شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

احتمال بار داری ویا عفونت های ادراری؟

1. سلام! بنده اولین بار که با همسرم نزدیکی کردم  اواسط زمستان سال گذشته بود که فقط برای دو سه ثانیه بود وصرف پرده ام پاره شد و این بار دومی است که ابتدا از کاندوم استفاده کردیم ( درد زیاد داشت) و بار دوم بعد از ادرار که مبادا منی در نل ادرار باقی بماند همسرم آ ل ت اش  را با آب شست و نزدیکی کردیم دفعه سوم هم به همین ترتیب و در هر سه مورد از روش بیرون کشیدن کار گرفتیم یعنی انزال در بیرون از واژن رخ داد. بعد از آن در قسمت زیرناف کمی درد احساس می کردم و بعد از یک هفته دوره پریودم شروع شد برخلاف دفعه های قبلی که چهار روز طول می کشید این بار پریود یک روز طول کشید و از آن به بعد در قسمت زیر ناف که حاشیه های شکم را نیز در بر می گیرد بعضی روز ها درد خفیف وگاهی شدید احساس می کردم ولی چند روزی میشه که درد ندارم لطفا راهنمایی ام کنید آیا دلیل بر حامله بودن است؟ خیلی استرس دارم در صورتیکه سایر علایم بار داری احساس نمی شود. ما دقیقا در تاریخ پنج فروردین سال جاری رابطه داشیتم و در تاریخ شانزدهم فروردین ادرارم خونی بود یعنی سرخ رنگ وهیچ درد ویا سوزشی احساس نمی کردم  الان شش روز بیشتر به پریودم نمانده. لطفا راهنمایی ام کنید خیلی نگران هستم واسترس دارم. باید بگویم که در دوره عقد هستم.

2. سلام
    با توضیحات شما اگر هم شک به بارداری با پیشاب باشه در زمان نزدیکی باید در روزهای پر خطر بوده باشید (که شما ذکر نکردید چه روزهایی از دوره پریود بوده).
    در حال حاضر با شرایط شما بهترین کار آزمایش بتا برای اطلاع از بارداری یا عدم بارداریه.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. سلام , من و دوست دخترم 11 اسفند رابطه جنسی غیر مطمئن (بدون کاندوم) داشتیم ولی منی حتی روی واژن نریخت , 5روز تا 1 هفته بعد از رابطه جنسی هم پریود شد , ولی الان نزدیک 20 روز پریودش عقب افتاده , آیا با این شرایط احتمال بارداری هست؟

4. سلام

24 سالمه.پری منظمه فقط هر ماه دو روز جلو میندازه. 25 فروردین پریود شدم1 اردیبهشت پاک شدم

تاریخ های 9و10 رابطه کامل داشتم که منی کامل ریخته شد داخل. الان در هنگام ادرار سوزش و درد

دارم. اگر عفونت ادراری باشه ممکنه رابطه واسه بارداری این ماه تاثیری نداشته باشه یا این ماه

باردار نشم؟

مرسیی

5. miadjoon نوشته است: سلام

24 سالمه.پری منظمه فقط هر ماه دو روز جلو میندازه. 25 فروردین پریود شدم1 اردیبهشت پاک شدم

تاریخ های 9و10 رابطه کامل داشتم که منی کامل ریخته شد داخل. الان در هنگام ادرار سوزش و درد

دارم. اگر عفونت ادراری باشه ممکنه رابطه واسه بارداری این ماه تاثیری نداشته باشه یا این ماه

باردار نشم؟

مرسیی

سلام دوست عزیز
    شما احتمالا پریوداتون 28 روزس، طبیعیه که در ماه 2 روز جلو بیفته.
    بعد رابطه یه ذره سوزش و درد در ناحیه واژن طبیعیه،شاید عفونت نباشه.
    رابطه هاتون در دوران پر خطر بوده. جلوگیری داشتین؟ اگه نه، روش اورژانسیو اجرا کردین؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  6. arian7070 نوشته است: سلام , من و دوست دخترم 11 اسفند رابطه جنسی غیر مطمئن (بدون کاندوم) داشتیم ولی منی حتی روی واژن نریخت , 5روز تا 1 هفته بعد از رابطه جنسی هم پریود شد , ولی الان نزدیک 20 روز پریودش عقب افتاده , آیا با این شرایط احتمال بارداری هست؟

سلام دوست عزیز

با توجه به نوع رابطه احتمال بارداری خیلی خیلی کمه.
    تو کدوم روز از سیکل پریود دوستت رابطه داشتی؟ اگه تو دوران پر خطر رابطه داشتی ایا پیشاب به واژن تماس داشته؟ (اطلاعات دقیق بده تا جواب دقیق تری بگیری.)
    اگه پریود دوستت مثه سیکلای قبلی بوده (رنگ، غلظت و ...) بارداری منتفیه.

7. af1390

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    همياري با سايت 1 بار
    سلام
    یه سوال داشتم هر چی تو این سایت و سایت های دیگه خوندم جوابشو پیدا نکردم
    وقتی می گن اگه پریودی اتفاق بیفته حتما حاملگی رخ نداده ولی من خودم به شخصه چند مورد در اطرافیان سراغ دارم که حتی تا ماه های آخر هم خونریزی شبیه پریودی داشتن و بعد بچشون هم به دنیا اومده و هیچ مشکلی هم نداشته . دلیل این اتفاق چیه و اگه اینجوری باشه خوب آدم چجوری باید تشخیص بده؟

8. m1989 نوشته است:
    miadjoon نوشته است: سلام

باردار نشم؟

مرسیی

سلام دوست عزیز
    رابطه هاتون در دوران پر خطر بوده. جلوگیری داشتین؟ اگه نه، روش اورژانسیو اجرا کردین؟

تکرر ادرار دارم که وقتی میرم دستشویی همراه با سوزش ودرد دارم. جلوگیری نداشتم.روش اورزانسی هم

استفاده نکردم. دو روزه معده درد.دل درد.یبوست.خستگی دارم. جرا اینجوریم.
    ؟؟

9. [quote="miadjoon"]
    m1989 نوشته است:

باردار نشم؟

مرسیی

سلام دوست عزیز

تکرر ادرار دارم که وقت
    ی میرم دستشویی همراه با سوزش ودرد دارم.وقتی هم خوابیدم یا نشستم باز سوزش دارم جلوگیری نداشتم.روش اورزانسی هم

؟؟

10. miadjoon نوشته است:
    m1989 نوشته است:

باردار نشم؟

مرسیی

سلام دوست عزیز

تکرر ادرار دارم که وقتی میرم دستشویی همراه با سوزش ودرد دارم. جلوگیری نداشتم.روش اورزانسی هم

؟؟

همونطور که گفتم رابطه هاتون در دوران پر خطر بوده و احتمال بارداریتون زیاده.
    7 - 8 روز از رابطتتون که گذشت یه آز بتا بدین تا در مورد بارداری مطمئن شین.
    اگه قصد باردارشدن دارین یه روز در میون رابطه داشته باشین.
    شاد باشین.

==============
    مهران جون: I added u to my contact

11. af1390 نوشته است: سلام
    وقتی می گن اگه پریودی اتفاق بیفته حتما حاملگی رخ نداده ولی من خودم به شخصه چند مورد در اطرافیان سراغ دارم که حتی تا ماه های آخر هم خونریزی شبیه پریودی داشتن و بعد بچشون هم به دنیا اومده و هیچ مشکلی هم نداشته . دلیل این اتفاق چیه و اگه اینجوری باشه خوب آدم چجوری باید تشخیص بده؟

با سلام
    دوست عزیز،مطمئن هستید این خونریزی همانند خونریزی ماهانه اشون بوده؟؟خیلی عجیبه!! خب اصولاً وقتی تخمک گذاری توسط تخمدانهای رحم، انجام میشه،اگر توسط اسپرم مرد باروری اتفاق نیفته ،این تخمک آزاد شده در دیواره رحم جایگزین میشه و چون بارور نشده لذا احتیاجی به خونی که در دیواره رحم برای تغذیه نطفه ساخته شده،نداره پس دیواره  رحم تخریب  و خونریزی پریودی شروع میشه!اما اگر تخمک بارور بشه نطفه به دیواره رحم میچسبه و کم کم از خون پشت این دیواره استفاده میکنه و کم کم تبدیل به جنین میشه!و بقیه ماجرا....حالا با فرض اینکه نطفه تشکیل شده باشه دیگه تخریب دیواره اتفاق نمی افته و پریودی هم درکار نخواهد بود!اما چیزی که شما میگید شاید در اثر خراش یا ترکیدن مویرگها در اثر فشاره بزرگ شدن و یا تورم اعضای اون ناحیه بوده  و یا در اثر بیماری خاصی بوجود اومده باشه!! که اونم خونریزی بصورت پریودی نیست!خیلی خیلی کمه و مثلاً در حد لکه بینه! اما چیزیکه محرزه،اینه که در اغلب موارد، بارداری === عدم پریودی و یا عدم بارداری === پریود شدن
    در هرحال تابه حال نشنیده بودم همچین اتفاقی برای کسی افتاده باشه دوستان متخصص سایت بیشتر میتونن نظر بدن
    شاد باشید.

12. af1390 نوشته است: سلام

سلام دوست عزیز

طبق گفته ی پزشکان پریود شدن در زمان بارداری یه موضوع اورژانسیه و حتما فرد باید توسط پزشک ویزیت بشه و علت مشخص بشه، همینجوری نمیشه به امون خدا رهاش کرد.

شما مطمئنین این افراد بارداریشون به ثمر رسیده!!!!!!!

13. سلام

من در روز پنجم قاعدگی نزدیکی داشتم که متاسفانه برای اولین بار در این 13 سال زندگی کاندوم پاره شد و من بلافاصله قرص  ld خوردم که تازه فهمیدم هفته اول از مصرف این قرص باید جلوگیری به روشهای دیگری باشد.

من پریودم منظم و معمولا 30 روزه است ولی تا الان که 8 روز از اون ماجرا می گذره بسیار مظطرب هستم تو رو خدا کمکم کنید.

14. سلام من 3ماه پیش یه نزدیکی داشتم که شک داشتم شاید توسط برخورد دست به واژنم باردار شده باشم که همون موقع ها خیلی رفتم ازمایش دادم که منفی بود .ای اتفاق 7بهمن افتاد و من تو این 3ماه پریود شدم و ازمایش خون دادم که منفی بود ولی تازگیا احساس کردم دلم بزرگ شده و گفتم نکنه من حاملگی خارج از رحم داشته باشم؟؟؟ و دوباره ازمایش خون دادم  که منفی بود. ایا با ازمایش خون میشه مطمئن شد که حاملگی خارج از رحم نیست بعد از 3ماه؟؟؟؟ لطفا کسی که مطمئن هست جوابمو بده.ممنونم.اگر نمیشه مطمئن شد لطفا بگین چجوری میتونم مطمئن بشم؟

15. n_1371 نوشته است: سلام من 3ماه پیش یه نزدیکی داشتم که شک داشتم شاید توسط برخورد دست به واژنم باردار شده باشم که همون موقع ها خیلی رفتم ازمایش دادم که منفی بود .ای اتفاق 7بهمن افتاد و من تو این 3ماه پریود شدم و ازمایش خون دادم که منفی بود ولی تازگیا احساس کردم دلم بزرگ شده و گفتم نکنه من حاملگی خارج از رحم داشته باشم؟؟؟ و دوباره ازمایش خون دادم  که منفی بود. ایا با ازمایش خون میشه مطمئن شد که حاملگی خارج از رحم نیست بعد از 3ماه؟؟؟؟ لطفا کسی که مطمئن هست جوابمو بده.ممنونم.اگر نمیشه مطمئن شد لطفا بگین چجوری میتونم مطمئن بشم؟

حاملگي خارج از رحم هم با آز خون مشخص مي شه. در صورتي كه جواب آز منفي بوده نگران نباشيد.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 2
رفتن به صفحه 1   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید