شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    2 ...   

آیا من حامله هستم؟ (راهنمایی و سوالات)

1. koorosh123 نوشته است: سلام
    یه سوال مشابه داشتم. نامزدم حدود سه ماهه که نامنظم پریود میشه. روز 20 ماه قبل باید میشد که چون از روش اورژانسی استفاده شد ظاهرا" به یکم ماه رسید.  اواخر زمان پریود یک رابطه داشتیم که البته دخولی نداشت اما دستش به مایع منی خورد و بعد از اینکه دستشو شست کمی چسبناک بود. بعد از اون توی دستشویی احتمالا"  خودش رو با اون دست شسته. الان 10 روز از این موضوعمی گذره و کمی التهاب در سینه و نفخ و دل درد داره. حالت تهوع یا چیزی مثل این نداره اما خیلی نگرانیم.
    احتمال حاملگی وجود داره؟
    زمان قاعدگی نامنظمه، از بی بی چک کی میشه استفاده کرد تواین شرایط؟
    و اگه حاملگی رخ داده باشه راهی برای از بین بردن تخمک هست؟

سلام

بارداری منتفیه.
    بی بی چک 21 روز بعد رابطه قابل اعتماده (بروشورشو بخونین).
    در مورد سوال آخرتون حتما قوانین سایتو بخونین.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. با سلام
    اگر منی روی دست بریزد و با دستمال ان را خشک کرد و پس از چند دقیقه دست با الت زن برخورد کند
    چقدر احتمال بارداری وجود دارد
    درضمن ایا پریود شدن در وقت مقرر احتمال بارداری رو منفی میکنه
    با تشکر لطفا اگه امکان داره سریع جواب بدید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. del_shekasteh75 نوشته است: با سلام
    اگر منی روی دست بریزد و با دستمال ان را خشک کرد و پس از چند دقیقه دست با الت زن برخورد کند
    چقدر احتمال بارداری وجود دارد
    درضمن ایا پریود شدن در وقت مقرر احتمال بارداری رو منفی میکنه
    با تشکر لطفا اگه امکان داره سریع جواب بدید

سلام

درصد که نمیشه گفت ولی احتمالش خیلی کمه (اما صفر نیست) چون بستگی به

1. نحوه ی خشک کردن دست!
    2. زمان رابطه در سیکل ماهانه ی خانم

داره.

4. سلام
    منو نامزدم تو تاريخ 90/11/25يه رابطه داشتيم  كه البته ايشون با17روز تاخير پريود شدن واز اون تاريخ به بعد يعني از تاريخ8/7/91ما هيچ رايطه اي باهم نداشتيم ولي ايشون تا حالا پريود نشدن وتواين مدت كه تقريبا 2ماه ميشه ما رو نگران كرده يعني ممكنه ايشون باردار باشن؟؟؟ البته تو اين 2ماه كه ايشون پريود نشدن بشدت مشكل روحي داشتن  چون پدرشون فوت شده بود و3كيلو وزن كم كردن
    حالا با توجه به اين شرايط كه از رابطه اوليمون كه 3ماه بيشتر ميگذره ممكنه باردار باشن؟؟
    اگه باردار بودن نبايد علائم ظاهري مثل برامدگي شكم مشخص بود؟؟ چون همون طور كه گفتم الان بيشتر از سه ماه از رابطيه اوليمون ميگزره و ايشون هم از لحاظ ظاهري بسيار لاغر اندام ميباشن
    لازم به ذكر است كه تو اين مدت نه بيبي چك استفاده كرديم نه از بتا داديم
    ممكنه ايشون كيست داشته باشه؟؟

ممنون وتشكر از راهنمايي دوستان

5. سلام من 25 سالمه و 8 ماهی هست که ازدواج کردم و هیچوقت هم جلوگیری نداشتم همیشه پریودیم منظم بوده فقط چندماه پیش پریود نشدم که دکتر گفت یک کیست کوچک زدم که بهم قرص داد به مدت یکماه مصرف کردم الان 4 تا پریودی گذشته و روز 30 هر ماه پریود میشم دکتر گفته مشکلی ندارم ولی همسرم فکر میکنه من مشکلی دارم که تا الان باردار نشدم آخرین بار 30/02/91 پریود شدم و 7 روز طول کشید و بعد از اون چندبار نزدیکی بدون جلوگیری داشتیم الان چند روز هست که زیر شکمم درد میکنه و مکرر ادرار میکنم ولی هنوز موعود پریودیم نرسیده به نظر شما امکان داره باردار باشم جرات و شهامت دکتر رفتن و آزمایش دادن رو ندارم میترسم منفی باشه و همسرم بهم بخنده و واسم دست بگیره از طرفی هم نمیدونم این دردای زیر شکمم واسه چیه که مداوم میگیره و ول میکنه

6. hodhod66 نوشته است: سلام من 25 سالمه و 8 ماهی هست که ازدواج کردم و هیچوقت هم جلوگیری نداشتم همیشه پریودیم منظم بوده فقط چندماه پیش پریود نشدم که دکتر گفت یک کیست کوچک زدم که بهم قرص داد به مدت یکماه مصرف کردم الان 4 تا پریودی گذشته و روز 30 هر ماه پریود میشم دکتر گفته مشکلی ندارم ولی همسرم فکر میکنه من مشکلی دارم که تا الان باردار نشدم آخرین بار 30/02/91 پریود شدم و 7 روز طول کشید و بعد از اون چندبار نزدیکی بدون جلوگیری داشتیم الان چند روز هست که زیر شکمم درد میکنه و مکرر ادرار میکنم ولی هنوز موعود پریودیم نرسیده به نظر شما امکان داره باردار باشم جرات و شهامت دکتر رفتن و آزمایش دادن رو ندارم میترسم منفی باشه و همسرم بهم بخنده و واسم دست بگیره از طرفی هم نمیدونم این دردای زیر شکمم واسه چیه که مداوم میگیره و ول میکنه

با سلام
    دوست عزیز،باروری برای زوجهای جوان همیشه زود اتفاق نمیفته!پس از این بابت زمان دارید!و نگرانی نخواهد بود!اما از طرفی گفتید کیست داشتید که الحمدالله برطرف شده شاید استفاده از داروهای مرتبط با اون،اثراتی داشته که به مرور باید از بدنتون خارج بشه!از طرفی دیگه نوع پوزیشن آمیزش و همچنین محل تخلیه منی و نیز تحریک پذیری شما هم عواملی هستند که در باروری میتونن تاثیر گذار باشن کمی به این مقولات توجه کنید انشالله مشکل(که فکر نمیکنم بشه اسمشو مشکل گذاشت) حل خواهد شد.در مورد اون دردها هم نمیشه قطعاً گفت باردارید یا خیر!!یکی از علائم بارداری،داشتنه حالت تهوع هست آیااینگونه حالات را دارید؟؟
    در پایان تاکید میکنم نگران نباشید بنظر نمیاد مشکلی باشه!یادتون نره همه ناباروریها هم مربوط به بانوان نمیشه!
    و نهایتاً مراجعه به پزشک همواره چاره سازه! از چیزی هم نترسید اینها موضوعاتیکه دربین بیشتر زوجها وجود داره
    موفق و شاد باشید.

7. mehran25 نوشته است: سلام
    منو نامزدم تو تاريخ 90/11/25يه رابطه داشتيم  كه البته ايشون با17روز تاخير پريود شدن واز اون تاريخ به بعد يعني از تاريخ8/7/91ما هيچ رايطه اي باهم نداشتيم ولي ايشون تا حالا پريود نشدن وتواين مدت كه تقريبا 2ماه ميشه ما رو نگران كرده يعني ممكنه ايشون باردار باشن؟؟؟ البته تو اين 2ماه كه ايشون پريود نشدن بشدت مشكل روحي داشتن  چون پدرشون فوت شده بود و3كيلو وزن كم كردن
    حالا با توجه به اين شرايط كه از رابطه اوليمون كه 3ماه بيشتر ميگذره ممكنه باردار باشن؟؟
    اگه باردار بودن نبايد علائم ظاهري مثل برامدگي شكم مشخص بود؟؟ چون همون طور كه گفتم الان بيشتر از سه ماه از رابطيه اوليمون ميگزره و ايشون هم از لحاظ ظاهري بسيار لاغر اندام ميباشن

سلام
    با توجه به این که بعد از رابطه ایشون پریود شدن احتمال بارداری کاملا از بین میره. اما استرس و فشار روحی ناشی از فوت پدرشون میتونه اصلی ترین دلیل این تاخیر باشه. نقش شما در کم کردن این فشار بسیار میتونه قابل توجه باشه.

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  8. elinaze نوشته است:
    mehran25 نوشته است: سلام

سلام
    با توجه به این که بعد از رابطه ایشون پریود شدن احتمال بارداری کاملا از بین میره. اما استرس و فشار روحی ناشی از فوت پدرشون میتونه اصلی ترین دلیل این تاخیر باشه. نقش شما در کم کردن این فشار بسیار میتونه قابل توجه باشه.

ممنون كه دوست عزيز جواب دادين
    امام همون اويل يكي از همين دوستاي سايت گفتن كه اون پريود نباشه وخونريزي اوليه بارداري باشه
    واون حرف ايشون منو بيشتر نگران كرد

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  9. mehran25 نوشته است:
    elinaze نوشته است:
    mehran25 نوشته است: سلام

سلام

ممنون كه دوست عزيز جواب دادين
    امام همون اويل يكي از همين دوستاي سايت گفتن كه اون پريود نباشه وخونريزي اوليه بارداري باشه
    واون حرف ايشون منو بيشتر نگران كرد

خونریزی لانه گزینی به صورت لکه بینی هست و نهایتا 3 روز طول میکشه و کاملا قابل تمایز از پریوده. طوری نیست که نشه تشخیص داد.

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  10. afarin_2

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام خسته نباشید.من روز 11 پریودم نزدیکی داشتم. برای اطمینان از روش اورژانسی بعد از 1 ساعت 4 عددld و 12 ساعت بعد 4 عدد دیگر مصرف کردم.الان 7 روز میگذره بعد از استفاده از قرص و من هنوز پریود نشدم.ایا امکان بارداری وجود دارد؟در ضمن رابطه من بدون دخول بوده و کاندوم استفاده شده.ایا حتما بعد مصرف قرص به فاصله 7 روز باید پریود شد؟

11. afarin_2 نوشته است: سلام خسته نباشید.من روز 11 پریودم نزدیکی داشتم. برای اطمینان از روش اورژانسی بعد از 1 ساعت 4 عددld و 12 ساعت بعد 4 عدد دیگر مصرف کردم.الان 7 روز میگذره بعد از استفاده از قرص و من هنوز پریود نشدم.ایا امکان بارداری وجود دارد؟در ضمن رابطه من بدون دخول بوده و کاندوم استفاده شده.ایا حتما بعد مصرف قرص به فاصله 7 روز باید پریود شد؟

با توجه به مصرف صحیح اورژانسی بارداری منتفیه
    پریود شدنتون بستگی به شرایط هورمونیتون داره امکان داره تعویقتون تا 20 روز هم طول بکشه که جای نگرانی نیست

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  12. سلام من 27 اردیبهشت پریود شدم و تا 6 یا 7 روز طول کشید..
    دقیقا شنبه 13 خرداد با نامزدم رابطه داشتم البته اط طریق واژن نبود..
    ولی منی شو روی کمرم ریخت اما پاک کرد من حالا شک دارم که که سر خورده باشه با واژنم برخورد داشته باشه یا نه..
    من بلافاصله رفتم و با آب واژنمو شستم..
    آیا احتمال باردار هس؟

13. tannaz9267 نوشته است: سلام من 27 اردیبهشت پریود شدم و تا 6 یا 7 روز طول کشید..
    دقیقا شنبه 13 خرداد با نامزدم رابطه داشتم البته اط طریق واژن نبود..
    ولی منی شو روی کمرم ریخت اما پاک کرد من حالا شک دارم که که سر خورده باشه با واژنم برخورد داشته باشه یا نه..
    من بلافاصله رفتم و با آب واژنمو شستم..
    آیا احتمال باردار هس؟

بارداری در مورد شما منتفیه نگران نباشید

14. یعنی حتی اگه منی با وازنم تماس داشته باشه ؟!چون شستم منتفیه؟

15. tannaz9267 نوشته است: یعنی حتی اگه منی با وازنم تماس داشته باشه ؟!چون شستم منتفیه؟

چون شما در دوران خطرناک نبودید و به احتمال چند روزی با تخمک گذاری فاصله داشتید حتی اگر به وازن هم برخورد میکرد بارداری منتفیه و به شستن یا عدم شستن مربوط نیست

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 2 از 88
رفتن به صفحه :    2 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید