شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

آيا براي آلت هاي بزرگ هم راه حلي هست ؟

1. سلام
    با عرض شرمندگي سئوال من اينه كه آيا براي آلت هاي بزرگ هم درماني وجود داره ؟
    آلت من از حد معمول بزرگ تره . خواهش ميكنم راهنمائيم كنيد .

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. سلام
    شما باید قطر و طول آلتتون رو بگید تا مشخص شه بزرگه یا نه. چون خیلی ها فکر میکنن آلتشون یا کوچیکه یا بزرگ در صورتی که این فقط فکر خودشونه.

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  3. mehran62 نوشته است: سلام

دوست عزیز
    اولا باید طول گفته بشه اما معمولا روشی نیست که الت رو کوچیک کنه چون تمام آلت داری بافتها و قسمتهای حساسه که نمیشه کاری کرد مگر در شرایط خیلی خیلی خاص جراحی مثلا کسانی که نواقص عجیب تو بزرگی دارن و ال بطور معمول نشنیدم که هیچ دکتر متخصص بگه که جراحی کوچک کردن آلت رو انجام میدن اما باز هم بهتر منتظر نظر سایر کاربران هم باشید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  4. سلام.من یه مشکلی دارم.من موقع ادسه کردن آلتم احساس میکنم تق تق صدا میده.هم نوعوز داره ، هم  سالم هستش و هیچ مشکلی ندارمنه دردی نه چیزی.فقط همین.یه ذره هم سمت چپ زیر کلیه ام درد میگرفت که الان خوب شده.میخواستم ببینم این مشکلی که من دارم خطر ناک نیست.درست میشه.اگه ممکنه کمکم کنید و پاسخ به ایمیلم ارسال نمایید.با تشکر

5. بایستی توجه داشت علل خیلی از تصادفات نوع ماشین نیست بلکه مهارت راننده هست.. راننده ای ماهر با ماشینی معمولی شاید سالها تصادف نداشته باشد ولی راننده ای ناشی با ماشینی عالی شاید بارها تصادف کرده و مقصر تصادف نیز باشد. وضعیت آلت در آقایان هم تقریباً مشابه همین مثال است.. لذت و کارآیی در روابط جنسی نیز عمدتاً متاثر از مهارت آقایان می باشد تا فرم، شکل یا طول آلت.. بسیار دیده شده مردی با آلتی بسیار ایده آل، سالها موفق به تحریک یا لذت بخشی مناسب به شریک خود نگردیده ولی مرد دیگری حتی بدون استفاده از آلت خود، با استفاده از ماساژ یا تحریک دهانی براحتی شریک خود را بارها و بارها به اوج لدت و رضایت رسانده است..

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  6. saeed_2012 نوشته است: سلام.من یه مشکلی دارم.من موقع ادسه کردن آلتم احساس میکنم تق تق صدا میده.هم نوعوز داره ، هم  سالم هستش و هیچ مشکلی ندارمنه دردی نه چیزی.فقط همین.یه ذره هم سمت چپ زیر کلیه ام درد میگرفت که الان خوب شده.میخواستم ببینم این مشکلی که من دارم خطر ناک نیست.درست میشه.اگه ممکنه کمکم کنید و پاسخ به ایمیلم ارسال نمایید.با تشکر

سلام دوست عزیز

موقع عطسه کردن صدا میده!!! کدوم قسمتش؟

اگه خیلی اذیتت میکنه، مراجعه به ارولوژ (متخصص مجاری ادرار) ضرری نداره.

7. mehran62 نوشته است: سلام

سلام دوست عزیز

1. به توصیه های الناز خانم و سپیده خانم توجه کن.
    2. التتو اینجوری باید اندازه بگیری. اگه خواستی اندازه هاتو (طول و محیط التتو) رو سایت بذاری تا دوستان نظر بدن، دقت کن که محیط رو با قطر (مثه اینجا پست 23) اشتباه نکنی! محیط یعنی دور الت و قطر هم که مشخصه.
    3. اینجا رو هم مطالعه کن.
    4. میتونی به ارولوژ هم مراجعه کنی.

8. با سلام . من یه مشکلی دارم .و هروقت میخوام مشکلمو بگم.امکان زدن پست نیست که خیلی بده
    مشکلی که با آلتم دارم. خارج شدن ترشح چسبناک بی رنگ هست که واقعن اعصابمو خورد کرده و منم بهش حساسیت پیدا کردم. شاید خنده دار باشه حتی نمیتونم با جنس مخالف تلفنی صحبت یا مسیج بدم چون بدون اینکه من بخوام ترشح میکنه و .. راه حلش چیه چون واقعن امانمو بریده و مدام فکر میکنم که مایع خارج شده و همش شستشو و وسواس
    امیدوارم قبل پاک کردن پست بتونید راهنماییم کنید .ممنونم

9. glx2000 نوشته است: با سلام . من یه مشکلی دارم .و هروقت میخوام مشکلمو بگم.امکان زدن پست نیست که خیلی بده
    مشکلی که با آلتم دارم. خارج شدن ترشح چسبناک بی رنگ هست که واقعن اعصابمو خورد کرده و منم بهش حساسیت پیدا کردم. شاید خنده دار باشه حتی نمیتونم با جنس مخالف تلفنی صحبت یا مسیج بدم چون بدون اینکه من بخوام ترشح میکنه و .. راه حلش چیه چون واقعن امانمو بریده و مدام فکر میکنم که مایع خارج شده و همش شستشو و وسواس
    امیدوارم قبل پاک کردن پست بتونید راهنماییم کنید .ممنونم

سلام دوست عزیز

اون مایع رقیق و بی رنگ اسمش پیش ابه.
    کاملا طبیعیه و موقع تحریک شدن ترشح میشه.
    خیلیا از نداشتنش می نالن چون موقع دخول خود این پیش اب در روان کردن واژن موثره و دخولو راحت تر میکنه.
    شما از زیاد بودنش می نالی به نظرم باید خداتم شکر کنی. اره عزیزم مشکلی نداری خداتو شکر کن.

شاد باشین.

10. سلام
    شرمنده دير جواب دادم .
    شرمنده طولش 32 سانت و در حالت عادي 24 سانت با قطر 4 سانت .
    شرمندم انقدر سختمه كه نمي تونم شلوار جين بپوشم ببخشيد چون از روي شلوارم پيداست .

11. mehran62 نوشته است: سلام
    شرمنده دير جواب دادم .
    شرمنده طولش 32 سانت و در حالت عادي 24 سانت با قطر 4 سانت .
    شرمندم انقدر سختمه كه نمي تونم شلوار جين بپوشم ببخشيد چون از روي شلوارم پيداست .

سلام دوست عزیز

اگه اون نکاتی که تو پست شماره 6 گفته بودمو تو اندازه گیری رعایت کرده باشی باید بگم که طول التت زیاده ولی تو رابطه جنسی مشکل ساز نی چون به اندازه ای که خودت بخوای میتونی دخول رو انجام بدی.
    در مورد قطر ای کاش محیطشو میگفتی اخه قطرشو چه جوری اندازه گرفتی؟؟؟!!!! با کولیس اندازه گرفتی؟؟؟ اخه سطح مقطع الت که مشخص نمیشه!!!! به هر حال اگه فرضو بگیریم که اندازت درسته اون موقع محیط التت میشه تقریبا  12 - 13 سانت که کاملا نرماله.
    بنابراین تو رابطه شما مشکلی نداری و میتونی به طرفت لذت کاملو از نظر دخول برسونی. اما معاشقه، پوزیشنای متنوع و اصول رابطه جنسیو هم یاد بگیر که از همه مهمتر اوناس و دخول مرحله اخره یعنی اگه یه رابطه ی دو ساعته داشته باشی شاید 5 دقیقش صرف دخول بشه و بقیش مربوط به معاشقس.
    اما موقع حضور در جمع سعی کن کمتر تحریک بشی یعنی ذهنتو به چیز دیگه ای مشغول کن تا نعوظ التت شکل نگیره و اذیت نشی.
    میتونی به ارولوژ هم مراجعه کنی و نظر اونو هم بپرسی.

شاد و سلامت باشی  

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید