شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 8 ...   

آیا من حامله هستم؟ (راهنمایی و سوالات)

1. m1989 نوشته است:
    universe_s نوشته است:
    m1989 نوشته است:
    universe_s نوشته است: سلام. روز بخیر.

من آخرین بار 2 خرداد پریود شدم. 11 خرداد هم رابطه بدون دخول با نامزدم داشتم. پریودم 6 روزه اس و طول دوره هام معمولا 27-28 روزه اس. البته بعضی وقتا چند روز اینور اونور هم میشه.
    رابطه در حد تماس بود که نمیدونم پیشاب با دهانه واژن تماس داشت یا نه. اما مطمئنم منی اصلا" نریخت.
    با این توضیحات خطری هست یا نه؟

سلام

پیشاب هم حاوی اسپرمه.
    اگه پیشاب با واژن تماس نداشته که خطری وجود نداره.
    اما اگه تماس داشته با توجه به اینکه رابطه در روز 9 پریود بوده یه احتمال خیلی ضعیفی وجود داره (خیلی سخت گیری کردم نه!).
    به هر حال برا اطمینان از رخ ندادن بارداری میتونین بی بی چکو 21 روز بعد رابطه تست کنین یا برین آز بتا بدین.

ممنون.
    من بعد از رابطه زود خودمو با دستمال پاک میکردم. اگرم پیشاب تماس داشته مقدارش خیلی کم بوده. نامزدمم قبلش ادرار کرده بود.
    بازم اون خطر ِ ضعیف وجود داره؟!

خواهش می کنم.

من سعی کردم نگم احتمالش صفر درصده. شاید و اما و اگر زیاد داره چون مطمئن نیستین دستتون خط خورده یا نه.
    شما در حد همون اپسیلون درصد احتمال بده.

به نظر من احتمال بارداری صفر وجود نداره مگه اینکه خانم طبقه ی پایین باشه و اقا رو پشت بوم! تازه در رو هم قفل کرده باشن!!!

احتمال بارداری با پیشاب زیر 10 درصده اگه بنظر من باشه که از هر 1000 نفر یکی با پیشاب و البته اینچنین روابطی باردار میشه
    ولی کلا در اینچنین روابطی کسی تا بحال در این چند سال فعالیت من در سایت باردار نشده و از نظر من کسانی با اینچنین روابطی باردار میشن که که جز بد شانس ترین افراد باشن
    ولی چون موضوع رو میخوان خیلی علمی جلوه بدن میگن بارداری با پیشاب ممکن هست کخ ممکنه اما در حالت نرمال و چنین روابطی اصلا ممکن نیست

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  2. Clooney نوشته است:
    m1989 نوشته است:
    universe_s نوشته است:
    m1989 نوشته است:

من آخرین بار 2 خرداد پریود شدم. 11 خرداد هم رابطه بدون دخول با نامزدم داشتم. پریودم 6 روزه اس و طول دوره هام معمولا 27-28 روزه اس. البته بعضی وقتا چند روز اینور اونور هم میشه.
    رابطه در حد تماس بود که نمیدونم پیشاب با دهانه واژن تماس داشت یا نه. اما مطمئنم منی اصلا" نریخت.

سلام

پیشاب هم حاوی اسپرمه.
    اما اگه تماس داشته با توجه به اینکه رابطه در روز 9 پریود بوده یه احتمال خیلی ضعیفی وجود داره (خیلی سخت گیری کردم نه!).
    به هر حال برا اطمینان از رخ ندادن بارداری میتونین بی بی چکو 21 روز بعد رابطه تست کنین یا برین آز بتا بدین.

ممنون.
    من بعد از رابطه زود خودمو با دستمال پاک میکردم. اگرم پیشاب تماس داشته مقدارش خیلی کم بوده. نامزدمم قبلش ادرار کرده بود.

خواهش می کنم.

من سعی کردم نگم احتمالش صفر درصده. شاید و اما و اگر زیاد داره چون مطمئن نیستین دستتون خط خورده یا نه.

به نظر من احتمال بارداری صفر وجود نداره مگه اینکه خانم طبقه ی پایین باشه و اقا رو پشت بوم! تازه در رو هم قفل کرده باشن!!!

احتمال بارداری با پیشاب زیر 10 درصده اگه بنظر من باشه که از هر 1000 نفر یکی با پیشاب و البته اینچنین روابطی باردار میشه
    ولی کلا در اینچنین روابطی کسی تا بحال در این چند سال فعالیت من در سایت باردار نشده و از نظر من کسانی با اینچنین روابطی باردار میشن که که جز بد شانس ترین افراد باشن
    ولی چون موضوع رو میخوان خیلی علمی جلوه بدن میگن بارداری با پیشاب ممکن هست کخ ممکنه اما در حالت نرمال و چنین روابطی اصلا ممکن نیست

سلام
    کلونی عزیز احتمالش صفر هم نیست نمیشه خطر کرد

3. با سلام به اقای دکتر و دوستان عزیز.
    من روز 5 خرداد پریود شدم و بخاطر وجود یه کیست کوچیک از روز 5 قرص سیپروترون کمپاند خوردم.قبلش من زیاد قرص جلوگیری به صورت اورژانسی مصرف میکردم.دوره پریودیم 7 روزه هست.من دیشب نزدیکی داشتم خواستم ببینم توی این تاریخ احتمال بارداری هست؟و اینکه این قرص که میخورم مانع بارداری هست؟فقط یدونه قرص دیگه دارم.ممنون میشو اگه راهنماییم کنین.

4. eliza2020 نوشته است: با سلام به اقای دکتر و دوستان عزیز.
    من روز 5 خرداد پریود شدم و بخاطر وجود یه کیست کوچیک از روز 5 قرص سیپروترون کمپاند خوردم.قبلش من زیاد قرص جلوگیری به صورت اورژانسی مصرف میکردم.دوره پریودیم 7 روزه هست.من دیشب نزدیکی داشتم خواستم ببینم توی این تاریخ احتمال بارداری هست؟و اینکه این قرص که میخورم مانع بارداری هست؟فقط یدونه قرص دیگه دارم.ممنون میشو اگه راهنماییم کنین.

سلام

بارداری منتفیه.
    سپروترون کامپاند خودش یه نوع قرص جلوگیریه.

5. Clooney نوشته است:
    m1989 نوشته است:
    universe_s نوشته است:
    m1989 نوشته است:

سلام

پیشاب هم حاوی اسپرمه.

ممنون.

خواهش می کنم.

ممنونم . هم از شما و هم از آقای m1989.

خوشبختانه پریود شدم و خطر برطرف شد!

به نظر خودمم خیلی بعید بود این اتفاق بیفته اما ...

یه مشکل دیگه ی من اینه که هر قرصی بخورم پریودمو عقب میندازه. مثلا" یکی دوبار که تبخال زده بودم و آسیکلوویر خوردم پریودم عقب افتاد! یا 1 ماه که قرص آهن مصرف کردم .... نمیدونم مشکل از کجاست!

ازین به بعد حواسمو حسابی جمع میکنم.

6. elham90m نوشته است:
    Clooney نوشته است:
    m1989 نوشته است:
    universe_s نوشته است:
    m1989 نوشته است:

سلام

پیشاب هم حاوی اسپرمه.

ممنون.

خواهش می کنم.

سلام
    کلونی عزیز احتمالش صفر هم نیست نمیشه خطر کرد

خانمها چون خیلی حساس هستند نمیتونن ریسک کنن
    اما در مورد نوع روابط 90% خانمها اشتباه میکنن که نکنه پیشاب برخورد کرده و حتی اگه برخورد نکرده هم تلقین دارن که خورده
    با پیشاب فقط بارداری خیلی خیلی احتمالش میره که طرف توی دوران تخمک گذاری باشه ولی اگه نباشه میشه جز اون دسته 1000 نفری که یه نفرشون از بدشانسی باردار میشه
    ولی میگم خیلی علمی و دقیق بخوای درنظر بگیری بله امکانش هست ولی باز هم از طرفی نیست
    قوانین مثل فیزیک کوانتوم میمونه که یهو اومد اکثر نظریه های فیزیک رو نقض کرد
    ولی در کل احتمالش هست ولی از نظر من اینچنین روابط معدود در آنها بارداری رخ میده

7. با عرض سلام و ادب

یه سوال داشتم؟!!

من پسری 29 ساله هستم 1 ماهی هست که عقد کردم توی ایم مدت با خانمم رابطه داشتیم......خانمم پریودش منظم بوده بین 30 نا 2 ماه بعد پریود میشه که این بار روزش با هم رابطه داشتیم که دخول هم ایجاد شده البته همیشه حواسم هست که بصورت عشق بازی باشه طوری که نه به پرده بکارتش اسیب برسه نه اینکه تا انجایی که مطمن هستم منی هم از من خارج نشده البته بجز ترشحاتی که داشتم حالا روزی که با هم تزدکی کردیم 29 ماه بود و خانمم شبش ساعت 2 شب دچار خونریزی میشه بعد خونریزیش قطع میشه تا ساعت 11 ظهر که دوباره پریود میشه و دوباره منظم میشه می خواستم دلیلش رو بپرسم وراهنماییم کنید....ترس دارم از اینکه حامله باشه.............اگر راهنمایی بفرایید سپاسگذارم

8. 1669 نوشته است: با عرض سلام و ادب

یه سوال داشتم؟!!

من پسری 29 ساله هستم 1 ماهی هست که عقد کردم توی ایم مدت با خانمم رابطه داشتیم......خانمم پریودش منظم بوده بین 30 نا 2 ماه بعد پریود میشه که این بار روزش با هم رابطه داشتیم که دخول هم ایجاد شده البته همیشه حواسم هست که بصورت عشق بازی باشه طوری که نه به پرده بکارتش اسیب برسه نه اینکه تا انجایی که مطمن هستم منی هم از من خارج نشده البته بجز ترشحاتی که داشتم حالا روزی که با هم تزدکی کردیم 29 ماه بود و خانمم شبش ساعت 2 شب دچار خونریزی میشه بعد خونریزیش قطع میشه تا ساعت 11 ظهر که دوباره پریود میشه و دوباره منظم میشه می خواستم دلیلش رو بپرسم وراهنماییم کنید....ترس دارم از اینکه حامله باشه.............اگر راهنمایی بفرایید سپاسگذارم

سلام

چقدر سخت و متناقض نوشتین!!!

شما میگین که تو اون مدت یه ماهه با هم رابطه داشتین اما فقط رابطه ی روز 29  رو گفتین!
    نوشتین که دخول هم بوده ولی حواستون هست که بکارت آسیب نبینه!

به هر حال توضیحاتمو میگم اگه قسمتیشو اشتباه فهمیدم بگین.

رابطه ی روز 29 در دوره ی بی خطر بوده و بارداری منتفیه و اون قطع کوچولوی پریود طبیعی بوده، علتش میتونه استرس باردار شدن باشه.
    اگه وجود بکارت تا وقتی که برین سر خونه زندگیتون براتون خیلی مهمه، دخولو انجام ندین چه ناقص چه کامل. چون دخول آلت بکارتو ازاله میکنه.
    اون ترشحاتتون اسمش پیش آبه (Presemen) و حاوی اسپرمه و نباید ریسک کنین مخصوصا در دوران پرخطر همسرتون.
    حتما یه روش جلوگیری رو انتخاب کنین و چیزی رو به قضا و قدر واگذار نکنین.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  9. سلام. 2 روز بعد تعویق پریود جواب آز خونم 1.1 شد و 3 روز بعدش دوباره آز دادم 1 شد. امروز روز 6 تعویق پریودم هست. واژنم به شدت خشک هست و هیچ ترشحی ندارم.قبل از ازدواجم پریودم نا منظم بود. آخرین بار 3 سال پیش 2 ماه پریود نشدم رفتم دکتر و سونو.همه چی عادی بود. با تزریق آمپول پریود شدم.3 ماه قرص ال دی خوردم.منظم شدم. تا الان پریودم منظم بوده مخصوصا بعد ازدواجم. الان که دو بار آز خون دادم و منفی شده. از روز تعویق پریودم تا الان هزار تا بی بی چک از مارکهای مختلف هم امتحان کردم. چی کار کنم؟ میخوام تا شنبه صبر کنم دوباره آز خون بدم. اگه باز منفی بود میرم دکتر. اصلا موضوع بارداری میتونه باشه یا نه؟؟؟

توی طب سنتی خوندم شیاف 2گرم گزنه+2گرم مرمکی قاعده آور قوی هست . اصلا مرمکی چیه؟ شیاف مخلوطش چه جوری تهیه میشه؟ نمیخوام آمپول بزنم Sad(

10. sima63 نوشته است: سلام. 2 روز بعد تعویق پریود جواب آز خونم 1.1 شد و 3 روز بعدش دوباره آز دادم 1 شد. امروز روز 6 تعویق پریودم هست. واژنم به شدت خشک هست و هیچ ترشحی ندارم.قبل از ازدواجم پریودم نا منظم بود. آخرین بار 3 سال پیش 2 ماه پریود نشدم رفتم دکتر و سونو.همه چی عادی بود. با تزریق آمپول پریود شدم.3 ماه قرص ال دی خوردم.منظم شدم. تا الان پریودم منظم بوده مخصوصا بعد ازدواجم. الان که دو بار آز خون دادم و منفی شده. از روز تعویق پریودم تا الان هزار تا بی بی چک از مارکهای مختلف هم امتحان کردم. چی کار کنم؟ میخوام تا شنبه صبر کنم دوباره آز خون بدم. اگه باز منفی بود میرم دکتر. اصلا موضوع بارداری میتونه باشه یا نه؟؟؟

توی طب سنتی خوندم شیاف 2گرم گزنه+2گرم مرمکی قاعده آور قوی هست . اصلا مرمکی چیه؟ شیاف مخلوطش چه جوری تهیه میشه؟ نمیخوام آمپول بزنم Sad(

خوب جواب آزتون که منفی پس باردار میستید
    بهتره خود درمانی نکنید و مجددا به پزشک متخصص مراجعه کنید

11. توی همین سایت سرچ کردم.یکی نوشته بود 10 روز بعد تعویق پریود تست خون داده منفی بوده. یک ماه بعد رفته دکتر GT شده و سونو دیدن بارداره. مگه میشه آز خون اشتباه کنه؟ از وقتی این پست رو دیدم استرس گرفتم. آخه من 2 تا آزمایشگاه مختلف رفتمSad اعصابم خورده. بچه نمیخوام اصلا Sad

12. sima63 نوشته است: توی همین سایت سرچ کردم.یکی نوشته بود 10 روز بعد تعویق پریود تست خون داده منفی بوده. یک ماه بعد رفته دکتر GT شده و سونو دیدن بارداره. مگه میشه آز خون اشتباه کنه؟ از وقتی این پست رو دیدم استرس گرفتم. آخه من 2 تا آزمایشگاه مختلف رفتمSad اعصابم خورده. بچه نمیخوام اصلا Sad

به حرفا دیگران توجه نکنید
    آزمایش خون تا 72 ساعت بعد رابطه میشه بهش اطمینان کامل کرد
    پس باردار نیستید

13. m1989 نوشته است:
    marzih21 نوشته است: سلام.خواهش میکنم جوابمو بدید تا از استرس شدید خارج بشم.من تمام مطالب سایتو خوندم ولی باز میخوام شما جوابمو بدید.من  روز 7 ام از دوره ام(که 28 روزه ام) رابطه ای داشتم که با داشتن پرده ام ولی آلت اغشته به منی نامزدم البته پاکش کرده بود برخورد زیادی با من داشت.ومن بعد از 7 ساعت از روش اورژانسی استفاده کردم.ولی باز نگران بارداری ام هستم.البته من در دوره قبلیم روز 16 امش هم از روش اورژانسی استفاده کرده بودم.آیا ربطی دارن به هم و احتمال بارداریم هست؟چقدر؟

سلام

شما در دوران safety period رابطه داشتین و چون سیکلتون منظمه نیازی به روش اورژانسی نبوده.
    بارداری در مورد شما منتفیه.

میگن محکم کاری ضرر نداره ولی این محکم کاری شما (اجرای روش اورژانسی) که نیازی نبوده، عوارض بدی داره و در هر سیکلتون یه بار مجازه و در سال 5 -6 بار.

توصیه میکنم یه روش جلوگیری ثابتو (مثلا قرص ضد باداری) انتخاب کنین و از روش اورژانسی در صورت لزوم استفاده کنین.

دوست خوبم از اینکه جوابمو دادید ممنون ولی یک مشکلی پیش اومده اینکه من 7 روز بعد دوباره خونریزی داشتم،شدید بود و3 روز بود،البته در این 7 روز فاصله که خونریزی نداشتم استرس بسیار زیادی داشتم که 2کیلو کم کردم،علت این خونریزی چی بود؟فقط تغییرات هرمنی که در اثر مصرف قرص های hd ایجاد شده؟یا بارداری میتونه باشه؟

14. marzih21 نوشته است:
    m1989 نوشته است:
    marzih21 نوشته است: سلام.خواهش میکنم جوابمو بدید تا از استرس شدید خارج بشم.من تمام مطالب سایتو خوندم ولی باز میخوام شما جوابمو بدید.من  روز 7 ام از دوره ام(که 28 روزه ام) رابطه ای داشتم که با داشتن پرده ام ولی آلت اغشته به منی نامزدم البته پاکش کرده بود برخورد زیادی با من داشت.ومن بعد از 7 ساعت از روش اورژانسی استفاده کردم.ولی باز نگران بارداری ام هستم.البته من در دوره قبلیم روز 16 امش هم از روش اورژانسی استفاده کرده بودم.آیا ربطی دارن به هم و احتمال بارداریم هست؟چقدر؟

سلام

شما در دوران safety period رابطه داشتین و چون سیکلتون منظمه نیازی به روش اورژانسی نبوده.
    بارداری در مورد شما منتفیه.

میگن محکم کاری ضرر نداره ولی این محکم کاری شما (اجرای روش اورژانسی) که نیازی نبوده، عوارض بدی داره و در هر سیکلتون یه بار مجازه و در سال 5 -6 بار.

توصیه میکنم یه روش جلوگیری ثابتو (مثلا قرص ضد باداری) انتخاب کنین و از روش اورژانسی در صورت لزوم استفاده کنین.

دوست خوبم از اینکه جوابمو دادید ممنون ولی یک مشکلی پیش اومده اینکه من 7 روز بعد دوباره خونریزی داشتم،شدید بود و3 روز بود،البته در این 7 روز فاصله که خونریزی نداشتم استرس بسیار زیادی داشتم که 2کیلو کم کردم،علت این خونریزی چی بود؟فقط تغییرات هرمنی که در اثر مصرف قرص های hd ایجاد شده؟یا بارداری میتونه باشه؟

خواهش می کنم.

این دقیقا همون چیزیه که از اجرای روش اورژانسی انتظار میره. اونم شما که دو سیکل متوالی ازش استفاده کردین.
    خونریزی لانه گزینی به صورت لکه بینیه و متمایز از خون پریوده.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  15. سلام ،
    با خودم هرچی فکر می کنم احتمال حاملگی نمیدم اما شرایطی پیش اومده که بهتر دیدم با شما دوستان مشورت کنم .
    من 4 ماه عقد کردم توی این 3-4 ماهه همسرم به علت کیست از قرص یاسمین استفاده می کنه .
    بعضی وقت ها ممکنه شب فراموش کنه اما فرداش به محضی که یادش بیاد مصرف می کنه قرص رو (شاید 1-2 بار در طول مصرف قرص اینپی بیاد)
    همیشه 3-4 روز بعد از پایان بسته قرص پریود میشه .
    اما اینبار با توجه به ابنکه ما رابطمون فقط در حد پیش اب بود (ممکن هست همین پیش آب هم نباشه اما بدترین حالت این نوع رابطه تماس پیش آب با واژن هست و نه بیشتر) و تقریبا در زمان بی خطر بوده یعنی در روز 22-23 دوره (طول مدت دوره بین 25 تا 30 روز هست)
    هنوز پریود نشدن و مرتبا سرگیجه ، دل درد ، کمر درد و سر درد دارن
    آیا به نظر شما جای نگرانی هست؟ در ضمن استرس هم ندارن
    ممنون

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 8 از 88
رفتن به صفحه :    ... 8 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید