شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

مشکل در ارضا شدن

1. سلام
    من یه مشکلی دارم که خیلی نگرانم کرده،آخه تا حالا ندیدم کسی اینجوری باشه،همه بر عکس منن
    من خیلی به سختی ارضا می شم،یعنی فقط به یه شکل و روش خاصی ارضا می شم(فکر نکنم مهم باشه)
    با عقب جلو کردن التم ارضا نمی شم،اگه این کارو بکنم فقط بعد از یه مدت التم شل می شه ولی هیچ حسی بم نمی ده
    مشکل خاصی دارم؟
    آیا ممکنه با رابطه جنسی هم ارضا نشم؟
    چی کار باید بکنم؟

2. arsalan91 نوشته است: سلام
    من یه مشکلی دارم که خیلی نگرانم کرده،آخه تا حالا ندیدم کسی اینجوری باشه،همه بر عکس منن
    من خیلی به سختی ارضا می شم،یعنی فقط به یه شکل و روش خاصی ارضا می شم(فکر نکنم مهم باشه)
    با عقب جلو کردن التم ارضا نمی شم،اگه این کارو بکنم فقط بعد از یه مدت التم شل می شه ولی هیچ حسی بم نمی ده
    مشکل خاصی دارم؟
    چی کار باید بکنم؟

یکی از عوامل مهم ارضا شدن مسائل روحی و غیرفیزیکیه.
    از گفته‌هاتون برمی‌آد که رابطه‌ی جنسی نداشتید. ممکنه مشکلتون به مسائل فکری برگرده.
    در هر حال، خیلی نمی‌شه از روی عکس‌العمل بدن حین خودارضایی، موفقیت در رابطه‌ی جنسی رو پیش‌بینی کرد.
    گفتید به شکل خاصی ارضا می‌شید، پس بالاخره می‌شید. ممکنه این مسئله در رابطه‌ی جنسی مشکلی ایجاد نکنه، ولی احتمالش هم هست که مشکل پابرجا باشه.
    بهتره یه مقدار روشن کنید مسئله رو که منظورتون از شکل و روش خاص چیه که مشخص شه آیا طبیعیه یا خیر.

تشکر شده توسط : 6 کاربر
  3. باید خوابم روی تخت یا یه جای نیمه سخت و آلتم رو بمالم به مثلا تخت تا ارضا شم
    اما با دست اصلا نتونستم تاحالا
    حتی با (معذرت می خوام) ساک زدن هم ارضا نشدم
    مشکلی دارم؟
    اگه ممکنه مشکلی داشته باشم الان جه کار می تونم انجام بدم که برطرف بشه؟ممکنه برطرف نشه؟
    لطفا کامل راهنماییم کنید،آخه خیلی نگرانم

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. arsalan91 نوشته است: باید خوابم روی تخت یا یه جای نیمه سخت و آلتم رو بمالم به مثلا تخت تا ارضا شم
    اما با دست اصلا نتونستم تاحالا
    حتی با (معذرت می خوام) ساک زدن هم ارضا نشدم
    مشکلی دارم؟
    اگه ممکنه مشکلی داشته باشم الان جه کار می تونم انجام بدم که برطرف بشه؟ممکنه برطرف نشه؟
    لطفا کامل راهنماییم کنید،آخه خیلی نگرانم

دوست عزیز
    بنظرم وضعیت شما بیشتر به پذیرش ذهنیتون برمیگرده.یعنی شما از اینکه خودوتنو با بدن خودتون سعی در ارضا دارید براتون قابل پذیرش نیست و تو ذهنتون اینکار رو زمانی لذت بخش میدونید که با چیز دیگه ای صورت بگیره،مثلا همون تخت یا غیره.در واقع مثلا دست خودتون  رو به اندازه کافی تحریک کننده برای خودتون نمیدونید و در واقع تمرکز روی افکارتون برای اینکه تصور کنید تحریکات از جنس مخالفه ندارید ،تجسم ذهنی تون تو این مورد کمه.
    اما باید بدونید کلا خود ارضایی جالب نیست،چون پیش میاد افراد تو ناخوآگاهشون از اینکه اینکار رو انجام میدن ناراحت هستن اما به علت اینکه میخوان انجامش بدن ،سعی میکنن اون رو از طریق چیزهای دیگه انجام بدن
    فکر نمیکنم بعدا مشکلی پیش بیاد و بستگی به میزان علاقه شما به طرف مقابل و انجام تحریک خوب از طرف ایشون داره.فقط توصیه میکنم تا حد امکان خود ارضایی انجام ندید تا هر چه بیشتر رو موارد دیگه هم حساس نشید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  5. arsalan91 نوشته است: سلام
    مشکل خاصی دارم؟
    چی کار باید بکنم؟

دوست گرامي
    بدن ما به روشهايي كه ما برش اعمال ميكنيم عادت ميكنه
    مثلا اگر فرد عادت كنه زمان خودارضايي (كاري به خوب يا بد بودن اين كار ندارم) صحنه خاصي رو متصور بشه كه دوسش داره يا در يك فيلم ديده بدن خود به خود خودشو آداپته ميكنه با اون روش... و مسير عصبي ارضا شدن با اون سيگنال فقط به راه ميفته
    ... من فك ميكنم بهتره اين كارو بذاريد كنار
    نميگم خودارضايي رو بذاريد كنار چون يه مسئله شخصيه و شخصا معتقدم خودارضايي بهتر از بي بندو باري جنسيه
    اما روشتون روش درستي نيست
    اين مدل ارضا شدن رو ترك كنيد
    فكر و ذهن قدرتمندترين عامل موثر در پروسه ارضا شدنه
    پس اصلاحش كنيد

مويد و شاد باشيد ./.

تشکر شده توسط : 6 کاربر
  6. سلام
    من 2ساله ازدواج کردم ولی تا به حال با دخول ارضا نشدم شوهرم با لمس چوچولم ارضام میکنه
    مثل روش خودارضاییم در زمان دوشیزه بودنم
    بعد ارضا شدن سردرد میگیرم و اعصابم ناراحت میشه که جرا نباید با الت همسرم ارضاشم
    چرا نباید رابطه زناشودد رو اونگور که هست تجربه کنم.لطفا نگین اینم یه روش ارضاشدنه
    پس نقش شوهرم چیه اینو که خودمم میتونم بکنم

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  7. PARANJON نوشته است: سلام
    من 2ساله ازدواج کردم ولی تا به حال با دخول ارضا نشدم شوهرم با لمس چوچولم ارضام میکنه
    چرا نباید رابطه زناشودد رو اونگور که هست تجربه کنم.لطفا نگین اینم یه روش ارضاشدنه

چرا همه دنبال ارضا شدن هستند؟!؟؟!

وقتی مسافرت می ريد کمی هم از زيبايی های مسير لذت ببريد.

اگه از معاشقه با همسرتون لذت نمی بريد واقعن لازمه  که به اين فکر کنيد که نقش ايشون چيه؟

شما از معاشقه باهم لذت ببريد و برای ارضا شدن هم روش هايی وجود داره.

نقش همسرتون ارضا کردن شما نيست. نقش همسرتون بودن با شما برای لذت متقابل هست.

معاشقه رو ياد بگيريد و لذت ببريد.

اگر از دخول لذت نمی بريد ، اگر از معاشقه لذت نمی بريد ، فقط باهم هستيد که چه بشود؟ به ارضا آخر کار می انديشيد؟ به قول خودتان ، خودتان می توانيد خود را ارضا کنيد. ايشان هم می توانند خودشان را ارضا کنند و نيازی به شما ندارند.

از معاشقه با هم لذت ببريد.

حال راه حل ارضا در حين دخول:

اگر از دخول لذت می بريد آن را انجام دهيد، در حين لذت دخول با کليتوريس (چوچوله) خود بازی کنيد. اين کار  لذت شما را صد چندان کرده و به ارضا خواهد رساند. اين ارضا بسيار لذت بخش تر از ارضا بدون دخول خواهد بود.

راه حل ديگه ای نداريد. بدن به روش های اول ارضا عادت می کنه. بعضی با فشردن ران ها به هم ارضا می شوند و برخی با بازی با چوچوله. شما به اين عادت کرديد. تنها راهش اينه که اين کار رو با دخول همراه کنيد تا کم کم بدن عادت کنه که در حين دخول ارضا بشه.

شاداب باشيد

ژاسينا

تشکر شده توسط : 11 کاربر
  8. PARANJON نوشته است: سلام

با سلام
    دوست عزیز،بنظرم شما شرطی شدید!!یعنی به شرطی ارضا میشید که مثلاً چوچوله اتون مورد لمس همسرتون قرار بگیره!و اینم دقیقاً به عدم تمرکز لازم شما، در حین آمیزش برمیگرده و اینکه در ذهنتون این قضیه رو ناخودآگاه تلقین کردید که صرفاً  این فرمی به اورگاسم برسید!توصیه میکنم:
    1- قبل از لمس چوچوله،همسرتون با سایر اعضای حساستون به غیر از این عضو، شمارو تحریک کنن!
    2- از اول شروع رابطه،ذهنتونو روی لذت بردن از لمس اعضای حساستون توسط همسرتون متمرکز کنید.و به این فکر نکنید که چرا از طرق دیگه ارضا نمیشید!بزارید روند آمیزش خودبخود بهتون لذتشو ارائه میکنه!
    3- برای شروع رابطه جنسی،بر عکس عمل کنید!!یعنی اول شما همسرتون رو در ابتدای رابطه تحریک کنید!یعنی شروع کننده شما باشید تا با اینکار هم ایشونو و هم خودتونو تحریک کنید!
    4- و یک پیشنهاد دیگه اینه که بجای استفاده از دست برای مالش چوچوله، بهتره که با حرکت آلت همسرتون روی این عضو،این اتفاق رخ بده!یعنی آلت بر روی چوچوله حرکت کنه!و بعدش دخول انجام بشه!
    5- نوع پوزیشن رو تغییر بدید !!شاید پوزیشنی که انتخاب کردید اونجوریکه باید و شاید شمارو ارضا نمیکنه!منظورم اینه که سعی کنید آلت ایشون طوری داخل بشه که با نقطه جی شما در تماس قرار بگیره!اینطوری بیشتر لذت برده و به اورگاسم میرسید!(بیشتر از این نمیشه در انجمن عمومی مطلب رو باز کرد!اگر خواستید و نیازی بود در پیام شخصی بیشتر توضیح میدم)
    6- اگر از ابزاری همچون کاندوم و یا ژل بی حسی استفاده میکنید!از روشهای طبیعی برای جلو گیری استفاده کنید تا با اصطحکاک بیشتر آلتها با هم، لذتون بیشتر بشه!
    و....
    در نهایت اگه بیشتر تمرکز کنید مطمئن باشید از این راه هم لذت فراوانی خواهید برد.
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  9. PARANJON نوشته است: سلام

دوست عزیز شما به همرا همسرتون باید در جلساتی برای درمان شرکت کنید
    شما چون سابقه خود ارضایی داشتی در هر پوزیشنی که مفعول باشی ارضا نمیشید بهتر اشت در طول رابطه جنسی با همسرتو شما اکتیو تر باشید

10. خوب یعنی ممکنه منم بدنم دیگه اینحوری عادت کرده باشه و با رابطه جنسی ارضا نشم؟

11. PARANJON نوشته است: سلام

ممنون از كامنت عالي "ژاسينا "
    منم موافقم
    ارضا شدن مهمه اما الزاما لذت بخش تر از كل رابطه نيست !!!
    ببنيد مثل اينه كه از يه جاده زيبايي دارين حركت ميكنيد تا به مقصد برسين (مقصد : ارگاسم )
    ممكنه انقدر مضطرب رسيدن به مقصد باشين كه نه تنها از زيبايي مسير چيزي نفهميد بلكه ممكنه از رسيدن به مقصد هم باز بمونيد
    در رابطه جنسی نبايد انتظار چيزي رو كشيد
    خودتون رو در رابطه و معاشقه با همسرتون غرق كنيد
    فكر نكنيد
    منتظر نباشيد
    تمركز كنيد و با تمام وجود لذت ببريد
    اون حس لحظه اي (ارگاسم ) خودش خواهد اومد
    شايد كمي زمان ببره ..........

12. arsalan91 نوشته است: خوب یعنی ممکنه منم بدنم دیگه اینحوری عادت کرده باشه و با رابطه جنسی ارضا نشم؟

دوست عزیز
    بنظر بنده اصلا اینطور نخواهد شد،چون واقعا چیزی که در تجربه و انجام مشخص میشه اما باید بدونید ادامه دادن خود ارضایی مدام با این 1 روش و همش تمرکز به این قضیه که با سایر روشها ارضا نخواهید شد ممکن براتون ایجاد مشکل کنه.
    باید بدونید همه چیز بستگی به شرایط در رابطه داره ،خصوصا توانایی همسرتون و یا احساس شما در بودن با 1 نفر دیگه و اصلا انجام خود عمل دخول.
    بهتره از مدام فکر کردن به این قضیه دست بردارید و روشهای دیگرو هم اگر میخواید انجام بدید(که توصیه میکنم اصلا تا میتونید  انجام ندید)بدون اینکه از قبل فکر کنید نمیشه و یا نمیتونید شروع کنید و به دریافت تحریکات و تجسم فکر کنید

13. arsalan91 نوشته است: خوب یعنی ممکنه منم بدنم دیگه اینحوری عادت کرده باشه و با رابطه جنسی ارضا نشم؟

خودت رو با خانم ها مقايسه نکن.

سوالت هم از اول اشتباه هست. البته خوبه که مطرحش کردی اما اشتباه است.

شما به عنوان يک مرد روش های متفاوتی برای تحريک را تجربه خواهي کرد.

و همينطور ارضا شما با يک زن متفاوت است.

پس ذهنت رو مشغول اين مسائل نکن و به کارهای روزمره برس

سعی کن از الان روش های ارضا زن توسط مرد رو ياد بگيری. خودت هم خوب ارضا خواهی شد.

معاشقه رو نه خانم ها نه آقايون در ايران بلد نيستند.

شاداب باشی

ژاسينا

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  14. با سلام.. باید خدمتتون عرض کنم عادات تاثیر بزرگی تو زندگی ما دارن.. عادت به روشی خاص یا چیزی خاص.. عادت به نوشیدن چای.. سیگار کشیدن و ... شما هم به یک روش ارضا عادت کردی و بدنت چه از نظر ذهنی و چه از نظر جسمی با اون روش خودشو وفق داده.. قدم اول ترک عادت قبلی هستش یعنی سعی کن تحت هیچ شرایطی با روش قبلیت خودتو ارضا نکنی.. موفق باشی..

15. با سلام
    من 23 سالمه و 3 ساله که ازدواج کردم همسرم 31 سالشه
    مشکل من اینه که با یه روش ارضا میشم  ( شوهرم باید به پشت دراز بکشه من رو آلتش بشینم بعد خودمو جلو عقب کنم )
    خودم هم از این روش خسته شدم از هر 5 بار رابطه جنسی من 2 بار ارضا میشم
    باید چیکار کنم ؟
    همه زنا اینجوری هستن ؟
    همه حالت ها رو امتحان کردیم ( البته همه از روش دخول بوده ) با لمس چوچول هم خیلی لذت نمیبرم .
    ازتون خواهش میکنم که راهنماییم کنید . چون بعضی وقتا که ارضا نمیشم گریه م میگیره .
    اینم بگم که همسرم همیشه به موقع ارضا میشه و مشکلی نداره

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 3
رفتن به صفحه 1   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید