شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

درد موقت بیضه

1. سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز

. من بیست و چهار سالمه و حدود چهار روزه که درد خفیفی در بیضه چپم دارم . درد در پایین و پشت بیضه احساس میشه ولی دائمی نیست مثلا به مدت چند ثانیه درد احساس میشه و بعد دوباره بدون درده .   حتی با دست زدن هم دردی حس نمیشه . درد در محدوده  چهار سانتی زیر ناف  در یک نقطه  هم حس میشه . یعنی این دو تا با هم درد میگیرن.دردی در کشاله ران هم وجود نداره و فقط این نقاط هستند که درد میگیرند.  بیضه ها  هم هم اندازه هستند(طول هر دو حدود چهار و نیم  و عرض دو نیم ) . و این دردها هم در طول روزحداکثر تکرارشون به بیست  بار نمیرسه .  ایا مشکل خاصی وجود داره ؟ در ضمن بیضه های من عمودی به سمت پایین قرار نمیگیرن و مقداری کج هستند این غیر طبیعیه ؟

2. با سلام
    دوست عزیز،بنا به تجربه،گاهاً اینگونه دردهای خفیف در بیضه ها،در اثر تحریکات جنسی و ارضا نشدن و یا با چند بار انزال شدن مستمر در یک زمان(منظورم چند انزال در یک روز)،رخ میده البته این دردها،بیشتر از یک یا دوروز ادامه نداره!اگر غیر از این هست باید به اولوژیست مراجعه کنید و اما طرز قرار گرفتن بیضه ها و طولشون هم طبیعیست و جای نگرانی نداره!
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید