شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 13   

آیا من حامله شده ام؟ (راهنمای دقیق و قدم به قدم احتمال بارداری)

1. nargess2 نوشته است: سلام یه سوال خیلی مهم دارم که به شدت احساس ترس و استرس به من داده....خواهش میکنم کمک کنید.
    یک هفته پیش با نامزدم یه عشق بازی داشتم که هردومون شلوار تنمون بود.نامزدم آب منی خودش رو تو دستمال ریخت و بعد با دستش دستمال رو انداخت بیرون...دستش رو خشک کرد و بعد با همون دست به قسمت بالای آلت تناسلی من(چوچول) دست زد و دستش اصلا به واِژنم نخورد...در ضمن من باکره هستم...البته بگم که دستش خشک بود.....و با شلوارشم دستشو پاک کرد....
    خیلی میترسم ممکنه که باردار بشم؟25 سالمه و هفته دیگه هم زمان پریودمه.
    خواهش میکنم کمکم کنید

باسلام.
    دوست عزیز باتوجه به چیزایی که گفتید, بارداری قطعا منتفیه.
    خیالتون راحت.

2. کسی میدونه تهوع از کی شروع میشه ؟

3. PARANJON نوشته است: کسی میدونه تهوع از کی شروع میشه ؟

سلام دوست عزیز
    تهوع بعد از هفته 6 حاملگی شروع میشه.( یعنی وقتی 6 هفته از آخرین پریودی که شدید ,گذشت)
    و در هفته 12 تا 18 حاملگی برطرف میشه.
    البته در برخی از خانمها ممکن است تهوع از همان روزهای اول حاملگی پیش بیاد.
    ولی بطور معمول همونه که گفتم.

4. mehran25 نوشته است: باسلام
    ميخواستم بدونم بعداز چند ماه از حاملگي بر امدگي شكم نمايان ميشود؟؟
    با تشكر

باسلام
    در هفته 12 حاملگی , رحم از لگن خارج میشه و وارد شکم میشه.در این زمان بالای رحم میرسه به بالای سمفیزپوبیس.
    در16 هفتگی میرسه  بین ناف و سمفیز.
    در 20 تا 22 هفتگی میرسه به ناف.
    البته اینا همه در حالت خوابیده است.
    بیرون زدگی واضح شکم, تقریبا از اواخر سه ماهه دوم بارداری بوجود میاد.
    ضمنا این موضوع در خانمهای مختلف متفاوته.بسته به اینکه خانمی قبل بارداریش شکم داره یا نه. یا اینکه خودش لاغره یا چاق. وضمنا موقعیت جنین در رحمش به چه صورتیه , فرق میکنه

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  5. mehran25 نوشته است: باسلام
    ميخواستم بدونم بعداز چند ماه از حاملگي بر امدگي شكم نمايان ميشود؟؟
    با تشكر

دوست عزیز
    این موضوع بستگی به اندام خانوم هم داره
    اگه کسی لاغر باشه زودتر و کسی که قبلا شکم داشته کمتر
    اما تا ماه 5 جنین بیشتر در حال شکل گیری اندام هاش  هست و بعد از اونه که شروع به وزن گیری و در نتیجه برآمدن شکم میشه

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  6. ببخشید اگر مذی یا منی مرد روی شرتش  بماله و به واژن خانم بماله امکان حاملگی هست؟

7. maral123 نوشته است: ببخشید اگر مذی یا منی مرد روی شرتش  بماله و به واژن خانم بماله امکان حاملگی هست؟

منظورتون اینه که منی روی شرت مالیده شده یا از زیر شرت خیسی دیدین؟
    اگه از زیر شرت خیسی دیدین که اسپرم از شرت نمیتونه رد بشه و بارداری منتفیه. در غیر اینصورت بگین که:
    رابطتون تو چه روزی از سیکل ماهانتون بوده؟

8. golnaz_2

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام . من نامزد هستم . حدود 9 روز بعد از پریودی با هم رابطه ی بدون دخول داشتیم . و من پرده ی بکارت هم دارم . 12 ماه پیش پریود شدم و الان 12 ام هست ولی هیچ حالتی از پریودی ندارم . در زمان رابطه من لباس زیر تنم بوده ولی نامزدم نه . احتمال نمیدم که منی روی دستگاه تناسلی ریخته باشه . با این حال امکان حاملگی وجود داره ؟

9. golnaz_2 نوشته است: سلام . من نامزد هستم . حدود 9 روز بعد از پریودی با هم رابطه ی بدون دخول داشتیم . و من پرده ی بکارت هم دارم . 12 ماه پیش پریود شدم و الان 12 ام هست ولی هیچ حالتی از پریودی ندارم . در زمان رابطه من لباس زیر تنم بوده ولی نامزدم نه . احتمال نمیدم که منی روی دستگاه تناسلی ریخته باشه . با این حال امکان حاملگی وجود داره ؟

سلام

بارداری کاملا منتفیه.
    استرس نداشته باشین تا پریود شین.

10. maral123 نوشته است: ببخشید اگر مذی یا منی مرد روی شرتش  بماله و به واژن خانم بماله امکان حاملگی هست؟

در این صورت بارداری اتفاق نمیوفته
    اسپرم نمیتونه از لبالس رد شه
    چه فرد آقا و چه خانم و یا هر دو لباس بر تن داشته باشن بارداری اتفاق نمیوفته در هر شرایطی

11. Clooney نوشته است:
    maral123 نوشته است: ببخشید اگر مذی یا منی مرد روی شرتش  بماله و به واژن خانم بماله امکان حاملگی هست؟

در این صورت بارداری اتفاق نمیوفته
    اسپرم نمیتونه از لبالس رد شه
    چه فرد آقا و چه خانم و یا هر دو لباس بر تن داشته باشن بارداری اتفاق نمیوفته در هر شرایطی

محمد جون سلام

من اسقبال می کنم ازینکه پستای منو میخونی و به نظراتتم احترام میذارم.

یه بار دیگه پست ایشونو بخون. از نوشته هاشون من اینجوری برداشت کردم که منی روی شرت (این طرف شرت، سمت خارجی. نمیدونم متوجه شدی یا نه؟) مالیده شده (حالا عمدا یا سهوا) و بعد به واژن خورده که خودت میدونی اینجوری احتمال خطر (با توجه به روز رابطه در سیکل خانم) وجود داره و از ایشون سوال کردم تا قضیه روشنتر باشه و جواب دقیق تری بگیرن.

12. nargess2 نوشته است: سلام یه سوال خیلی مهم دارم که به شدت احساس ترس و استرس به من داده....خواهش میکنم کمک کنید.
    یک هفته پیش با نامزدم یه عشق بازی داشتم که هردومون شلوار تنمون بود.نامزدم آب منی خودش رو تو دستمال ریخت و بعد با دستش دستمال رو انداخت بیرون...دستش رو خشک کرد و بعد با همون دست به قسمت بالای آلت تناسلی من(چوچول) دست زد و دستش اصلا به واِژنم نخورد...در ضمن من باکره هستم...البته بگم که دستش خشک بود.....و با شلوارشم دستشو پاک کرد....
    خیلی میترسم ممکنه که باردار بشم؟25 سالمه و هفته دیگه هم زمان پریودمه.
    خواهش میکنم کمکم کنید

دوست عزیز
    اخه این چه سوالیه و از چی نگرانید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    باور کنید 10 تا پست قبلی رو هم میخونید یا مقدمه رو که توسط دکتر روهام نوشته شده دیگه نیازی به پرسش نبود.
    اولا این برهه معمولا تخمکی نیست که بارور بشه و ثانیا تو وضعیت شما منی هم نبود که باردار کنه.
    باور کنید اگر قرار بود به این دلایل کسی باردار بشه الان همه زنها حامله بودن و اصلا بینش وقفه هم نبود.
    نیاز به کار خاصی نیست و فقط منتظر زمان پریودتن باشید.
    پیروز باشید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  13. دوستان من قبلا پرسده بودم که تقریبا 10 روز بعد از رایطه مشکوک نامزدم دوره شد ولی اوایل دورهش 2-3 روز اول خونریزی خیلی کم و چند قطره همراه با دل درد بود ولی این یکی دو روز بعدی تقریبا نرمال شد آیا جای نگرانی هست هنوزم ؟؟؟؟؟ ببخشید و ممنون از سایتتون

14. arianoo نوشته است: دوستان من قبلا پرسده بودم که تقریبا 10 روز بعد از رایطه مشکوک نامزدم دوره شد ولی اوایل دورهش 2-3 روز اول خونریزی خیلی کم و چند قطره همراه با دل درد بود ولی این یکی دو روز بعدی تقریبا نرمال شد آیا جای نگرانی هست هنوزم ؟؟؟؟؟ ببخشید و ممنون از سایتتون

بارداری منتفیه و جای نگرانی نی.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  15. با سلام خواهش میکنم پاسخ من را بدید نگرانم.

من با همسرم رابطه داشتم بدون جلوگیری. ولی همسرم قبل ارضا شدن خودش را عقب کشید . حالا من نگرانم پیشاب حاوی اسپرم باشه چون همسرم مطمئنه چیزی نریخت داخل بدنم . اما الان 6 روزه پریود نشدم علائم حاملگی هم ندارم نگرانم اگر حامله باشم چیکار کنم ؟؟بی بی چک هم منفی بوده ؟ ایا بی بی چک درسته ؟ تروخدا بگید من چیکار کنم ؟ چی بخورم زودتر پریود بشم ؟؟
    اگر الان قرص اورژانسی بخورم زودتر پریود میشم ؟ این موضوع تاثیر داره ؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 13 از 15
رفتن به صفحه :    ... 13   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید