شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

همبستگی علاقه ومیل جنسی

1. سلام دوستان عزیز . امیدوارم هر جا هستید شاد و سلامت باشید
    من پسری 26 ساله هستم که مدتی پیش در این سایت با کمک وجدان پاک و حس همنوع دوستی شما از ورطه ناامیدی شدیدی که داشتم راحت شدم . راستش از اینکه سوال و عرایضم را جسورانه و شفاف بیان می کنم شرمنده ام .ولی چون با توجه به شرایط جامعه و عرف معمول امکان بروز مشکلم را به صورت حضوری با افراد دیگر نداشتم . مکانی آرام تر و موثر تر از این سایت و اشخاصی وجدان پاک تر و همنوع دوست تر از شما نیافتم تا مانند بار اول کمکم کنید. راستش من همیشه نگرانی از بابت کوتاهی آلتم(نعوظ 10 سانت و محیط 12) برای ارتباط جنسی با همسرم در زندگی آینده ام داشتم و داشتم دیوانه می شدم که شما دوستان تا حد زیادی به دادم رسیدید و به من کمک کردید . بعد از اینکه مقدمات ازدواج را فراهم کردیم و به خواستگاری رفتیم و جواب مثبت را گرفتیم بنا به دلایلی هنوز عقد نکرده ایم و فقط از طریق اس ام اس با یکدیگر در ارتباطیم و فقط سه چهار بار در حضور خانواده ها همدیگر را دیده ایم ولی من در این مورد متوجه موردی شدم که با توجه به عدم تجربه ارتباط با جنس مخالف نگرانی و اضطراب زیادی را مبنی بر مشکل داربودن خودم بعد از کوتاه بودن التم متحمل می شوم . راستش وقتی پیام های عاشقانه و محبت آمیز(دوستت دارم و ...) با یکدیگر رد و بدل می کنیم و با اینکه دیوانه وار دوستش دارم وبسیار دختر خوب و با نجابتی است و خودم هم آدم صادق و منطقی هستم  پس از ابراز علاقه به من دچار نعوظ سریع و ناخواسته و سپس خارج شدن مایع از التم هستم و با اینکه مومنانه و سختگیرانه تلاش می کنم تا این مشکل در بار بعدی پیش نیاید و عشق پاک اورا با شهوت ترکیب نکنم نمی شود و دوباره پس از ارتباط تلفنی با اینکه رابطه جنسی با او را تصور نمی کنم و فقط از فرط دوست داشتن آرزوی در آغوش کشیدنش را دارم آن مشکل برایم اتفاق می افتد وفکر میکنم عشق من واقعی نیست و لی باور کنید دوستش دارم . و از طرفی هم با وجود این مشکل اعتماد به نفسم را از دست داده ام و از روبه رو شدن  با او و پی بردن او به این خصلت بد من می ترسم و با توجه به شرایط نمی توانم فعلا با او صادقانه درباره این مشکل توضیح دهم و ترس از قطع عشق او نسبت به خودم را دارم.. ولی من اصلا نمی خواهم اینگونه باشد و نمی دانم چه کار کنم ومی خواهم بدانم این حالت من مشکلی در دوست داشتن او در آینده برایم ایجاد می کند یا خیرو حاضرم هر کاری بکنم اگر این حالت غیر طبیعی است را درمان کنم. نمی دانم چرا من با اینکه دوستش دارم اینگونه خیلی زود تحریک می شوم . البته من به مدت زیادی خودارضایی می کردم ولی با وجود او دیگر حدود چندین ماه است که هیچ میلی به این عمل ندارم و به هیچ زن یا دختر دیگری هم نگاه نمی کنم و فقط در برابر او این حالت به من دست می دهد . خواهش می کنم کسانی که تجربه دارند صادقانه و بدون ترحم به من کمک کنند تا وضعیت خودم را بدانم. در برابر این سایت تحسین برانگیز و انسان هایی که کمک به دیگران را در سرشت پاک خود دارند سر تعظیم و سپاس فرود می آورم

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. دوست عزیز این حس شما حس چندان غیر طبیعی هم نیست،ممکنه در قیاس با خیلی از همسالان خودت یه مقدار شدیدتر باشه،اما خب دست دادن حس نعوذ و متعاقبا خروج مایع از شما،بعد از صحبت با کسی که بقولی عشقته یا باهاش در ارتباط عاطفی هستی چیز عجیبی نمی تونه باشه،ممکنه میزان تحریک پذیریت زیاد باشه یا هر دلیل دیگه،بهر حال هرچی که هست من فکرمی کنم که جای نگرانی نداره،حداقل نظر من اینه!از صحتش اطمینان ندارم اما معتقدم تمام روابط زمینی ما،ریشه در غریزه مون داره و این غریزی بودن به هیچ عنوان با احساس پاک ما نسبت به همسر یا عشق زندگیمون در تضاد نخواهد بود!
    بی جهت حساسید بنظرم!مشکلی ندارید!

3. ariubarzan نوشته است: سلام دوستان عزیز . امیدوارم هر جا هستید شاد و سلامت باشید
    من پسری 26 ساله هستم که مدتی پیش در این سایت با کمک وجدان پاک و حس همنوع دوستی شما از ورطه ناامیدی شدیدی که داشتم راحت شدم . راستش از اینکه سوال و عرایضم را جسورانه و شفاف بیان می کنم شرمنده ام .ولی چون با توجه به شرایط جامعه و عرف معمول امکان بروز مشکلم را به صورت حضوری با افراد دیگر نداشتم . مکانی آرام تر و موثر تر از این سایت و اشخاصی وجدان پاک تر و همنوع دوست تر از شما نیافتم تا مانند بار اول کمکم کنید. راستش من همیشه نگرانی از بابت کوتاهی آلتم(نعوظ 10 سانت و محیط 12) برای ارتباط جنسی با همسرم در زندگی آینده ام داشتم و داشتم دیوانه می شدم که شما دوستان تا حد زیادی به دادم رسیدید و به من کمک کردید . بعد از اینکه مقدمات ازدواج را فراهم کردیم و به خواستگاری رفتیم و جواب مثبت را گرفتیم بنا به دلایلی هنوز عقد نکرده ایم و فقط از طریق اس ام اس با یکدیگر در ارتباطیم و فقط سه چهار بار در حضور خانواده ها همدیگر را دیده ایم ولی من در این مورد متوجه موردی شدم که با توجه به عدم تجربه ارتباط با جنس مخالف نگرانی و اضطراب زیادی را مبنی بر مشکل داربودن خودم بعد از کوتاه بودن التم متحمل می شوم . راستش وقتی پیام های عاشقانه و محبت آمیز(دوستت دارم و ...) با یکدیگر رد و بدل می کنیم و با اینکه دیوانه وار دوستش دارم وبسیار دختر خوب و با نجابتی است و خودم هم آدم صادق و منطقی هستم  پس از ابراز علاقه به من دچار نعوظ سریع و ناخواسته و سپس خارج شدن مایع از التم هستم و با اینکه مومنانه و سختگیرانه تلاش می کنم تا این مشکل در بار بعدی پیش نیاید و عشق پاک اورا با شهوت ترکیب نکنم نمی شود و دوباره پس از ارتباط تلفنی با اینکه رابطه جنسی با او را تصور نمی کنم و فقط از فرط دوست داشتن آرزوی در آغوش کشیدنش را دارم آن مشکل برایم اتفاق می افتد وفکر میکنم عشق من واقعی نیست و لی باور کنید دوستش دارم . و از طرفی هم با وجود این مشکل اعتماد به نفسم را از دست داده ام و از روبه رو شدن  با او و پی بردن او به این خصلت بد من می ترسم و با توجه به شرایط نمی توانم فعلا با او صادقانه درباره این مشکل توضیح دهم و ترس از قطع عشق او نسبت به خودم را دارم.. ولی من اصلا نمی خواهم اینگونه باشد و نمی دانم چه کار کنم ومی خواهم بدانم این حالت من مشکلی در دوست داشتن او در آینده برایم ایجاد می کند یا خیرو حاضرم هر کاری بکنم اگر این حالت غیر طبیعی است را درمان کنم. نمی دانم چرا من با اینکه دوستش دارم اینگونه خیلی زود تحریک می شوم . البته من به مدت زیادی خودارضایی می کردم ولی با وجود او دیگر حدود چندین ماه است که هیچ میلی به این عمل ندارم و به هیچ زن یا دختر دیگری هم نگاه نمی کنم و فقط در برابر او این حالت به من دست می دهد . خواهش می کنم کسانی که تجربه دارند صادقانه و بدون ترحم به من کمک کنند تا وضعیت خودم را بدانم. در برابر این سایت تحسین برانگیز و انسان هایی که کمک به دیگران را در سرشت پاک خود دارند سر تعظیم و سپاس فرود می آورم

سلام و تبریک مجدد شادوماد

همه ی این حالتایی که گقتین طبیعیه. تو پسر دخترای ایرونی که معمولا با هم دوستی سابق نداشتن و روابطشون با ازدواج شروع میشه، تقریبا همیشه همین جوریه همیشه اولین نگاه ها، اولین عاشقانه ها، اولین تماس ها، اولین یوسه ها و ... با تحریک شدن و استرس زیادیه. یهتون قول میدم اگه تو همین لحظات کنار همسرتون باشین، ایشونم ترشحات خودشونو دارن و واژن شون خیس میشه و سینه هاشون سفت. هیچ مشکلی نی و ازدواج همیناشم قشنگه حالا بعد از مدتی که خجالتتون فروکش کرد این روزا رو برا هم تعریف می کنین و بساط خندتون یه راه میشه. این حس هایی که دارین همش عشقه نه شهوت. در مورد اینکه چکار کنین که این حالت براتون ایجاد نشه به نظر من هر کاری که می کنین هیچ موقع سرکوبش نکنین نهایتش لباس زیرتون کثیف میشه، جز این اگه اتفاق دیگه ای میفته بگین؟!! اما اگه بخواین دارو مصرف کنین که یه اورولوژ (متخصص مجاری ادرار) میتونه بهتون کمک کنه ولی اگه من بودم به روال عادی زندگیم ادامه میدادم.

ایشالا به پای هم گیساتون سفید شه.
    با آرزوی خوشبختی  

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  4. سلام به همه ی دوستان!!
    معذرت میخوام اگه سوالم زیاد مرتبط با این موضوع نیست ولی اگه میشه جواب بدید.
    مشکل مربوط به نامزد منه، ما به خاطر یه سری شرایط فعلا نمیتونیم ازدواج کنیم و
    این دوره ی نامزدی و عقد طولانی میشه..
    از طرفی مدتیه که میگه احساس نیاز میکنه و به هر حال توی 25 سالگی این کاملا
    طبیعیه!!هم از نظر روحی و هم جسمی..
    میشه راهنمایی کنید چطور میتونم نیازشو کنترل کنم.. چطور میتونم کمکش کنم!!؟

5. mahban_65 نوشته است: سلام به همه ی دوستان!!

خوب احساس ایشون طبیعیه
    می تونید معاشقه و ماساژ و .... رو انجام بدید
    می تونید از خود ایشون هم بپرسید که چه چیزهایی به تحریک و انزال شدنش کمک میکنه

6. mahban_65 نوشته است: سلام به همه ی دوستان!!

این چیزیه که در درجه ی اول خود شما و ایشون تعیین کننده ی حکمش هستید!
    فرمودید نامزد،پس از جمیع جهات (عرفی،شرعی و...) ایرادی نمی تونه به شما وارد باشه!
    ایشون کاملا حق دارن که احساس نیاز کنن و خب عکس العمل شما به این احساس نیاز خیلی مهمه!بهرحال همه چیز رو اینجا نمیشه باز کرد،اما خب روشهای مختلفی هست که شما بتونی هم ایشون رو ارضا کنی و هم اینکه گرفتار افراط توی قضیه نشید!بنظر شخص خودم اگه تمام برگاتون رو رو نکنید بهتره،اما توی دوران نامزدی،به حد معقول دست و دل باز بودن هم بد نیست که گاهی حتی ضروریه!بازم میگم،اول و آخر خودتون تصمیم ساز و تصمیم گیرنده هستید اما احتیاط کنید از محور تعادل خارج نشید!البته شاید از نظر سایر دوستان در نظر گرفتن مسئله "تعادل"  با توجه به اینکه نامزد هستید بی مورد بنظر بیاد!اما به هر صورت بنده نظرم رو عرض کردم!
    موید باشید...!

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  7. ariubarzan نوشته است: سلام دوستان عزیز . امیدوارم هر جا هستید شاد و سلامت باشید

دوست عزیز سلام
    چرا انقدر نگرانید؟
    این حالاتی که شما بیان کردین کاملا طبیعی و از سر عشقه !!!
    شما تا چند وقت پیش به قول خودتون خودارضایی داشتین که الحمدلله با حضور این خانوم از بین رفته
    پس طبیعتا نیاز های شما روی این خانوم متمرکز شده
    این افکاری که شما دارین به خاطر اینه که به ایشون (به خاطر عقد نبودن ) دست رسی ندارین و نیازهاتون برآورده نمی شه
    برای همینه که با یه کم اس م اس عاشقانه این حالات براتون پیش میاد
    بنابراین پیشنهاد من اینه که اگر امکانش هست  در اولین فرصت این فاصله رو(باعقد) کم کنید تا این نیاز رو به راحتی برطرف کنید
    نگران نباشید،این حالات مال همین چند وقته Smile

8. سلام دوستان عزیز
    از اینکه وقت گذاشتید نوشته های مفصل مرا خواندید ممنونم
    از دوستان بسیار عزیزchita 6 - m1989-prele بی نهایت سپاسگزارم نمی دانید چقد کمکم کرده اید
    ولی من همیشه دوست داشتم اگر روزی دختری را دوست داشتم وبرای زندگی آینده ام انتخابش کردم صادقانه و پاک و درخور یک انسان به او نگاه کنم و راستش چون تجربه ای در ارتباط با دختران نداشتم با پیشامد جدید در اینکه واقعا دوستش دارم دچار تردید شدم و به خودم گفتم این ازدواج که با شهوانیات شروع میشود اصلا به آخر و عاقبتی نخواهد رسید و خیلی ناراحت بودم و درویشانه تلاش میکردم تا از این میل پاک شوم و با او صادق و پاک باشم . مشکلی که هست اینه که وقتی این اتفاق برایم می افتد تمرکزم را از دست می دهم و همش نگران این حالت هستم و می ترسم که این حالت با این شدت و سرعت به زندگی و دوست داشتن پاکمان لطمه بزند. با تشکر مجدد از همه دوستان و با آرزوی داشتن زندگی سالم و پاک مانند وجدانتان

9. ariubarzan نوشته است: سلام دوستان عزیز
    از اینکه وقت گذاشتید نوشته های مفصل مرا خواندید ممنونم
    از دوستان بسیار عزیزchita 6 - m1989-prele بی نهایت سپاسگزارم نمی دانید چقد کمکم کرده اید
    ولی من همیشه دوست داشتم اگر روزی دختری را دوست داشتم وبرای زندگی آینده ام انتخابش کردم صادقانه و پاک و درخور یک انسان به او نگاه کنم و راستش چون تجربه ای در ارتباط با دختران نداشتم با پیشامد جدید در اینکه واقعا دوستش دارم دچار تردید شدم و به خودم گفتم این ازدواج که با شهوانیات شروع میشود اصلا به آخر و عاقبتی نخواهد رسید و خیلی ناراحت بودم و درویشانه تلاش میکردم تا از این میل پاک شوم و با او صادق و پاک باشم . مشکلی که هست اینه که وقتی این اتفاق برایم می افتد تمرکزم را از دست می دهم و همش نگران این حالت هستم و می ترسم که این حالت با این شدت و سرعت به زندگی و دوست داشتن پاکمان لطمه بزند. با تشکر مجدد از همه دوستان و با آرزوی داشتن زندگی سالم و پاک مانند وجدانتان

سلام
    دوستان پاسخ های کاملی دادن که جواب همین پستتون هم هست. شما چرا فکر میکنید این مسئله دال بر ناپاک بودن عشق شماست دوست عزیز؟ هر انسانی (چه مرد و چه زن) وقتی از نظر عاطفی و روحی به شخصی وابسته میشه و بهش کشش پیدا میکنه اگه در راستای این کشش روحی میل فیزیکی نباشه باید به کامل بودن اون حس شک کرد. وقتی شما دوست دارید ایشونو در آغوش بگیرید و ببوسید باید خوشحال باشید که عشق کامل نسبت به اون فرد دارید. این حالات (نعوظ زود هنگام) هم فقط و فقط به دلیل بی تجربگیه. به مرور زمان این مشکلتون برطرف میشه. خودتون رو اصلا نگران نکنید.
    به امید زندگی شیرین و سرشار از عشق...

10. mishijan

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    دوست عزیز بهتون به خاطر عشق پاکتون تبریک میگم اینی که شما میگین عشق پاک ،چرا؟ چون این حس رو نسبت به هیچ دختر دیگه ای ندارین

تشکر شده توسط : 2 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید