شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 12   

آیا من حامله شده ام؟ (راهنمای دقیق و قدم به قدم احتمال بارداری)

1. سلام.من در روز 14 ام پریودم از پشت بدون کاندوم رابطه داشتم و منی داخل مقعد خالی شد ولی نمی دونم که هنگام در آوردن به وا
    ژن رسید یا نه..5 دقیقه بعذ خودم را با آب شستم و 45 دقیقه بعدش 4تا قرص ال دی خوردم و 12 ساعت بعدش هم 4 تای دیگر...بعد از 1-2 روز تقریبا ترشحاتم خیلی زیاد شد ولی الان  مثه همیشه است.سینه هام درد گرفته مثه همیشه.من معمولا 32-29 پریوذ میشم و با این حساب تقریبا 1 هفته دیگه باید پریود شم اگه سروفت بشم.
    آیا احتمال باداری وجود داره؟

2. sara321 نوشته است: سلام.من در روز 14 ام پریودم از پشت بدون کاندوم رابطه داشتم و منی داخل مقعد خالی شد ولی نمی دونم که هنگام در آوردن به وا
    ژن رسید یا نه..5 دقیقه بعذ خودم را با آب شستم و 45 دقیقه بعدش 4تا قرص ال دی خوردم و 12 ساعت بعدش هم 4 تای دیگر...بعد از 1-2 روز تقریبا ترشحاتم خیلی زیاد شد ولی الان  مثه همیشه است.سینه هام درد گرفته مثه همیشه.من معمولا 32-29 پریوذ میشم و با این حساب تقریبا 1 هفته دیگه باید پریود شم اگه سروفت بشم.
    آیا احتمال باداری وجود داره؟

سلام

بارداری در مورد شما منتفیه.
    با توجه به اجرای روش اورژانسی امکان اینکه در پریودتون تاخیر بیفته وجود داره، نگران نباشین.
    در مورد رابطه مقعدی و عوارضش مطلب تو سایت زیاده، دوست داشتین مطالعه کنین.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. سلام و تشکر از سایتتون . راستش من و نامزدم دو هفته پیش رابطه داشتیم شاید دستم کمی مشکوک به آلوده بودن به  پیش آب بود . دو روز پیش نامزدم گفت پریود شده اما خونریزی بسیار کمه در حد چند قطره ضمن اینکه تا امروز هم خیلی کم بوده و اصلا مثل همیشه نبوده و این چند روز دل درد هم داشته .. خواستم ببینم جای نگرانی هست ؟ چه کار باید کرد ؟ دلیل این کاهش شدید جی می تونه باشه ؟ ضمن اینکه نامزدم دوره نامنظم داره و هر هر 35 تا 45 روز دوره می شه و تقریبا همین روزها هم باید دوره می شده . خیلی نگرانم لطفا کمک کنید متشکرم

4. arianoo نوشته است: سلام و تشکر از سایتتون . راستش من و نامزدم دو هفته پیش رابطه داشتیم شاید دستم کمی مشکوک به آلوده بودن به  پیش آب بود . دو روز پیش نامزدم گفت پریود شده اما خونریزی بسیار کمه در حد چند قطره ضمن اینکه تا امروز هم خیلی کم بوده و اصلا مثل همیشه نبوده و این چند روز دل درد هم داشته .. خواستم ببینم جای نگرانی هست ؟ چه کار باید کرد ؟ دلیل این کاهش شدید جی می تونه باشه ؟ ضمن اینکه نامزدم دوره نامنظم داره و هر هر 35 تا 45 روز دوره می شه و تقریبا همین روزها هم باید دوره می شده . خیلی نگرانم لطفا کمک کنید متشکرم

سلام

دستت مشکوک به پیشاب بوده یعنی چی؟ یعنی دستت که اغشته به پیشاب بوده رو به واژن زدی؟ انگشتتو داخل واژن کردی؟
    پریود قبلی همسرت کی بوده؟

5. نه دستم رو داخل واژن نبردم اما کمی آلبوده بوده می می ترسم دستم به واژن برخورد کرده باشه پریود قبلی 29 فروردین بوده و قبل از اون 3 اسفند .

6. arianoo نوشته است: نه دستم رو داخل واژن نبردم اما کمی آلبوده بوده می می ترسم دستم به واژن برخورد کرده باشه پریود قبلی 29 فروردین بوده و قبل از اون 3 اسفند .

با این توضیحاتت به نظر من بارداری منتفیه.

ولی به شما که همسرت اینقدر پریودش بی نظمه دو تا توصیه می کنم:

اولا برا بی نظمی پریود همسرت به یه پزشک مراجعه کنین شاید همسرت کیست داشته باشه.

دوما میتونین یه روش جلوگیری مثلا قرص های ضد بارداری رو انتخاب کنین تا هم این استرسای بیخودی بوجود نیاد هم خود این قرصا باعث میشه پریود همسرت نظم پیدا کنه.

7. متشکرم دوست عزیز ولی مشکل اینجاست که من مطالبی توی سایت در مورد لانه گرینی و خارج رخم و این چیزا خوندم دارم دیوونه می شه و از ظرفی خونریزیش خیلی کم بوده توی این سه روز.... ولی دل درد معمول قاهدگی رو داشته روز می خواستم دلیلش رو بدونم که چرا اینجوری شده ؟

8. arianoo نوشته است: متشکرم دوست عزیز ولی مشکل اینجاست که من مطالبی توی سایت در مورد لانه گرینی و خارج رخم و این چیزا خوندم دارم دیوونه می شه و از ظرفی خونریزیش خیلی کم بوده توی این سه روز.... ولی دل درد معمول قاهدگی رو داشته روز می خواستم دلیلش رو بدونم که چرا اینجوری شده ؟

خواهش میکنم.

با توجه به توضیحاتی که دادی اخه اسپرمی از نزدیکیای واژن همسرتم نگذشته که بخواد خودشو به تخمکی برسونه و اونو بارور کنه.  

این کاهش خونریزی میتونه به خاطر استرس، احتمالا کیست و ... باشه.

در نهایت میتونین برین یه آز بتا بدین و در مورد بارداری یا عدم بارداری، 100 درصد مطمئن شین.

9. با سلام.من با نامزدم 1 خرداد نزدیکی داشتم.دخول کامل نبوده و پرده بکارتم سالمه.احتمال حاملگی هست؟24 فروردین پریود شدم.قبل اون هم 26 اسفند.ممنون

10. baharan110 نوشته است: با سلام.من با نامزدم 1 خرداد نزدیکی داشتم.دخول کامل نبوده و پرده بکارتم سالمه.احتمال حاملگی هست؟24 فروردین پریود شدم.قبل اون هم 26 اسفند.ممنون

نحوه رابطه؟
    اگه پریود منظم ندارید امکان بارداری کمه

11. m1989 نوشته است:
    fatemee نوشته است: سلام.پریود منظم دارم . دوره 28 روزه یا 30 روزه.12آبان رابطه بدون دخول داشتم . 13ابان پریود و 10آذر و 9 دی و 10 بهمن و13اسفند پریود شدم .اما فروردین پریود نشدم .2اردیبهشت امپول زدم.5اردیبهشت پریود شدم.اما الان خرداد پریود نشدم.آیا احتمال بارداری هست؟

سلام

بارداری اونم از 8 - 9 ماه پیش تا الان!!! اخه خواهر گلم اگه از اون موقع باردار بودین که الان نزدیک زایمانتون بودین!

رابطه های اخیرتونو بگین. زمان و نوع نزدیکی های اخیر چطور بوده؟
    تاخیر در پریود میتونه به خاطر کیست هم باشه. کیست ندارین؟

سلامی دوباره.جز رابطه ای که قبلا ذکر کردم رابطه ای نداشتم .آیا ممکن نیست چند ماه بعد رابطه باردار شد؟
    از داشتن یا نداشتن کیست اطلاع ندارم .

12. fatemee نوشته است:
    m1989 نوشته است:
    fatemee نوشته است: سلام.پریود منظم دارم . دوره 28 روزه یا 30 روزه.12آبان رابطه بدون دخول داشتم . 13ابان پریود و 10آذر و 9 دی و 10 بهمن و13اسفند پریود شدم .اما فروردین پریود نشدم .2اردیبهشت امپول زدم.5اردیبهشت پریود شدم.اما الان خرداد پریود نشدم.آیا احتمال بارداری هست؟

سلام

بارداری اونم از 8 - 9 ماه پیش تا الان!!! اخه خواهر گلم اگه از اون موقع باردار بودین که الان نزدیک زایمانتون بودین!

رابطه های اخیرتونو بگین. زمان و نوع نزدیکی های اخیر چطور بوده؟
    تاخیر در پریود میتونه به خاطر کیست هم باشه. کیست ندارین؟

سلامی دوباره.جز رابطه ای که قبلا ذکر کردم رابطه ای نداشتم .آیا ممکن نیست چند ماه بعد رابطه باردار شد؟
    از داشتن یا نداشتن کیست اطلاع ندارم .

آخه دوست عزیز چطور ممکنه چند ماه بعد از رابطه شما خود به خود باردار بشید؟!
    انقدر فکرتون رو مشغول نکنید شما باردار نیستید. برای اطمینان از سلامتی رحم و تخمدان هاتون به متخصص زنان مراجعه کنید.

13. باسلام
    ميخواستم بدونم بعداز چند ماه از حاملگي بر امدگي شكم نمايان ميشود؟؟
    با تشكر

14. mehran25 نوشته است: باسلام
    ميخواستم بدونم بعداز چند ماه از حاملگي بر امدگي شكم نمايان ميشود؟؟
    با تشكر

سلام

اگه رشد جنین طبیعی باشه معمولا با شروع سه ماه اخر شکم برامده میشه.
    و در پایان زمان بارداری رحمی که ابعادش در حالت عادی 5*7*2 سانتی متر مکعبه، تا زیر دنده ها حجیم میشه.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  15. nargess2

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام یه سوال خیلی مهم دارم که به شدت احساس ترس و استرس به من داده....خواهش میکنم کمک کنید.
    یک هفته پیش با نامزدم یه عشق بازی داشتم که هردومون شلوار تنمون بود.نامزدم آب منی خودش رو تو دستمال ریخت و بعد با دستش دستمال رو انداخت بیرون...دستش رو خشک کرد و بعد با همون دست به قسمت بالای آلت تناسلی من(چوچول) دست زد و دستش اصلا به واِژنم نخورد...در ضمن من باکره هستم...البته بگم که دستش خشک بود.....و با شلوارشم دستشو پاک کرد....
    خیلی میترسم ممکنه که باردار بشم؟25 سالمه و هفته دیگه هم زمان پریودمه.
    خواهش میکنم کمکم کنید

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 12 از 15
رفتن به صفحه :    ... 12   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید