شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

درد در ناحيه قفسه سينه سمت چپ واكو انجام شده

1. باسلام مدت چند ماه است صبحها بالا نافم دچار سوز ش می شود وبعد از مصرف غذا ارام می گیرد با مصرف سبزی خام وسرخ كردنی قسمت بالای نافم درد می كند ودرد در قفسه سینه سمت چپ دارم وغذا زیاد خوردنی اذیت می شوم مواد مانند شیرنی وچربی وسرخ كردنی وچیزهای خام چند روز مصرف كنم دچار سوزش واسهال می شوم وحالت تهوع نیز دارم فاموتدین وكلیندیوم سی 30 روز مصرف كردم ولی هنوز نارحتی ها را دارم وقرص 10عددسیپروفلوكساسین 500 **و30 عدد رانتیدین روزی 2 عدد و بوتیل بروماید نيز مصرف كرده ام كارهایی كه انجام دادم گرفتن عكس ساده از قفسه سینه كه چیزی نشان نداد 2مراجعه به دكتر قلب كه بعد از اكو وگرفتن نوار قلب گفت چیز مهمی نیست فقط كمتر استرس داشته باش وادویه مصرف نكن وقبل از اكو چند تا دارو نوشته بود كه بعد از اكو گفت مصرف كن اسم داروها 30عددعدد قرص پروپرانولول 10و 20عدد قرص كلردیا زپوكساید 5میلی و20عددCelecoxib این هم نوار قلب واكو انجام شده

سوال ایا لازم است به دكتر گوارش مراجعه كنم واگر مشكل گوارشی داشته باشم این داروهای كه دكتر قلب نوشته برای معده ام ضرر نداشته باشد ونارحتی گوارشیم را بدتر نكند ایا در اكو انجام شده مشكلی هست كه دارو نوشته
    وايا حتما داروها را مصرف كنم يا اول بروم دكتر گوارش بعد مصرف كنم شنيدم این داروها برای کنترل علائم ناشی از پرولاپس میترال پس اگر اكوي من سالم است چرا اين داروها را تجويز نموده باتشكر

2. درسايت اپلود عكس نداريد عكس را پيوست كنم

3. در كدام سايت عكس ها را اپلود كنم داخل سايت بگذارم لينك هاي بالا مشكل دارند

4. سلام. دوست محترم قرص پروپروانول  را برای کنترل و کم کردن استرس و اضطراب نیز تجویز می کنند. در ضمن پرولاپس میترال به طور کلی بیماری جدی نیست. و اکثرا به خصوص خانمها به آن مبتلا هستند. شما یا مبتلا به پرولاپس نستید و فقط برای کم شدن استرس این داروها را به شما داده اند.؛یا پرولاپس شما خفیف است. به برگه اکو نگاه کنید ببینید گزینه پرولاپس را برایتان تیک زده اند یا خیر. در ضمن قرص کلرودیاز پوکساید قرص آرام بخش است،که نسبت به بقیه آرام بخش ها عوارض کمتری دارد. به نظر من با توجه به آنچه توضیح داده اید ، شما ناراحتی گوارش دارید که قطعا باید به متخصص گوارش مراجعه کنید. بهتر است خودتان دارو درمانی نکنید. برایتان آرزوی سلامتی دارم.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. سلام
    من خانمی 30ساله هستم حدود چند ماهی است سرفه های شبانه داریم و به دکتر گوش حلق وبینی مراجعه کردن ایشان گفتن که پلیپ بینی دارید داروهای قطره وشربت وقرص سیتریزن هم تجویز کردن و بهتر هم نشدم  درد قفشه سینه هم درسمت چپ بدنم بیشتر احساس میکنم و دکتر ریه هم رفتم به من امپرازول هم تجویز کردن گفتند ریفلاکس دارید بهتر نشدم ودکتر ریه رفتم عکس قفسه سینه هم گرفتم گفته مسئله ای ندارد حالا به نظر شما من تست تنفس و تست آسم هم باید انجام بدهم یا ضرورتی ندارد.یا شما چه روشی را پیشنهاد میکنید
    لطفا من را راهنمایی کنید.
    بانشکروسپاس

6. سلام. دوست عزیز. من به شما پیشنهادمی کنم به یه متخصص داخلی خوب مراجعه کنید. متخصص داخلی با تجربه قطعابه همه ی گزینه ها فکر میکنه و بعد اگر لازم باشه شما را به پزشک متخصص خاصی معرفی میکنه. اشتباه اکثر ما در درمان بیماریهایمان اینکه که به شکل پراکنده پیش همه ی دکترها می رویم به همین دلیله که در اروپا پزشکی به عنوان پزشک خانواده وجود دارد. براتون آرزوی سلامتی دارم. انشااله بیماری جدی ندارید.

7. javan0012 نوشته است: عکس اکو و نوار قلب آپلود شده جدید لطفا در سایت زیر دانلود کنید.

http://s2.picofile.com/file/7195279779/aks.rar.html
      با سلام اكو را به يك دكتر نشان دادم گفت با توجه به نتیجه اکو خوشبختانه مشکلی از بابت پرولاپس میترال ندارید و تنها در ناحیه دریچه سه لتی شما افت فشار خون خفیف وجود دارد که جای نگرانی ندارد و داروهای تجویزی نیز از همین بابت بوده است ايادر اينده مشكلي ايجاد مي كند ايا الان بخواهم خون اهدا كنم مشكلي برام ندارد

8. با سلام
    مشکل من تا حد زیادی به این انجمن مربوط است
    هفته پیش سرما خوردم و گلوم به شدت چرک کرد پس از بهبودی به استخر رفته دفعات زیادی شیرجه زدم و دوبار از آب گرم مستقیم وارد آب استخر شدم
    فردای آن روز درد شدیدی شبیه درد عضلانی قفسه سینه من را فرا گرفت به دکتر عمومی مراجعه کرده گرفتگی عضله تشخیص داده شد آمپول شل کننده عضله زدم ولی با گذشت دو روز بهبودی کم بود.به دکتر ریه مراجعه کردم که پس از معاینه نظرشان این بود که ریه شما مشکلی ندارد و فقط به دلیل سرما خوردگی دچار عفونت دستگاه تنفسی شده اید.با مصرف قرص های این دکتر خیلی بهتر شدم ولی هنوز با گذشت چند روز درد نسبتاً شدیدی در ناحیه سمت چپ سینه احساس میکنم که با دم و بازدم این درد شدید و همچنین با خوابیدن به هر دو پهلو هم این درد شدید میباشد....به نظر شما مشکل من چیست؟ سیگار میکشم ولی دکتر بعد از معاینه ریه گفت ریه شما صاف است ولی میترسم که این دردها از ریه باشد..ممنونم

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید