شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

همه چیز درباره پرده بکارت (شکل، نوع، پارگی پرده)

1. mahsan26 نوشته است:
    Clooney نوشته است:
    niosh نوشته است: سلام من مطالب تون رو مطالعه کردم همه جا نوشته شده بود که خودارضایی اگر با دخول شی همراه نباشه باعث آسیب به پرده بکارت نمی شه! خیلی از دخترا هستن که این خود ارضایی براشون عادت شده و اعتیاد بهش دارن و سال ها شاید داشته باشن! یعنی حتی در مدت طولانی اگه چیزی داخل نشه بازم امکان آسیب نیست؟

جواب شما خیر هستش تا زمانی که چیزی وارد واژن نشه بکارت آسیب نمیبینه حتی با خودارضایی هم آسیبی وارد نمیشه بهش

سلام
    من همه سوالات مربوط به سوال خودم رو در سایت

خوندم.و چیزی شبیه به سوال خودم پیدا نکردم.
    اگر بوده و من ندیدم از طرح سوالم عذر میخوام.
    اما مسئله ای که برای من به وجود آمده اینه که:
    من چند وقتی هست که دچار مرض خودارضایی

هستم.االبته شاید یکی دو بار در ماه یا حتی کمتر.چون

سعی میکردم با سرگرم کردن خودم با دعا و نماز از این

حس لعنتی خلاص شم اما چند روز پیش بالاخره این

حس لعنتی موفق شد و من این کار ور انجام دارم البته

به صورت مالش و البته نه شدید و از روی لباس زیر تا

جایی که یادم میاد پاهام بسته بود و لبهای بزرگ هم به

صورت بسته.منظورم اینه که فشار شدیدی وارد نکردم

خیلی معمولی.اما بعد از یکی دوساعت که من فعالیت

کردم(تو حیاط راه رفتم گاهی نشستمو به باغچه آب

دادم...)یکباره  احساس کردم مایعی از من خارج شد که

تصور کردم خون قاعدگیم هست(چون نزدیک همین

دوره ام البته به تاخیر افتاده)اما بعد ازاینکه نگاه کردم

دیدم همون ترشحات طبیعی واژن بعد از خود ارضاییه اما

"دقیقا به باریکی تار مویی خون در اون بود".
    سوال من اینه که این خون چی بود با توجه به اینکه من

در این سایت بارها خوندم که مالش باعث پاره شدن

بکارت نمیشه   واصلاا خون بکارت اینطوری نیست و

اینکه من هیچ فشاری وارد نکردم و از روی لباس اتفاق

اقتاده ،پس این خون چی بود؟
    امکان داره ترشحات خود واژن بوده باشه؟؟با توجه به

اینکه من غیر از اون دیگه هیچ خونی ندیدم حتی یه

لکه!
    یا امکان داره که این ترشحات از مجرای ادرار بوده چون

من دچار سوزش مجاری ادرار هم هستم از قبل از این

مسئله
    تا به حال هم چیزی در خودم فرو نکردم میخواستم اگه

میشه نظرتونو بگید ممنون میشم.
    البته از طرح بی پرده سوالم معذرت میخوام
    ممنون میشم پاسخ بدید!!

دوست عزیز
    اصلا نگران نباشید و هیچ صدمه ای هم به پرده شما نخورده و این ترشحات پیش میاد که دوستمون آیلین هم توضیح دادن
    اما در مورد خود ارضایی باید ذهن رو مشغول کنید مثلا مطالعه و یا گاهی ورزش کردن و مشغول کردن به کاری که توش فعالیت زیاد باشه .راستی دوست عزیز در زمانی که تحریک میشید آلتتون رو با آب سرد بشورید و چند ثانیه هم آب رو نگه دارید روش تا سرد بشه اینکار باعث میشه از ادامه مسیر یا پر خون شدن بیشتر و ادامه سیکل ارضا جلوگیری بشه.امتحان کنید جواب میده

2. shrrr نوشته است: سوال فوری فورد توروخدا جواب بدید
    من به تازگی عقد کردم نزدیک پریود بودم یه رابطه مقعدی داشتم البته امکان تماس خیلی کم آلتها بود
    درست کمی بعد رابطه چند لکه خون قهوه ای امد
    شب به شهربازی رفتیم بازی های پر هیجان مسل ترن سوار شدیم و دیگه ده قطره خون هم نیامد
    علت چیه؟؟
    امکان حاملگی هست؟؟؟

دوست عزیز
    اولا با رابطه مقعدی و یا همین تماس آلتها بدون وجود منی یا پیشاب احتمال بارداری نمیره.اما اون 10 قطره ممکن در اثر آسیب دیدن مقعد شما باشه که بخاطر ورود آلت پیش اومده باشه.در مورد پریود هم اگر رابطه مشکوک دیگه ای نداشتید نگران نباشید پریود خواهید شد
    بهتر این روش رو کلا ترک کنید چون عوارض زیادی داره و اگر مدام پارگی ایجاد بشه موجب ایجاد شقاق تو اطرافش میشه و اینکه در طولانی مدت باعث میشه دیگه اسفنکتر مقعدتون نتونه انقباض کافی داشته باشه و به اینترتیب عوارض بعدی .....
    در مقاربتها هم بهتره 1 روش جلوگیری مثل کاندوم رو بکار ببرید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. با اهداء سلام و عرض ادب
    من دختری 31 ساله هستم. 4 سال پیش یک نامزدی داشتم( صیغه محرمیت خوانده شده بود) در دوران نامزدی 1 بار نزدیکی داشتیم. به مدت شاید چند ثانیه. من خونریزی نداشتم ولی درد شدیدی داشتم. نامزدی بعد از 3 ماه به هم خورد و من به خاطر شرایط روحی بسیار بدم هیچگاه به پزشک مراجعه نکردم.آیا راحی هست که بتوان شکل انواع پرده را بعد و قبل پارگی در کنار هم دید؟ چنانچه من باکرگی خودم را از دست داده باشم، با توجه به خانواده سنتی و مذهبیم و اینکه عقد دائم خوانده نشده بوده آیا راحی برای ترمیم هست؟ من هنوز بعد از 4 سال عذاب آن 1 برخورد که شرعی هم بوده را به دوش می کشم و خالصانه طلب کمک دارم.

4. sepidrima نوشته است: با اهداء سلام و عرض ادب
    من دختری 31 ساله هستم. 4 سال پیش یک نامزدی داشتم( صیغه محرمیت خوانده شده بود) در دوران نامزدی 1 بار نزدیکی داشتیم. به مدت شاید چند ثانیه. من خونریزی نداشتم ولی درد شدیدی داشتم. نامزدی بعد از 3 ماه به هم خورد و من به خاطر شرایط روحی بسیار بدم هیچگاه به پزشک مراجعه نکردم.آیا راحی هست که بتوان شکل انواع پرده را بعد و قبل پارگی در کنار هم دید؟ چنانچه من باکرگی خودم را از دست داده باشم، با توجه به خانواده سنتی و مذهبیم و اینکه عقد دائم خوانده نشده بوده آیا راحی برای ترمیم هست؟ من هنوز بعد از 4 سال عذاب آن 1 برخورد که شرعی هم بوده را به دوش می کشم و خالصانه طلب کمک دارم.

با سلام
    دوست گرامی،در مورد سئوال اولتون باید بگم متاسفانه خیر!!پرده ای که ازاله شده چجور میتونیم حالت اولیه اشو تجسم و مشخص کنیم؟؟در وهله بعد از کجا میدونید که پرده بکارتتون ازاله شده؟؟ شاید حلقوی ارتجاعی هست !برای همینه که خونریزی نداشتید!!البته اینها همش حدس و گمانه!باید متخصص زنان معاینه اتون بکنه تا همه چیز مشخص بشه! اما در مورد سئوال دومتون بگم بله راه ترمیم هست اما خب این هم یک نوع عمل جراحی به حساب میاد و تبعاته خودشو داره!! در هرحال متخصصین زنان میتونند در این زمینه کمکتون بکنند! اینقدر هم نا امید نباشید انشالله که مشکلی نبوده و نخواهد بود به پزشک مربوطه مراجعه کنید قبل از اینکه اینهمه استرس به خودتون راه بدید!!
    موفق و سلامت باشید

5. راستش دوره ی پیش پریودی من از 1.5 ماه طول کشید تا ظریود شدم یعنی از اوایل اسفند تا نیمه دوم فروردین
    جدیدا هم با همسر خیلی رابطه داشتیم اما چون تو دوران نامزدی هستیم هیچ دخولی انجام نشده
    اما سر اون چند قطره خون که بعد از آخرین رابطه م داشتم خیلی ترسیدم چون با اینکه یه هفته گذشته اما هنوز پریود نشدم
    این هفته می خوام برم آز
    میخوام بدونم آز بهتره یا بیبی چک آخه بیبیچکو میگن باید 3 هفته بگذره تا نشون بده اما آز 3روز
    نمیدونم چیکار کنم واقعا خیلی میترسم

6. mramjuni نوشته است: راستش دوره ی پیش پریودی من از 1.5 ماه طول کشید تا ظریود شدم یعنی از اوایل اسفند تا نیمه دوم فروردین
    جدیدا هم با همسر خیلی رابطه داشتیم اما چون تو دوران نامزدی هستیم هیچ دخولی انجام نشده
    اما سر اون چند قطره خون که بعد از آخرین رابطه م داشتم خیلی ترسیدم چون با اینکه یه هفته گذشته اما هنوز پریود نشدم
    این هفته می خوام برم آز
    میخوام بدونم آز بهتره یا بیبی چک آخه بیبیچکو میگن باید 3 هفته بگذره تا نشون بده اما آز 3روز

سلام دوست عزیز
    آزمایش خون بهتر و دقیق تر و سریعتر جواب میده!
    موفق باشید

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
  7. سلام لطفا کمکم کنید
    یکسالی هستم نامزد هستیم از همون اوایل رابطه جنسی کم کم شروع شد ولی در هیچ یک از رابطه ها خون ندیدیم . لازم به ذکر است اولین رابطه مقعدی بود که چین های مقعد خونریزی کرد بعدش دیگه رابطه مقعدی نداشتم؟ آیا ممکنه رابطه مقعدی باعث پاره شده پرده بکارت شده باشد.
    سوال دیگر: بعداز رابطه مایع منی رو داخل واژن میریزم که بیشتر این مایع بعد از بیرون آوردن آلت خارج میشه و کثیف کاریش آزارم میده؟ لطفا کمک کنید. مرصی

8. aliali1352 نوشته است: سلام لطفا کمکم کنید
    یکسالی هستم نامزد هستیم از همون اوایل رابطه جنسی کم کم شروع شد ولی در هیچ یک از رابطه ها خون ندیدیم . لازم به ذکر است اولین رابطه مقعدی بود که چین های مقعد خونریزی کرد بعدش دیگه رابطه مقعدی نداشتم؟ آیا ممکنه رابطه مقعدی باعث پاره شده پرده بکارت شده باشد.
    سوال دیگر: بعداز رابطه مایع منی رو داخل واژن میریزم که بیشتر این مایع بعد از بیرون آوردن آلت خارج میشه و کثیف کاریش آزارم میده؟ لطفا کمک کنید. مرصی

سلام
    دوست گرامی جواباتون به شرح ذیل میتونه باشه:
    1- خیر ! چون ورودی مقعد با مجرای واژن مجزاست برای بکارت مشکلی پیش نمیاد!مگر اینکه پرینه(فاصله بین ورودی مقعد و واژن)دچار پارگی بشه که احتمالش بسیار ضعیفه!
    2- درپایان آمیزش،میتونید پس از خروج آلت از واژن،با گذاشتنه دستمال تمیز بر روی دهانه واژن،از اخروج منی ،ممانعت به عمل بیارید و جایی هم کثیف نشه! بعدش همسرتون برن دستشوئی و اونجا بگذارند منی از واژنشون تخلیه بشه!اگر چیزی دیگه ای مد نظرتونه بگید تا بیشتر موضوع باز بشه و کاربران سایت بهتر بتونن راهنمایی ارائه کنند
    در پایان توصیه میکنم حالا که نامزد هستید مواظب بارداری همسرتون باشید چون تخلیه منی در واژن،بالقوه احتمال بارداری ایشونو بالا میبره
    موفق باشید.

9. mramjuni نوشته است: راستش دوره ی پیش پریودی من از 1.5 ماه طول کشید تا ظریود شدم یعنی از اوایل اسفند تا نیمه دوم فروردین
    این هفته می خوام برم آز

دوست عزیز
    آزمایش بعد از 5 رو زهم میتونه جواب بده و 7 روز رو معمولا توصیه میکنن.اما در مورد بی بی چک ممکن شمارو منفی کاذب یا مثبت کاذب نشون بده ،بدونید بی بی چک بعد از 40 روز اگر مثبت باشه دیگه قطعا مثبته.پس آزمایش ارجح تره

10. sepidrima نوشته است: با اهداء سلام و عرض ادب

دوست عزیز
    اولین کار و بهترین کار همونطور که آقای آیلین فرمودن،مراجعه به متخصص زنانه.حتی اگر عکس رو هم ببینید باز هم چون مهارت کافی ندارید دچار استرس بیشتر خواهید شد.بالاخره یک جا باید بر این ترس فائق بیاد و بهتر این قضیه الان باشه تا بعدا.بعلاوه چون خونریزی نداشتید نمیشه گفت ارتجاعی نیست.بهتر بررسی کنید
    احتمالا ترمیم هم هست اما اگر بعد از ترمیم به متخصص زنان دیگه ای مراجعه کنید ،تشخیص میدن ترمیم شده اما خود افراد نمیتونن اینو متوجه بشن تا مهارت نداشته باشن.پس فعلا اول دنبال بررسی باشید

11. سلام من خود ارضایی رو چند وقتی داشتم با اینکه اصلا چیزی داخل نکردم و دردو سوزشی هم نداشتم چند وقتی هست نگران هستم که پردم آسیب دیده باشه! و می خوام برم دکتر از طرفی هم از دکتر خجالت می کشم می تونم این اطمینان رو داشته باشم که هیچی نشده پردم و دکتر نرم؟

12. rain174 نوشته است: سلام من خود ارضایی رو چند وقتی داشتم با اینکه اصلا چیزی داخل نکردم و دردو سوزشی هم نداشتم چند وقتی هست نگران هستم که پردم آسیب دیده باشه! و می خوام برم دکتر از طرفی هم از دکتر خجالت می کشم می تونم این اطمینان رو داشته باشم که هیچی نشده پردم و دکتر نرم؟

اگر چیزی داخل نکرده باشید .مطمئنا هیچ آسیبی به بکارتتون نرسیده. ولی خوبه که دکتر برید و از وضعیتتون باخبر بشید.(نوع پرده)

13. سلام. من جند بار با دوستم رابطه جنسی کامل داشتم و پرده بکارتش پاره نشد !!! خودش میگفت که حلقویه ا!ما آخرین باری که رابطه داشتیم بعداز رابطه از آلت تناسلیش خون اومد ،امکان داره که پاره شده باشه ؟این رو هم بگم که این بار آلت کامل هم داخل نرفت. اگه جواب اره هست چرا در دفعات قبلی پاره نشد؟؟ این رو هم بگم که قبل از این ماجرا و بعد رابطه جنسی قبلی میگفت که خوارش شدید داره ؟ دکتر جان لطفا جواب!

14. kivi91 نوشته است: سلام. من جند بار با دوستم رابطه جنسی کامل داشتم و پرده بکارتش پاره نشد !!! خودش میگفت که حلقویه ا!ما آخرین باری که رابطه داشتیم بعداز رابطه از آلت تناسلیش خون اومد ،امکان داره که پاره شده باشه ؟این رو هم بگم که این بار آلت کامل هم داخل نرفت. اگه جواب اره هست چرا در دفعات قبلی پاره نشد؟؟ این رو هم بگم که قبل از این ماجرا و بعد رابطه جنسی قبلی میگفت که خوارش شدید داره ؟ دکتر جان لطفا جواب!

سلام دوست عزیز

تو اون روابط قبلی از کجا مطمئنین که بکارت ازاله نشده؟؟؟؟ اخه خودتون که نمیتونین تشخیص بدین و دیگه اینکه هر بکارتی که ازاله میشه قرار نیست که خون بیاد و درد داشته باشه.
    دوستتون از کجا فهمیدن بکارتشون حلقویه؟؟؟ خودشون دکتری کردن یا پیش پزشک رفتن؟ اگه پزشک گفته حلقویه که باید بگم این نوع بکارت با چند بار رابطه ازاله میشه.
    برای اینکه مطمئن شین بکارت ازاله شده یا نه، ایشون باید فقط و فقط توسط پزشک معاینه بشن.
    برا خارش هم به پزشک بگین، البته یه ذره خارش و سوزش بعد رابطه طبیعیه ولی بازم احتمال عفونت وجود داره، چک شن بهتره.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  15. سلام و خسته نباشيد...
    من ديروز رفتم براي چكاپ پرده ام بهم گفت كه يه پارگيه خيلي قديميه داري و ارتجاعيه من نفهميم منظورش اينه كه حلقويه يا حلقويه ارتجاعيه آيا ارتجاعي فقط واسه پرده ي حلقويه؟يكي ديگه ام كه ممكنه بازم پاره بشه؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 3 از 5
رفتن به صفحه    3   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید