شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 13 ...   

آیا من حامله هستم؟ (راهنمایی و سوالات)

1. با سلام
    من قبلا سقط داشتم و الان 3 ماهه دوباره براي بارداري اقدام كردم پريودام هيشه منظم و28 روزه بوده ماهه اول اقدام 28 روز ماهه دوم 26 روزه كه دكتر برام آمپول تزريق كرد 26روزه و ماهه سوم كه آخرين پريودم بود 24 روزه شد به نظر شما دليل جلو افتادن پريودم چيه و و من اين ماه روز 16 پريودم نزديكي داشتم و امروز روز 24 پريودي هست 2روزه دردپريودي دارم و كمرم يعني قسمت شروع خط باسن درد ميكنه كه قبلا اين درد كمر نداشتم ميخواستم بونم آيا اين يك روز نزديكي كه روز 16 بوده ميتونه باعث بارداري بشه و اينكه با توجه به نامنظم شدن پريودي روزاي تخمك گذاري من كيه چون شوهرم كارش شهرستان و فقط 3 روز ميتونه اينجا باشه و همچنين من پريود اين ماههم چند روزه حساب كنم كه بدونم عقب افتاده يا نه؟با تشكر از شما

2. من فراموش كردم بگم و همچنين من قبل سقطم هميشه قبل پريودم درد داشتم ولي چند ساعت بعدش پريود ميشدم ولي الان چند روز قبلش درد دارم ممنون اينم بهم راهنمايي كنيد

3. nastaranomidi نوشته است: با سلام
    من قبلا سقط داشتم و الان 3 ماهه دوباره براي بارداري اقدام كردم پريودام هيشه منظم و28 روزه بوده ماهه اول اقدام 28 روز ماهه دوم 26 روزه كه دكتر برام آمپول تزريق كرد 26روزه و ماهه سوم كه آخرين پريودم بود 24 روزه شد به نظر شما دليل جلو افتادن پريودم چيه و و من اين ماه روز 16 پريودم نزديكي داشتم و امروز روز 24 پريودي هست 2روزه دردپريودي دارم و كمرم يعني قسمت شروع خط باسن درد ميكنه كه قبلا اين درد كمر نداشتم ميخواستم بونم آيا اين يك روز نزديكي كه روز 16 بوده ميتونه باعث بارداري بشه و اينكه با توجه به نامنظم شدن پريودي روزاي تخمك گذاري من كيه چون شوهرم كارش شهرستان و فقط 3 روز ميتونه اينجا باشه و همچنين من پريود اين ماههم چند روزه حساب كنم كه بدونم عقب افتاده يا نه؟با تشكر از شما

سلام پرید های شما مرتبه مشکلی ندارید اما باید ازمایش بارداری را بدهید چون امکان بارداری بوده و رابطه زمان تخمکگذاری بوده

4. nastaranomidi نوشته است: با سلام

درود

دوست عزیز میتونید برای اطلاع از تخمک گذاری اینجا مراجعه کنید

5. سلام .من همون دختری هستم که روز 20 خرداد تجاوزی بهم شده بود و یکبار هم شما لطف کردین و جواب سوالم و دادین.
    حالا یه سوال دیگه دارم ، اینکه من هرماه روز 6 م پریود میشدم و این ماه دوروز جلوتر یعنی پریود شدم. سوالم اینه آیا با بروز پریود باز هم احتمال بارداری هست؟
    و یه سوال دیگه هم داشتم بخیه هایی که در ناحیه زخم بود خود به خود از بدن جدا شد و افتاد. آیا احتمال این هست که بخیه جذب بدن نشده باشه ؟ و یا اینکه زخم از نو سرباز کنه؟ آیا جای بخیه ها می مونه و برای ازدواج کردن بنده مشکل ساز میشه؟ خواهش میکنم جواب بدین. ممنون .

6. tamana110 نوشته است: سلام .من همون دختری هستم که روز 20 خرداد تجاوزی بهم شده بود و یکبار هم شما لطف کردین و جواب سوالم و دادین.
    حالا یه سوال دیگه دارم ، اینکه من هرماه روز 6 م پریود میشدم و این ماه دوروز جلوتر یعنی پریود شدم. سوالم اینه آیا با بروز پریود باز هم احتمال بارداری هست؟
    و یه سوال دیگه هم داشتم بخیه هایی که در ناحیه زخم بود خود به خود از بدن جدا شد و افتاد. آیا احتمال این هست که بخیه جذب بدن نشده باشه ؟ و یا اینکه زخم از نو سرباز کنه؟ آیا جای بخیه ها می مونه و برای ازدواج کردن بنده مشکل ساز میشه؟ خواهش میکنم جواب بدین. ممنون .

دوست عزیز
    احتمال بارداری نیست نگران نباشید.
    اما در مورد بخیه ها  برای اطمینان خاطر ووضعیتی که براتون پیش اومده بود خوبه که باز معاینه بشید،خصوصا اگر درد دارید .جای بخیه معمولا نمیمونه و اگر هم  به فرض موند برای ازدواج مشکل ساز نخواهد بود

7. سلام
    اولا این اولین پستم تو این انجمنه!
    دوما ی سوال اگه نامزد بنده بفرض 1/4 پریود شده باشه و پریودش منظم باشه کی اقدام به نزدیکی کنیم احتمال بارداری به حداقل میرسه؟
    سوما با تشکر

8. ramyar99 نوشته است: سلام
    اولا این اولین پستم تو این انجمنه!
    دوما ی سوال اگه نامزد بنده بفرض 1/4 پریود شده باشه و پریودش منظم باشه کی اقدام به نزدیکی کنیم احتمال بارداری به حداقل میرسه؟
    سوما با تشکر

سلام
    در سیکل منظم ، یکی دو روز قبل و بعد از پریود دوره امن محسوب میشه اما به طور کل هر زمان غیر از روزهای پریود احتمال بارداری وجود داره.

9. سلام من 12/3 اخرین پریدم بوده.30/3 با نامزدم رابطه داشتم از پشت اول منی با من واژنم تماس نداشت بعد رفت دسشویی بار دوم داخل باسنم خالی کرد که سریع خالیش کرد م ولی چون حین رابطه التامون خیلی با هم تماس داشت خیلی میترسم بار دار بشم.ولی من پیش ابی حس نکردم
    روز بعد توی ترشهم چند تا رگه نازک قهوهای بود  
    من خیلی می ترسم
    چی کار کنم

10. naznazaanin2 نوشته است: سلام من 12/3 اخرین پریدم بوده.30/3 با نامزدم رابطه داشتم از پشت اول منی با من واژنم تماس نداشت بعد رفت دسشویی بار دوم داخل باسنم خالی کرد که سریع خالیش کرد م ولی چون حین رابطه التامون خیلی با هم تماس داشت خیلی میترسم بار دار بشم.ولی من پیش ابی حس نکردم
    روز بعد توی ترشهم چند تا رگه نازک قهوهای بود  
    من خیلی می ترسم
    چی کار کنم

سلام

اگه اتمام پریودتون 12 خرداد بوده که رابطه تون بی خطره اما

اگه شروع پریودتون 12 خرداد بوده بنابراین رابطه 30 خرداد در روز 18 پریود میفته که دوران پر خطر محسوب میشه و تماس پیشاب به واژن احتمال بارداری رو افزایش میده.
    دقت کنین که این جنبه ی تئوری قضیه هست و اون چیزی که شما رو مطمئن میکنه که باردار هستین یا نه، آزمایش خونه.
    اگه میتونین فردا برین تست بدین تا وضعیت مشخص شه.

11. سلام.من تقریبا 3هفته پیش یه رابطه داشتم که البته دخولی نبود و فقط آلت نامزدم به قسمت های خارجی آلت من برخورد کرد و منی هم روی شکمم خالی شد.و اگر پیشاب همون مایع بیرنگ غلیظه که قبل از منی ترشح میشه اونم مطمینم که تماسی با من نداشته.و اون هم بیرون تخلیه شد آیا قبل از پیشاب مایعی هست که موجب بارداری بشه؟اینکه من منی رو خشک کردم از رو شکمم و بعد از تقریبا 10دقیقه رفتم زیر دوش.آیا ممکنه اگه مقداری منی باقی مونده باشه روشکم با جریان آب به داخل واژن نفوذ کنه؟
    من پریود بسیار نامنظمی دارم و دوره قبل 2ماه عقب افتاده بود .خواهش میکنم جوابمو بدین.من خیلی استرس دارم.

12. saharii نوشته است: سلام.من تقریبا 3هفته پیش یه رابطه داشتم که البته دخولی نبود و فقط آلت نامزدم به قسمت های خارجی آلت من برخورد کرد و منی هم روی شکمم خالی شد.و اگر پیشاب همون مایع بیرنگ غلیظه که قبل از منی ترشح میشه اونم مطمینم که تماسی با من نداشته.و اون هم بیرون تخلیه شد آیا قبل از پیشاب مایعی هست که موجب بارداری بشه؟اینکه من منی رو خشک کردم از رو شکمم و بعد از تقریبا 10دقیقه رفتم زیر دوش.آیا ممکنه اگه مقداری منی باقی مونده باشه روشکم با جریان آب به داخل واژن نفوذ کنه؟
    من پریود بسیار نامنظمی دارم و دوره قبل 2ماه عقب افتاده بود .خواهش میکنم جوابمو بدین.من خیلی استرس دارم.

سلام

نه دیگه قبل از پیشاب چیزی از آلت ترشح نمیشه.
    اگه منی هم رو شکمتون مونده باشه احتمالش خیلی خیلی ضعیفه با دوش گرفتن بخواد منی به واژن برسه.
    بنابراین بارداری منتفی خواهد بود.
    اما برای درمان بی نظمی پریودتون پیگیر باشین.
    اگه میخواین استرسو از خودتون دور کنین الان فوتبال قشنگی داره برین تماشا کنین.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  13. سلام
    سوال اول : من خیلی خیلی وقت پیش با نامزدم ارتباط جنسی داشتم
    ما همیشه مراقب هستیم که اصلا کاری انجام ندیم که باعث حاملگی بشه !
    ولی اونروز بنده فقط بعد از اینکه یکبار مایع از بدنم اومد بیرون و آلتم کاملا خشک بود چند دقیقه بعد
    خیلی خیلی کم آلتم رو چسبوندم جایی که پرده ی ایشون بود و هیچ مایعی هم فکرنمیکنم که ریخته باشه و خلاصه گذشت و گذشت تا همین یک هفته پیش شنیدم نامزدم باید پریود میشده که نشده و بعد از اینکه ایشون راجب تاخیر پریودش از مادرش پرسیده اونم گفته که " گاهی مواقع چنین چیزی میشه "
    حالا جفتمون خیلی ترسیدیم خیلی ! به نظرشما زبونم لال خدای نکرده ممکنه احتمال بارداری باشه؟

و سوال دوم : علائم حاملگی که فرمودید چند ساعت بعد از رابطه ی جنسی ظاهر میشه؟

توروخدا زودتر جوابمو بدید الان ازبس استرس داریم که از خواب و خوراک افتادیم

14. lario نوشته است: سلام
    ولی اونروز بنده فقط بعد از اینکه یکبار مایع از بدنم اومد بیرون و آلتم کاملا خشک بود چند دقیقه بعد
    خیلی خیلی کم آلتم رو چسبوندم جایی که پرده ی ایشون بود و هیچ مایعی هم فکرنمیکنم که ریخته باشه و خلاصه گذشت و گذشت تا همین یک هفته پیش شنیدم نامزدم باید پریود میشده که نشده و بعد از اینکه ایشون راجب تاخیر پریودش از مادرش پرسیده اونم گفته که " گاهی مواقع چنین چیزی میشه "
    حالا جفتمون خیلی ترسیدیم خیلی ! به نظرشما زبونم لال خدای نکرده ممکنه احتمال بارداری باشه؟

امکان بارداری با شرایط فوق اصلا نیست
    استرس احتمالا باعث تاخیر شده نگران نباشید یزودی پریود میشن

15. lario نوشته است: سلام

دوست عزیز
    اگر مطمئن هستید که چیزی خارج نشه و حتی پیشابی نبوده احتمال خطر خیلی خیلی کم یا معادل صفره.اما باید مطمئن باشد و اینکه ایشون تو دوره تخمک گذاریشون که نبودن؟
    ثانیا علائم حاملگی که اینقدر واضح باشه که فرد تشخیص بده حداقل یه یک ماه بعد از لانه گزینی شروع میشه مگر اینکه فرد با علم و تمایل به بارداری رابطه داشته باشه که اونوقت سریعتر متوجه علائم میشه
    بنظر بنده تاخیر پیش اومده علتش بارداری نیست اما اگر اینقدر استرس بالاست که به این حد رسیده برای اطمینان خاطر یه بی بی چک استفاده کنید و اگر منفی بود چند روز دیگه هم منتظر باید اگر پریود شدن که هیچ اما اگر نشدن برید و تست وریدی بتا بدید.
    اما اگر بی بی چک مثبت شد به فرض محال دیگه فوری باید برید برای تست بارداری
    توصیه میکنم نگران نباشید و ایشون رو هم اروم کنید تاخیر در پریود خانمها معمولا پیش میاد.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 13 از 88
رفتن به صفحه :    ... 13 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید