شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

بلاخره این پرده بکارت کجاست؟؟

1. با سلام

امروز من از صبح تو سایتهای ایرانی، خارجی، عکس های واقعی، شماتیک هر چی جستجو سرچ کردم بازم به نتیجه یکسانی  نرسیدم

یکی میگه همون ورودیه  واژن، یه خانم دکتر داراری  دکترای زنان و باروری میگه 2 تا 4 سانتی از مدخل واژن ، و یکی از کاربراتون تو سایت راجبع بی حس کردن و بعد پاره کردن پرده پرسیده بود که کاربر حرفه ای پاسخ داده بود میشه وردی واژن بی حس کرد اما پرده اونقدر در دسترس نیست که بشه اونو بی حس کرد .

پس کجاست ؟؟؟؟؟؟؟؟

من خود تو اینه نگاه کردم صرف چپ وردی واژنم نیم دایره و سمت راستش مثل سمت راست لوزی  این پرده است؟؟؟؟؟؟؟

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  2. آخه عزيزم شما تو اين سن هنوز دنبال پرده هستی؟

بله پرده رو می شه بی حس کرد و پاره اش کرد. می شه بی حسش کرد و دوختش.

همون دو سه سانتی ورودی واژن قرار داره.

احتمالن همونی که شما ديدی پرده هست.

حالا من سوال بپرسم که شما چرا دنبال پرده هستی؟

شاد باشی

ژاسينا

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  3. یه کم میخوام ازتون انتقاد کنم بعضی وقتا یه کم بد جواب میدید ممکنه اون کسی که ازتون سوال

کرده دلخور کنید با لهن صحبتتون من اولا سنم اشتباه وارد کردم 24 سالمه دارم ازدواج میکنم از

بچگی بارها گفتن  نمیدونستم اسمش چیه اما لذت میبردم از اینکار (خود ارضای) بعدا که بزرگ تر

شدم متوجه عملم شدم زیاد نیست شاید ماهی 2 - 3 بار  هیچوقتم چیزی داخل نکردم اما با کسی

که دارک ازدواج میکنم واسش مهمه چون وسواس دارم میگم شاید تو بچگی کاری کردم که الان یادم

نیست - خللاصه بگم میخوام بدونم اگه من شب ازدواجم رابطه داشته باشم و خونریزی نداشته باشم

فرداش برم پزشکی قانونی  میتونن تشخصی بدن که من قبل ازدواجم رابطه جنسی نداشته ام و به

اون خانواده ثابت کنم که من باکره بودم

4. raha_taranom نوشته است: یه کم میخوام ازتون انتقاد کنم بعضی وقتا یه کم بد جواب میدید ممکنه اون کسی که ازتون سوال

کرده دلخور کنید با لهن صحبتتون من اولا سنم اشتباه وارد کردم 24 سالمه دارم ازدواج میکنم از

بچگی بارها گفتن  نمیدونستم اسمش چیه اما لذت میبردم از اینکار (خود ارضای) بعدا که بزرگ تر

شدم متوجه عملم شدم زیاد نیست شاید ماهی 2 - 3 بار  هیچوقتم چیزی داخل نکردم اما با کسی

که دارک ازدواج میکنم واسش مهمه چون وسواس دارم میگم شاید تو بچگی کاری کردم که الان یادم

نیست - خلاصه بگم میخوام بدونم اگه من شب ازدواجم رابطه داشته باشم و خونریزی نداشته باشم

فرداش برم پزشکی قانونی  میتونن تشخصی بدن که من قبل ازدواجم رابطه جنسی نداشته ام و به

اون خانواده ثابت کنم که من باکره بودم

انتقادتون رو می پذيرم اما همين لحن باعث می شه که یه تکان ذهنی به طرفم وارد کنم.

اينکه ديگران از من ناراحت بشند برام مهم نيست. مهم اينه که يه کمی به خودمون بيايم ببينيم کجاييم.

بله 24 سال سن در ايران رو برای اين سوال و کنجکاوی می پذيرم.

اما اگر در اروپا بودين 18 سال سن هم برای اين سوال قابل قبول نبود.

در همين سايت سوال شما پاسخ داده شده.

به سادگی شما می تونين به خانم دکتر مراجعه کنيد تا براتون معاينه انجام بشه. خيلی ساده. نمی خواد دنبال يک دکتر خوب هم بگرديد. پيش هر دکتر زنان بريد می تونن اين معاينه ساده رو انجام بدن.

حتا در اين سايت نوشتن که شما با آينه نمی تونين پرده رو ببينين. حالا من در پاسخ قبلی با شما همراهی کردم و نوشتم که احتمالن همونی هست که ديدين.

قبل ازدواج از همسرتون بخواهيد که يک دکتر معتبر از نظر ايشون به شما معرفی کنند تا شما گواهی داشتن پرده بکارت رو قبل از ازدواج از اون دکتر بگيريد. اين از قديم الايام در ايران مرسوم بوده. خاله من هم هنوز گواهی دکترش رو داره.

نگران نباش عزيزم.

باز سوالی داشتی بپرس.

از اين به بعد هم اطلاعات غلط ( سن) در سايت ننويس که طرفت بر اساس اون در موردت قضاوت می کنه.

شاداب باشی

ژاسينا

5. ممنون از پاسختون اما نگفتین فردای شب زفاف اگه خونریزی پیش نیامد پزشکی قانونی میتونه

تشخیص بده که قبل رابطه دیشب رابطه ای نبوده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  6. raha_taranom نوشته است: ممنون از پاسختون اما نگفتین فردای شب زفاف اگه خونریزی پیش نیامد پزشکی قانونی میتونه

خب اگه اینقدر این قضیه مهمه چرا میخوای بذاری واسه فردای اون روز؟!
    اگه اون شب خونریزی نداشته باشی و همسرت رو این موضوع حساس باشه و اطلاعات کافی نداشته باشه بهترین شب زندگیت به همین راحتی خراب میشه. پیشگیری بهتر از درمانه. با همسرت برو پیش متخصص تا اگه اطلاعاتی هم هست که همسرتون نمیدونن پزشکتون در اختیارشون بذاره.

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  7. elinaze نوشته است:
    raha_taranom نوشته است: ممنون از پاسختون اما نگفتین فردای شب زفاف اگه خونریزی پیش نیامد پزشکی قانونی میتونه

خب اگه اینقدر این قضیه مهمه چرا میخوای بذاری واسه فردای اون روز؟!
    اگه اون شب خونریزی نداشته باشی و همسرت رو این موضوع حساس باشه و اطلاعات کافی نداشته باشه بهترین شب زندگیت به همین راحتی خراب میشه. پیشگیری بهتر از درمانه. با همسرت برو پیش متخصص تا اگه اطلاعاتی هم هست که همسرتون نمیدونن پزشکتون در اختیارشون بذاره.

ممنون از پاسختون اما من میخوام بدونم که اگه نرم دکتر  تاییده نگیرم من که از خودم مطمئنم که رابطه نداشته ام جز با خود این

اقا اونم در حد معاشقه بهم بعدا تایید سلامت میدن متوجه میشن که رابطهمن فقط همون رتبطه دیشب بوده یا نه تشخیص داده

نمیشه دیگه  اینو جواب بدین ممنون در  شمن ممنون میشم نظر شما رو هم در رابطه با پست اول همین تایپیک بدونم

8. با سلام
    دوست عزیز،همونطور که دوستان گفتن میتونید قبل از ازدواج برگه سلامت رو در این مورد بگیرید،فقط میخواستم بگم وقتی مطمئن هستید چیزی داخل واژنتون نکردید پس پرده بکارتتون هم سالمه!نگران نباشید اما اگر برای همسرتون اینهمه مهمه این قضییه،بهتره که در اولین فرصت باتفاق ایشون به یک متخصص زنان سری بزنید و این برگه رو بگیرید و خیالتونو راحت کنید!یادتون باشه اگه خودتون بخواید خودتونو معاینه کنید و پرده رو ببینید!(که امکانش خیلی خیلی ضعیفه)احتمال آسیب زدن به این عضو وجود داره! در نتیجه بهترین کار همون ویزیت شدن توسط متخصص مربوطه است.
    موفق باشید.

9. aliyan نوشته است: با سلام
    دوست عزیز،همونطور که دوستان گفتن میتونید قبل از ازدواج برگه سلامت رو در این مورد بگیرید،فقط میخواستم بگم وقتی مطمئن هستید چیزی داخل واژنتون نکردید پس پرده بکارتتون هم سالمه!نگران نباشید اما اگر برای همسرتون اینهمه مهمه این قضییه،بهتره که در اولین فرصت باتفاق ایشون به یک متخصص زنان سری بزنید و این برگه رو بگیرید و خیالتونو راحت کنید!یادتون باشه اگه خودتون بخواید خودتونو معاینه کنید و پرده رو ببینید!(که امکانش خیلی خیلی ضعیفه)احتمال آسیب زدن به این عضو وجود داره! در نتیجه بهترین کار همون ویزیت شدن توسط متخصص مربوطه است.
    موفق باشید.

من از همه ممنونم اصلا کاری به مسئله خودم ندارم

یه سوال دارم همین فقط

پزشکی قانونی میتونه بعد ار رابطه شب زفاف پب ببره جز رابطه دیشب رابطه دیگه قبلا در کار نبوده  همینو بس

10. raha_taranom نوشته است:
    aliyan نوشته است: با سلام
    موفق باشید.

یه سوال دارم همین فقط

پزشکی قانونی میتونه بعد ار رابطه شب زفاف پب ببره جز رابطه دیشب رابطه دیگه قبلا در کار نبوده  همینو بس

مجدداً سلام
    بنظرم اگر فاصله ازاله بکارت و مراجعه به پزشک قانونی زیاد نباشه!،بله احتمالش زیاده که از التهاب اون قسمت  و تتمه پرده، بتونن تشخیص بدن
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  11. raha_taranom نوشته است: ممنون از پاسختون اما نگفتین فردای شب زفاف اگه خونریزی پیش نیامد پزشکی قانونی میتونه

به نظر من اگر براي همسرتون و حتي به گفته خودتون خانوادشون باكره بودن اينقدر مهمه درست روز قبل از رابطه واژينال با همسرتون , بريد پيش پزشك و گواهي سلامت بكارت بگيريد ....
    لازم نيست نشون همسرتون بديد همون اول ....اين گواهي پيشتون بمونه كه اگر نياز شد به همسرتون اطمينان خاطر بديد ....

شايد اين نظر شخصي باشه
    منظورم به شما نيست .... كلي ميگم ....
    واقعا چرا ما بايد به مردها اجازه بديم مارو بعد از رابطه با خودشون بازخواست كنند !؟؟
    آيا باكره بودن مردان مشخصه ؟ اونها براش به ما گواهي ارائه ميدن ؟؟ ما ميبريمشون پزشكي قانوي تا ...؟؟؟
    به نظرم كمي جو مخالف شخصيت زنان شده ....
    اگر فرد ديدبازي به مسائل جنسي داره( يعني همون حقي رو كه براي خودش قائل ميشه براي طرف مقابل هم قائل بشه ...منظورم دوران تجرد هست ) ... اگر از لحاظ اعتقادي و منش به همسر آينده اش  ايمان داره و اعتماد ...
    اصلا نبايد چنين بحثهايي مطرح بشه
    از ديد من اين توهين آميزه ...........
    نميگم باكره بودن مهم نيست ....... اما بازخواست بعد از رابطه , به نظرم كل شخصيت يك زن رو ميبره زير سوال ...
    شايد اجتماع مقصره ....
    اميدوارم هيچوقت چنين بحثهايي پيش نياد ... چون مطمئنم جز مواردي خواهد بود كه هيچگاه تلخي اش از ذهن آدم پاك نميشه ..بين زوجين حريم و حرمتي وجود داره كه هيچ چيز تو زندگي به اون اندازه مهم نيست....
    هر چيزي كه حرمتها و اعتمادها رو خدشه دار كنه پايه زندگي رو واقعا سست ميكنه ....

مويد باشيد ....

تشکر شده توسط : 14 کاربر
  12. raha_taranom نوشته است:
    aliyan نوشته است: با سلام
    موفق باشید.

یه سوال دارم همین فقط

سلام دوست عزیز پزشک قانونی از مارکرهایی که برای تشخیص داره میتونه متوجه بشه پرده به تازگی پاره شده یا نه اما در مورد قبل چیزی نمیگه

13. با سلام دوست عزیز  ،دوستان پاسخ کاملی رو دادندوقتی که شما چیزی رو وارد واژن نکردید پس مطمئن باشید باکره هستیدولازم نیست که حتما پرده بکارت موقع ازاله شدن خونریزی داشته باشه  وپزشک قانونی کوچکترین تغییرات روی پرده گشاد شدگی ،خراش واسیب و...رو متوجه میشن فقط یه نکته که لازمه گوشزد بشه واینکه این گواهی رو متخصصین وماماها هم  می دهند ولازم نیست که به پزشک قانونی مراجعه کنید. در گذشته تا با کوچکترین مشکلی واسه خانم پیش  میومد ویا خونریزی در شب زفاف صورت نمی گرفت اقا درخواست گواهی از خانم برای باکره بودنش از پزشکی قانونی  میخواست .ولی الان  دیگه اینکارو پزشک قانونی برای اقایونی که به خانم هاشون شک دارند انجام نمی دهند واین کارو به متخصصین زنان محول کردند .

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  14. ممنون از همه

سوال اخرم که هنوز واسم نامفهوم همین فاصله پرده از دهانه واژنه یکی دکتر میگه 2-4 سانتی یکی میگه اصلا داخل نیست

یه نتیجه کلی میخوام یعنی چند سانت بره داخل میخوره به پرده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

15. آخه الان هر کی بیاد جواب بده که باز می گین من انتقاد دارم و شما بد جواب می دین و لحنتون شایسته نیست و آدم رو ناراحت می کنید و اینا!

آخه خواهر من
    سوالات واقعا گیره!
    در حالت عادی باید پرده ی بکارت بین 1 تا 3 سانتی متری ورودی واژن قرار داشته باشه. توجه کردی؟ در حالت عادی! اما مگه همه ی ماها عادی هستیم؟ این فاصله ی دقیق توی بدن هر شخصی فرق می کنه با شخص دیگه. وقتی برای معاینه بری بهت می گن پرده ات کجاست! دوست من وقتی برای گرفتن گواهی سلامتش رفته بود پیش متخصص، بهش گفته بودن پرده ات همین دم در واژنه!!!!!چطور توی این همه سال زندگی با باز کردن زیاد پاهات بهش آسیب وارد نشده خدا می دونه و بس!!!!
    فقط و فقط باید نظر یه شخص متخصص و آموزش دیده رو پرسید. اونم با معاینه ی آلت تناسلی. همین!

تشکر شده توسط : 13 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید