شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 11   

آیا من حامله شده ام؟ (راهنمای دقیق و قدم به قدم احتمال بارداری)

1. nini300

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام

من ج ازم مثبت بود رفتم دکتر گفت تو هفته 5 بارداری هستم.

سونو انجام دادم گفت یه کیست خیلی بزرگ دارم گفت دعا کن خارج از رحم نباشه. اگر باشه باید عمل

کنی بچه ات میمره خودتم در خطری یا بارداریت خارج رحمی هست. فرستادم واسه از دوباره. من اول

95.10 بودم بعد از سه روز شد 313 باز از دادم شد 125

رفتم پیش دکتر دوباره سونو کردم گفت باز جنین نمیبینم جز توده که کوچیکتر شده اما خونریری کرده

اون روز لکه قرمزو قهوه ای داشتم. دکتر گفت یا بارداری خارج رحمه یا جنین تو لوله های رحمت سقت

شده یا داره میشه. گفتن برو بیمارستان زیره نظر باش. من نرفتم صبر کردم تا جمعه که احساس کردم

دارم پریود میشم دل درد و زیر دل درد داشتم. لکه ی قهوه ای داشتم. تا که عصرش پریود شدم با

خونریزیه زیاد. شیاف گذاشتم حالم بهتر شد. تا اینکه دیشب دلم شدیدن درد گرفت جوری که می

خواستم بیارم بالا. شیافم تاثیر نداشت. تا اینکه می خواستم شیاف باز بذارم تا بلند شدم یه چیزی ازم

افتاد تا نگاه کردم دیدم یه تیکه گوشته بزرگه. رفتم دستشویی دوباره یه تیکه ی دیگه افتاد احساس

میکردم اینا که امد دلم بهتر شد. الان خونریزیم کمتر شده. این تکه ها چی بوده ؟ اگر سقط شده

باشه حتی تو لوله های رحمم خودش دفع میشه؟

2. با سلام شما باید حتما به پزشکتون سریعتر مراجعه کنید وبه احنمال زیاد بچه تون سقط شده وباید دوباره سونوگرافی وازمایش های لازم رو اگر پزشکتون صلاح دید دوباره انجام بدین ومشخص بشه وضعیتتون در چه حدیه ایا سقط کامل انجام شده یا اینکه هنوز تکه هایی از جنین وجود داره  وخواهشا دوباره توصیه های پزشکتونو پشت گوش نندازین سلامتی شوخی بردار نیست

3. nini300

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    nini300 نوشته است: سلام

سونو انجام دادم گفت یه کیست خیلی بزرگ دارم گفت دعا کن خارج از رحم نباشه. اگر باشه باید عمل

کنی بچه ات میمره خودتم در خطری یا بارداریت خارج رحمی هست. فرستادم واسه از دوباره. من اول

رفتم پیش دکتر دوباره سونو کردم گفت باز جنین نمیبینم جز توده که کوچیکتر شده اما خونریری کرده

اون روز لکه قرمزو قهوه ای داشتم. دکتر گفت یا بارداری خارج رحمه یا جنین تو لوله های رحمت سقت

شده یا داره میشه. گفتن برو بیمارستان زیره نظر باش. من نرفتم صبر کردم تا جمعه که احساس کردم

دارم پریود میشم دل درد و زیر دل درد داشتم. لکه ی قهوه ای داشتم. تا که عصرش پریود شدم با

خونریزیه زیاد. شیاف گذاشتم حالم بهتر شد. تا اینکه دیشب دلم شدیدن درد گرفت جوری که می

خواستم بیارم بالا. شیافم تاثیر نداشت. تا اینکه می خواستم شیاف باز بذارم تا بلند شدم یه چیزی ازم

افتاد تا نگاه کردم دیدم یه تیکه گوشته بزرگه. رفتم دستشویی دوباره یه تیکه ی دیگه افتاد احساس

میکردم اینا که امد دلم بهتر شد. الان خونریزیم کمتر شده. این تکه ها چی بوده ؟ اگر سقط شده

ممرسیییی خانمی. اما دکتر اصلا جنین نمیبینه چطور متوجه میشه اثری از جنین مونده یا نه؟

4. nini300 نوشته است:
    nini300 نوشته است: سلام

ممرسیییی خانمی. اما دکتر اصلا جنین نمیبینه چطور متوجه میشه اثری از جنین مونده یا نه؟

با سلام از هفته 5 حاملگی از طریق  سونوگرافی واژینال جنین دیده میشه وبا توجه به علایمی که دارید وخونریزی واینکه شاید نیاز به انجام ازمایش مجدد BHCG باشه وسونوگرافی ومعاینه واژن و... تشخیص رو میگذارن .

5. dolby نوشته است: سلام من 1 ماه پیش با نامزدم رابطه مقعدی داشتم  ولی م طمعن نیستم منی روی واجن ریخته شده باشه و نمی دونم زمان تخمک گذاری بوده یا نه  15 روز بعد پریود شد ولی آلان 1 هفتس حالت تهوع داره و شکمش یکم اومده جلو البته 3 روزه که خوبه 1 بار 7روز پیش و1 بار 2 روز پیش از بی بی چک استفا ده کردیم و منفی بود  ولی من استرس دارم آیا بار داره؟؟؟

دوست عزیز
    احتمال بارداری برای ایشون تقریبا معادل صفره چون اولا مطوئن به ریختن منی نیستید و ثاتیا ایشون پریود شدن.نکته ای که این وسط مهمه اینه که ایشون تو برهه خونریزیشون حداقل 1 روز کامل خونریزی روان داشتن یا نه؟اگر پریود فقط لکه بینی باشه میتونه خطر در نظر گرفته بشه اما اگر نه خونریزی روان داشتند نگران نباشید.
    چون تخمک بارور شده هم اگر وجود داشت به علت ریزش دیواره رحم(به شرط روان بودن پریود)حتما از دست میرفته و نمیتونسته در دیواره رحم لانه گزینی کنه.
    اما در مورد تهوع و سایر موارد میتونه از استرس هم باشه یا اینکه شما خیلی به شکمشون حساس شدید.شاید تهوع به دلیل بیماری دیگه ای باشه نهایتا به پزشک مراجعه کنید تا علائم بررسی بشه
    اما مورد آخر اینکه سعی کنید از کاندوم استفاده کنید تا کمتر بعدش دچار نگرانی بشید و هم چنین ریسک انتقال عفونت و بیماری هم کم بشه.

6. nini300 نوشته است: سلام

دوست عزیز
    تو مواردی پیش میاد به علت تشکیل فقط جفت آزمایش بتا رنجش بالا میره اما تو سونو اگر جنینی دیده نشه و سایر شواهد حاکی از بارداری نباشه باید به این وضعیت خاتمه داده بشه چون شدیدا برای خانم خطرناکه.
    با توجه به اینکه شما این توده و یا همون احتمالا جفت رو دفع کردید قسمتی از خطر رفع شده اما نکته مهم اینه که اگر چیزی باقی مونده باشه خونریزی هم چنان ادامه پیدا میکنه و عوارض شدیدی میتونه حتی در صورت عدم پیگیری داشته باشه.
    اولین کار برای شما مراجعه به پزشکتون و انجام سونو و معاینه واژینال است تا وضعیت بررسی بشه و مطوئن بشن که کلا توده دفع شده باشه
    دوست عزیز امیدوارم مشکلی نباشه و دفع کامل باششه اما مراجعه برای شما ضروریه

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  7. سلام.پریود منظم دارم . دوره 28 روزه یا 30 روزه.12آبان رابطه بدون دخول داشتم . 13ابان پریود و 10آذر و 9 دی و 10 بهمن و13اسفند پریود شدم .اما فروردین پریود نشدم .2اردیبهشت امپول زدم.5اردیبهشت پریود شدم.اما الان خرداد پریود نشدم.آیا احتمال بارداری هست؟

8. سلام
    من همیشه پریود منظمی دارم.25 فروردین رابطه محافظت نشده با همسرم داشتم که از روش اورژانسی استفاده کردم و چهار روز بعد خونریزی داشتم.دوباره 15 اردیبهشت نزدیکی داشتم و هز روش پیشگیری طبیعی استفاده کردیم و چون دوره قبل از روش اورژانسی استفاده کرده بودم دیگر اقدامی انجام ندادم.خیلی استرس دارم چون از روزی که انتظار پریود داشتم(29) تقریبا 10 روز میگذره و در این فاصله چند بار بیبی چک و یک بار آزمایش Bhcg دادم و همه منفی بوده و فقط بعضی وقتا دل درد و دل پیچه دارم آیا ممکنه بارداری خارج از رحم اتفاق افتاده باشه؟
    در ضمن تو جواب آزم نوشته بود result=2  negative<5

9. fatemee نوشته است: سلام.پریود منظم دارم . دوره 28 روزه یا 30 روزه.12آبان رابطه بدون دخول داشتم . 13ابان پریود و 10آذر و 9 دی و 10 بهمن و13اسفند پریود شدم .اما فروردین پریود نشدم .2اردیبهشت امپول زدم.5اردیبهشت پریود شدم.اما الان خرداد پریود نشدم.آیا احتمال بارداری هست؟

سلام

بارداری اونم از 8 - 9 ماه پیش تا الان!!! اخه خواهر گلم اگه از اون موقع باردار بودین که الان نزدیک زایمانتون بودین!

رابطه های اخیرتونو بگین. زمان و نوع نزدیکی های اخیر چطور بوده؟
    تاخیر در پریود میتونه به خاطر کیست هم باشه. کیست ندارین؟

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  10. fatemee نوشته است: سلام.پریود منظم دارم . دوره 28 روزه یا 30 روزه.12آبان رابطه بدون دخول داشتم . 13ابان پریود و 10آذر و 9 دی و 10 بهمن و13اسفند پریود شدم .اما فروردین پریود نشدم .2اردیبهشت امپول زدم.5اردیبهشت پریود شدم.اما الان خرداد پریود نشدم.آیا احتمال بارداری هست؟

با سلام شما باید همیشه قبل از زدن امپول یک ازمایش حاملگی بدید تا مطمئن باشید حامله نیستید اونوقت برین امپولو بزنید واگر بیش از 10روز از موعد پریود شدنتون میگذره وهنوز پریود نشدید اونوقت شک به حاملگی هست وشما هم تاریخ نزدیکی هاتونو هم ننوشتید که ایا در دوران پر خطر رابطه داشتید یا نه؟ هر گونه استرس، مسافرت وتغییر اب وهوایی وکیست و... نیز در بی نظمی پریود دخیل هستند وبرای اطمینان بی بی چک یا ازمایش خون انجام بدین .

11. inspirate نوشته است: سلام
    من همیشه پریود منظمی دارم.25 فروردین رابطه محافظت نشده با همسرم داشتم که از روش اورژانسی استفاده کردم و چهار روز بعد خونریزی داشتم.دوباره 15 اردیبهشت نزدیکی داشتم و هز روش پیشگیری طبیعی استفاده کردیم و چون دوره قبل از روش اورژانسی استفاده کرده بودم دیگر اقدامی انجام ندادم.خیلی استرس دارم چون از روزی که انتظار پریود داشتم(29) تقریبا 10 روز میگذره و در این فاصله چند بار بیبی چک و یک بار آزمایش Bhcg دادم و همه منفی بوده و فقط بعضی وقتا دل درد و دل پیچه دارم آیا ممکنه بارداری خارج از رحم اتفاق افتاده باشه؟

s
    سلام

اطلاعاتی که دادین کامل نی.
    لطفا به سوالای زیر جواب بدین تا دقیق تر بشه نظر داد.

شروع اخرین پریودتون قبل رابطه 25 فروردین کی بوده؟
    بی بی چکو چند روز بعد رابطه 15 اردیبهشت تست کردین؟
    آز بتا رو چند روز بعد نزدیکی 15 اردیبهشت دادین؟

جواب آز میگه بارداری منتفیه ولی روزی که تست دادین خیلی مهمه (سوال سوم).

12. inspirate نوشته است: سلام

بارداری منتفیه بیخودی استرس دارید نگران نباشید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  13. سلام من دیروز سونو دادم جوابش این بود رحم با ابعاد طبیعی بوده اکوی هموژه دارد ضایعه دیده نشد پوزیسیون رحم.a.7 تخمدانها برسی شدند ابعاد نرمال دارند فولیکولار ریز در بر دو تخمدان رویت شد.
    اکوی هموژه دارد یعنی چی؟پوزیسیون رحم .a.7 است این خوبه یا بده؟

14. نقل قول: سلام

قبل از 25 فروردین پریودم حدود 9-10 بود.
    آز بتا رو 18 روز بعد از 15 اردیبهشت دادم و از همون روز که آز دادم یک هفته بیبی چک تست کردم.

15. inspirate نوشته است:
    نقل قول: سلام

قبل از 25 فروردین پریودم حدود 9-10 بود.
    آز بتا رو 18 روز بعد از 15 اردیبهشت دادم و از همون روز که آز دادم یک هفته بیبی چک تست کردم.

بارداری منتفیه. نگران نباشید و از استرستون کم کنید تا پریود بشید.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 11 از 15
رفتن به صفحه :    ... 11   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید