شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 29

راهنمایی برای بارداری شدن موفق

1. سلام دوست عزیز.من دوبارحاملگی پوچ داشتم.احتمال باردارشدن موفق برای بارسوم چقدره؟

2. zeynab110 نوشته است: سلام دوست عزیز.من دوبارحاملگی پوچ داشتم.احتمال باردارشدن موفق برای بارسوم چقدره؟

سلام.
    دوست عزیز
    شما باید اطلاعات کامل در مورد علت حاملگی پوچ بدین و منظورتونو واضح بیان کنید  تا کاربرا بتونن راهنماییتون کنن.
    شما  نگفتید چه مشکلی داشتید ک این این جوری شده؟ اصلا نظر پزشکتون چی بوده؟

برا باز شدن مطلب باید بگم ..شما بهتره ب یه پزشک متخصص زنان و نازایی مجرب  مراجعه کنید تا زیر نظرشون باشید ..و تمام معاینات ..ازمایشات و سونوگرافیها روی شما و همسرتون انجام بشه ک علت مشکلتون مشخص بشه ..اونوقته ک پزشکتون حرف اخرو میزنه و میگه ک شدنیه یا نه.  
    در ضمن ..دوست عزیز اصلا ناامید نشید قرار نیس ک چون تو حاملگیهای قبل موفق نشدید بار سوم هم نشید. اصلا چنین حرف و قانونی وجود نداره. شما هم مثه هر کس دیگه ای میتونید مامان شید...ولی حتما حتما حتما تحت نظر پزشک.
    ب امید شنیدن خبرهای خوب از شما

3. zeynab110 نوشته است: سلام دوست عزیز.من دوبارحاملگی پوچ داشتم.احتمال باردارشدن موفق برای بارسوم چقدره؟

باسلام
    باید دقیق معلوم بشه که علتش چی بوده. این دوبار , اصلا نمیتونه ثابت بکنه که شما دیگه نمیتونید باردار شید. حتما باید علتش رو بدونید.یا ازپزشکتون میپرسیدید؟
    یک سوال اینکه با همسرتون فامیل نیستید؟
    و دو اینکه موقع بارداری دومتون ووقتی فهمیدید حاملگی پوچ هست یا همون بلایتد اووم هست, پزشکتون ازمایش ژنتیکی براتون انجام نداد؟

4. سلام.یه سوالی داشتم؟من چند ماهه که دارم اقدام برای نی نی می کنم.ماههای قبل همینجوری حدس میزدم که تخمک گذاریم کی هست.ولی این ما کیت تخمک گذاری گرفتم.روز 11 و 12 پری یک خط پررنگ و یک خط کمرنگ بود.روز سیزدهم پری ساعت 12 دو خط پررنگ بود.همون روز از ظهر تا شب سمت راست دلم تیر میکشد.من اون شب نتونستم پروژه داشته باشم.ولی فردا ظهر پروژه داشتیم.و همون یه بار بود.الان 8 روز از اون نزدیکی میگذره.من نزدیکای پری هیچ وقت هیچ حالتی ندارم. ولی الان 2 3 روزه که مثل موقع هایی که پری هستیم دلم درد میگیره ولی خیلی کوتاه.هربار فکر میکنم که می خوام پری بشم ولی تا 21 خیلی مونده.چند بارم دلم مثل دلپیچه درد گرفت.میخواستم ببینم که ان حالت هام ممکنه نشانه بارداری باشه.

5. pariya84 نوشته است: سلام.یه سوالی داشتم؟من چند ماهه که دارم اقدام برای نی نی می کنم.ماههای قبل همینجوری حدس میزدم که تخمک گذاریم کی هست.ولی این ما کیت تخمک گذاری گرفتم.روز 11 و 12 پری یک خط پررنگ و یک خط کمرنگ بود.روز سیزدهم پری ساعت 12 دو خط پررنگ بود.همون روز از ظهر تا شب سمت راست دلم تیر میکشد.من اون شب نتونستم پروژه داشته باشم.ولی فردا ظهر پروژه داشتیم.و همون یه بار بود.الان 8 روز از اون نزدیکی میگذره.من نزدیکای پری هیچ وقت هیچ حالتی ندارم. ولی الان 2 3 روزه که مثل موقع هایی که پری هستیم دلم درد میگیره ولی خیلی کوتاه.هربار فکر میکنم که می خوام پری بشم ولی تا 21 خیلی مونده.چند بارم دلم مثل دلپیچه درد گرفت.میخواستم ببینم که ان حالت هام ممکنه نشانه بارداری باشه.

سلام

به هر حال شما در دوران پر خطر رابطه داشتین و احتمال بارداری زیاده و ممکنه اینایی که گفتین نشونه هاش باشه.

ولی اگه تعداد نزدیکی در دوران تخمک گذاری رو افزایش بدین (نه هر شب بلکه شب در میون یا دو شب در میون) احتمال بارداریتون بیشتر و بیشتر میشه.

به امید مامان شدنتون

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  6. pariya84 نوشته است: سلام.یه سوالی داشتم؟من چند ماهه که دارم اقدام برای نی نی می کنم.ماههای قبل همینجوری حدس میزدم که تخمک گذاریم کی هست.ولی این ما کیت تخمک گذاری گرفتم.روز 11 و 12 پری یک خط پررنگ و یک خط کمرنگ بود.روز سیزدهم پری ساعت 12 دو خط پررنگ بود.همون روز از ظهر تا شب سمت راست دلم تیر میکشد.من اون شب نتونستم پروژه داشته باشم.ولی فردا ظهر پروژه داشتیم.و همون یه بار بود.الان 8 روز از اون نزدیکی میگذره.من نزدیکای پری هیچ وقت هیچ حالتی ندارم. ولی الان 2 3 روزه که مثل موقع هایی که پری هستیم دلم درد میگیره ولی خیلی کوتاه.هربار فکر میکنم که می خوام پری بشم ولی تا 21 خیلی مونده.چند بارم دلم مثل دلپیچه درد گرفت.میخواستم ببینم که ان حالت هام ممکنه نشانه بارداری باشه.

دوست عزیز
    اولا سعی کنید با تقویم جنسی بدنتون تخمک گذاری رو حدس بزنید و اینکه برای بچه دارشدن همونطور که دوستان گفتن هر شب رابطه با تخلیه کانل منی داشته باشید و بعدشم تا مدتی در تخت بمونید.اما در مورد علائم میتونه باشه اما معمولا اینقدر سریع علائم بروز نمیکنه بهترین کار انجام تست خونه به جهت اطمینان چون 5-7 روز بعد رابطه آزمایش میتونه جواب رو نشون بده.البته این حالتهای دل پیچه وانقباضات میتونه از استرس هم باشه.
    بهتره تست بدید و اصلا به خودتون استرس وارد نکنید که چند ماهه رابطه ازاد دارید ولی هنوز حامله نشدید چون دقیقا این مسله از مسائل بسیار مهم در آزاد شدن تخمک مناسب و شرایط رحم خوب برای آمادگی باداریه.توصیه آخر اینکه به مراکز بهداشت مراجعه کنید و پرونده پیش از بارداری (تمایل به بارداری)تشکیل بدید و از هر نظر تحت نظر باشید تا آزمایشات لازم و کافی براتون انجام بشه

تشکر شده توسط : 3 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 29 از 29
رفتن به صفحه :    ... 29

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید