شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

دليل خون اومدن از مقعد

1. niosh نوشته است: سلام من به علت رابطه مقعدی که در گذشته داشتم یکم دچار مشکل شدم یک زائده پوستی درآورده مقعدم همون طور که قبلا سوال مطرح کرده بودم حالا می خوام برم دکتر ولی خجالت می کشم بگم رابطه از پشت داشتم اگه نگم درمان خوبی رو می تونه دکتر واسم شروع کنه؟یا حتما باید بگم؟

با سلام
    دوست گرامی،همونطور که دوستمون گفته قطعاً باید به دکتر همه موارد رو گفت!چون تشخیص درست به درمان درست منجر میشه و درمان درست بر اساس اطلاعات صحیح  استواره!پس حتماً بگید اما در مورد خجالت بگم که شما برای درمان باید معاینه بالینی بشید یعنی موضع رو باید دکتر ببینند تا بتونن براتون دارو و درمانی تجویز کنن!خب یعنی گفتنه این مورد، از این حالت حساس تره ؟؟ در ضمن همه میدونیم که متخصصین محترم ،هم محرمه بیمارنشونن و هم از این مطالب اینقدر شنیدن و دیدن که براشون عادی شده !
    نگران هیچ چیزی جزء معضلتون نباشید و حتماً بادکترتون راحت مورد رو مطرح کنید
    موفق باشید.

2. bahane_2 نوشته است: سلام من حدود 1 سالو نیم پیش با نامزدم رابطه مقعدی داشتم الان با گذشت زمان مشکل خاصی ندارم فقط هر 2 یا 3 روز یه بار وقتی عمل دفع انجام میشه مقعدم خارش داره و وقتی با دستمال روش فشار دادم فقط چند تا لکه اندازه سر سوزن خون می بینم این 2 3 روز یه بار اتفاق می افته چون وقتی چربش می کنم خوب میشه. حتما لازمه برم دکتر؟ در ضمن من روغن ویتامین E رو می مالم رو مقعد یعنی کپسولش رو سوراخ می کنم و می زنم شنیده بودم که خوبه مشکلی که نداره؟

سلام
    یعنی شما الان 1.5 ساله که خونریزی دارید و هنوز به پزشک مراجعه نکردید
    من پیشنهاد میکنم که به جای درمان های خود سرانه (که اگر قرار بود جواب بده توی 1.5 سال گذشته جواب میداد) به یه پزشک مراجعه کنید تا از عوارض بعدی  جلوگیری کنید.
    البته فکر میکنم که یه زخم ساده باشه که در اثر فشار(احتمالا یبوست هم دارید) دوباره باز میشه و با توجه به این که شما درمان جدی نداشتید تا حالا هنوز برطرف نشده.
    پیروز باشید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. elham9111 نوشته است: سلام و خسته نباشي من 27 سالمه و از ديشب از مقعدم خون مياد نميدونم چيه خيلي نگرانم.خون شفاف بدون هيچ دردي.وقتي ميرم دستشويي زياد ميشه.ميترسم برم دستشويي.شما ميدونيد علتش چيه دارم ميميرم از نگراني.اينم بگم كه 3 ماه پيش رابطه جنسي با بي حسي از پشت داشتم اين كه نميتونه دليلش باشه؟

سلام

حالا منم ی نظری میدم که براساس تجربه میگم از عسل طبیعی استفاده کنین اگه نمیخواین برین دکتر. به مقعد بمالین هر روز .

4. با سلام به دوست عزیز
    لطفا قبل از هر چیز شما باد به دکتر جراح عمومی یا دکتر داخلی مراجعه کنید
    چون که من خودم هم این مشکل داشتم بر اثر این بود که یبوست داشتم وقتیکه دستشویی میرفتم جوش میزد وخون میامد ولی به دکتر جراح عمومی مراجعه کردم فقط یک پماد لیدوکایین داد وگفت غذای نرم تا چند روزی بخور که خوب میشوی  وپماد استفاده کرم  الحمدالله خوب شدم

5. دوست عزیز بهتر از پماد انتی هموریید استفاده کنید
    و به دکتر گوارش مراجعه کنید دکتر جراح عمومی یه دستور تغییر رژیم غذایی می ده اگه منصف باشه و شما رو روانه اتاق عمل نکنه  بهتر به دکتر گوارش مراجعه کنید فوق تخصص باشه که بهتر موفق باشید

6. سلام  من 23 سالمه تازگی اطراف مقعد یه چیزایی هست چیزی شبیه به گوشت اضافه که چندتا هم هست و احساس خارش زیادی دارم ! و با خاریدن خون میافتن! کنده هم نمیشن! خیلی نگرانم و روم نمیشه برم پیش دکتر !! توروخدا زود جواب منو بدین!نگرانم! در ضمن یبوست هم دارم

ممنونم ایشالا همیشه همینجور موفق باشین

7. shima68_2 نوشته است: سلام  من 23 سالمه تازگی اطراف مقعد یه چیزایی هست چیزی شبیه به گوشت اضافه که چندتا هم هست و احساس خارش زیادی دارم ! و با خاریدن خون میافتن! کنده هم نمیشن! خیلی نگرانم و روم نمیشه برم پیش دکتر !! توروخدا زود جواب منو بدین!نگرانم! در ضمن یبوست هم دارم

ممنونم ایشالا همیشه همینجور موفق باشین

سلام
    دوست عزیز شما باید به پزشک مراجعه کنی.برای سلامتی خودتونه و نباید خجالت بکشید.
    پزشک با یه معاینه سریع تشخیص میده و زمان نمیبره. بدون معاینه اینجور چیزارو نمیشه تشخیص داد.
    فعلآ تا قبل از معاینه محل رو ضد عفونی کنید.سعی نکنید بکنیدشون.با این کار وسعتش بیشتر میشه.
    و زودتر هم معاینه رو انجام بدید.دکتر گوارش هم برای یبوست کمکتون میکنه.

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  8. سلام یه سوال داشتم
    اگر هنگام عشق بازی یه جسم نرم  2 سانتی  ( مثل پاستیل ) وارد مقعد کنی و خارج نشه دچار مشکل میشه ؟
    سوال دوم اینکه در مورد قرص electro 100 اگر اشتباه نکنم اطلاعات میخواستم
    ممنون

9. با سلام
    علت وجود خون در مدفوع چیست؟
    چه نوع بیماری است؟(با توجه بر عدم رابطه مقعدی و یبوست نداشتن و بواسیر نداشتن)
    لطفا راهنماییم کنید.ممنون.

10. bano20 نوشته است: با سلام
    علت وجود خون در مدفوع چیست؟
    چه نوع بیماری است؟(با توجه بر عدم رابطه مقعدی و یبوست نداشتن و بواسیر نداشتن)
    لطفا راهنماییم کنید.ممنون.

علل متفاوتی ممکنه وجود داشته باشه اما دم دست ترینش شقاق مقعد هست که اگر در مراحل اولیه درمان نشود کار به جراحی می کشد .
    شما باید توسط جراح عمومی ویزیت شوید . بدون معاینه نمی شود تشخیص داد

11. newdream

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با عرض سلام و خسته نباشید
    من تازگی متوجه گوشت اضافه کنار مقعد شدم   یا همون بواسیر من چون از این مشکل اطلاعی نداشتم فکر کردم طبیعی هست!
    میخواستم بپرسم ایا با پماد امکان از بین رفتن این گوشت اضافه هست ؟یا فقط میشه از تشدیدش جلوگیری کرد؟

12. newdream نوشته است: با عرض سلام و خسته نباشید
    من تازگی متوجه گوشت اضافه کنار مقعد شدم   یا همون بواسیر من چون از این مشکل اطلاعی نداشتم فکر کردم طبیعی هست!
    میخواستم بپرسم ایا با پماد امکان از بین رفتن این گوشت اضافه هست ؟یا فقط میشه از تشدیدش جلوگیری کرد؟

سلام
    بله در صورتی که هموروئید در مراحل اولیه باشه با پماد و دارو قابل حله. به جراح عمومی مراجعه کنید تا با تجویز ایشون بهبودی سریعتر حاصل بشه.

13. سلام من از اول ماه رمضان دچار یبوست شدم و وقتی میرم دستشویی از مقعدم خون میاد و بواسیر دارم و دهانه مقعد من دانه قرمز نسبتا بزرگی زده من چه کار کنم؟ چه چیزهایی باید بخورم؟ لطفا هر چه سریعتر کمکم کنید

14. home_less44 نوشته است: سلام من از اول ماه رمضان دچار یبوست شدم و وقتی میرم دستشویی از مقعدم خون میاد و بواسیر دارم و دهانه مقعد من دانه قرمز نسبتا بزرگی زده من چه کار کنم؟ چه چیزهایی باید بخورم؟ لطفا هر چه سریعتر کمکم کنید

با سلام
    دوست عزیز،کافیه پستهای قبلی رو با دقت بخونید فکر کنم جواب ها رو خواهید یافت معذالک توصیه میشه  از مواد و خوراکیهای ملین مثل انگور،سیب با پوست،آلو،کیوی(اگه پیدا بشه به مقدار کم چون زیادش باعث سوزش مقعد میشه) و یا خاکشیر و امثالهم بیشتر استفاده  و از خوراکیهای غابض کننده حذر کنید !بیشتر آب بنوشیدو سعی کنید فواصل اجابت مزاجتون کمتر بشه!هنگامه اجابت مزاج،آب ولرم رو به دهانه مقعد بگیرید تا ماهیچه هاش نرم بشن و اجابت راحت تر صورت بگیره!هنگام اجابت مزاج از زورزدن خودداری کنید!و.....
    در ماههای مبارک رمضان در زمان افطار،با نوشیدن آب گرم و خرما روزه اتونو باز کنید و با گذشت زمان کم کم غذا میل کنید!یکی از اعمالی که باعث یبوست در این دوران میشه باز کردنه روزه با غذاهای پرحجم و بدون آبه!که باعث میشه معده که در حدوده هفده ساعت چیزی توش نرفته با این حجم از غذا،بعضاًدچار از کارافتادگی و یبوست در روده ها بشه و.....
    و النهایه به یک متخصص جراح عمومی مراجعه کرده تا کلاً درمان بشید
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  15. سلام عزیزم منم مشکل شما رو داشتم باتجویز دکتر پماد گیاهی انتی فیشر استفاده کردم خیلی بهتر شدم درضمن اگر میخای مشکل مقعدی نداشته باشی هیچ وقت هیچ وقت رابطه ی مقعدی نداشته باش

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 3 از 5
رفتن به صفحه    3   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید