شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

همه چیز درباره پرده بکارت (شکل، نوع، پارگی پرده)

1. منم یک با این طور شدم مشکلی نیست

2. سلام و خسته نباشيد
    خواهشا سريع پاسخ دهيد:
    مي خواهم بدانم ايا راهي براي كوچك و متقارن كردن لبهاي كوچك واژن وجود دارد؟(اگر ممكن است كامل راهنمايي كنيد)

3. unressolved نوشته است: سلام و خسته نباشيد
    خواهشا سريع پاسخ دهيد:
    مي خواهم بدانم ايا راهي براي كوچك و متقارن كردن لبهاي كوچك واژن وجود دارد؟(اگر ممكن است كامل راهنمايي كنيد)

بله راهی وجود داره و تنها راهش هم جراحی هستش که باید توسط متخصص انجام شه که عوارض خودش و ریسک به همراه داره

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  4. Clooney نوشته است:
    niosh نوشته است: سلام من مطالب تون رو مطالعه کردم همه جا نوشته شده بود که خودارضایی اگر با دخول شی همراه نباشه باعث آسیب به پرده بکارت نمی شه! خیلی از دخترا هستن که این خود ارضایی براشون عادت شده و اعتیاد بهش دارن و سال ها شاید داشته باشن! یعنی حتی در مدت طولانی اگه چیزی داخل نشه بازم امکان آسیب نیست؟

جواب شما خیر هستش تا زمانی که چیزی وارد واژن نشه بکارت آسیب نمیبینه حتی با خودارضایی هم آسیبی وارد نمیشه بهش

سلام
    من همه سوالات مربوط به سوال خودم رو در سایت

خوندم.و چیزی شبیه به سوال خودم پیدا نکردم.
    اگر بوده و من ندیدم از طرح سوالم عذر میخوام.
    اما مسئله ای که برای من به وجود آمده اینه که:
    من چند وقتی هست که دچار مرض خودارضایی

هستم.االبته شاید یکی دو بار در ماه یا حتی کمتر.چون

سعی میکردم با سرگرم کردن خودم با دعا و نماز از این

حس لعنتی خلاص شم اما چند روز پیش بالاخره این

حس لعنتی موفق شد و من این کار ور انجام دارم البته

به صورت مالش و البته نه شدید و از روی لباس زیر تا

جایی که یادم میاد پاهام بسته بود و لبهای بزرگ هم به

صورت بسته.منظورم اینه که فشار شدیدی وارد نکردم

خیلی معمولی.اما بعد از یکی دوساعت که من فعالیت

کردم(تو حیاط راه رفتم گاهی نشستمو به باغچه آب

دادم...)یکباره  احساس کردم مایعی از من خارج شد که

تصور کردم خون قاعدگیم هست(چون نزدیک همین

دوره ام البته به تاخیر افتاده)اما بعد ازاینکه نگاه کردم

دیدم همون ترشحات طبیعی واژن بعد از خود ارضاییه اما

"دقیقا به باریکی تار مویی خون در اون بود".
    سوال من اینه که این خون چی بود با توجه به اینکه من

در این سایت بارها خوندم که مالش باعث پاره شدن

بکارت نمیشه   واصلاا خون بکارت اینطوری نیست و

اینکه من هیچ فشاری وارد نکردم و از روی لباس اتفاق

اقتاده ،پس این خون چی بود؟
    امکان داره ترشحات خود واژن بوده باشه؟؟با توجه به

اینکه من غیر از اون دیگه هیچ خونی ندیدم حتی یه

لکه!
    یا امکان داره که این ترشحات از مجرای ادرار بوده چون

من دچار سوزش مجاری ادرار هم هستم از قبل از این

مسئله
    تا به حال هم چیزی در خودم فرو نکردم میخواستم اگه

میشه نظرتونو بگید ممنون میشم.
    البته از طرح بی پرده سوالم معذرت میخوام
    ممنون میشم پاسخ بدید!!

5. mahsan26 نوشته است:
    Clooney نوشته است:
    niosh نوشته است: سلام من مطالب تون رو مطالعه کردم همه جا نوشته شده بود که خودارضایی اگر با دخول شی همراه نباشه باعث آسیب به پرده بکارت نمی شه! خیلی از دخترا هستن که این خود ارضایی براشون عادت شده و اعتیاد بهش دارن و سال ها شاید داشته باشن! یعنی حتی در مدت طولانی اگه چیزی داخل نشه بازم امکان آسیب نیست؟

جواب شما خیر هستش تا زمانی که چیزی وارد واژن نشه بکارت آسیب نمیبینه حتی با خودارضایی هم آسیبی وارد نمیشه بهش

سلام
    من همه سوالات مربوط به سوال خودم رو در سایت

خوندم.و چیزی شبیه به سوال خودم پیدا نکردم.
    اگر بوده و من ندیدم از طرح سوالم عذر میخوام.
    اما مسئله ای که برای من به وجود آمده اینه که:
    من چند وقتی هست که دچار مرض خودارضایی

هستم.االبته شاید یکی دو بار در ماه یا حتی کمتر.چون

سعی میکردم با سرگرم کردن خودم با دعا و نماز از این

حس لعنتی خلاص شم اما چند روز پیش بالاخره این

حس لعنتی موفق شد و من این کار ور انجام دارم البته

به صورت مالش و البته نه شدید و از روی لباس زیر تا

جایی که یادم میاد پاهام بسته بود و لبهای بزرگ هم به

صورت بسته.منظورم اینه که فشار شدیدی وارد نکردم

خیلی معمولی.اما بعد از یکی دوساعت که من فعالیت

کردم(تو حیاط راه رفتم گاهی نشستمو به باغچه آب

دادم...)یکباره  احساس کردم مایعی از من خارج شد که

تصور کردم خون قاعدگیم هست(چون نزدیک همین

دوره ام البته به تاخیر افتاده)اما بعد ازاینکه نگاه کردم

دیدم همون ترشحات طبیعی واژن بعد از خود ارضاییه اما

"دقیقا به باریکی تار مویی خون در اون بود".
    سوال من اینه که این خون چی بود با توجه به اینکه من

در این سایت بارها خوندم که مالش باعث پاره شدن

بکارت نمیشه   واصلاا خون بکارت اینطوری نیست و

اینکه من هیچ فشاری وارد نکردم و از روی لباس اتفاق

اقتاده ،پس این خون چی بود؟
    امکان داره ترشحات خود واژن بوده باشه؟؟با توجه به

اینکه من غیر از اون دیگه هیچ خونی ندیدم حتی یه

لکه!
    یا امکان داره که این ترشحات از مجرای ادرار بوده چون

من دچار سوزش مجاری ادرار هم هستم از قبل از این

مسئله
    تا به حال هم چیزی در خودم فرو نکردم میخواستم اگه

میشه نظرتونو بگید ممنون میشم.
    البته از طرح بی پرده سوالم معذرت میخوام
    ممنون میشم پاسخ بدید!!

با سلام
    دوست عزیز، در وهله اول بازم تلاش کنید تا این عمل رو ترک کنید!و بعدش باید بگم نگران نباشیدترشحاتتون معمولی بوده و چیزه خاصی رخ نداده اینها همش طبیعیست!واما اون خون احتمالاً در اثر پاره شدن مویرگ بوجو اومده !یادمه خانمی تعریف میکرد که در زمان دختریشون گاهاً این خونها که کم هستن رو دیدن و با مراجعه به پزشک متخصص  در همون زمان ،ایشون(پزشک) گفتن که بعضاً در اثر پاره شدن مویرگهای ریز در ورودی واژن یا مجرا،این اتفاق رخ میده
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  6. سلام
    آيا ميشه تو رابطه خون كمي از واژن بياد اما به پرده آسيب نرسه؟ دخول هم در حد 1 فشار كم به دهانه واژن بياد و 1 لك خون هم ديده بشه اما به پرده هيچ آسيبي نرسيده باشه؟

7. عزیزم اگه میگی فشار کم باشه و خون هم بیاد به احتمال زیاد پرده اسیب دیده ولی به طور کامل پاره نشده....البته این موضوع بستگی به پرده هم داره...مثلا ممکنه پرده از نوع ارتجاعی باشه و خون هم که میاد خون پریود باشه

8. سوال فوری فورد توروخدا جواب بدید
    من به تازگی عقد کردم نزدیک پریود بودم یه رابطه مقعدی داشتم البته امکان تماس خیلی کم آلتها بود
    درست کمی بعد رابطه چند لکه خون قهوه ای امد
    شب به شهربازی رفتیم بازی های پر هیجان مسل ترن سوار شدیم و دیگه ده قطره خون هم نیامد
    علت چیه؟؟
    امکان حاملگی هست؟؟؟

9. shrrr نوشته است: سوال فوری فورد توروخدا جواب بدید
    من به تازگی عقد کردم نزدیک پریود بودم یه رابطه مقعدی داشتم البته امکان تماس خیلی کم آلتها بود
    شب به شهربازی رفتیم بازی های پر هیجان مسل ترن سوار شدیم و دیگه ده قطره خون هم نیامد
    علت چیه؟؟
    امکان حاملگی هست؟؟؟

دوست عزیز

از رابطه مقعدی به هیچ عنوان باردار نمیشید. به احتمال زیاد دارید پریود میشید صبر داشته باشید. شما باردار نیستید. نگران نباشید.

10. سلام کلا در خود ارضایی که بدون دخول باشه باز بودن وبسته بودن پاها هنگام این عمل تاثیری رو پرده بکارت دارد؟ سوال دوم اینه که اگه خود ارضایی به شکل عادت در دختران بشه چه ضرر های داره؟ در مدت زیاد باعث آسیب به پرده می تونه بشه؟

11. rain174 نوشته است: سلام کلا در خود ارضایی که بدون دخول باشه باز بودن وبسته بودن پاها هنگام این عمل تاثیری رو پرده بکارت دارد؟ سوال دوم اینه که اگه خود ارضایی به شکل عادت در دختران بشه چه ضرر های داره؟ در مدت زیاد باعث آسیب به پرده می تونه بشه؟

با سلام
    دوست عزیز جواباتون به قرار ذیل هست:
    1- دراصل خیر!!اما اگر باز باشه احتمال اینکه در اوج تحریک شدن انگشت خوده فرد، داخل بشه وجود داره!اما اگر چیزی داخل واژن نشه اتفاقی رخ نمیده!
    2- اصولاً یکی از تبعات این نوع عادتها،باعث شرطی شدن افراد در ارتباطهای جنسی پس از ازدواجشون میشه!یعنی وقتی رابطه کاملی هم دارن اونجوریکه باید و شاید لذتی نمیبرن!بلکه باید اون اعمالی که در دختر بودنشون برای ارضا شدنشون انجام میدادن رو مجدداً انجام بدن تا به اوج لذت برسن!به عبارتی دیگه به شرطی به اورگاسم میرسن که اعمال خودارضایی بر روی اونها انجام بشه و نه صرفاً دخول از راهه واژن!!تبعات دیگه اش میتونه  دیر به اورگاسم رسیدن هنگام آمیزش با همسرشون باشه!ودیگه اینکه اگه زیاد (منظور تعدد زیاد در فواصل کم هستش)اینکار ادامه داشته باشه چون بطور مستمر و به کرات  ترشحات غدد جنسی،انجام میشه در بعضی از افراد ،امکان داره نظم پریودی هم بهم بخوره!و....
    3- تا جائیکه شنیدم خیر!
    در نهایت بارها توصیه شده اینکار ترک بشه!
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  12. سلام

وردی واژن من خیلی واضح دیده میشه  ورودیش  سمت چپش نیم دایره و سمت راستش حالت دندانه دار داره دو قسمتش و بالاش کم تیزه مثل نوک مثلت  وداخل وازنم هم دوتیکه به صورت افقی در بالا پایین هست که کاملا تاریکه دیده نمیشه داخلش ؟؟؟؟؟؟؟ بهنظر شما این پرده  من هست و طبیعی ؟

13. miadjoon نوشته است:
    shrrr نوشته است: سوال فوری فورد توروخدا جواب بدید
    علت چیه؟؟
    امکان حاملگی هست؟؟؟

دوست عزیز

از رابطه مقعدی به هیچ عنوان باردار نمیشید. به احتمال زیاد دارید پریود میشید صبر داشته باشید. شما باردار نیستید. نگران نباشید.

پس اون چند قطره خون واسه چی اومد؟؟؟ 2 3 قطره قهوه ای تیره

14. raha_taranom نوشته است: سلام

وردی واژن من خیلی واضح دیده میشه  ورودیش  سمت چپش نیم دایره و سمت راستش حالت دندانه دار داره دو قسمتش و بالاش کم تیزه مثل نوک مثلت  وداخل وازنم هم دوتیکه به صورت افقی در بالا پایین هست که کاملا تاریکه دیده نمیشه داخلش ؟؟؟؟؟؟؟ بهنظر شما این پرده  من هست و طبیعی ؟

با سلام
    دوست گرامی،در بعضی از دختران ورودی واژن بسته است و در بعضی باز! هردو طبیعیست! در مورد پرده بکارت هم همونطور که بارها گفته شده با معاینات خوده شخص بعید بنظر میرسه دیده بشه!اما شاید اون چیزی که شما میگید همون پرده باشه! در هرحال بازم تاکید میشه بجای کنجکاوی در این زمینه،مراجعه به دکتر متخصص،بهترین راهکار برای تشخیص این نوع موارده!
    موفق باشید

15. mramjuni نوشته است:
    miadjoon نوشته است:
    shrrr نوشته است: سوال فوری فورد توروخدا جواب بدید
    علت چیه؟؟
    امکان حاملگی هست؟؟؟

دوست عزیز

پس اون چند قطره خون واسه چی اومد؟؟؟ 2 3 قطره قهوه ای تیره

دوست عزیز شما نزدیک پریودی رابطه داشتین این لکه هام واسه اینه که دارید پریود میشید. استرس پریودتونو عقب میندازه. شما

باردار نیستید. استرس نداشته باشید.

شما نزیک پریودی رابطه داشتید و از مقعد اینا دلایله منطقی هست که  شما باردار نیستید.

موفق باشید.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 2 از 5
رفتن به صفحه    2   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید