شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

خود انزالی در زمان تاهل

1. دوستان عزیز من با توجه به اینکه متاهل هستم برخی روزها خود ارضایی میکنم و این مشکل را از زمان مجردی داشتم و هر بار اقدام به ترک کردم در زمان پریودی همسرم دوباره نتونستم و با دیدن فیلم تحریک زیادی میشم البته تو رابطه جنسی مشکلی ندارم به نظر شما این موضوع را چگونه میتوانم حل کنم.

2. شما خودتون اشاره کردید که با دیدن فیلم زیاد تحریک میشید و خود ارضایی میکنید اگه میخاید خود ارضایی رو ترک کنید باید از چیزهایی که تحریکتون میکنند دوری کنید که مهمترینش دیدن فیلمهای پورنه
    سعی کنید دیگه فیلم نبینید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. در مواردي  اين اتفاقها مي افته كه مرد به فكر خود ارضايي مي افته مثل زمان پريود بودن زن - نداشتن آمادگي روحي و رواني زن جهت رابطه با مرد و گاهي  هم شيطنت بعضي زنها
    پيشنهاد مي كنم  به هيچ عنوان فيلم  پورنو نبينيد . فعاليت هاي ورزشي و  بدني  و سرگرمي خود رو زياد كنيد و به راحتي اين مشكل حل مي شه.
    هر چقدر به موضوع رابطه جنسی فكر كنيد و  فيلم ببينيد اشتياق شما به آن زياد مي شود و واقعا حد و انتها ندارد

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. خوب شما زمانی که احساس کردید می خواید این کار رو بکنید برید پیش همسرتون
    و اگه ایشون مثلا پریود هستند می تونند جور دیگه شما رو ارضا کنند
    به خودتون هم قول بدید که این کار رو ترک می کنید

تشکر شده توسط : 6 کاربر
  5. با سلام
    دوست عزیز، همه دوستان جواب منطقی رو ارائه کردن و شما میتونید از این سازو کارها استفاده کنید اما چند نکته رو بد ندیدم عنوان کنم در مردان متاهل جدای از عادت داشتن به این کار، چند احتمال هم وجود داره!که به این امر دامن میزنه،که اونها  عبارتند از:
    1- عدم لذت جنسی از رابطه زناشوئیشون!!که با درمیون گذاشتن  اون با همسر،این معضل حل میشه!
    2- عدم تمکین زن!که الحمدالله شما این معضل رو ندارید!
    3- سرد بودن  در زمینه جنسی بانو!
    4- دیدنه فیلمها،صحنه ها و مناظر تحریک آمیز!که طبق راهنمایی های دوستان باید ترک بشه!
    5- حتی سبد غذایی در بالا رفتن تحریکات جنسی و بدنبال اون خودارضایی میتونه موثر باشه!کمتر از غذاهای گرم وتند استفاده کنید تا بتونید تا حدی تحریک شدنتونو کنترل کنید!
    6- بالا بودن  بیش از حد تمایلات جنسی مرد!که با مشاوره با یک پزشک  متخصص  میتونید اونو هم کنترل کنید!
    و....
    ودر نهایت فعلاً بهترین کار دوری از دیدنه صحنه های تحریک آمیزه! و دیگه اینکه به قول دوست عزیزمون آقای بادومک،بزارید همسرتون ارضاتون کنه اینجوری بهتره!تا خودارضایی!!!
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  6. با سلام.

واقعا عجیبه که گرم مزاجی شما آنهم در زمان تاهل ، باعث بروز مشکل شده که باعث شده برای شما راهکارهایی جهت سرد تر کردن مزاجتون پیشنهاد بشه.
    وقتی همسری دارید و دوستش دارید بنظر بنده سعی کنید از این گرم مزاجی برای گرم تر کردن رابطه زناشوییتون بهره ببرید .
    گرم مزاجی هیچ چیز بدی نیست و حتی برای عشق ورزی مداوم و بی وقفه که لازمه زندگی متاهلی هم هست ؛ لازم و ضروریست.

خود ارضایی وقتی همسری دارید ، غیر منطقی و نوعی انحراف جنسی محسوب میشود.خود ارضایی راه چاره کسانی است که بدلیلی شریک جنسی ندارند،شما که از آن بهره مند هستید آنهم بطور دایم بصورت همسری مهربان و وفادار ، بهترین راهکار هم اغوشی با همسرتان است.
    مدت پریود هم محدود است و بنظر من هر مردی میتواند چند روز صبر کند ؛ و اتفاقا بعد اتمام مدت پریود ، رابطه جنسیی گرمتر و هم آغوشی دلچسبپتر داشته باشد.
    و اگراصرار بر رابطه جنسی حتی دردوران پریود دارید ؛ همسرتان میتواند از طرق دیگر شما را در آن روزهای خاص ارضا نماید.
    خود ارضایی را هرطور که شده ترک کنید ؛ بدانید که این ابدا"کار سختی برای یک شخص متاهل نیست ؛ و برای حفظ و دوام زندگی و گرم شدن رابطه و بهتر شدن زندگی و روابط زناشویی لازم الجرا هم هست

خوش باشید

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  7. با سلام به همه دوستان
    مخصوصا افرادی که دچار خود ارضایی هستند
    من خودم بین سنین 16 الی 20 سالگی خود ارضایی میکردم و راهکارهایی که باعث این امر شده رو عنوان میکنم امیدوارم که بدردتون بخوره
    1-این نکته رو بدونید که این خود ارضایی به هیچ عنوان تخلیه شهوت نیست بلکه خود یک محرک شهوت است و خواهید دید که بعد از ترک ان شهوت شما به شدت کاهش پیدا خواهد کرد اگر به نکات زیر تا حدودی توجه کنید.
    2- سعی کنید که وقت آزاد خود را با ورزش و کار و دوستان و ... پر کنید
    3- سعی کنید که تنها در یک مکان نمانید(به هیچ عنوان حتی 20 دقیقه)
    4- سعی کنید که شب ها نیز در یک خانه تنها نباشید و جایی نباشید که خیالتان راحت باشد که هیچ کس شما رانمیبیند
    5-به هیچ عنوان فیلم های که باعث تحریک شما میشود را نگاه نکنید
    6-حداالمکان در مکان هایی که افراد با پوشش نامناسب وجود دارند رفت و آمد نکنید
    7- از رابطه های و دوستی های خیابانی پرهیز کنید(حتی در حد پیامک)
    8-به هیچ عنوان فکر نکنید که اگر 20 روز یا دو ماه گذشته دیگر تمام است و شما پاک شده اید (همیشه مراقب باشید و اصول را تا حد امکان رعایت کنید)
    9-به عواقب بد آن فکر کنید(مشکلات جسمی و جنسی و روحی و روانی و ...)
    10- و یکی از بزرگترین چیز ها این است که فکر خود را از افکار و خیال ها پاک کنید(اول باید آن ها را منحرف کنید یعنی زمانی که این فکر ها به سراغتان امد به یک چیز دیگر فکر کنید مثل: درس و کار و خانواده و ورزش و دوستان و طبیعت و حیوانات و ..... و به مرور دیگر این افکار حتی سراغتان نیز نخواهند امد)
    11-و یکی دیگر از مهمتری نکات این است   که شاید این امر در ابتدا سخت باشد و شما نتوانید ان را ترک کنید ولی نکته اصلی این است که شما نا امید نشوید
    12- سعی کنید در ابتدا برای خود فواصل کوتاه تعیین کنید و سپس کم کم فواصل را زیاد کرده و ان را ترک کنید(البته بستگی به اراده افراد دارد )
    13-در رابطه با افراد متاهل نیز پیشنهاد میکنم که هر گاه و در هر زمانی که نیاز داشتند به سراغ همسر خود بروند
    و نکته اخر من در مورد همسرا افرادی است که خود ارضایی میکنند و ان این است که سعی کنند که خلا جنسی برای همسران خود به وجود نیاورند حتی اگر خود به هیچ عنوان تمایلی به این امر ندارند(زیرا این عمل نه تنها باعث خود ارضایی بلکه باعث مشکلات خیلی بزرگتری در اینده خواهد شد.
    در انتها نیز از تمامی دوستان به خاطر زیاده گویی های خودم عذر خواهی میکنم و امیدوارم که این نکات هرچند کوچک به دردشان بخورد
    حق نگهدارتان

تشکر شده توسط : 5 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید