شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 10 ...   

آیا من حامله هستم؟ (راهنمایی و سوالات)

1. کمکم کنید لطفا . من روز 14 و 16 پریودم با نامزدم رابطه جنسی داشتم البته چون باکره هستم در حد آلت تماس بود منی در رابطه اولم یعنی روز 14 روی شکمم ریخته شد منم رفتم شستمش اما از منی رابطه بعدی اطمینان ندارم که کمیش روی آلتم ریخته شده باشه یا نباشه ! من سیکل منظم 28 روزه دارم اما امروز روز 29 پریودمه و من پریود نشدم ضمنن من 3 ماه بود که از قرص ldاستفاده می کردم  و این ماه که این روابط رو داشتم قطع کرده بودم مصرفشو ، با توجه به اینکه 3 ماه بود از این قرص استفاده می کردم می بایست دقیقا روز 28پریود می شدم  که نشدم امروز که روز 29 هست از بی بی چک استفاده کردم که منفی بود آیا من حامله ام ؟ اونوقت باید بمیرم. کمی هم حالت تهوع دارم اصلا درد شکم قبل پریود که همیشه داشتم رو ندارم انگار قرار نیست که پریود شم !کمکم کنید لطفا

2. tamana110 نوشته است: سلام. دختری هستم 30 ساله. پریود منظم دارم. ده روز پریودم طول میکشه که 7 روز خونریزی و از روز 7 به بعد لکه بینی است. 21 روز بعداز اتمام پریود قبلی باز پریود میشم. اما مشکلی برام پیش اومده که روز 20 خرداد تجاوزی بهم شد که بعلت پارگی بیرون واژن یعنی بین واژن و مقعد خونریزی شدید داشتم و طرف مقابل نتونست دخول انجام بده و حتی آب اصلیش هم نیومد. ولی من شک دارم که آیا پیشآب اون طرف به واژن برخورد کرده یا نه. و درضمن چندین بار واژن رو شستشو دادم. بعد از 48 ساعت به دکتر مراجعه کردم و دکتر بخیه زد و قرص اچ دی هم داد به صورت اضطراری استفاده کردم یعنی ساعت 12 ظهر دوشنبه 22 خرداد 2عدد و 12 شب دوشنبه 2 عدد دیگر استفاده کردم. باتوجه به اینکه موعد پریود من 6 تیرماه است و امروز 2 تیراست بنده هنوز پریود نشدم دکتر به من گفت زودترازموعد پریود م ، پریود میشم. آیا احتمال بارداری هست؟ توروخدا جواب بدید . بخاطر آبروم نمیتونم به کسی این مسئله رو بگم. ممنونم میشم جواب بدین

نه عزیزم اصلا جای نگرانی نیست به خاطر مصرف قرص های hd ؛چرا که قرص ها رو به صورت درست مصرف کرده اید،و این قرص ها پریودی را 20% جلو و 10% عقب می اندازند،پس نگران نباشید و استرس به خودتون راه ندید چرا که هنوز موعد پریودی شما یعنی 6 تیر فرا نرسیده،تازه ممکن است دیر تر هم بشه؛ولی برا اطمینان بیشتر میتونید در صورتی که چند روز از 6 تیر گذشت و پریود نشدید آزمایش بتا بدید تا از نگرانی و استرس بیرون بیاید ولی در کل با مصرف قرص ها hd بارداری کاملا کنسل است

3. shaparak_f نوشته است: کمکم کنید لطفا . من روز 14 و 16 پریودم با نامزدم رابطه جنسی داشتم البته چون باکره هستم در حد آلت تماس بود منی در رابطه اولم یعنی روز 14 روی شکمم ریخته شد منم رفتم شستمش اما از منی رابطه بعدی اطمینان ندارم که کمیش روی آلتم ریخته شده باشه یا نباشه ! من سیکل منظم 28 روزه دارم اما امروز روز 29 پریودمه و من پریود نشدم ضمنن من 3 ماه بود که از قرص ldاستفاده می کردم  و این ماه که این روابط رو داشتم قطع کرده بودم مصرفشو ، با توجه به اینکه 3 ماه بود از این قرص استفاده می کردم می بایست دقیقا روز 28پریود می شدم  که نشدم امروز که روز 29 هست از بی بی چک استفاده کردم که منفی بود آیا من حامله ام ؟ اونوقت باید بمیرم. کمی هم حالت تهوع دارم اصلا درد شکم قبل پریود که همیشه داشتم رو ندارم انگار قرار نیست که پریود شم !کمکم کنید لطفا

احتمال بارداری خیلی کمه اما صفر نیست. البته در صورتی که منی روی واژن شما ریخته شده باشه. در غیر این صورت بارداری منتفیه.
    برای اینکه از نگرانی در بیاید آزمایش خون بدید. تاخیر در پریود میتونه ناشی از همین استرس باشه.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. m1989 نوشته است:
    parastO888 نوشته است: سلام من یه قسمت دیگه سوال کردم
    من پریودم منظمه 31 روز است 28 ماه رابطه داشتم از استرس اشتباهای 2تا لونوژرسترل باهم خوردم بعد رابطه بار 2 کاندوم همسرم پاره شد مقداری منی داخل خالی شد زود شستم یک ربع بعد 1 لونوژرسترل خوردم و 12 ساعت بعد 1 عدد دیگه در زمان بیخطر بوده زودم قرص خوردم احتمال بارداری است؟ من امروزو فردا باید پریود شم علاعمش ترشح احساس گرما و کنی درده که دارم اما نشدم دلیللش بارداریه؟

سلام

با توجه به اینکه پریودتون منظمه، زمان 2 تا رابطه تون بی خطر بوده پس بارداری منتفیه و نیازی به مصرف اون همه قرص نبوده.

به این نکات توجه کنین:

1. روش اورژانسی در هر سیکلتون یه بار مجازه و در سال 5 - 6 بار. دقت کنین که روش اورژانسی ای که در دفعه دوم استفاده کردین نمی تونه اثر بذاره.
    2. مصرف لوونورژسترول برای اجرای روش اورژانسی در دفعه اول اشتباه نبوده. در دفعه دوم هم نحوه ی مصرف درست بوده چون مصرف لوونورزسترول دو تا روش داره (همین دو روشی که استفاده کردین) ولی روش اول (مصرف دو تا با هم) توصیه میشه.
    3. به خاطر مصرف قرص احتمالا تاخیر در پریودتون ایجاد میشه. استرسو از خودتون دور کنین تا پریود شین.

2 روز از تاریخم گذاشته کمر درد و ترشح و دارم و احساس گرما همیشه زمان پریود داشتم نگرانم هنوز از رابطه 5 روز میگذره دلیل تاخیر قرص ها است؟

5. سلام اقای دکتر.من 6/3 اخرین پریودم بود.4روز پیش با نامزدم رابطه مقعدی داشتم 2 بار ارضا شد و هر بار بلافاصله ادرار کرد وخودش شست و  مایع منی به وازن برخورد نکرد من پیش ابی هم حس نکردم.ولی چون هین رابطه التامون با هم تماس داشت و من باکره ام امکان بارداری هست؟
    من پریور نامنظم دارم
    خیلی استرس دارم لطفا کمکم کنید
    ببخشید اینقدر بی پرده حرف زدم

6. naznazaanin2 نوشته است: سلام اقای دکتر.من 6/3 اخرین پریودم بود.4روز پیش با نامزدم رابطه مقعدی داشتم 2 بار ارضا شد و هر بار بلافاصله ادرار کرد وخودش شست و  مایع منی به وازن برخورد نکرد من پیش ابی هم حس نکردم.ولی چون هین رابطه التامون با هم تماس داشت و من باکره ام امکان بارداری هست؟
    من پریور نامنظم دارم
    خیلی استرس دارم لطفا کمکم کنید
    ببخشید اینقدر بی پرده حرف زدم

سلام
    با توجه به نوع رابطه و بودن در روزهای بی خطر بارداری منتفیه.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  7. parastO888 نوشته است:
    m1989 نوشته است:
    parastO888 نوشته است: سلام من یه قسمت دیگه سوال کردم
    من پریودم منظمه 31 روز است 28 ماه رابطه داشتم از استرس اشتباهای 2تا لونوژرسترل باهم خوردم بعد رابطه بار 2 کاندوم همسرم پاره شد مقداری منی داخل خالی شد زود شستم یک ربع بعد 1 لونوژرسترل خوردم و 12 ساعت بعد 1 عدد دیگه در زمان بیخطر بوده زودم قرص خوردم احتمال بارداری است؟ من امروزو فردا باید پریود شم علاعمش ترشح احساس گرما و کنی درده که دارم اما نشدم دلیللش بارداریه؟

سلام

با توجه به اینکه پریودتون منظمه، زمان 2 تا رابطه تون بی خطر بوده پس بارداری منتفیه و نیازی به مصرف اون همه قرص نبوده.

به این نکات توجه کنین:

1. روش اورژانسی در هر سیکلتون یه بار مجازه و در سال 5 - 6 بار. دقت کنین که روش اورژانسی ای که در دفعه دوم استفاده کردین نمی تونه اثر بذاره.
    2. مصرف لوونورژسترول برای اجرای روش اورژانسی در دفعه اول اشتباه نبوده. در دفعه دوم هم نحوه ی مصرف درست بوده چون مصرف لوونورزسترول دو تا روش داره (همین دو روشی که استفاده کردین) ولی روش اول (مصرف دو تا با هم) توصیه میشه.
    3. به خاطر مصرف قرص احتمالا تاخیر در پریودتون ایجاد میشه. استرسو از خودتون دور کنین تا پریود شین.

2 روز از تاریخم گذاشته کمر درد و ترشح و دارم و احساس گرما همیشه زمان پریود داشتم نگرانم هنوز از رابطه 5 روز میگذره دلیل تاخیر قرص ها است؟

2 - 3 روز تاخیر در پریود همینجوری بدون رابطه هم طبیعیه. اینقدر نگران نباشین.
    اگه میخواین زودتر پریود شین (که علائمش داره داد میزنه!) استرسو از خودتون دور کنین.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  8. سلام . می خواستم بپرسم ایا با تماس خارجی (دخولی صورت نگرفته) در دفعه اول باز هم احتمال بارداری هست؟

9. sony_2 نوشته است: سلام . می خواستم بپرسم ایا با تماس خارجی (دخولی صورت نگرفته) در دفعه اول باز هم احتمال بارداری هست؟

سلام دوسته من
    اگه منظورتون تماس دو آلت خیر
    اگه منظورتون تماس مستقیم منی با آلتتونه احتمالش خیلی پایین
    و در ضمن اولو دومو ... ، نداره...
    موفق باشید

10. سلام دکتر. سوال من این هست که با تماس دو الت در مورد خانمی که باکره هم هست، احتمال بارداری وجود داره یا نه. (تماس به صورت خارجی )؟ ممنون

11. fafa690 نوشته است: سلام دکتر. سوال من این هست که با تماس دو الت در مورد خانمی که باکره هم هست، احتمال بارداری وجود داره یا نه. (تماس به صورت خارجی )؟ ممنون

سلام

۱. باکره بودن به هیچ عنوان از بارداری جلوگیری نمیکنه.
    ۲. در تماس آلت ها بدون دخول و انزال منی روی واژن احتمال بارداری خیلی زیاده.
    ۳. در مورد نکته دومی که نوشتم اگه پیشاب با واژن تماس داشته باشه در زمان پرخطر (تخمک گذاری) باز هم احتمال بارداری افزایش پیدا میکنه.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  12. m1989 نوشته است:
    fafa690 نوشته است: سلام دکتر. سوال من این هست که با تماس دو الت در مورد خانمی که باکره هم هست، احتمال بارداری وجود داره یا نه. (تماس به صورت خارجی )؟ ممنون

سلام

۳. در مورد نکته دومی که نوشتم اگه پیشاب با واژن تماس داشته باشه در زمان پرخطر (تخمک گذاری) باز هم احتمال بارداری افزایش پیدا میکنه.

سلام و تشکر از دوسته خوبم m1989

در مورد 2 که بیان کردین "احتمال بارداری خیلی زیاده" به این شدت نیست، احتمال بارداری وجود داره ولی خیلی کمه در حد 5 تا 10 درصد

13. باسلام
    من6روزپیش بانامزدم رابطه جنسی داشتم از مقعد!ایشون آبشوخالی کرد داخل مقعدم ولی وقتی ازمقعدم بیرون میریخت نذاشت بره سمته واژنم و پاک کرد.درحین اینکه مقعدم آب پس میداد رفتم حموم وشستم واحساس کردم اون لحظه سرریزشده و به طرف وازنم رفته.اگه سریع شسته باشم احتمال حاملگی هست؟1ساعت بعدش .وقتی توخیابون راه میرفتم1هواحساس کردم چیزی ازمقعدم یهوخالی شدتو شورتم.رسیدم خونه دیدم باقیه آبه.احتمالش هست ازطریق شورتم به واژنم نفوذکرده باشه در اون فاصله؟
    من پریودم منظمه و33روزه.تقریبا1هفته یا10روزمونده بودپریودشم اتفاقات بالاافتاد.تواین زمان احتمالش هست؟
    مهم ترین سوالم اینکه از ترس وناشیانه قرص ال دی مصرف کردم.24ساعت بعدنزدیکی1قرص12ساعت بعدش3قرص و12ساعت بعداون2قرص!درعرض2.5روزبعدرابطه این4قرص رواستفاده کردم. وچون اولین بارم بودمصرف میکردم واقعانمیدونم عوارضش چیه.
    چون بعدمصرفش معده م ورم کرد.قشنگ ازبیرون قابل تشخیصه.قلمبه شده.الان بد1هفته علاوه بر ورم معده شکمم بادکرده.نمیدونم علایم چی هست؟قرص یا حاملگی(که خب بعد1هفته که شکم بادنمیکنه(بایدچیکارکنم؟تست حاملگی بگیرم؟اگه ازعوارض ال دی هست چی کنم خوب شه؟
    شکمم برجسته شده بادکرده اذیتم میکنه!
    توروخداکمکم کنید.

14. mkia نوشته است:
    m1989 نوشته است:
    fafa690 نوشته است: سلام دکتر. سوال من این هست که با تماس دو الت در مورد خانمی که باکره هم هست، احتمال بارداری وجود داره یا نه. (تماس به صورت خارجی )؟ ممنون

سلام

سلام و تشکر از دوسته خوبم m1989

در مورد 2 که بیان کردین "احتمال بارداری خیلی زیاده" به این شدت نیست، احتمال بارداری وجود داره ولی خیلی کمه در حد 5 تا 10 درصد

سلام

درصدارو از کجا آوردین!!؟ من کشته مرده ی این جور درصد ها و آمار دادن هام!!
    حرف دیگه ای نمیزنم و فقط شما رو به پست اول همین تاپیک که دکتر رهام  گذاشتن (نکته ۱۱) ارجاع میدم.

15. chakavak70 نوشته است: باسلام
    من6روزپیش بانامزدم رابطه جنسی داشتم از مقعد!ایشون آبشوخالی کرد داخل مقعدم ولی وقتی ازمقعدم بیرون میریخت نذاشت بره سمته واژنم و پاک کرد.درحین اینکه مقعدم آب پس میداد رفتم حموم وشستم واحساس کردم اون لحظه سرریزشده و به طرف وازنم رفته.اگه سریع شسته باشم احتمال حاملگی هست؟1ساعت بعدش .وقتی توخیابون راه میرفتم1هواحساس کردم چیزی ازمقعدم یهوخالی شدتو شورتم.رسیدم خونه دیدم باقیه آبه.احتمالش هست ازطریق شورتم به واژنم نفوذکرده باشه در اون فاصله؟
    من پریودم منظمه و33روزه.تقریبا1هفته یا10روزمونده بودپریودشم اتفاقات بالاافتاد.تواین زمان احتمالش هست؟
    مهم ترین سوالم اینکه از ترس وناشیانه قرص ال دی مصرف کردم.24ساعت بعدنزدیکی1قرص12ساعت بعدش3قرص و12ساعت بعداون2قرص!درعرض2.5روزبعدرابطه این4قرص رواستفاده کردم. وچون اولین بارم بودمصرف میکردم واقعانمیدونم عوارضش چیه.
    چون بعدمصرفش معده م ورم کرد.قشنگ ازبیرون قابل تشخیصه.قلمبه شده.الان بد1هفته علاوه بر ورم معده شکمم بادکرده.نمیدونم علایم چی هست؟قرص یا حاملگی(که خب بعد1هفته که شکم بادنمیکنه(بایدچیکارکنم؟تست حاملگی بگیرم؟اگه ازعوارض ال دی هست چی کنم خوب شه؟
    شکمم برجسته شده بادکرده اذیتم میکنه!
    توروخداکمکم کنید.

سلام

۱. در مورد شستشو و منی باقیمونده اینجا (پست های دکتر رهام) رو بخونین.

۲. به هر حال رابطه شما و اتفاقات بعدش به نظر من مشکوکه چون:
    رابطه شما تقریبا در روز ۲۲ سیکلتون بوده و درسته که در زمان پرخطر نبوده ولی همچین بی خطر هم نی و احتمال بارداری وجود داره.

۳. قرصا رو که مثه نقل و نبات خوردین و قطعا اثر روش اورژانسی رو نخواهد داشت. از عوارض قرصا میشه به مواردی مثه تهوع، استفراغ، افزایش وزن، چاقی کاذب، لکه بینی، اختلال در قاعدگی (تاخیر، تعویق و ...)، حساس شدن پستان ها و ... اشاره کرد.

۴. آز بتا (آز خون) ۷ - ۸ روز بعد نزدیکی جواب ۱۰۰ درصدو برا تشخیص بارداری یا عدم بارداری میده.

با توجه به توضیحاتی که دادم شما سه تا کارو باید انجام بدین:

۱. در مورد رابطه ی مقعدی تو سایت سرچ کنین مطالب خوبی پیدا میکنین اونارو بخونبن و به همسرتونم انتقال بدین.
    ۲. استراحت کنین و ریلکس باشین تا بدنتون به روال قبلیش برگرده.
    ۳. فردا یا پس فردا برین آزمایشگاه و تست بدین که باردار هستین یا نه.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 10 از 88
رفتن به صفحه :    ... 10 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید