شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 6 ...   

آیا من حامله هستم؟ (راهنمایی و سوالات)

1. golnaz_2 نوشته است: سلام .  من قبلا سوال مطرح کرده بودم و جواب داده بودید .  ولی هنوز پریود نشدم . 3 بار هم بیبی چک استفاده کردم که آخرین بارش 26 روز بعد از رابطه بود و جواب ها منفی بودن .
    درد ناحیه شکم و سینه هم دارم که از علایم همیشگی من برای پریودی هستش . ولی هنوز پریود نشدم .
    یادآوری : من ماه گذشته 9 روز بعد از پریودیم رابطه ی بدون دخول داشتم و لباش زیر هم تنم بوده . الان 12 روز عقب افتادم
    آیا دیگه امکان نگرانی نیست و منتطر باشم تا پریود بشم ؟

سلام

همونطور که قبلا گفتم بارداری در مورد شما منتفیه.
    استرس باعث تاخیر شده. جای نگرانی نیست منتظر پریودتون باشین.

2. m1989 نوشته است:
    Nazism000 نوشته است: سلام..ممنونم از اینکه جایی و کسی هست که بتونه تو این وضع بهم کمک کنه...بازم سوالی داشتم ولی اگه زودتر جواب بدین ممنون میشم...من چند شب پیش( 9خرداد)وقتی 1روز به پریودم مونده بود رابطه ای سطحی داشتم( تماس دستی که شاید به پیشاب خورده بود )...و روز بعدش پریود شدم..با اندازه و مدتی مثل دفعات قبل...اما الان همینطوری هم مقدار دفعات ادرارم زیاد شده هم نفخ دایم دارم و کمی اشتهای بیشتر از قبل..نمیدونم ایا با اینکه پریود شدم امکان داره اتفاقی بیافته؟؟چیزایی که راجب زمان اثر اسپرم در رحم میگن!  دلشوره دارم..لطفا توضیح مختصری راجبش بهم میدید؟؟؟ Sad

سلام

با توجه به نوع و زمان رابطه، بارداری منتفیه.
    اسپرم زور بزنه 48 ساعت میتونه زنده بمونه و اگه تخمکی باشه (که از شما به احتمال خیلی زیاد، نیست) خودشو به اون برسونه و اونو بارور کنه.

ممنونم كه جواب سوالامو زود دادين ...فقط ميخواستم بدونم اون دردي كه تو ناحيه پرده بكادت دارم(بعد از فقط كشيده شدن انگشت روش با فشار خيلي كم) از چيه؟؟ و
    ترشح چسبناك و سفيد و بي بو كه اين چند روزه دارم علتش چيه؟؟ تا حالا بوده ولي اينقد نبود...:؟

3. Nazism000 نوشته است:
    m1989 نوشته است:
    Nazism000 نوشته است: سلام..ممنونم از اینکه جایی و کسی هست که بتونه تو این وضع بهم کمک کنه...بازم سوالی داشتم ولی اگه زودتر جواب بدین ممنون میشم...من چند شب پیش( 9خرداد)وقتی 1روز به پریودم مونده بود رابطه ای سطحی داشتم( تماس دستی که شاید به پیشاب خورده بود )...و روز بعدش پریود شدم..با اندازه و مدتی مثل دفعات قبل...اما الان همینطوری هم مقدار دفعات ادرارم زیاد شده هم نفخ دایم دارم و کمی اشتهای بیشتر از قبل..نمیدونم ایا با اینکه پریود شدم امکان داره اتفاقی بیافته؟؟چیزایی که راجب زمان اثر اسپرم در رحم میگن!  دلشوره دارم..لطفا توضیح مختصری راجبش بهم میدید؟؟؟ Sad

سلام

با توجه به نوع و زمان رابطه، بارداری منتفیه.
    اسپرم زور بزنه 48 ساعت میتونه زنده بمونه و اگه تخمکی باشه (که از شما به احتمال خیلی زیاد، نیست) خودشو به اون برسونه و اونو بارور کنه.

ممنونم كه جواب سوالامو زود دادين ...فقط ميخواستم بدونم اون دردي كه تو ناحيه پرده بكادت دارم(بعد از فقط كشيده شدن انگشت روش با فشار خيلي كم) از چيه؟؟ و
    ترشح چسبناك و سفيد و بي بو كه اين چند روزه دارم علتش چيه؟؟ تا حالا بوده ولي اينقد نبود...:؟

خواهش می کنم.

1. اگه مطمئنین که انگشت وارد واژن نشده، اون درد چیز خاصی به نظر نمیرسه. شاید همون فشاری که میگین وارد شده، علتش باشه.

2. اگه عفونت ندارین، اون ترشحات می تونه به خاطر زیاد تحریک شدنتون باشه که از غدد بارتولن واژن ترشح میشه و طبیعیه.

4. سلام من 19 سالمه و به طور کل دارای پریود نامنظمی هستم که گاهی تا 55 روز هم می رسه حدود 3 هفته پیش یه رابطه سظحی داشتم بعد از یک هفته چند عدد لکه بینی دیدم و چند روز بعد دوره شدم اما امروز تفریبا یک هفته بعد از پایان دوره دوباره خونریزی دارم و رفتم دکتر و دکتر گفت که جیز خاصی نیست و به دلیل نامنظمی دوره هامه اما خودم نگرانم و قانع نشدم می شه خواهش کنم بگید این خونریزی برای جی اتفاق افتاده جون تا حالا سابفه نداشته ضمن اینکه صبح ها دل درد شدید هم دارم .

5. aftabb نوشته است: سلام من 19 سالمه و به طور کل دارای پریود نامنظمی هستم که گاهی تا 55 روز هم می رسه حدود 3 هفته پیش یه رابطه سظحی داشتم بعد از یک هفته چند عدد لکه بینی دیدم و چند روز بعد دوره شدم اما امروز تفریبا یک هفته بعد از پایان دوره دوباره خونریزی دارم و رفتم دکتر و دکتر گفت که جیز خاصی نیست و به دلیل نامنظمی دوره هامه اما خودم نگرانم و قانع نشدم می شه خواهش کنم بگید این خونریزی برای جی اتفاق افتاده جون تا حالا سابفه نداشته ضمن اینکه صبح ها دل درد شدید هم دارم .

سلام

حرف دکتر شمارو قانع نکرده مثلا الان من نظرمو بگم قانع میشین!!!

پریود شدنتون بارداری رو منتفی کرده.
    تو سن و سال شما این بی نظمی پریود بیشتره و جای نگرانی وجود نداره.
    البته پیگیر بی نظمی پریودتون باشین، وجود کیست تخمدان احتمال داره که قابل درمانه.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  6. با سلام خدمت دوستان عزیز یک سوال داشتم خواستم تاپیک جدید درست کنم اجازه بهم داده نمیشد گفتم اینجا مطرح کنم  من 25 ساله هستم و همسرم21ساله حدود 1 ماهی میشه ازدواج کردم در رابطه جنسی با همسرم دچار مشکل شدم چون همسرم علاقه خیلی شدیدی به خوردن دستگاه تناسلی و آلت من داره  خواستم بدونم این رفتارش طبیعیه یا نه. با تشکر

7. aref45 نوشته است: با سلام خدمت دوستان عزیز یک سوال داشتم خواستم تاپیک جدید درست کنم اجازه بهم داده نمیشد گفتم اینجا مطرح کنم  من 25 ساله هستم و همسرم21ساله حدود 1 ماهی میشه ازدواج کردم در رابطه جنسی با همسرم دچار مشکل شدم چون همسرم علاقه خیلی شدیدی به خوردن دستگاه تناسلی و آلت من داره  خواستم بدونم این رفتارش طبیعیه یا نه. با تشکر

سلام
    این رابطه مشکلی نداره و هرکس به شیوه خود از رابطه جنسی لذت میبره فقط رعایت بهداشت را حتما داشته باشید

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  8. سلام
    من 3هفته پیش از راه مقعد نزدیکی داشتم
    منی دورن واژنم نریخته
    ولی زیر دلم درد میکنه
    و نزدیک به زمان پریودی هستم
    ممکنه حواسم نبوده و منی درون واژنم ریخته باشه؟
    تو زو خدا جوابمو بدین زندگیم از دست میره

9. mahtab_ahmadi71 نوشته است: سلام
    من 3هفته پیش از راه مقعد نزدیکی داشتم
    منی دورن واژنم نریخته
    ولی زیر دلم درد میکنه
    و نزدیک به زمان پریودی هستم
    ممکنه حواسم نبوده و منی درون واژنم ریخته باشه؟
    تو زو خدا جوابمو بدین زندگیم از دست میره

سلام دوسته من
    امکان که نداره حواستون نباشه و آلت مذکر هم داخل واژنتون نرفته باشه ولی منی داخل ریخته شده باشه !
    ولی امکانش هست منی روی آلتتون ریخته شده باشه که در این صورت احتمال بارداری هست ولی خیلی ضعیف...
    اگر منی کاملا داخل مقعدتون خالی شده باشه که دیگه امکانش صفر
    زیر دلتون مربوط به پریودتون باید باشه ، بهتره به خودتون استرس ندین و این چند روزم صبر کنید ، با احتمال بالا پریود میشید.

در ضمن به دوستتونم بگید ، گل پسر به هیچ وجه رابطه جنسی مقعدی رو بدون کاندوم انجام نده !

موفق باشید

10. aref45 نوشته است: با سلام خدمت دوستان عزیز یک سوال داشتم خواستم تاپیک جدید درست کنم اجازه بهم داده نمیشد گفتم اینجا مطرح کنم  من 25 ساله هستم و همسرم21ساله حدود 1 ماهی میشه ازدواج کردم در رابطه جنسی با همسرم دچار مشکل شدم چون همسرم علاقه خیلی شدیدی به خوردن دستگاه تناسلی و آلت من داره  خواستم بدونم این رفتارش طبیعیه یا نه. با تشکر

دوست عزیز
    همونطور که الهام جان گفتن هر کس سبکی برای ارضا شدن و لذت بردن داره اما نکته ای که داراری اهمیته اینه که اگر رفتاری بصورت افراطی انجام میشه و یا اینکه این رفتار ایشون داره شمارو اذیت میکنه یا سایر اشکال رابطه تون رو دجار مشکل کرده دیگه طبیعی تلقی نمیشه.البته این بستگی به دفعات تکرار رفتار ایشون در طی دفعات رابطه شما داره و اینکه آیا سایر روشها رو هم میپذیرن یا نه؟
    اگر نیاز میبینید و این عمل بیش از اندازه یا افراطیه با روانشناس و یا ماما و یا متخصص زنان صحبت کنید البته کسی که در این زمینه مهارت داشته باشه

11. aref45 نوشته است: با سلام خدمت دوستان عزیز یک سوال داشتم خواستم تاپیک جدید درست کنم اجازه بهم داده نمیشد گفتم اینجا مطرح کنم  من 25 ساله هستم و همسرم21ساله حدود 1 ماهی میشه ازدواج کردم در رابطه جنسی با همسرم دچار مشکل شدم چون همسرم علاقه خیلی شدیدی به خوردن دستگاه تناسلی و آلت من داره  خواستم بدونم این رفتارش طبیعیه یا نه. با تشکر

با سلام
    دوست عزیز،ضمن تایید اظهارات متین دوستان،بزارید موضوع رو از منظری دیگر مطرح کنیم!شاید مفید فایده باشه و اون اینه که اگر بر عکس، شما مثلاً از خوردن لاله های گوش همسرتون خوشتون بیاد و از این عمل بر روی این عضو کاملاً لذت برده و احساس آرامش و خوشی و تکمیل ارتباطهای جنسی دارید آیا باید ترکش کنید؟؟یا ازش بکاهید؟؟فکرکنم جواب منفی باشه!!پس بزارید ایشون هرجور که دوست دارن و لذت میبرن ،لذت ببرن!چه با خوردن آلتتون و چه با دخول و چه هر چیز دیگه ای که لذتشونو کامل میکنه!قطعاً هدف از این اعمال رسیدن به اورگاسم کامله و نه چیزی دیگه! و این هم یک عمله طبیعیه!!از یاد نبریم هرکسی با انجام یک عمل خاص و یا یک روش مشخص،که دوست داره لذت میبره و منع اون،میتونه سرخوردگی درش ایجاد کنه! از طرفی دیگه در زندگی هر عملی باید در حد وسط انجام بشه و این مورد هم از این قانون نا نوشته،استثناء نیست لذا در حد معمولش نتنها اشکال نداره بلکه خیلی خوب هم هست
    موفق باشید.

12. سلام  دوستان راهنمایی میخوام. من 3 ماه هست که عروسی کردم. پریود منظم 28 روزه هم دارم. از زمان عقدم که یکسالی میشه همیشه از کاندوم برای پیشگیری استفاده میکردم. در ضمن دفعات نزدیکی با همسرم به دلیل مشکلات کاری و خستگی کم هست. این ماه 2 بار فقط با همسرم نزدیکی داشتم. 2 شب پشت سر هم. از کاندوم هم استفاده کردم. کاندوم هم سالم بود و اصلا سوراخ یا پاره نشد. بعد نزدیکی هم کاندوم را تست کردم و سالم بود. دیروز روز 28 دوره بود و من باید پریود میشدم. ولی هنوز نشدم. اصلا نه سینه هام درد میکنه نه حس پریود دارم. نه دلم درد میکنه.امروز که 15 روز از نزدیکی با همسرم میگذره رفتم تست خون دادم که عصری جوابشو میگیرم. اصلا دوست ندارم تا 3 سال آینده بچه دار شم.تنها نشونه ای که دارم اینه که من همیشه دو سه دوز قبل پریودم ترشحاتم به میزان قابل توجهی کم میشه و بعد لکه بینیم شروع میشه و بعد 2 روز پریود میشم. الان فقط ترشحاتم کم شده و اصلا لکه بینی هم ندارم. خیلی نگرانم. آز خون امروز میتونه جواب قطعی برای باردار بودن یا عدم باردار بودن من بده؟

13. sima63 نوشته است: سلام  دوستان راهنمایی میخوام. من 3 ماه هست که عروسی کردم. پریود منظم 28 روزه هم دارم. از زمان عقدم که یکسالی میشه همیشه از کاندوم برای پیشگیری استفاده میکردم. در ضمن دفعات نزدیکی با همسرم به دلیل مشکلات کاری و خستگی کم هست. این ماه 2 بار فقط با همسرم نزدیکی داشتم. 2 شب پشت سر هم. از کاندوم هم استفاده کردم. کاندوم هم سالم بود و اصلا سوراخ یا پاره نشد. بعد نزدیکی هم کاندوم را تست کردم و سالم بود. دیروز روز 28 دوره بود و من باید پریود میشدم. ولی هنوز نشدم. اصلا نه سینه هام درد میکنه نه حس پریود دارم. نه دلم درد میکنه.امروز که 15 روز از نزدیکی با همسرم میگذره رفتم تست خون دادم که عصری جوابشو میگیرم. اصلا دوست ندارم تا 3 سال آینده بچه دار شم.تنها نشونه ای که دارم اینه که من همیشه دو سه دوز قبل پریودم ترشحاتم به میزان قابل توجهی کم میشه و بعد لکه بینیم شروع میشه و بعد 2 روز پریود میشم. الان فقط ترشحاتم کم شده و اصلا لکه بینی هم ندارم. خیلی نگرانم. آز خون امروز میتونه جواب قطعی برای باردار بودن یا عدم باردار بودن من بده؟

از کاندوم استفاده کردید و مطمئن هم هستید سالم بوده. پس اصلاً جای نگرانی نداره.
    یک روز تأخیر اون هم در حالی که برخی علائم قبل از پریود رو دارید چیز خاصی نیست. خیلی مسائل می‌تونن موجب تأخیر پریودتون بشن، مصرف قرص، استرس و ...

14. با سلام خدمت شما
    من یه سوال دیگه هم داشتم
    قبلا توضیح دادم مشکلم رو
    من به دستمال که به آلتم کشیده شد شک دارم فکر میکنم آلوده به منی بوده
    احتمال بارداری هست؟
    خواهش میکنم جوابمو بدین

15. mahtab_ahmadi71 نوشته است: با سلام خدمت شما
    من یه سوال دیگه هم داشتم
    قبلا توضیح دادم مشکلم رو
    من به دستمال که به آلتم کشیده شد شک دارم فکر میکنم آلوده به منی بوده
    احتمال بارداری هست؟
    خواهش میکنم جوابمو بدین

اگر هم منی با واژنتون به این کل برخورد داشته، باز هم احتمال بارداری کمه.
    و به زمان رابطه هم بستگی داره که چه زمانی از پریودتون بوده. اگه زمان تخمک‌گذاری بوده احتمالش بیشتر می‌شه. ولی در هر حال باز هم احتمال بسیار بسیار پایینه.
    نگران نباشید.
    دل دردتون هم احتمالاً به خاطر نزدیک بودن به زمان پریوده.
    استرستون می‌تونه خودش موجب تأخیر در پریود بشه.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 6 از 88
رفتن به صفحه :    ... 6 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید