شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

ناباروری به دنبال ارضا

1. Very Happy سلام آقای دکتر خسته نباشید.
    در رابطه با رابطه جنسی و ارتباطش با حاملگی یک سوال ازتون داشتم.من و همسرم در دوران عقد به سر می بریم  بنابراین تا به حال نزدیکی با هم نداشتیم البته به دلیل جلوگیری از بارداری نه چیز دیگری.اما هر دو توسط راه های دیگری یکدیگر را ارضا می کنیم. و اما سوال من.....
    روشی که همسرم درباره من اجرا می کند این است که با انگشتش سر تاج رحم من را مالش می دهد تا من به لذت برسم اما اصلا فشاری به پرده ی  بکارت وارد نمی شود آیا با این روش ارضا شدن به دلیل مالش رحم می توانید بعدا موجب ناباروری شود.و دیگر اینکه وقتی من به اوج لدت (ارضا شدن) میرسم هیچگونه آبی از من جهش ندارد ( مثل پرت شدن) فقط ترشحات زیادی آرام از دهانه رحم خارج می شود آیا این آب باید حتما بیرون ریختنش دیده شود یا خیر؟لطفا اگر زحمتی نیست پاسخ من را دقیق بدهید چون خیلی وقت است که این موضوع فکرم را مشغول کرده است.
    پیشاپیش از راهنماییتون ممنون. و سال نوتون مبارک.
    Embarassed

2. سلام
    با اجازه آقاي دكتر صادقي
    دوست عزيز چيزي كه شما با مالش آن ارضا ميشويد چوچوله نام دارد نه رحم
    مالش چوچوله هيچ ارتباطي به ناباروري ندارد و تا چيزي وارد واژن نشود به پرده بكارت آسيب نميرسد.
    در ضمن در خانم ها هيچ آبي در هنگام اورگاسم به بيرون نمي پاشد
    به پاشيدن آب به بيرون انزال ميگويند كه فقط در آقايان رخ ميدهد .
    انزال در آقايان به اين دليل است كه اسپرم ها به همراه مواد ديگر براي لقاح با تخمك به داخل رحم ريخته شوند ولي در خانم ها چون تخمك از رحم بيرون نمي آيد انزالي صورت نميگيرد به اين خاطر كه اگر تخمك با انزال به بيرون از واژن  مي آمد ديگر لقاحي صورت نميگرفت.
    در خانم ها فقط همان ترشحات روان كه در هنگام معاشقه افزايش پيدا ميكند و در شرايط عادي به رنگ سفيد است و بوي بدي ندارد به بيرون مي آيد.
    موفق باشيد .
    توجه داشته باشيد اسپرم مردانه ميتواند از ديواره پرده بكارت به داخل راه پيدا كند و خود را به تخمك برساند و موجب بارداري شود .
    همسر شما بايد در هنگام معاشقه يا از وسايل جلوگيري از بارداري استفاده كند و يا از ريختن مني خود بر روي دهانه واژن شما خودداري كند
    موفق باشيد.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید