شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 6 ...   

آیا من حامله شده ام؟ (راهنمای دقیق و قدم به قدم احتمال بارداری)

1. sepideh90 نوشته است:
    arnoosh نوشته است: با سلام.
    دختری 22 ساله هستم.پریود های منضم دارم به ترتیب روبرو(از راست به چپ): 29  28 31 27 30 27 33 26 29 روزه
    در روز 20ام قاعدگی رابطه ی جنسی داشتم.منی مستقیم روی واژنم نریخت ولی روی دست شریکم ریخت و اون بدون اینکه متوجه باشه دستش آغشته به منی هست در طول رابطه چند بار دستش رو به واژن من کشید(من باکره هستم) الان 24 ساعت از رابطه گذشته و من چون پریود منظم دارم و تا به حال از قرص های ضد بارداری استفاده نکردم نمیخوام نظم هورومونی بدنم رو به هم بزنم. لطفا من رو راهنمایی کنین که احتمال بارداری هست یا نه! خیلی نگران هستم.

دوست  عزیز
    اولا نمیشه گفت که پریودهای شما منظمه چون مثلا بین کمترین و بیشترین 7روز فاصله اس.اما در کل باتوجه به اینکه روز 20 سیکل رابطه داشتید میشه گفت خطر کمه چون معمولا تو این تایم دیگه نباید تخمکی وجود داشته باشه تا بارور بشهبعلاوه منی مستقیم تخلیه نشده و فقط دست مالیده شده که باز ریسک کمتر از تماس مستقیم منیه تو این حالت.اما نمیشه گفت که احتمال هم کاملا صفره.تصمیم با خود شماست میتونید منتظر باشید تا پریود بشید یا از قرص اورژانس استفاده کنید اما بنده به شخصه نظرم به صبر کردنه اما باید نظر سایر کاربران رو هم بببینید.

سلام،
    من توی این چند ماه تجربه‌ای که داشتم، به این نتیجه رسیدم که نباید مته به خشخاش گذاشت و برای هر اتفاق کوچیکی از روش اورژانسی استفاده کرد و یا دائم به این‌که آیا حامله هستم یا نه فکر کرد.
    قبل از هر چیز باید وقت پیش‌گیری دقت کرد، اگر اتفاق واضحی افتاد و احتمال بارداری خیلی بالا بود، از روش اورژانسی استفاده کرد. اگر هم با تمام دقتی که شده، باز هم فهمیدیم که بارداریم، حتماً حکمتی داره و نباید این نعمت خدا رو ناشکری کرد.

اعصاب آدم خیلی خیلی روی عملکرد بدن و بخصوص رحم و ... موثره.

2. سلام من با نامزدم هر بار رابطه های خیلی سطحی دارم..که فقط به برخورد پیش آب با وازنم
    شک دارم..
    الان 3 ماهه قبل از پریود ترشحاتی دارم که توش رگه های خونی هس اما مثلا خون واقعی پریود
    3 روز بعد میاد..
    این ها علایم بارداری نیس؟!
    بعدش خونریزیم تا 5 روز هم بوده . .
    مثلا من 2 اردیبهشت پریود شدم الان که 27 اردیبهشته ترشحات خونی دارم. .
    خطرناکه؟با توجه به اینکه این ماه زیاد استخر رفتم ایا میتونه واسه اون باشه؟

3. tannaz9267 نوشته است: سلام من با نامزدم هر بار رابطه های خیلی سطحی دارم..که فقط به برخورد پیش آب با وازنم
    شک دارم..
    الان 3 ماهه قبل از پریود ترشحاتی دارم که توش رگه های خونی هس اما مثلا خون واقعی پریود
    3 روز بعد میاد..

سلام دوست عزیز

بارداری با برخورد پیش اب به واژن در دوران پر خطر، احتمال بارداری رو افزایش میده.
    زمان رابطه هاتون تو چه روزی از سیکل پریودتون بودین؟
    از روشای جلوگیری استفاده میکنین؟
    به نظر تازه نامزد کردین، درسته؟
    اگه موقع رابطه فشار زیادی به واژنتون وارد میشه، یه دلیل اون رگه های خون میتونه این باشه که چون واژن هنوز تنگه بهش فشار وارد میشه و مویرگ های داخلیش دچار پارگی میشن. که اگه این دلیلش باشه با ادامه ی نزدیکی ها این مشکل برطرف میشه و جای نگرانی نی.
    به نظر من بارداریتون منتفیه ولی سوالای بالا رو جواب بدین تا دقیقتر بشه نظر داد.

4. ما اصلا رابطه واژنی نداشتیم ..
    فقط در حد مالش که اونم بعدش بلافاصله پاک کردم ..
    و چند روز بعد از اتمام پریود بود این رابطه یکی هم هفته پیش..و در همین حد . .
    من همیشه این رگه های خونی رو قبل از پریود مشاهده میکردم ولی چند ماهه که چند روز جلوتر میبینم..

5. tannaz9267 نوشته است: ما اصلا رابطه واژنی نداشتیم ..
    فقط در حد مالش که اونم بعدش بلافاصله پاک کردم ..
    و چند روز بعد از اتمام پریود بود این رابطه یکی هم هفته پیش..و در همین حد . .
    من همیشه این رگه های خونی رو قبل از پریود مشاهده میکردم ولی چند ماهه که چند روز جلوتر میبینم..

با این اوصاف بارداری کاملا منتفیه.

اگه این رگه های خونی همیشگیه بنابراین طبیعیه و جای نگرانی نی، در واقع همون مقدمه ی منس شدنتونه.

شاد باشین.

6. یعنی هیچ مشکلی نیس من امروز پریود شدم ؟اون ماه 2وم الان 27 ام..
    چرا اخه

7. tannaz9267 نوشته است: یعنی هیچ مشکلی نیس من امروز پریود شدم ؟اون ماه 2وم الان 27 ام..
    چرا اخه

طناز خانم با توجه به گفته هاتون (نوع رابطه و زمان اون) شما باردار نیستین.
    پریوداتون منظمه؟
    چند روزس؟

8. همیشه مثلا ماه بعد با یک روز اختلاف میشم..
    مثلا اون دفعه 3وم شدم ماه بعدش 2وم..
    معمولا 5 روزه هست

9. tannaz9267 نوشته است: همیشه مثلا ماه بعد با یک روز اختلاف میشم..
    مثلا اون دفعه 3وم شدم ماه بعدش 2وم..
    معمولا 5 روزه هست

پس سیکل قاعدگیتون منظمه و 29 یا 30 روزس.

به نظر من اون رگه ها همون مقدمه پریودتونه.

در نهایت اگه خیلی نگرانین، مراجعه به متخصص بهترین کاره.

موفق باشین.

10. tannaz9267 نوشته است: سلام من با نامزدم هر بار رابطه های خیلی سطحی دارم..که فقط به برخورد پیش آب با وازنم
    شک دارم..
    3 روز بعد میاد..

دوست عزیز
    برخورد پیش آب هم احتمال بارداری داره و احتمالش صفر نیست اما اینکه 5 روز مثلا خونریزی دارید نشون میده که نباید باردار باشید چون در حین بارداری بیشترر حالت لکه بینی هست و نه خونریزی مداوم
    اما در مورد اینکه مثلا چند روز لکه بینی دارید و بعد پریود میشید این تو برخی خانمها پیش میاد اما اینکه اینقدر طولانی میشه و ادامه داره باید بررسی بشه.حتما به 1 پزشک یا ماما مراجعه کنید و مشورت کنید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  11. سلام . خسته نباشید .ببخشید من به خاطر پلی کیستیک قرص سیپروترون کامپاند  مصرف میکنم .روز بعد از اتمام قرصم رابطه داشتم .احتمال 90 درصد آب منی روی قسمت وازینال ریخته نشده و من باکره هستم . 5روز بعد از رابطه پریود شدم و پریودم مانند پریودهای گذشته ام بوده است . الان 8 روز از زمان پریودم گذشته و من همچنان خونریزی دارم . ممکنه باردار باشم ؟این خونریزی برای چی هست؟ خیلی نگرانم

12. kimiya1368 نوشته است: سلام . خسته نباشید .ببخشید من به خاطر پلی کیستیک قرص سیپروترون کامپاند  مصرف میکنم .روز بعد از اتمام قرصم رابطه داشتم .احتمال 90 درصد آب منی روی قسمت وازینال ریخته نشده و من باکره هستم . 5روز بعد از رابطه پریود شدم و پریودم مانند پریودهای گذشته ام بوده است . الان 8 روز از زمان پریودم گذشته و من همچنان خونریزی دارم . ممکنه باردار باشم ؟این خونریزی برای چی هست؟ خیلی نگرانم

سلام دوست عزیز

1. باید بدونین که مصرف سیپروترون کامپاند تا حدودی خودش از بارداری جلوگیری میکنه.
    2. با توجه به توضیحاتتون بارداری منتفیه.
    3. باکره بودن از بارداری جلوگیری نمیکنه.
    4. خونریزیتونم میتونه بخاطر مصرف قرص باشه.
    مشکلی نی نگران نباشین باردار نیستین.

13. nini300

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    sepideh90 نوشته است:
    nini300 نوشته است:
    sepideh90 نوشته است:
    nini300 نوشته است: سلام

24 سالمه. پریودم منظمه فقط دو روز جلو می افته هر ماه. 25 فروردین پریود شدم 1 اردیبهشت پاک

شدم. تاریخ های 9و10و17 رابطه کامل داشتم که تمام منی داخل ریخته شد. من به حساب دو روز حلو

افتادن مثل همیشه پریود نشدم الان دو روز گذشته و خبری نیست. زیر دلم و سینه هام درد میکنه و

تیر میکشه. یه خورده سورش و خارشم دارم. من باردارم؟

دوست عزی
    قبلا هم خدمت شما عرض کردم اگر از اولین روز پریود حساب کنید تا مثلا 9 میشه حدود 14 تا 15 روز که دقیقا میشه حدود تخمک گذاری شما و بعلاوه اینکه باز هم رابطه داشتید.پس احتمال بارداری برای شما خیلی زیاده،بنظر بنده اگر منتظر حاملگی هستید الان میتونید برید تست بدید و جواب مشخص کننده خواهد بود و مدام خودتون رو با استرس اذیت نکنید چون حتی اگر باردار باشید این نگرانی برای جنین خوب نیست و بهتر بدونید تا مصرف قرصهای مکمل رو شروع کنید و اگر نه با آسودگی منتظر پریود باشید
    در کل احتمال بارداری زیاده

من با امروز 4 روزه که پریود نشدم. واسه اینه که باردارم یا عفونت کمی که دارم؟

دوست عزیز
    احتمال بارداری با توجه به شرح رابطه شما بالاست.بهتره آزمایش وریدی انجام بدید و اگر مثبت بود یا نبود حتما با پزشک در مورد این سوزش و خارش صحبت کنید.چون در بارداری این مسائل پیش میاد اما ابز هم باید بررسی بشه و راه حل ارائه میشه چون باقی موندن در شرایطی که عفونت دارید ،اگر باردار باشید برای جنین اصلا خوب نیست و خطرناکه.بعلاوه بهتر از بارداریتون مطلع باشید تا بتونید به جهت مراقبتهای بارداری مراجعه کنید

امروز رفتم ازمایش جواب مثبت بود.جنین نزدیکه هفته سومه. دیگه این هفته باید برم دکتر واسه عفونت. فقط یک سوال من 3 ساعت

قبل از ازمایش یه کوچولو نوشابه خوردم اشکال نداشت واسه ازمایش؟ ممرسییییی

14. nini300 نوشته است:
    sepideh90 نوشته است:
    nini300 نوشته است:
    sepideh90 نوشته است:
    nini300 نوشته است: سلام

24 سالمه. پریودم منظمه فقط دو روز جلو می افته هر ماه. 25 فروردین پریود شدم 1 اردیبهشت پاک

شدم. تاریخ های 9و10و17 رابطه کامل داشتم که تمام منی داخل ریخته شد. من به حساب دو روز حلو

افتادن مثل همیشه پریود نشدم الان دو روز گذشته و خبری نیست. زیر دلم و سینه هام درد میکنه و

تیر میکشه. یه خورده سورش و خارشم دارم. من باردارم؟

دوست عزی
    قبلا هم خدمت شما عرض کردم اگر از اولین روز پریود حساب کنید تا مثلا 9 میشه حدود 14 تا 15 روز که دقیقا میشه حدود تخمک گذاری شما و بعلاوه اینکه باز هم رابطه داشتید.پس احتمال بارداری برای شما خیلی زیاده،بنظر بنده اگر منتظر حاملگی هستید الان میتونید برید تست بدید و جواب مشخص کننده خواهد بود و مدام خودتون رو با استرس اذیت نکنید چون حتی اگر باردار باشید این نگرانی برای جنین خوب نیست و بهتر بدونید تا مصرف قرصهای مکمل رو شروع کنید و اگر نه با آسودگی منتظر پریود باشید
    در کل احتمال بارداری زیاده

من با امروز 4 روزه که پریود نشدم. واسه اینه که باردارم یا عفونت کمی که دارم؟

دوست عزیز
    احتمال بارداری با توجه به شرح رابطه شما بالاست.بهتره آزمایش وریدی انجام بدید و اگر مثبت بود یا نبود حتما با پزشک در مورد این سوزش و خارش صحبت کنید.چون در بارداری این مسائل پیش میاد اما ابز هم باید بررسی بشه و راه حل ارائه میشه چون باقی موندن در شرایطی که عفونت دارید ،اگر باردار باشید برای جنین اصلا خوب نیست و خطرناکه.بعلاوه بهتر از بارداریتون مطلع باشید تا بتونید به جهت مراقبتهای بارداری مراجعه کنید

امروز رفتم ازمایش جواب مثبت بود.جنین نزدیکه هفته سومه. دیگه این هفته باید برم دکتر واسه عفونت. فقط یک سوال من 3 ساعت

قبل از ازمایش یه کوچولو نوشابه خوردم اشکال نداشت واسه ازمایش؟ ممرسییییی

خیر مشکلی نداشته

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  15. سلام دوستان
    طناز جان ..شرایط خونی شدن من دقیقا مثه شماس..الان حدود 5/6 ماهی میشه ک حدود 2/3 روز قبل از خونی شدن دچار لک بینی مختصر میشم   (بدون درد) بعد از روز 3 یا 4 خونریزی با درد شدید تا 3روز دیگه شروع و ادامه پیدا میکنه..  
    قبل از این 5/6 ماه اصلا اینطور نبود ..یعنی از همون روز اول تا 4روز شروع و تموم میشد.
    منم مثه شما نگران شدم و ب پزشک مراجعه کردم و گفت اصلا مشکلی نیس و هر خانمی تو پریوداش و کلا مسائل جنسیش قانون خاص خودشو داره و قرار نیس همه مثه هم باشن.
    و البته این قانونا هم میتونه متغیر باشه!!! مثه من ک 5 ماهه اینطوری شدم.
    شاد باشین

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 6 از 15
رفتن به صفحه :    ... 6 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید