شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    2 ...   

پرده بکارت (نوع، شکل، آسیب، پارگی و ترمیم)

1. Bluee نوشته است: سلام
    می خواستم ببینم با این اوصاف که میگین ترمیم معلوم میشه اصا چی به نفعمه؟
    دکتر گفت در اثر انگشت کمی آسیب دیده
    آیا گواهی سلامت می دن؟

خواهر من ماست بند که نمیگه ماست من ترشه
    دکتر چون میخوتد از شما پول بگیره این حرفو زده
    اگر ورود آلت نداشتید گواهی بهتون میدن

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  2. Bluee نوشته است: سلام
    آیا گواهی سلامت می دن؟

سلام

اگه پزشکتون تشخیص داده که بکارت کمی آسیب دیده و پارگی مثلا که در ساعت فلان دیده نشده، پس ترمیم چه لزومی داره.

اگه آسیب سطحیه بهتون گواهی سلامت میدن.
    مگه شما نمیگین نامزدتون به بکارت آسیب رسونده!!! دیگه گواهی سلامتو برا چی میخواین!!!؟

3. Bluee نوشته است: سلام
    آیا گواهی سلامت می دن؟

با سلام ،دوست عزیز اسیب دیدگی بکارت با از بین رفتن بکارت فرق داره .در اسیب دیدگی سطح بکارت ممکنه کمی خراشیده شده باشه یا کمی ناموزون شده باشه ودر این مورد هم گواهی میدن در ازاله شدن وازبین رفتن بکارت ،پرده بکارت دارای پارگی بارزی هست ولی در این مورد گواهی سلامت  مبنی بر باکره بودن نمی دن.ترمیم هم در اسیب دیدگی سطحی  لزومی نداره

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  4. با سلام
    دختری 25 ساله هستم.10 ماه پیش رابطه ای  داشتم البته رابطه فقط در حد وارد شدن کلاه آلت یا ختنه گاهش بود.چندی پیش به 2 پزشک مراجعه کردم اولی گفت پرده کمی خراش برداشته و دومی که البته کار ترمیم هم انجام میداد گفت نیمی از پرده از بین رفته و نیمی از آن باقی مانده است.
    به نظر شما با این وجود که تمام پرده از بین نرفته آیا لزومی برای ترمِِیم هست و آیا امکان خونریزی در هنگام نزدیکی کامل وجوددارد؟آیا میتونم این آسیب را به خودارضایی نسبت بدم نه رابطه جنسی؟
    خیلی نگرانم که بعد از ازدواج همسرم متوجه این موضوع بشه.
    آقای دکتر لطفا راهنماییم کنید آیا ترمیم رو به من توصیه میکنید یا نه.
    خیلی ممنون.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. با سلام
    من دوساله که ازدواج کردم ولی در واقع ازدواجی صورت نگرفته.سه ماه بعد از ازدواجم به دکتر مراجعه کردم گفتن پرده کلفت هست و باید عمل بشی.من عمل کردم اما با وجود دو سال از زمان عمل هنوز نتونستیم دخول انجام بدیم.چند ماه پیش رفتم دکتر بهم گفت که هنوز پرده رو داری.برو پیش مشاور تا راهنماییت کنه.رفتم پیش مشاور اما باز هم نتونستیم کاری کنیم.خواستم بدونم اگه واقعا پرده سرجاش هست دوباره عمل کنم مشکلی برام پیش نمیاد؟دیگه کلافه شدم.موقع نزدیکی فقط درد دارم و گریه می کنم.خواهش می کنم راهنماییم کنید.اینم بگم که بعد از عمل اولم باندی رو که دکتر داخل واژنم گذاشته بود رو خودم با فشار زیاد و جیغ و داد و گریه درآوردم.گفتم شاید به خاطر اون مسئله هست که این مشکل برام پیش اومده.کمکم کنید.

6. motarjemzaban نوشته است: با سلام
    من دوساله که ازدواج کردم ولی در واقع ازدواجی صورت نگرفته.سه ماه بعد از ازدواجم به دکتر مراجعه کردم گفتن پرده کلفت هست و باید عمل بشی.من عمل کردم اما با وجود دو سال از زمان عمل هنوز نتونستیم دخول انجام بدیم.چند ماه پیش رفتم دکتر بهم گفت که هنوز پرده رو داری.برو پیش مشاور تا راهنماییت کنه.رفتم پیش مشاور اما باز هم نتونستیم کاری کنیم.خواستم بدونم اگه واقعا پرده سرجاش هست دوباره عمل کنم مشکلی برام پیش نمیاد؟دیگه کلافه شدم.موقع نزدیکی فقط درد دارم و گریه می کنم.خواهش می کنم راهنماییم کنید.اینم بگم که بعد از عمل اولم باندی رو که دکتر داخل واژنم گذاشته بود رو خودم با فشار زیاد و جیغ و داد و گریه درآوردم.گفتم شاید به خاطر اون مسئله هست که این مشکل برام پیش اومده.کمکم کنید.

سلام

نگین ازدواجی صورت نگرفته، ازدواج همیناشم قشنگه. حالا بعدها یاد این روزا میفتین و کلی میخندین.

به هر حال ...
    اولا حتما پیش یه پزشک دیگه برین تا مجددا معاینتون کنه که واقعا بکارت ازاله شده یا نه. با عمل بایستی ازاله شده باشه!!!
    دوما ازاله ی بکارت توسط پزشک یه عمل کوچولوی 5 - 10 دقیقه ایه و برا بار دوم هم مشکلی براتون ایجاد نمیکنه.

هنگام دخول از ژل لیدوکائین استفاده میکنین؟ اگه نه، امتحان کنین شاید جواب داد.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  7. ممنون از جوابتون.مرسی که بهم امید دادین.ولی من واقعا امیدم رو از دست دادم.از ژل لیدوکائین هم جند بار استفاده کردیم اما جواب نداد.بیشتر از لوبریکانت استفاده می کنیم.به این خاطر میگم ممکنه با عمل مجدد برام مشکل پیش بیاد که تو شهرستان ها به مریضا رسیدگی نمی کنن.مثلا همین دراوردن باند از واژن بعد از عمل رو یا دکتر باید انجام میداد یا پرستارا.دکتر که اصلا سراغی از مریضاش نگرفت.پرستارا که می گفتن وظیفه ما نیست و من مجبور شدم خودم با فشار و درد زیاد این کارو بکنم.بازم ممنون از راهمناییتون.

8. motarjemzaban نوشته است: ممنون از جوابتون.مرسی که بهم امید دادین.ولی من واقعا امیدم رو از دست دادم.از ژل لیدوکائین هم جند بار استفاده کردیم اما جواب نداد.بیشتر از لوبریکانت استفاده می کنیم.به این خاطر میگم ممکنه با عمل مجدد برام مشکل پیش بیاد که تو شهرستان ها به مریضا رسیدگی نمی کنن.مثلا همین دراوردن باند از واژن بعد از عمل رو یا دکتر باید انجام میداد یا پرستارا.دکتر که اصلا سراغی از مریضاش نگرفت.پرستارا که می گفتن وظیفه ما نیست و من مجبور شدم خودم با فشار و درد زیاد این کارو بکنم.بازم ممنون از راهمناییتون.

با سلام
    دوست گرامی،توصیه میکنم به یک متخصص حاذق و با تجربه ،ترجیحاً در یکی از شهرهای بزرگ مراجعه کنید و مجدداً معاینه بشید!با توضیحاتیکه دادید اصولاً در همون عمل اولیه باید مشکلتون حل شده باشه!اما حالا که نشده پس اشکالی در این فرایند بوجود آمده که باید مرتفع بشه و این موضوع راهی غیر از مراجعه به متخصص ماهر نداره!چون باید معاینات بالینی انجام و معضل تشخیص و درمان بشه!لذا موکداً توصیه میکنم در وهله اول مجدداً به متخصص وارد مراجعه کنید  و بعدش حتماً پیگیر رفع مشکل تا حصول نتیجه کامل اون، باشید !
    موفق باشید.

9. با سلام من در سن 20 سالگی معاشقه داشتم نزدیکی بدون دخول از ترسم به دکتر رفتم و گفتم نوع پردم را بگه و این که سالم هست یا نه. اون خیلی پیچیده به من جواب داد گفت که پردم سالم هست و متمایل به چب بعد در سن 24 سالگی از عقب رابطه جنسی داشتم در حال رابطه جنسی الت طرف مقابلم ناخواسته از عقب بیرون امد و با زربه به جلو برخورد کرد من سریع خودم را عقب کشیدم درده خفیف همون لحظه داشتم و خون بسیار زیادی روی فرش ریخت که من گفتم حتما پرده پاره شده و لی  دوستم واشنم را دید و گفت بدجوری روش زخم شده و امکان داره این خون واسه این زخم باشه من بعد از مدتی به یک ماما مراجعه کردم به من گفت پردم سالمه و خیلی کلفت و حتما در هنگام پاره شدن همراه با خونه فراوان بعد از مدتی با یک نفر رابطه جنسی کامل داشتم اون دام پزشک بود و قبل از رابطه جنسی به من گفت تو 100% پردت ارتجاعی و با من رابطه جنسی کامل داشت که بدون درد و خون بود این بار به دکتر متخصص زنان مراجعه کردم و گفتم که همچین رابطه جنسیی داشتم من را معاینه کرد و گفت پردم ارتجاعی  هست بهتره به اینم اشاره کنم هر دفعه که مدت طولانی رابطه جنسی ندارم دفعه بعد که رابطه جنسی دارم باره اول دخول به سختی انجام میشه یعنی احساس میکنم هر دفعه پردم به حالت اول بر میگرده  من واقعا گیجم خواهش میکنم کمکم کنید نمیدونم حقیقت چیه.

10. setareh_h نوشته است: با سلام من در سن 20 سالگی معاشقه داشتم نزدیکی بدون دخول از ترسم به دکتر رفتم و گفتم نوع پردم را بگه و این که سالم هست یا نه. اون خیلی پیچیده به من جواب داد گفت که پردم سالم هست و متمایل به چب بعد در سن 24 سالگی از عقب رابطه جنسی داشتم در حال رابطه جنسی الت طرف مقابلم ناخواسته از عقب بیرون امد و با زربه به جلو برخورد کرد من سریع خودم را عقب کشیدم درده خفیف همون لحظه داشتم و خون بسیار زیادی روی فرش ریخت که من گفتم حتما پرده پاره شده و لی  دوستم واشنم را دید و گفت بدجوری روش زخم شده و امکان داره این خون واسه این زخم باشه من بعد از مدتی به یک ماما مراجعه کردم به من گفت پردم سالمه و خیلی کلفت و حتما در هنگام پاره شدن همراه با خونه فراوان بعد از مدتی با یک نفر رابطه جنسی کامل داشتم اون دام پزشک بود و قبل از رابطه جنسی به من گفت تو 100% پردت ارتجاعی و با من رابطه جنسی کامل داشت که بدون درد و خون بود این بار به دکتر متخصص زنان مراجعه کردم و گفتم که همچین رابطه جنسیی داشتم من را معاینه کرد و گفت پردم ارتجاعی  هست بهتره به اینم اشاره کنم هر دفعه که مدت طولانی رابطه جنسی ندارم دفعه بعد که رابطه جنسی دارم باره اول دخول به سختی انجام میشه یعنی احساس میکنم هر دفعه پردم به حالت اول بر میگرده  من واقعا گیجم خواهش میکنم کمکم کنید نمیدونم حقیقت چیه.

سلام

اگه بکارتتون ارتجاعیه که باید بگم به احتمال زیاد با اولین زایمان طبیعی ازاله میشه.
    ولی نظر صائب و قابل اعتماد در مورد نوع بکارت توسط پزشک داده میشه. اگه نوع بکارت واستون خیلی مهمه به یه متخصص دیگه هم مراجعه کنین تا نوع بکارتتونو مشخص کنه.

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  11. سلام اقای دکتراگر روی شکم به صورت دراز کش خوابیده وپاها هم دراز باشه(نه جمع یا حالت گربه ای خوابیدن )وبدن هردو خشک باشه و الت از پشت به صورت عمودی(نه افقی)وارد بشه به پرده اسیب میرسونه؟اگر چند قطره خون ببینی چی میشه؟این خون مال کجاست؟

12. viva_ نوشته است: سلام اقای دکتراگر روی شکم به صورت دراز کش خوابیده وپاها هم دراز باشه(نه جمع یا حالت گربه ای خوابیدن )وبدن هردو خشک باشه و الت از پشت به صورت عمودی(نه افقی)وارد بشه به پرده اسیب میرسونه؟اگر چند قطره خون ببینی چی میشه؟این خون مال کجاست؟

سلام

ورود آلت به واژن با هر پوزیشنی اگه بکارت ارتجاعی نباشه میتونه اونو ازاله کنه.
    این خون اگه حین رابطه به لب ها آسیب نرسیده باشه و رابطه مقعدی وجود نداشته باشه، میتونه حاصل ازاله ی بکارت باشه.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  13. سلام ببخشید اینقدر رک سوال میپرسم .مگر الت نباید به صورت افقی وارد بشه تا به پرده اسیب برسونه؟به صورت عمودی که فقط با لبها برخورد میکنه چطور میتونه  به پرده اسیب برسونه یاوارد واژن بشه ؟مگر نباید بصورت دمر(به کمر)خوابید وپاها کمی جمع باشه که این عمل انجام شود؟
    واگراواخر پریودی باشه و رو به شکم خوابیده والت بین پاها قرار بگیره و بدن خشک باشه وناگهان درد کمی در ان ناحیه صورت بگیره و چند قطره خون تازه که خیلی با خون پریودی فرق داره ببینی ودیگه اصلا خونی نیاد یعنی چی شده؟وبعد از شستشو با اب وصابون کمی سوزش داشته باشی نشانه چی هست؟لطفا واضح توضیح بدید.
    ممنون.

14. paradisee نوشته است: سلام ببخشید اینقدر رک سوال میپرسم .مگر الت نباید به صورت افقی وارد بشه تا به پرده اسیب برسونه؟به صورت عمودی که فقط با لبها برخورد میکنه چطور میتونه  به پرده اسیب برسونه یاوارد واژن بشه ؟مگر نباید بصورت دمر(به کمر)خوابید وپاها کمی جمع باشه که این عمل انجام شود؟
    واگراواخر پریودی باشه و رو به شکم خوابیده والت بین پاها قرار بگیره و بدن خشک باشه وناگهان درد کمی در ان ناحیه صورت بگیره و چند قطره خون تازه که خیلی با خون پریودی فرق داره ببینی ودیگه اصلا خونی نیاد یعنی چی شده؟وبعد از شستشو با اب وصابون کمی سوزش داشته باشی نشانه چی هست؟لطفا واضح توضیح بدید.
    ممنون.

سلام

1. خواهر گلم با ورود آلت مرد معمولا بکارت ازاله میشه حالا میخواد افقی وارد شه میخواد عمودی وارد شه یا میخواد مورب!
    همین که میگین ورود دیگه نوعش مهم نی. اصل قضیه ورود آلته.
    و صد البته پوزیشن مخصوص شب زفاف هم وجود داره که ازاله ی بکارتو سهل میکنه.

2. با این شرحی که شما گفتین اگه مطمئن هستین که دخول صورت نگرفته و اون خون پریود نبوده، امکان آسیب به بکارت به خاطر فشار زیاد وجود داره.

توصیه می کنم هیچ وقت به روش سنتی و حرفای مامان بزرگامون، دستگاه تناسلی و واژنتونو با صابون نشورین چون خود صابون هم سوزش ایجاد میکنه و هم بر عملکرد غدد بارتولن اثر منفی میذاره.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 4 کاربر ديگر
  15. با سلام

میخواستم بدونم دکتر متخصص امکان داره متوجه بکارت نشده باشه ؟
    چون سرش خیلی شلوغ بود
    من واسه معاینه که رفتم بهم نگفت زور بزنم واسه همین منو به شک انداخته ؟ وقتی دو طرف کشید طوری که احساس سوزش کردم گفت حلقویه  با خونریزی

میخوام بدونم چند درصد حلقویا خونریزی دارن؟ ممکن خونریزی نداشته باشه ؟؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 2 از 35
رفتن به صفحه :    2 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید