شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

خارش وسوزش مجاري تناسلي

1. سلام  مردي 32 ساله هستم كه الان نزديك به يك ماهه كه خارش شديد در مجاري ادراري دارم معمولا شبها واول صبح بيشتر هست در زمان دفع ادرار هيچ مشكلي ندارم وهيچ نوع چرك يا ماده غير عادي همدفع نميشه فقط خارش در ناحيه نزديك به انتها ومياني آلت دارموگاها سوزش خفيف.لطفا راهنمايي كنيد اين مشكل چه دليلي ميتونه داشته باشه.

2. با سلام
    دوست عزیز،تنها چیزی که به خاطرم میرسه اینه که شاید در این ناحیه دچار قارچ شدید!در هرحال بهترین توصیه مراجعه به متخصصین پوست هست معذالک چند توصیه:
    1- پس از ادرار،و شستن آلت،حتماً با دستمال استاندارد اون موضع رو خشک کنید!چون وجود رطوبت موجب ایجاد قارچ پوستی میشه
    2- البسه زیرتونو زود به زود تعویض کنید!
    3- در شستنه لباس زیر،از صابونهای غیر معطر و استاندارد استفاده کنید ونه از پودر لباس شوئی!
    4- سعی کنید حداقل شبها بدون لباس زیر بخوابید!
    5- کمی از استفاده از مواد خوراکی گرم اجتناب کنید!
    6- موهای زائد این قسمت رو حتماً بزدائید!و بهتره که از پودرها و یا ژلهای موبر بجای تیغ استفاده کنید!
    و....
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. خارش در داخل مجراي تذراري هست نه در قسمت پوست بيروني فكر ميكنم مواردي كه شما گفتيد بيشتر مربوط به بخش پوست خارجي ميشه

4. Drshirazi نوشته است: خارش در داخل مجراي تذراري هست نه در قسمت پوست بيروني فكر ميكنم مواردي كه شما گفتيد بيشتر مربوط به بخش پوست خارجي ميشه

با سلامی مجدد
    دوست عزیز،پس شاید التهاب مجرای ادراری دارید در نتیجه توصیه میکنم به یک متخصص اورولوژیست مراجعه کنید.چون تشخیص اینگونه معضلات بعضاً با انجام آزمایشات مرتبط در این زمینه انجام میشه و اینجور تستهارو تنها متخصصین مذکور تجویز میکنن
    موفق باشید.

5. Drshirazi نوشته است: خارش در داخل مجراي تذراري هست نه در قسمت پوست بيروني فكر ميكنم مواردي كه شما گفتيد بيشتر مربوط به بخش پوست خارجي ميشه

دوست عزیز با سلام
    این موردی ک شما گفتید دقیقا مثه مشکل همسر من هستش..
    ایشون با مراجعه ب پزشک اورولوز متوجه عفونتشون شدن.ک با مصرف قرص مشکلشون حل شد..و البته دکتر توصیه کرده بودن بهتره در طول درمان از کاندوم در حین مقاربت استفاده بشه تا شریک جنسی دچار عفونت نشه.
    توصیه من ب شما اینه ک اگه متاهل هستید حتما مواظب همسرتون باشید..چون عفونت خیلی زود به وازن همسرتون سرایت میکنه..و ایشونو با مشکل مواجه میکنه.
    و همچنین در حین درمان  توصیه های دوست عزیزمون aliyan  در مورد بهداشت الت تناسلیرو بکار بگیرید تا روند درمانتون تسریع بشه.

سلامت باشید.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 2 کاربر ديگر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید