 22 سالم هست..دوره پریود من از 21 خردادتا 28 بود . و روز 2 تیر از اب منی ریخت روی واژنم.من باکره هستم..71 ساعت بعد دو قرص hd و 12 ساعت بعد دوتا دیگه خوردم..احتمال بارداری من چه جوریه..پریود من کی میتونه اتفاق بیفته؟کمکم کنید

با توجه به مصرف قرص بارداری منتفیه. نظم پریودتون هم ممکنه به هم بریزه. اگه تاخیر داشتید نگران نشید.

8. سلام من اولین بار است که این جا سوالم رو مطرح می کنم واقعاً نگرانم!
    من دارای پریود نا منظم هستم 8 خرداد صبح یه لکه دیدم ولی 9 خرداد ماه پریود شدم پریودیم بیشتر از 6 روز طول کشید و فک کنم تا روز 17 ام یا شاید 18 ام کامل پاک شدم روز های آخر فقط لکه بینی بود. روز 19 ام با نامزدم رابطه دشتم فقط با مالش آلت ایشون اونم به پشت من !
    البته یکم آلت ایشون و اطراف واژن من خیس بود و کمی هم شاید کف داشت رابطه ما داخل حمام انجام شد. ایشون به اوج رسیدن و مایع منی طبق گفته ایشون اصلاً روی مقعد من نریخته ولی من شدیداً از پیش آب می ترسم یا اگه ریخته باشه و ایشون متوجه نشده باشن.
    ما روز 6 تیر هم رابطه داشتیم که ایشون از طریق دهانی به اوج رسیدن و مایع کاملاً بیرون تخلیه شد یعنی داخل حمام ایشون دوش گرفتن و من بعد ایشون دوش گرفتم ولی برای شستم الت خودم که در اثر ترشحال خیس بود مجبور شدم چند لحظه روی زمین بشینم بممکنه منی ایشون روی زمین ریخته باشه و و وارد واژن من شدم باشه البته ظاهراً چیزی شبیه منی روی زمین نبود ولی ممکنه اسپرم روی زمین مونده باشه ؟؟؟؟
    من تا امروز پریود نشدم ولی یکم درد دارمالبته حالت تهو بعضی وقتا خیلی خفیف دارم
    ممکنه من باردار شده باشم؟؟؟
    ببخشید پستم طولانی شد

9. mahnaz00 نوشته است: خسته نباشید
    ببخشید من اخرین باری که پریود شدم هفت هشت روز تاخیر داشتم بعدش پریود شدم و روز 31 خرداد پاک شدم . روز سوم تیر با نامزدم رابطه ی جنسی داشتم البته دخولی صورت نگرفت و ایشون آبشونو روی آلتم تخلیه نکردن اما بدون شستو شو آلتامون با هم برخورد داشت منم یه قرص ضد بارداری بعدش خوردم. من سوالمو پرسیدم گفتین اگه پریود منظم دارید امکان بارداری منتفیه اما من حواسم نبود بگم آخرین بار با تاخیر هفت هشت روزه پریود شدم یعنی پریودم نامنظمه؟. الان مشکلی که دارم اینه که من هفته ی پیش چهارشنبه پریودم تموم شد یعنی بعد از یه هفته پاک شدن الان دوباره پریود شدم و خونریزی شدیدی هم دارم به نظر شما هنوزم احتمال بارداری منتفیه(با توجه به اینکه پریودم نامنظمه)؟ اگه منتفیه علت پریود شدنم چیه ؟ به خاطر همون قرصه یا دلیل دیگه ای داره؟ نکنه خونروزی بعد از بارداری باشه؟

با سلام
    دوست عزیز،بارداری منتفیه!!و اون خونریزی مجددتتون به خاطر استفاده از قرصهای هورمونیه!نگران نباشید به مرور منظم میشه!استفاده از قرصهای هورمونی باعث اختلال در ترشحات هورمونی بدن میشه و یکی از علائمش همین خونریزهای غیر معمول و نیز نامنظمی در سیکل قائدگیست!
    موفق باشید.

10. ziba35 نوشته است: سلام من اولین بار است که این جا سوالم رو مطرح می کنم واقعاً نگرانم!
    من دارای پریود نا منظم هستم 8 خرداد صبح یه لکه دیدم ولی 9 خرداد ماه پریود شدم پریودیم بیشتر از 6 روز طول کشید و فک کنم تا روز 17 ام یا شاید 18 ام کامل پاک شدم روز های آخر فقط لکه بینی بود. روز 19 ام با نامزدم رابطه دشتم فقط با مالش آلت ایشون اونم به پشت من !
    البته یکم آلت ایشون و اطراف واژن من خیس بود و کمی هم شاید کف داشت رابطه ما داخل حمام انجام شد. ایشون به اوج رسیدن و مایع منی طبق گفته ایشون اصلاً روی مقعد من نریخته ولی من شدیداً از پیش آب می ترسم یا اگه ریخته باشه و ایشون متوجه نشده باشن.
    ما روز 6 تیر هم رابطه داشتیم که ایشون از طریق دهانی به اوج رسیدن و مایع کاملاً بیرون تخلیه شد یعنی داخل حمام ایشون دوش گرفتن و من بعد ایشون دوش گرفتم ولی برای شستم الت خودم که در اثر ترشحال خیس بود مجبور شدم چند لحظه روی زمین بشینم بممکنه منی ایشون روی زمین ریخته باشه و و وارد واژن من شدم باشه البته ظاهراً چیزی شبیه منی روی زمین نبود ولی ممکنه اسپرم روی زمین مونده باشه ؟؟؟؟
    من تا امروز پریود نشدم ولی یکم درد دارمالبته حالت تهو بعضی وقتا خیلی خفیف دارم
    ممکنه من باردار شده باشم؟؟؟
    ببخشید پستم طولانی شد

با سلام دوست گرامی
    با توضیحاتیکه دادید (البته یادتون باشه در حمام توصیه اکید شده خانمها به هیچ وجه در سطح اون ننشینند!چون باعث ورود میکرب به واژنشون میشن!)بنظرم مشکلی نیست و بارداری با توضیحات شما تقریباً احتمالش در حد صفره!اما برای اطمینان خاطرتون بهتره یک آزمایش بتا انجام بدید تا از استرستون کاسته بشه!از طرفی مگر زمان شروع پریودتون رسیده؟؟با تاریخی که دادید هنوز زمان دارید اینطور نیست؟؟
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  11. با سلام من 2 تیر که هفته پیش بود اولین نزدیکی برای بارداری رو داشتم. الان وارد هفته جدید شدم سینه چپم بزرگ و سفته و دردناک شده رگهای ابی توش پیدا شده از بی بی چک استفاده کردم اما منفی بود ایا باردار هستم؟ با توجه به تقویم تخمک گذاری من طبق روزهای مشخص شده اقدام کردم اما واژنم خشک بودن. یعنی ترشحی نداشتم ایا بارداریم حتمی است؟ هفته پیش سه روز اقدام کردم به طور یکی در میان.در کل واژن من فقط یکی دو روز ترشح دارد اما بقیه وقتها خشک است علت چیست؟

12. m_iravan2000 نوشته است: با سلام من 2 تیر که هفته پیش بود اولین نزدیکی برای بارداری رو داشتم. الان وارد هفته جدید شدم سینه چپم بزرگ و سفته و دردناک شده رگهای ابی توش پیدا شده از بی بی چک استفاده کردم اما منفی بود ایا باردار هستم؟

سلام

اگه در روزهای پرخطر (تخمک گذاری) نزدیکی داشتین احتمال بارداری زیاده.
    تست بتا به شما بهترین و مطمئن ترین جوابو میده که باردار هستین یا نه پس برین تست بدین.
    بی بی چک 21 روز بعد رابطه قابل اعتماده.
    اگه خوب تحریک نشین غدد بارتولن واژن، خوب عمل نخواهند کرد و ترشحات کم خواهد بود.
    در غیر اینصورت اگه تحریکات خوب انجام میشه باید به پزشک مراجعه کنین تا معاینه تون کنه و علت خشکی واژنو تشخیص بده.
    به امید مامان شدنتون  

13. baran1370 نوشته است: سلام.
    هورمون Beta HCG بین 20_25 روز بعد از لقاح در ادرار یافت میشه... پس یعنی با این فاصله از نزدیکی که به لقاح منجر شده تست ادراری میتونه مثبت بشه.
    الان که 15 روز از نزدیکیتون میگذره بهتره با آزمایش خون نتیجه رو پیگیر بشین.

با وجود مصرف دو قرص لوونورجسترول یک ساعت بعد از نزذیکی آزمایش خون 5000 mlu ن میده.چه  مطمئنی هست برای سقط؟

14. m_iravan2000 نوشته است: با سلام من 2 تیر که هفته پیش بود اولین نزدیکی برای بارداری رو داشتم. الان وارد هفته جدید شدم سینه چپم بزرگ و سفته و دردناک شده رگهای ابی توش پیدا شده از بی بی چک استفاده کردم اما منفی بود ایا باردار هستم؟ با توجه به تقویم تخمک گذاری من طبق روزهای مشخص شده اقدام کردم اما واژنم خشک بودن. یعنی ترشحی نداشتم ایا بارداریم حتمی است؟ هفته پیش سه روز اقدام کردم به طور یکی در میان.در کل واژن من فقط یکی دو روز ترشح دارد اما بقیه وقتها خشک است علت چیست؟

در ادامه توضیحات کامل آقا مهدی باید بگم که بی بی چک سه هفته بعد از رابطه نشون میده و بهترین موقع برای تست صبح ها هستش
    علایم بارداری در افراد مختلف متفاوت هست و نمیشه گفت با توجه به این غلایمی که شما داری حتما باردار هستید

15. شاید نیاز باشه چند تا نکته ی دیگر رو هم به گفته هام در پست 202 اضافه کنم شاید برای این که جواب دقیق تری بگیرم کار ساز باشه
    من باکره ام واز حدود یک هفته است که دارای ترشحات تقریباً سبز هستم(با عرض پوزش کم رنگ تر از خلط گلو) البته این ترشحات رو همیشه قبل از پریودم می بینم و هفته پیش بیشتر بود و داره کم تر می شه ولی بازم هست در ترشحاتم تغییری احساس نکردم؟ و یکم هم کمرم درد می کنه البته نه خیلی زیاد؟
    من هفته پیش یعنی روز 6 تیر که با همسرم ارتباط داشتم بعدش یه لکه ی قهوه ای دیدم 3 تیر هم که در اثر معاشقه تحریک شده بودم یه لکه ی صورتی کم رنگ دیدم حدس ام اینه که این لکه بینی در اثر تحریکه یعنی سطح هورمون استروژن من بالا رفته و باعث این قضیه شده آیااین می تونه نشان دهنده ی این باشه که من به زودی پریود می شم؟؟؟؟ آیا با این اوصاف بازم نیاز به تست حاملگی هست؟؟؟؟
    البته من ماه پیش هم قبل از پریود یه رو ز جلو تر لکه دیدم فک کنم اونم در اثر تحریک بود
    زمان بارداری ترشحات به چه صورت می شه ؟؟؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 14 از 88
رفتن به صفحه :    ... 14 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید