شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

مشکل در ارضا شدن

1. moradi_vafa نوشته است: با سلام
    من 23 سالمه و 3 ساله که ازدواج کردم همسرم 31 سالشه
    مشکل من اینه که با یه روش ارضا میشم  ( شوهرم باید به پشت دراز بکشه من رو آلتش بشینم بعد خودمو جلو عقب کنم )
    خودم هم از این روش خسته شدم از هر 5 بار رابطه جنسی من 2 بار ارضا میشم
    باید چیکار کنم ؟
    همه زنا اینجوری هستن ؟
    همه حالت ها رو امتحان کردیم ( البته همه از روش دخول بوده ) با لمس چوچول هم خیلی لذت نمیبرم .
    ازتون خواهش میکنم که راهنماییم کنید . چون بعضی وقتا که ارضا نمیشم گریه م میگیره .
    اینم بگم که همسرم همیشه به موقع ارضا میشه و مشکلی نداره

نوع ارضای شما رو میشه گفت اکثر خانمها با چنین پوزیشنی ارضا میشن و مشکلی نیست
    باید پوزیشنهای دیگر رو امتحان کنید و وقت بیشتری بذارید و سعی کنید تا زمانی که شما ارضا نشدید همسرتون ارضا نشن
    در زوجها نحوه ارضا به تمایلات و حرکات طرفین بستگی داره اینکه از چه چیزی خوششون بیاد و لذت ببرن
    جز وقت بیشتر گذاشتن و داشتن تمرکز و فکر نکردن به چیزی جز رابطتون و حرف زدن با هم راهکار دیگه ای نیست
    تمامیه موارد به خودتون و تمرکزتون برمیگرده

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  2. moradi_vafa نوشته است: با سلام
    مشکل من اینه که با یه روش ارضا میشم  ( شوهرم باید به پشت دراز بکشه من رو آلتش بشینم بعد خودمو جلو عقب کنم )
    باید چیکار کنم ؟
    همه زنا اینجوری هستن ؟
    همه حالت ها رو امتحان کردیم ( البته همه از روش دخول بوده ) با لمس چوچول هم خیلی لذت نمیبرم .
    ازتون خواهش میکنم که راهنماییم کنید . چون بعضی وقتا که ارضا نمیشم گریه م میگیره .

دوست عزیز
    اول از همه توصیه میکنم مطالب مریخی ها و ونوسی ها در اتاق خواب نوشته دکتر جان گری رو مطالعه کنید تا حداقل به تفاوتهای ساختاری خانم ها و اقایون پی ببرید و اینکه اصلا لازم نیست همیشه و در تمامی روابط زندگی فرد ارضا بشه و اینکه همه به یک روش ارضا نمیشن
    توصیه میکنم مجددا پوزیشنهای دیگرو امتحان کنید و قبل از شروع به این فکر نکنید که چون این روشه پس ارضا نخواهید شد و فقط تلاش ببی ثمره.دوست عزیز قسمت عمده رضایت از رابطه روانیه و واقعا به ذهنیت فرد خیلی وابسته است پس بهتره پیش داوری رو بزارید کنار و به دریافت احساس بپردازید.توصیه میکنم تا حد امکان هم همسرتون نقش فعال داشته باشه و شما فعلادریافت کننده احساسها و تحریکها باشید(سایر نقاط حساس بدنتون رو شناسایی کنید و ارضا رو منوط به دخول نکنید).اگر براشون ممکن تا حدامکان هم انزالشون رو به تاخیر بندازن تا شما هم ارضا بشید و بعد ایشون ارضا بشن.
    توصیه میکنم خیلی راحت و واضح در مورد احساسهاتون و مسائل با همسرتون صحبت کنید و چیزهایی که ازشون میخواید براتون انجام بدن رو بهشون بگید.باور کنید صحبت کردن یکی از بهترین راه حل هاست در مورد رابطه و موفقیتش
    فکر میکنم این مساله که بدون ارضا شما ایشون ارضا میشن و بعد رابطه تموم میشه شما رو ناراحت کرده؟درسته؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. wrackful

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام دوستان من یکسال هست که ازدواج کردم از نظر جنسی هیچ مشکلی نداشتم بعضی وقت ها هر شب رابطه جنسی می کنم ولی الان نزدیک 2 هفته هست که اصلا الت من به حالت نعوظ نمیرسه اصلا حس رابطه جنسی ندارم نمیدونم باید چکار کنم لطفا کمکم کنید

4. در ابن 2 هفته باز هم رابطه داشتی هر شب ؟

5. wrackful

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام نه اصلا حس و حالش نیست نمیتونم رابطه برقرار کنم

6. wrackful نوشته است: سلام دوستان من یکسال هست که ازدواج کردم از نظر جنسی هیچ مشکلی نداشتم بعضی وقت ها هر شب رابطه جنسی می کنم ولی الان نزدیک 2 هفته هست که اصلا الت من به حالت نعوظ نمیرسه اصلا حس رابطه جنسی ندارم نمیدونم باید چکار کنم لطفا کمکم کنید

سلام

ممکنه عدم وجود نعوظ به خاطر

خستگی
    عدم آمادگی ذهنی
    نوع تغذیه
    تحریک نشدن کافی توسط نامزدتون
    نبود تنوع در رابطه (نوع پوزیشن)
    و ...  باشه.

اگه موارد بالا نبود به اورولوژ مراجعه کنین تا با تجویز دارو مشکلتون حل شه،

7. سلام
    من 25 سالمه و نزدیک به یکساله که ازدواج کردم و همیشه نزدیکی من و همسرم از 30 تا 45 دقیقه طول میکشد و تقریبا هرشب برنامه داریم آخه همسرم خیلی گرمه همسرم لذت میبرد و با اینکه خیلی با من ور میره ولی من زود خسته میشم و همیشه من دیرتر و بعضی وقتا اصلا ارضا نمیشم و تنها درصورتی ارضا میشم که همسرم دخول رو انجام بده و درحین دخول خودم با چوچولم ور برم تا ارضا بشم و الان مدتی هست که در حین آمیزش زیر شکمم درد میگیره و احساس میکنم ادرار دارم درصورتی که قبل از آمیزش میرم توالت ادرار میکنم ولی تا دخول انجام میشه بازم ادرارم میگیره و نسبت به نزدیکی و میل جنسی بی تمایل شدم و همسرم هم متوجه این مسئله شده و خیلی هم ناراحته فکر میکنه علاقه من بهش کمتر شده نمیدونم چکار کنم قبلا به پزشک مراجعه کردم میگه طبیعی هست ولی به نظر خودم طبیعی نیست

8. hodhod66 نوشته است: سلام
    من 25 سالمه و نزدیک به یکساله که ازدواج کردم و همیشه نزدیکی من و همسرم از 30 تا 45 دقیقه طول میکشد و تقریبا هرشب برنامه داریم آخه همسرم خیلی گرمه همسرم لذت میبرد و با اینکه خیلی با من ور میره ولی من زود خسته میشم و همیشه من دیرتر و بعضی وقتا اصلا ارضا نمیشم و تنها درصورتی ارضا میشم که همسرم دخول رو انجام بده و درحین دخول خودم با چوچولم ور برم تا ارضا بشم و الان مدتی هست که در حین آمیزش زیر شکمم درد میگیره و احساس میکنم ادرار دارم درصورتی که قبل از آمیزش میرم توالت ادرار میکنم ولی تا دخول انجام میشه بازم ادرارم میگیره و نسبت به نزدیکی و میل جنسی بی تمایل شدم و همسرم هم متوجه این مسئله شده و خیلی هم ناراحته فکر میکنه علاقه من بهش کمتر شده نمیدونم چکار کنم قبلا به پزشک مراجعه کردم میگه طبیعی هست ولی به نظر خودم طبیعی نیست

سلام

از بس که به خودتون تلقین کردین که ارضا نمیشین اینجوری شدین.
    خواهر گلم شما ارضا میشین ولی تلقین میکنین که ارضا نشدین چون اون حس ادرار مربوط به ادرار نی و انزال زنانس.

توصیه اکید من اینه که خجالتو کنار بذارین و اجازه بدین اون مایع ازتون خارج شه تا حس لذت بهتون دست بده.
    نترسین ادرار نی. امتحان کنین خودتون متوجه میشین.

به هر حال  به این نکاتم توجه کنین:

مکان نزدیکی رو تغییر بدین
    نور ملایم باشه، نه تاریک که همدیگه رو نبینین!
    تغذیه ی گرم و تند رو در برنامه ی غذایی تون فراموش نکنین
    موسیقی ملایم موثره
    به نظر میاد حین رابطه منفعل عمل میکنین برا یه بارم که شده کنترل رابطه رو خودتون به دست بگیرین
    پوزیشن تونو عوض کنین
    اینجا من نمیتونم کلاس پوزیشن بذارم ولی یه پوزیشنی رو انتخاب کنین که G spot توسط آلت تحریک بشه و همزمان کلیتوریس هم مالش داده بشه تا به اوج برسین. و سایر پوزیشن ها ..... رو امتحان کنین.
    و ....

برا ارضا شدن مطلب تو سایت زیاده، سرچ کنین بد نی.

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  9. سلام .
    درمورد مشكل آقاي ارسلان بايد عرض كنم

اول اينكه به شما توصيه ميكنم تا اونجايي كه ميتونيد خود ارضايي نكنيد.چون من وقتي تازه به سن بلوغ رسيده بودم مثل شما بودم خيلي سخت ارضا ميشدم بعضي وقتها در حين خود ارضايي خسته ميشدم وادامه نمي دادم  .ولي الان كارم به جايي رسيده كه زير يك دقيقه ارضا ميشم واين يعني فاجعه.ميدونيد چرا فقط وفقط به دليل خودارضايي. ببينيددلايل رسيدن به ارگاسم هم جسميه و هم روحي .حالت ايده آل اينكه شما با جنس مخالف رابطه برقراركني وارضا بشي (كه البته اينم شرايط خاصي داره).ولي درصورتي كه اقدام به خوارضايي بكني اون قسمت روحي وجود نداره وبخصوص وقتي از دست خودت براي ارضا استفاده ميكني تغريبا قسمت جسمي هم وجود نداره .
    افرادي كه با استمنا ارضا ميشن به اين دليل است كه درحين استمنا حالت ارتباط با جنس مخالف رو (طبق تجربيات گذشته يا فيلمهاو...)تجسم ميكنند .طبيعتا اين تجسم در دفعات اول خوب انجام نميشه وتغريبا همه در دفعات اول ديرتر ارضا ميشن اما با گذشت زمان به لحاظ روحي به مرحله اي ميرسند كه خيلي زود ارضا ميشن .من يك نفر رو ميشناسم كه بدون اينكه به آلتش دست بزنه وفقط با تمركز وتجسم حالت ارتباط ارضا ميشه كه البته در اثر خود ارضايي بيش از حد اينجوري شده.
    در مورد شما بايد بگم كه جاي هيچ نگراني نيست وحتي بايد به شما بابت دير ارضا شدنتون تبريك گفت چون بعدا از ازدواج هيچ مشكلي با همسرتون نخواهي داشت وچون دير ارضا ميشي از ارتباط نهايت لذت رو ميبري فقط لازم يك مقدار خيشتن داري كني.

البته مواردي رو كه گفتم در مورد مردها طبق تجربيات خودم صدق ميكنه زنهارو نميدونم شايد اونها هم اين جوري باشن

10. narges_p

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    moradi_vafa نوشته است: با سلام
    باید چیکار کنم ؟
    همه زنا اینجوری هستن ؟

دوست عزیز من هم دقیقا مثل شما هستم اما اصلا مثل شما فکر نمیکنم و من اوایل هر وقت فقط به فکر ارضا شدن بودن کلافه میشدم اما الان در حین رابطه فقط به این فکر میکنم که چقدر احساس ارامش دارم از بودن با همسرم و گاهی همین احساس انقدر زیاد که من ارضا میشم . اما منم دقیقا از هر 5 بار دوبار ارضا میشم و فقط در همون حالتی که گفتید من حتی اوایل دکتر هم رفتم و به من گفتن طبیعیه هر کسی یکجوره ولی بهتره تمام تمرکزت را حین رابطه بزاری روی علاقه ات به همسرت و حسی که در اون لحظه داری به اخرش فکر نکن . ذهنت را رها کن .

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  11. golnaz_2

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام . من نامزد هستم و نامزدم خیلی دیر با معاشقه ارضا میشه یعنی میگه اونطور که باید تحریک نمیشم . شما پیشنهادی ندترید ؟
    یه سوال دیگه هم دارم : آیا خوردن آلت مرد مشکلی برای زن ایجاد نمیکنه ؟ یا بیماری ؟

12. golnaz_2 نوشته است: سلام . من نامزد هستم و نامزدم خیلی دیر با معاشقه ارضا میشه یعنی میگه اونطور که باید تحریک نمیشم . شما پیشنهادی ندترید ؟
    یه سوال دیگه هم دارم : آیا خوردن آلت مرد مشکلی برای زن ایجاد نمیکنه ؟ یا بیماری ؟

اگه بهداشت رعایت بشه نه
    خوب باید تمرکزشون رو بیشتر کنند
    اگه تجربتون در این زمینه کم هست یه کم که بگذره بهتر میشه و می تونید نقاط حساسش رو بشناسید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  13. golnaz_2

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام . دوستای خوبم بازم سوال دارم . میخوستم ببین مالش آلت زن بدون اینکه دخول انگشت یا هر چیز داخلی صورت بگیره ممکن باعث پارگی پرده بشه ؟ مالش معمولی نه خیلی محکم

14. مالش باعث پارگی پرده نمیشود
    علت پارگی فقط دخول است

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  15. سلام
    من فکر میکنم که شما اول باید روی ذهنتون کار کنید
    چون خیلی از مسائل مثل چگونگی ارضا شدن رابطه مستقیم با ذهنیتهای شما از لذت داره
    باید دنبال تغییر از ذهنتون باشین نه جای دیگه

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 2 از 3
رفتن به صفحه    2   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید