شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    4 ...   

آیا من حامله شده ام؟ (راهنمای دقیق و قدم به قدم احتمال بارداری)

1. نداشتن ترشح میتونه از علایم بارداری باشه؟ 4 روز دیگه زمان پریودمه اما ترشحی ندارم.

2. miadjoon نوشته است: نداشتن ترشح میتونه از علایم بارداری باشه؟ 4 روز دیگه زمان پریودمه اما ترشحی ندارم.

سؤالتون واضح نیست. یعنی چی ترشح ندارید؟ چه ترشحی؟ در چه شرایطی؟

3. iman_prs نوشته است:
    miadjoon نوشته است: نداشتن ترشح میتونه از علایم بارداری باشه؟ 4 روز دیگه زمان پریودمه اما ترشحی ندارم.

من پریم منظمه فقط دو روز جلو می افته.25 فروردین پریود شدم 1 اردیبهشت پاک شدم. تاریخ های 9.10.17 رابطه کامل

داشتم. که تمام منی داخل ریخت. چند روزه زیر دلم و دلم درد می کنه مخصو صا طرف راست و چپم زیر دلم تیر می کشه.  

بی حالم. یبوست و نفخ دارم. تو دلم یه چیزی مثل

حباب می ترکه. ترشحاتم هم کمه. ممکنه باردار باشم؟

4. af1390

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    همياري با سايت 1 بار
    سلام
    میخواستم بدونم در کسانی که کیست دارند و دیر به دیر پریود میشن یا اصلا پریود نمیشن و با قرص و آمپول پریود میشن هم تخمک گذاری اتفاق میفته یا نه؟ یعنی احتمال بارداری وجود داره یا نه؟
    اگه تخمک گذاری اتفاق نمیفته پس چجوری باردار میشن؟

5. سلام
    من تاریخ 11/02/91 نزدیکی داشتم که همسرم آب منی را در واژن من تخلیه کردم ولی یک ساعت بعد از نزدیکی من 2 عدد قرص LD خوردم و 12 ساعت بعد هم 2 عدد دیگر از قرص ها خوردم، ولی تا الان هنوز پریود نشدم، نه استرس دارم و نه عفونت، آیا احتمالش هست که من باردار شده باشم؟ البته من در ماه اسفند یک نزدیکی داشتم که با قرص LD جلوگیری کردم و در ماه فروردین اولین پریودم با دومین پریود 17 روز فاصله داشت که احتمال دادم که دچار تغییر هورمون شده باشم و فاصله نامنظم پریودم به دلیل خوردن قرص هست که آخرین نزدیکی من هفته پیش بوده است. البته پادرد پریود و کمی ترشح که یه موقع فکر می کنم خونریزی هست و دارم ولی هنوز پریود نشدم
    من رو لطفا راهنمایی کنید.

6. سلام دوست عزیز من هنوز پریود نشدم
    زمان عادت هامم
    22 آذر ، 18 دی ، 16 بهمن ، 14 اسفند  و 13 فروردین بود و در تاریخ های 31 فروردین و 7 اردیبهشت رابطه داشتم ولی رابطه ی مشکوکم در 7 اردیبهشت بود

ولی روز به روز دردم داره بیشتر میشه
    و کاملا احساس میکنم میخوام پریود شم ولی نمیشم
    امروز دردم تداوم بیشتری داره و خیلی شدیده و کاملا درد پریوده
    احتمال داره حامله باشم
    فعلا نامزدم نیست چون در پیام خصوصی گفتم خدمتتون 5 شنبه میاد مرخصی و میخوام با اون برم دکتر برای بی بی چک و ...
    ولی بدجور استرس دارم

7. miadjoon نوشته است: نداشتن ترشح میتونه از علایم بارداری باشه؟ 4 روز دیگه زمان پریودمه اما ترشحی ندارم.
    خیلی مختصر پرسیدی اما دلیل حاملگی نیست

8. سلام
    10 روز است از روزی که باید پریود شوم میگزه اما هنوز پریود نشدم و علائمی هم ندارم
    البته پریود منظمی هم ندارم
    تمام روابطم هم محافظت شده است از کاندم استفاده میکنم
    امروز  ازمایش دادم و بتا سی اچ جی 1 شده
    چرا هنوز پریود نشدم اگه جواب منفی؟
    امکان داره جواب اشتباه باشه؟

9. mahtab22 نوشته است: سلام
    10 روز است از روزی که باید پریود شوم میگزه اما هنوز پریود نشدم و علائمی هم ندارم

جواب آزمایش خون مطمئن ترین جوابه
    بهتره به پزشک مراجعه کنید
    نگران بارداری هم نباشید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  10. beautigirl نوشته است: سلام
    من تاریخ 11/02/91 نزدیکی داشتم که همسرم آب منی را در واژن من تخلیه کردم ولی یک ساعت بعد از نزدیکی من 2 عدد قرص LD خوردم و 12 ساعت بعد هم 2 عدد دیگر از قرص ها خوردم، ولی تا الان هنوز پریود نشدم، نه استرس دارم و نه عفونت، آیا احتمالش هست که من باردار شده باشم؟ البته من در ماه اسفند یک نزدیکی داشتم که با قرص LD جلوگیری کردم و در ماه فروردین اولین پریودم با دومین پریود 17 روز فاصله داشت که احتمال دادم که دچار تغییر هورمون شده باشم و فاصله نامنظم پریودم به دلیل خوردن قرص هست که آخرین نزدیکی من هفته پیش بوده است. البته پادرد پریود و کمی ترشح که یه موقع فکر می کنم خونریزی هست و دارم ولی هنوز پریود نشدم
    من رو لطفا راهنمایی کنید.

با خوردن قرص تغیرات هرمونی در بدن ایجاد میشه . و امکان عقب افتادن پریود هست..بهترها ز روشهای مطمئن تر استفاده کنید.
    اگر همیشه پریود منظم دارید اگر 10 روز از زمان پریودتون گذشت و نشدید به پزشک مراجعه کنید

11. miadjoon نوشته است:
    iman_prs نوشته است:
    miadjoon نوشته است: نداشتن ترشح میتونه از علایم بارداری باشه؟ 4 روز دیگه زمان پریودمه اما ترشحی ندارم.

من پریم منظمه فقط دو روز جلو می افته.25 فروردین پریود شدم 1 اردیبهشت پاک شدم. تاریخ های 9.10.17 رابطه کامل

داشتم. که تمام منی داخل ریخت. چند روزه زیر دلم و دلم درد می کنه مخصو صا طرف راست و چپم زیر دلم تیر می کشه.  

اگر پریود منظم دارید رابطه شما در زمانهای پرخطر بوده. و منی هم که میگید داخل تخلیه شده. با این شرایط امکان باردای هست.بهتره 1 آزمایش بدید. تا خیالتونم راحت بشه

12. miadjoon نوشته است:
    iman_prs نوشته است:

اینجور که گفتید رابطه شما در زمانهای پرخطر بوده.بهتره 1 آزمایش بدید

13. miadjoon نوشته است: نداشتن ترشح میتونه از علایم بارداری باشه؟ 4 روز دیگه زمان پریودمه اما ترشحی ندارم.

دوست عزیز
    خیر صرف نداشتن ترشح نمیشه گفت که باردار هستید.ترشحات نزدیک پریود کم میشن و این کاملا طبیعیه و در بعضی افراد خیلی محیط خشک میشه.این ملاک نیست و باید با تست بارداری بررسی بشه

14. mahtab22 نوشته است: سلام

دوست عزیز
    اگر بی نظمی در پریود دارید ممکن باز هم به دلیل همون سیکل روتین تخمک گذاریتون باشه.اما اگر روابطتون محافظت شده است و خودتون ریسک رو نظر نمیگیرید پس جای نگرانی نیست .بعلاوه تست وریدی معمولا قابل اعتماده و بعد از 5 روز هم جواب میده و اگر بعد از 10 روز هنوز روی یکه بس احتمال بارداری تقریبا صفره.
    منتظر باشید پریود خواهید شد.اما اگر از نظر این بی نظمی اذیت میشید میتونید به پزشک مراجعه کرده و با تست منفی بارداری آمپول تزریق کرده تا پریود بشید و اینکه مدتی هم میتونید از قرصهای پیشگیری استفاده کنید تا پریودهاتون منظم بشه.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  15. سلام
    ممنون میشم هر چه سریعتر به من جواب بدید و منو از نگرانی در بیارید
    من ده پانزده روز پیش با نامزدم رابطه داشتم، با توجه به اینکه هنوز باکره هستم، ولی مایع ایشون روی آلت تناسلی من ریخته شد
    من  هم همون موقع ترشحاتی داشتم
    4 روز بعدش دوره ماهانه من شروع شد و 4-5 روزه تموم شد
    الان تا دوره جدید ماهانه ام هفده روز حدودا باقی مونده
    ولی من با توجه به مطالعاتی که کردم این دو هفته این نگرانی برام ایجاد شده که نکنه باردار شده باشم
    چون در ناحیه شکم هم درد دارم
    خواستم ببینم احتمالش هست باردار شده باشم؟ دخولی صورت نگرفته ولی تماس ایجاد شده
    و اینکه با خوردن مایع و یا ریخته شدن اون روی شکم هم احتمال بارداری هست ؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 4 از 15
رفتن به صفحه :    4 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید