شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 10 ...   

آیا من حامله شده ام؟ (راهنمای دقیق و قدم به قدم احتمال بارداری)

1. با سلام
    من مطمئن بودم که در روزهای پرخطر نیستم اما

آیا احتمال بارداری (در صورت دخول )دقیقا در روزی که ماه پیش شروع قاعدگی بوده وجود دارد؟
    4 روز عقب افتاده این ماه، آیا من حامله م؟؟؟؟

2. LOVELADY نوشته است: با سلام
    من مطمئن بودم که در روزهای پرخطر نیستم اما

آیا احتمال بارداری (در صورت دخول )دقیقا در روزی که ماه پیش شروع قاعدگی بوده وجود دارد؟
    4 روز عقب افتاده این ماه، آیا من حامله م؟؟؟؟

سلام دوست عزیز

اگه سیکل قاعدگی منظمی دارین، در صورت تخلیه منی در واژن در روز شروع پریود، احتمال بارداری خیلی خیلی کمه.
    تاخیر در پریودتون به خاطر استرستونه. استرس نداشته باشین تا پریود شین.
    اگه قصد بارداری ندارین یه روش جلوگیری مناسب به اتفاق نظر همسرتون انتخاب کنین.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. aliyan نوشته است:
    0Sector نوشته است: با سلام ؛

فرمودید در پست اول که :

20 - اگر بعد از یک رابطه جنسی در هر زمانی، زن پریود شود (خونریزی همانند دوره های قبلی در وی رخ دهد) به معنی عدم بارداری است.
    بنده با دختری باکره ( نامزدم ) امروز رابطه داشتم که در همون دقیقه اول رابطه برخوردی بین آلت ایشون و من رخ داد و احساس کردم مایعی از آلت من خارج شد و روی آلت ایشون اومد ( بیشتر روی لب ها ) مایع منی نبود بلکه خیلی شفاف بود ( مانند پیش از منی ولی بنده اصلاً تحریک نشده بودم چه برسه به ارضاء ) . البته مقدارش خیلی کم بود و بلافاصله در حمام شستیم .

ایشون چند ساعت بعد از اون اتفاق ، پریود شد .

آیا احتمال حاملگی وجود داره ؟

لازم به ذکر هست که من بار آخر دیروز ارضاء شده بودم و پس از آن نیز ادرار کردم .

باتشکر

با سلام
    جواب منفیه!!هیچ مشکلی اتفاق نیفتاده نگران نباشید
    موفق باشید.

دوست عزیز با توجه به اینکه اسپرم ها تا چند روز توی واژن میتونند زنده بمونند و حرکت میکنند ، آیا خطری نیست ؟ چرا؟

نیازی نیست به مصرف قرص ؟

4. pishi64 نوشته است: اقای دکتر با سلام من رابطه با نامزدم داشتم بدون دخول در حد مالیده شدن 2 الت و در زمان 1 هفته به پریودم من خیلی نگرانم ایا امکان بارداری وجود داره؟ضمنا من قرص  doxipen مصرف میکنم ولی از روز نزدیکی به بعد دچار سرگیجه و افت فشارم ایا من باردارم؟ممنونم بابت سایت اموزنده شما

سلام

در صورتی که منی روی واژن نریخته باشه، با توجه به گفته هاتون (زمان و نوع رابطه) احتمال بارداری خیلی کمه.
    سرگیجه و افت فشارتون به خاطر مصرف قرص ضد افسردگی Doxepin هست.

5. 0Sector نوشته است:
    aliyan نوشته است:
    0Sector نوشته است: با سلام ؛

فرمودید در پست اول که :

20 - اگر بعد از یک رابطه جنسی در هر زمانی، زن پریود شود (خونریزی همانند دوره های قبلی در وی رخ دهد) به معنی عدم بارداری است.
    بنده با دختری باکره ( نامزدم ) امروز رابطه داشتم که در همون دقیقه اول رابطه برخوردی بین آلت ایشون و من رخ داد و احساس کردم مایعی از آلت من خارج شد و روی آلت ایشون اومد ( بیشتر روی لب ها ) مایع منی نبود بلکه خیلی شفاف بود ( مانند پیش از منی ولی بنده اصلاً تحریک نشده بودم چه برسه به ارضاء ) . البته مقدارش خیلی کم بود و بلافاصله در حمام شستیم .

ایشون چند ساعت بعد از اون اتفاق ، پریود شد .

آیا احتمال حاملگی وجود داره ؟

لازم به ذکر هست که من بار آخر دیروز ارضاء شده بودم و پس از آن نیز ادرار کردم .

باتشکر

با سلام
    جواب منفیه!!هیچ مشکلی اتفاق نیفتاده نگران نباشید
    موفق باشید.

دوست عزیز با توجه به اینکه اسپرم ها تا چند روز توی واژن میتونند زنده بمونند و حرکت میکنند ، آیا خطری نیست ؟ چرا؟

نیازی نیست به مصرف قرص ؟

سلام

اون مایع رقیق و بی رنگی که از شما خارج شده اسمش پیش ابه.
    پیش اب هم حاوی اسپرمه و در دوران پرخطر احتمال حاملگی رو افزایش میده.

خطری نیست چون :

شما در دوران safety period رابطه داشتین، منی هم تخلیه نشده و نامزدت پریود شدن بنابراین بارداری منتفیه و ربطی به زنده موندن اسپرم نداره.

در ضمن حداکثر عمر اسپرم 48 ساعته و تو این مدت میتونه تخمکی رو بارور کنه.
    نیازی به مصرف قرص نی.
    اگه تو روابطت از کاندوم استفاده کنی به خودت لطف بزرگی میکنی.

6. pishi64 نوشته است:
    asmanoo نوشته است: سلام اخرين پ من90/12/21شروع پايان90/12/26چندين بار رابطه داشتم الان كه91/2/10هنوز پ نشدم هيچ علايمي ازپ نيست شايان ذكر هست من كيست ريز دارم 3سال متاهلم و يك سال تلاش براي ني ني بي فايده بود ايا امكان داره تست بارداري اشتباه بگه امكان بارداري هست؟ مرسي

اقا ی دکتر با سلام من رابطه با نامزدم داشتم بدون دخول در حد مالیده شدن 2 الت و در زمان 1 هفته به پریودم من خیلی نگرانم ایا امکان بارداری وجود داره؟ضمنا من قرص  doxipen مصرف میکنم ولی از روز نزدیکی به بعد دچار سرگیجه و افت فشارم ایا من باردارم؟ممنونم ببابت سایت اموزنده شما

دوست عزیز
    اول از همه باید بگم اگر تمایل به ایجاد پست جدید دارید از پاسخ سریع انتهای صفحه استفاده کنید تا سوالتون به تنهایی عنوان بشه.
    اما در مورد مساله ریسک بارداری بسیار پایینه چون تماس خیلی سطحی بوده و نزدیک به پریود اما باز هم به اینکه نظم پریود شما چطوری بوده هم بستگی داره؟ و اینکه چند روزه که پریودتون به تاخیر افتاده که نگرانید؟

7. سلام من الام مدت يكسال كه كيست ريز تخمدان دارم و پريودهاي نامنظم كه ممكنه 30 روز طول بكشه تا پريود بعدي اگه بدون جلوگيري رابطه داشته باشيم احتمال بارداري هست چون دكتر بهم گفت به علت وجود كيست نميتونم باردار بشم
    سوال دوم من تو رابطه به ارگاسم نميرسم اگه همسرم مايع مني رو كامل داخل واژن بريزن احتمال بارداري هست؟
    با توجه به كيست تخمدان ميتونم از قرص خاصي استفاده كنم كه رابطه بدون كاندوم و با تخليه كامل تو واژن از بارداري حلوگيري كنه

8. hanane33 نوشته است: سلام من الام مدت يكسال كه كيست ريز تخمدان دارم و پريودهاي نامنظم كه ممكنه 30 روز طول بكشه تا پريود بعدي اگه بدون جلوگيري رابطه داشته باشيم احتمال بارداري هست چون دكتر بهم گفت به علت وجود كيست نميتونم باردار بشم
    سوال دوم من تو رابطه به ارگاسم نميرسم اگه همسرم مايع مني رو كامل داخل واژن بريزن احتمال بارداري هست؟
    با توجه به كيست تخمدان ميتونم از قرص خاصي استفاده كنم كه رابطه بدون كاندوم و با تخليه كامل تو واژن از بارداري حلوگيري كنه

با سلام
    دوست عزیز،البته نظر دکتر معالجتون همواره صائب تر از  نظرات دیگرانه!اما بنظرم چون پریود میشید پس تخمک گذاری دارید!و در نتیجه حداقل یک تخمک در تخمدانهاتون بوجود میاد و میتونیم نتیجه بگیریم اگر با اسپرم همسرتون آمیزشی داشته باشن قطعاً جنین تولید خواهد شد!حالا می مونه اینکه پریودهای نامنظم دارید چون اغلب باروریها در زمان تخمک گذاری رخ میده اگر از زمان تخمک گذاریتون بی اطلاع باشید این امکان وجود داره که در زمان مناسبی برای باروری آمیزش نکرده باشید که اینهم با کمی دقت از حسی که خانمها در زمان نزدیک شدن به پریودیشون دارن میشه حلش کرد! و اما اورگاسم شما تا جائیکه میدونم صددرصد ربطی به عدم باروریتون نداره !بلکه اگر به اوج تحریک برسید در حقیقت اسپرمهای همسرتونو کمک کردید تا به سمت تخمکتون  بهتر و سریعتر حرکت کنند(توصیه میشه حتماً زوجین به اوج تحریک برسن )اما اگر اسپرم همسرتون دارای توان و حرکت مناسب  باشه حتی بدون ارگاسم شما هم میتونه بارداری اتفاق بیفته!پس جواب سئوال دومتون بلی است!
    در مورد سئوال سومتون هم بازم با چیزی که بنده میدونم اغلب متخصصین از قرصهای هورمونی که بعضاً قرصهای ضد بارداری هم هست برای از بین بردن کیستهای تخمدان استفاده میکنن در اینصورت با یک تیر دو نشان زده میشه هم کیستها از بین میرن و هم باروری اتفاق نمیفته!پس بنظرم جواب این سئوال هم میتونه مثبت باشه اما در همه حال ،مصرف دارو باید طبق تشخیص پزشک صورت بگیره لذا بهترین توصیه مراجعه به متخصص زنان میتونه باشه
    موفق  باشید.

9. سلام من 1 ماه پیش با نامزدم رابطه مقعدی داشتم  ولی م طمعن نیستم منی روی واجن ریخته شده باشه و نمی دونم زمان تخمک گذاری بوده یا نه  15 روز بعد پریود شد ولی آلان 1 هفتس حالت تهوع داره و شکمش یکم اومده جلو البته 3 روزه که خوبه 1 بار 7روز پیش و1 بار 2 روز پیش از بی بی چک استفا ده کردیم و منفی بود  ولی من استرس دارم آیا بار داره؟؟؟

10. سلام
    من 20 سالمه و کوتاه ترین دوره پریودم 28 روز و بلندترین ان 30 روز هست
    روزای 8ام 15ام و 26ام پریودم رابطه داشتم که البته از کاندوم هم استفاده شده بود و بصورت تماس الت بود و دخول صورت نگرفت . روز 26ام یه لحظه کاندوم در اومد با اینکه تماس وجود داشت
    اما چون توی دوره پرخطر نبودم از روش اورژانسی استفاده نکردم
    الان 32 روز شده که پریود نشدم . آیا علتش میتونه بارداری باشه؟

11. sanaz_212 نوشته است: سلام
    روزای 8ام 15ام و 26ام پریودم رابطه داشتم که البته از کاندوم هم استفاده شده بود و بصورت تماس الت بود و دخول صورت نگرفت . روز 26ام یه لحظه کاندوم در اومد با اینکه تماس وجود داشت

با سلام
    دوست عزیز،نگفتید وقتی کاندوم خارج شد آیا منی خارج شده بوده یا نه؟؟اگر خارج شده بود آیا منی و یا پیشاب با دهانه واژنتون تماس داشته یا نه؟؟معذالک بعید بنظر میرسه که مشکلی وجود داشته باشه و این تاخیر احتمالاً به خاطر وجود استرس در شما بوجود اومده!ضمناً با دوروز تاخیر نمیشه گفت بارداری رخ داده!چون اینجور نامنظمی های پریودی در اغلب بانوان وجود داره
    موفق باشید.

12. نقل قول: سلام من 1 ماه پیش با نامزدم رابطه مقعدی داشتم  ولی م طمعن نیستم منی روی واجن ریخته شده باشه و نمی دونم زمان تخمک گذاری بوده یا نه  15 روز بعد پریود شد ولی آلان 1 هفتس حالت تهوع داره و شکمش یکم اومده جلو البته 3 روزه که خوبه 1 بار 7روز پیش و1 بار 2 روز پیش از بی بی چک استفا ده کردیم و منفی بود  ولی من استرس دارم آیا بار داره؟؟؟

با سلام
    با توضیحات شما، وقتی پریود شدن پس بارداری منتفیه اما برای آسایش خاطرتون ،بهترین گزینه ،آزمایش بتاست!
    موفق باشید.

13. aliyan نوشته است:
    sanaz_212 نوشته است: سلام

با سلام
    دوست عزیز،نگفتید وقتی کاندوم خارج شد آیا منی خارج شده بوده یا نه؟؟اگر خارج شده بود آیا منی و یا پیشاب با دهانه واژنتون تماس داشته یا نه؟؟معذالک بعید بنظر میرسه که مشکلی وجود داشته باشه و این تاخیر احتمالاً به خاطر وجود استرس در شما بوجود اومده!ضمناً با دوروز تاخیر نمیشه گفت بارداری رخ داده!چون اینجور نامنظمی های پریودی در اغلب بانوان وجود داره
    موفق باشید.

وقتی کاندوم خارج شد منی وجود نداشت چون هنوز ارضا نشده بودن، و به احتمال خیلی کمی پیشاب ممکنه
    من خیلی استرس دارم
    هیچ علائم پریودی تا امروز که 33 روز شده ، ندارم
    میخوام تست بتا بدم
    بدون نسخه پزشک هم میتونم از آزمایشگاه بخوام این تست رو از من بگیرن؟

14. sanaz_212 نوشته است:
    aliyan نوشته است:

با سلام
    موفق باشید.

وقتی کاندوم خارج شد منی وجود نداشت چون هنوز ارضا نشده بودن، و به احتمال خیلی کمی پیشاب ممکنه
    من خیلی استرس دارم
    میخوام تست بتا بدم

ساناز خانم

با توجه به توضیحاتی که دادین (زمان و نوع رابطه هاتون) بارداری در مورد شما منتفیه.
    این تاخیر در پریودتون به خاطر همین استرسیه که دارین. اگه استرسو از خودتون دور کنین پریود میشین.
    در مورد آز باید بگم که:
    آز بتا حداقل 3 - 5 روز بعد رابطه قابل انجامه ولی معمولا نتیجه مشکوک میاد یعنی ریزالت هورمون HCG بین 12 - 25 نشون میده و شاید دوباره مجبور شین 2 - 3 روز بعد تستو تکرار کنین بنابراین این تست 7 - 8 روز بعد نزدیکی جواب 100 درصدو میده نیازی به نسخه هم نداره.

15. sanaz_212 نوشته است:
    aliyan نوشته است:

با سلام
    موفق باشید.

من خیلی استرس دارم
    میخوام تست بتا بدم

کلا بارداری در مورد شما همانطور که گفته شد منتفیه
    نیازی به آز بتا ندارید ولی اگر تمایل دارید بدون نسخه پزشک این آزمایش انجام پذیر هستش

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 10 از 15
رفتن به صفحه :    ... 10 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید