شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

جوش بین سینه ها

1. gilarin

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام ...
    من موهای بین سینه هامو با موچین برمیدارم.و همیشه این قسمت از پوستم جوش میزنه!کلا پوستم خشکه و اصلا جوشی نیستم ولی این ناحیه همیشه جوش داره.حتی رنگ این قسمتم یه مقدار تیره تر شده(پوستم سفیده،شده قهوه ای روشن).نمیدونم باید چیکار کنم!!!!درضمن موهاشم معمولا زیرپوستی درمیاد.اگه میشه بگید چه جوری مشکلاتم حل میشه؟؟؟؟تا حالا هم از هیچ دارویی مثل ژل پس از اصلاح یا کرم های لایه بردار استفاده نکردم.ممنونم

2. خوب روش اصلاحتون رو عوض کنید
    مثلا از کرم موبر استفاده کنید
    احتمالا پوستتون حساسه

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. به نظر من بهتره از روش اپیلاسیون استفاده کنید. البته چون ناحیه بین سینه ها دارای پوست حساسیه بهتره این کار رو به دست یک فرد حرفه ای بسپارید. حتما به سالن اپیلاسیون مراجعه کنید. بعد از اصلاح هم از ژل های پس از اصلاح استفاده کنید که هم رشد مو رو به تعویق میندازه هم مانع از ایجاد جوش میشه.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  4. gilarin

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    دوستای عزیز ممنون از  راهنماییاتون.  
    چون موهاش ضخیمه کرم موبر نمیتونه کارساز باشه چون موها رو فقط از رو پوست برمیداره ولی من میخوام کامل از ریشه درآد...
    تا حالا هم اپیلاسیون نرفتم...باید امتحانش کنم فقط میترسم پوستمو داغونتر کنه......

5. gilarin نوشته است: دوستای عزیز ممنون از  راهنماییاتون.  
    چون موهاش ضخیمه کرم موبر نمیتونه کارساز باشه چون موها رو فقط از رو پوست برمیداره ولی من میخوام کامل از ریشه درآد...
    تا حالا هم اپیلاسیون نرفتم...باید امتحانش کنم فقط میترسم پوستمو داغونتر کنه......

با سلام
    دوست عزیز،در وهله اول توصیه میکنم ریشه رویش مو در این قسمت رو پیدا کنید و  بعد راههای برداشتنشو بیابید!پیشنهاد میکنم یک سری تستهای هورمونی رو تحت نظر متخصصین غدد انجام بدید تا از این بابت خیالتون راحت بشه شاید در اثر ترشحات غدد هورمونی این معضل رخ  میده! از طرفی توصیه میکنم از مصرف مواد خوراکی که دارای مقادیر متنابهی هورمون هستن مانند پوست مرغ،اجتناب کنید!از داروهای هورمونی تنها تحت نظر پزشک استفاده کنید
    و...
    و بعد از راهنمایی های دوستان در خصوص زدودنه این موها، بهره ببرید
    موفق و شاد باشید.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  6. gilarin نوشته است: دوستای عزیز ممنون از  راهنماییاتون.  

سلام

مومک رو هم میتونین امتحان کنین. البته چه اپیلاسیون چه مومک بار اولش درد داره ولی نتیجه ی قابل توجهی داره.
    اگه وسعت رویش موها کمه و به سینه ها نرسیده میتونین به لیزر هم فک کنین.

بعد از اصلاح به خانما توصیه میشه از کمپرس یخ (نه خود یخ)  استفاده کنن، خیلی موثره.
    اگه احیانا مهمونی دعوت داشتین و خواستین لکه های حاصل از جوش دیده نشه (البته اگه جوری باشه که دیده میشن!) میتونین از کرم زینک اکسید هم استفاده کنین.
    پودرهای آرایشی رو هم که خودتون میدونین.

7. با سلام
    دوست عزیز رویش موی ضخیم توی اون نقطه در بانوان طبیعی نیست. کاش پیش یک دکتر زنان برید و با آزمایش و سونوگرافی دلیل این امر رو پیدا کنید.
    در مناطق حساسی مثل خط بیکینی و محوطه سینه از موچین های فلزی استفاده نکنید. موچین ها و اپیلیدی های سر سرامیکی برای این نقاط انتخاب بهتری هستند.
    اپیلاسیون با مومک و وکس و شمع و ... کلا برای نقاط حساس پوستهای خشک و ظریف انتخاب کاملا نامناسبیه و در مواقعی باعث بثورات پوستی و لکه های نامطلوبی میتونه بشه. موهای زیر پوستی هم باز ممکنه پیدا بشن.
    انتخاب کرم موبر مناسب و ژل و لوسیون های کاهنده موی زائد می تونه در کنترل این موها کمکتون کنه.
    توصیه میکنم اگه براتون مقدوره بعد از درمان هرمونی، در صورتی ک موهاتون کمتر نشد یک جلسه لیزر رو تجربه کنید. بعد از حتی یک جلسه درمان لیزری -البته در صورتی ک مشکلات هرمونی تون برطرف شده باشه- با شیو کردن هم موهای کرک مانندی در اون منطقه خواهید داشت
    موفق باشید

8. m1989 نوشته است:
    gilarin نوشته است: دوستای عزیز ممنون از  راهنماییاتون.  

سلام

مومک رو هم میتونین امتحان کنین. البته چه اپیلاسیون چه مومک بار اولش درد داره ولی نتیجه ی قابل توجهی داره.

بعد از اصلاح به خانما توصیه میشه از کمپرس یخ (نه خود یخ)  استفاده کنن، خیلی موثره.
    اگه احیانا مهمونی دعوت داشتین و خواستین لکه های حاصل از جوش دیده نشه (البته اگه جوری باشه که دیده میشن!) میتونین از کرم زینک اکسید هم استفاده کنین.

آقا مهدی عزیز
    اپیلاسیون همون مومکه. در سالن های اپیلاسیون از موم حرفه ای جهت کندن مو از ریشه استفاده میکنن.

9. elinaze نوشته است:
    m1989 نوشته است:
    gilarin نوشته است: دوستای عزیز ممنون از  راهنماییاتون.  

سلام

آقا مهدی عزیز
    اپیلاسیون همون مومکه. در سالن های اپیلاسیون از موم حرفه ای جهت کندن مو از ریشه استفاده میکنن.

مرسی الناز خانم، آره حق با شماست.

میخواستم اپی لیدی و مومک رو بگم که جفتش برا اولین بار دردناکه، اشتباه کردم و اپیلاسیون نوشتم.

ممنون از توجهتون.

10. elenaz

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    من هم درست مشکل شما را دارم ولی از دستگاه اپیلاسیون موکن برقی براون استفاده می کنم حدود نه ساله و بعد از استفاده یکی دوماهی طول میکشه که دوباره اون قسمت مو در بیاد هیچ عوارض خاصی ندیدم چون این دستگاه زل مخصوص که به صورت منجمد استفاده میشه داره و نه جوش میزنه و نه سرخ میشه من که این مشکل را اینطوری حل کردم جای نگرانی نیست.موفق باشین

11. gilarin

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    بازم ممنون بابت راهنماییاتون...  
    باید بگم که من قبلا به دلایلی آزمایشات هورمونی دادم و مشکلی نداشتم.به نظرمم وجود موی ضخیم تو اون ناحیه کاملا طبیعیه...همین طور من به دلایل ارثی موهام ضخیمه.تمام اطرافیانمم از اقوام گرفته تا دوستو آشنا  این موهای زایدو دارند..مشکل منم واسه این به وجود اومده  که از اول روی موهای این ناحیه حساسیت به خرج دادم.  

simia عزیز منظورت از موچینهای سرسرامیکی چیه!؟تا حالا ندیدم.  اپی لیدیم هم براونه.سرسرامیکیه دیگه !!و واقعا لوسیون های کاهنده ی مو موثرند؟میتونین بهم معرفی کنین؟  

elenaz جان من اپی لیدی براون(سیلک اپیل) دارم.ولی از ژلش استفاده نمیکنم به نظرم اصلا تاثیری نداره..چه جوری یکی دو ماه طول میکشه تا درآد!!!!!!!!

کسی میدونه من چه جوری میتونم تغییر رنگ این ناحیه رو برطرف کنم؟یعنی زینک اکسید واسه برطرف کردن تغییر رنگم موثره؟؟
    کرم های لایه بردار و اسکراب میتونه مفید باشه؟اگه آره .میشه بهم معرفی کنین. .

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید