شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

تعداد اسپرمم صفر

1. سلام آقای دکتر صادقی
    ببخشید خواهش می کنم به سوالات من پاسخ دهید.
    من پسری هستم 23 ساله من در سال 86 به علت تومور هیپوفیز هیپوگنادیسم ثانویه عمل جراحی شدم و بعد از عمل تا هم اکنون از داروهای هیدروکورتیزون و لوتیروکسین روزانه - کابرگولین 1 میلی هفته ای یک عدد - استفاده می کنم.
    و من از بعد از عمل تا 8 ماه پیش از آمپول تستسترون استفاده می کردم.
    که بعد دکتر اورولوژیست به من آمپول Hcg 1500 یک روز در میان تجویز کرد.
    و بعد از سه ماه آزمایش دادم و تعداد اسپرمم صفر بود.
    و بعد آمپول Hcg 1500 , Hmg هفته ای از هر کدام دو روز شنبه ها و سه شنبه ها.
    و بعد از 5 ماه مصرف کردم و باز هم تعداد اسپرمم صفر بود.
    وحالا نیز دارم مصرف می کنم به همراه روزانه یک قرص zink که فکر کنم برای کمبود آهن باشه و برای پوست صورت چون خیلی جوش می زنم.
    خواهش می کنم کمکم کنید و راه مناسب را بگویید برخی دوستان می گویند که قرص جن سینگ بخور .
    منتظرم یا علی.

2. kabootar نوشته است:
    سلام آقای دکتر صادقی
    ببخشید خواهش می کنم به سوالات من پاسخ دهید.
    من پسری هستم 23 ساله من در سال 86 به علت تومور هیپوفیز هیپوگنادیسم ثانویه عمل جراحی شدم و بعد از عمل تا هم اکنون از داروهای هیدروکورتیزون و لوتیروکسین روزانه - کابرگولین 1 میلی هفته ای یک عدد - استفاده می کنم.
    و من از بعد از عمل تا 8 ماه پیش از آمپول تستسترون استفاده می کردم.
    که بعد دکتر اورولوژیست به من آمپول Hcg 1500 یک روز در میان تجویز کرد.
    و بعد از سه ماه آزمایش دادم و تعداد اسپرمم صفر بود.
    و بعد آمپول Hcg 1500 , Hmg هفته ای از هر کدام دو روز شنبه ها و سه شنبه ها.
    و بعد از 5 ماه مصرف کردم و باز هم تعداد اسپرمم صفر بود.
    وحالا نیز دارم مصرف می کنم به همراه روزانه یک قرص zink که فکر کنم برای کمبود آهن باشه و برای پوست صورت چون خیلی جوش می زنم.
    خواهش می کنم کمکم کنید و راه مناسب را بگویید برخی دوستان می گویند که قرص جن سینگ بخور .
    منتظرم یا علی.

سلام

داروهایی که پزشک‌تون تجویز کرده برای درمان آزواسپرمی شماست، مصرف اون‌ها که تموم شد دوباره آز اسپرم‌تونو تکرار کنید تا نتیجه‌ی داروها مشخص بشه. در صورتی که نتیجه رضایت‌بخش نبود باید دلایل دیگر آزواسپرمی معلوم بشه.

دو تا دلیل کلی آزواسپرمی ایناست:

1. اختلال در تولید اسپرم: اختلالات بیضه (گاهی نبود یک بیضه و ...)، اختلالات هورمونی، واریکوسل و ...
    2. اختلال در انتقال اسپرم: وجود مشکل در انتقال اسپرم، از بیضه گرفته تا لوله‌ها (اپیدیدیم و ...) و انزال، و etc

هر کدوم از این موارد بایستی بررسی و دلیل اصلی مشخص بشه تا درمان مقتضی انجام بگیره.
    حتما زیر نظر یه ارولوژیست (متخصص مجاری ادرار) خوب، مراحل درمان‌تونو ادامه بدین.

اینجا رو بخونید و هیچ‌وقت امیدتون رو از دست ندید، هیچوقت.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید