شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

توصیه برای زنان چاق باردار؟

1. سلام خدمت دکتر و دوستان

من متولدسال67 هستم با وزن80کیلو وقد167سانت
    دوماهه باردارم وخیلی نگرانم به خاطر اضافه وزنم
    ازتون تقاضای کمک و راهنمایی دارم تو همین سایت سرچ کردم نوشته بودین موجب مرگ جنین یا زایمان زودرس میباشد
    ممنون

2. با سلام و تبریک بابت مادر شدنتون...
    دوست عزیز الان دیگه دیره بخواید وزنتون رو کاهش بدید. شما دارید یه انسان دیگه رو توی وجودتون پرورش میدید و هر اقدام غیر علمی جهت کاهش وزن ممکنه به جنینتون آسیب بزنه. در حال حاضر بهترین راه اینه که تحت نظر متخصص زنان و کارشناس تغذیه باشید تا بیشتر از حد معمول اضافه وزن پیدا نکنید و همین طور هم وزن الانتون برای جنین مشکلی به وجود نیاره. استرس رو از خودتون دور کنید. اگه قرار بود هرکس اضافه وزن داره نتونه درست زایمان کنه و خدای نکرده فرزندش زنده به دنیا نیاد که تا الان جمعیت زمین نصف این عدد کنونی بود!!! نگران نباشید. فقط در این دوران بیشتر حواستون رو جمع کنید.
    به امید سلامتی و شادکامی...

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. PARANJON نوشته است: سلام خدمت دکتر و دوستان

ازتون تقاضای کمک و راهنمایی دارم تو همین سایت سرچ کردم نوشته بودین موجب مرگ جنین یا زایمان زودرس میباشد
    ممنون

بازم سلام
    دوستان من ماه سوم بارداریمه و شدم 85 کیلو و دست و پام خیلی ورم کرده دکترم فقط گفت نمک و اب کم بخور
    حتی برام ازمایش و سونو هم نداد
    لطفا کمکم کنین . اگه یه متخصص خوب تو تبریز میشناسین لطفا معرفی کنین؟
    منتظر راهنماییتونم؟

4. PARANJON نوشته است:
    PARANJON نوشته است: سلام خدمت دکتر و دوستان

ممنون

بازم سلام
    دوستان من ماه سوم بارداریمه و شدم 85 کیلو و دست و پام خیلی ورم کرده دکترم فقط گفت نمک و اب کم بخور
    حتی برام ازمایش و سونو هم نداد
    لطفا کمکم کنین . اگه یه متخصص خوب تو تبریز میشناسین لطفا معرفی کنین؟
    منتظر راهنماییتونم؟

با توجه به ورمی که میگویید باید حتما آزمایش خون بدید و پروتیین ادرار را چک کنید مرتب فشار خونتون کنترل شود و از خوردن نمک جدا پرهیز کنی رژیم غذایی دوران بارداری را رعایت کنید دریافت کالری خود را پایین بیاورید واز خوردن میوه هایی که پتاسیم زیاد هم دارد خود داری کنید پیاده روی داشته باشید
    اضافه وزن شما نسبت به اول بارداری خیلی غیر نرمال نیست ولی رعایت غذایی داشته باشد
    به یکی از درمانگاههای بهداشت که وابسته به دانشگاه است در شهر خودتون سر بزنید پرونده داشته باشید اگر لازم بود از اونجا به متخصص مجرب معرفی خواهید شد

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید