شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

اسپری که برای فوتبالیستها به کار میره چیه؟

1. با سلام خدمت تمام کاربران و مدیران سایت

دو سوال داشتم اینکه اون اسپری که برای  درد پای فوتبالیستها موقع افتادن در حین بازی به کار میره اسمش چیه؟ یعنی من باید تو داروخانه اسپری بی حس کننده یا ضد درد بخرم  یا همون اسپری لیدوکاعئین رو باید بگیرم ؟اون  اسپری هایی که گفتم با اسپری لیدوکائین فرق میکنند؟یا نه؟

یا برای موردی که گفتم اسپری مخصوصی وجود داره ؟در صورت موجود اسمش چیه؟
    تو پست
    بی حسی موضعی به جوابم نرسیدم

و اینکه در مواقعی که فوتبالیست بی هوش میشه چه چیزی رو جلوی بینیش میگرند که خیلی سریع عکس العمل نشون میده؟

با تشکر

2. az999

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام تا اونجايي كه من اطلاع دارم براي درد پا و اعضاي ديگر از همان اسپري ليدوكائين استفاده ميكنن من خودم چند سالي تكواندو كار ميكردم تو مسابقات هم پزشك معالج براي التيام درد ناشي از  آسيب ديدگي از همين اسپري استفاده ميكرد

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. اسپری ضد درد (ice spray) این اسبری یخ فوری برای استفاده بر روی ضرب دیدگی های دردناک. کبودی شدید.کشیدگی و بیچ خوردگی ها strain,sprain) دررفتگی ها وشکستگی ها.تاندونیت..معمولا تو نتیس بازان ک ارنجشون اسیب میبینه یا فوتبالیست ها ک زانو اسیب میبینه استفاده میشه...

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید