شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

ماندن آثار هر چیزی روی پوستم

1. 5284

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام وخسته نباشید
    عذر میخوام من آثار هر چیزی روی پوستم می مونه.منظورم این هست که مثلا اگر فرشی یا روتختی یا روبالشیم برجستگی داشته باشه یا راه راه باشه اگه چند ثانیه پوستم باهاشون در تماس باشه آثار راه راهش رو پوستم قشنگ می مونه یا خواهرم واسه شوخی اگه یه کم دستم یا پامو فشار بده پوستم سرخ سرخ میشه و آثار تمام انگشتاش رو پوستم می مونه  پوستم خیلی نرمه.حتی صورتم هم از ترس اینکه پوستم شل شه بند  نمیندازم.همش فکر میکنم منکه بدنم اینطوری هست حتما زود پوستم شل و چروک میشه آیا راهی هست یه کم پوست بدنم سفت تر شه.منظورم تغذیه خاصی هست یا دارویی هست که با خوردنش پوستم سفت شه؟من 26 سالمه.ممنون

2. 5284 نوشته است: با سلام وخسته نباشید
    عذر میخوام من آثار هر چیزی روی پوستم می مونه.منظورم این هست که مثلا اگر فرشی یا روتختی یا روبالشیم برجستگی داشته باشه یا راه راه باشه اگه چند ثانیه پوستم باهاشون در تماس باشه آثار راه راهش رو پوستم قشنگ می مونه یا خواهرم واسه شوخی اگه یه کم دستم یا پامو فشار بده پوستم سرخ سرخ میشه و آثار تمام انگشتاش رو پوستم می مونه  پوستم خیلی نرمه.حتی صورتم هم از ترس اینکه پوستم شل شه بند  نمیندازم.همش فکر میکنم منکه بدنم اینطوری هست حتما زود پوستم شل و چروک میشه آیا راهی هست یه کم پوست بدنم سفت تر شه.منظورم تغذیه خاصی هست یا دارویی هست که با خوردنش پوستم سفت شه؟من 26 سالمه.ممنون

سلام

اگه اون اثار در حد چند ثانیه یا چند دقیقه میمونه و بعد محو میشه که طبیعیه، خود من یا هر کس دیگه ای هم اینجوریه.
    در غیر اینصورت اگه ردشون به مدت زیادی باقی میمونه و مثلا شما مهمونی دعوت دارین و نمیخواین کسی اون اثارو ببینه میتونین از کرم زینک اکسید استفاده کنین. پودرهای ارایشی رو هم که خودتون میدونین دیگه.

در مورد بند انداختن هم باید بگم بلافاصله بعد اصلاح از مواد ارایشی استفاده نکنین چون حساسیت ایجاد میشه. بعد بند انداختن شما میتونین از کمپرس یخ استفاده کنین خیلی موثره.

کلا من ورزش شنارو برا شادابی پوست، درخشندگی و ... برا اقایون و خانما (مخصوصا خانما) حداقل هفته ای یه بار توصیه میکنم. با این کار با یه تیر چند تا نشونه رو میزنین:

• شنا (و البته سونای بخار) از چروک و شل شدن پوست جلوگیری و اونو با طراوت میکنه
    • بوی عرق بدنو میگیره
    • سینه هاتونو سفت میکنه
    • و ...

تشکر شده توسط : 2 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید