شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

دیدن خون پس از رابطه

1. سلام دوستات لطفا منو راهنمایی کنین.حدود یکماه از ازدواجم و اولین ارتباط جنسیم میگذره.در اولین ارتباط و در اثر ازالهبکارت خونی دیده نشد. در طی این مدت 4 یا 5 بار رابطه داشتم. پس از 4امین نزدیکی که داشتم بعد از نزدیکی متوجه مقدار کمی لخته خونی شدم وبعد از اون مقدار کمی لکه بینی داشتم. در 5امین ارتباطم هم بعد از نزدیکی متوجه مقدار خیلی خیلی کم لخته خونی شدم. اما صبح بعد از رابطه در دستشویی متوجه خونریزی از واژن شدم.این خونریزی به صورت خون بود نه لخته خونی!و بعد از اونم دیگه دیده نشد. میخواستم بدونم علت این مسیله چیه؟ایا مربوط به بقایای پرده میشه؟ به شکل رابطه بستگی داره؟یا مشکل دیگه ای هست؟

2. aftabgardoon2 نوشته است: سلام دوستات لطفا منو راهنمایی کنین.حدود یکماه از ازدواجم و اولین ارتباط جنسیم میگذره.در اولین ارتباط و در اثر ازالهبکارت خونی دیده نشد. در طی این مدت 4 یا 5 بار رابطه داشتم. پس از 4امین نزدیکی که داشتم بعد از نزدیکی متوجه مقدار کمی لخته خونی شدم وبعد از اون مقدار کمی لکه بینی داشتم. در 5امین ارتباطم هم بعد از نزدیکی متوجه مقدار خیلی خیلی کم لخته خونی شدم. اما صبح بعد از رابطه در دستشویی متوجه خونریزی از واژن شدم.این خونریزی به صورت خون بود نه لخته خونی!و بعد از اونم دیگه دیده نشد. میخواستم بدونم علت این مسیله چیه؟ایا مربوط به بقایای پرده میشه؟ به شکل رابطه بستگی داره؟یا مشکل دیگه ای هست؟

بکارت شما احتمالا طی چندین رابطه ازاله شده و نه در رابطه اول
    این خونی که میبینید مربوط به بکارت بوده و همیشه بعد ازاله بکارت چنین مواردی رخ میده و جای نگرانی نیست

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  3. خدمت دوست عزیزم

یکی از دوستان من که در قاعدگی اش مشکل داشت، اینجوری مثل شما بود. دوست من دوره های پریود منظمی نداشت و پیش می اومد که 3 یا 4 ماه بین هر بار پریود شدنش فاصله می افتاد.. اما هر بار که یه رابطه ی جنسی کامل (دخول واژنی) رو انجام می داد بلافاصله به خونریزی دچار می شد و پریود می شد.. به خاطر همین دکترش بهش گفته بود مشکل قاعدگی ات بعد از ازدواج و با داشتن یه رابطه ی جنسی منظم و همیشگی، بهبود پیدا خواهد کرد.
    ازاله ی پرده ی بکارت، همیشه یکدفعه و در طی یک بار رابطه اتفاق نمی افته! ممکنه قسمت هایی از بافت پرده ی بکارت باقی بمونه که اونم ممکنه به خاطر قطر آلت مرد یا زمان کوتاه رابطه و ورود و خروج آلت درون واژن و یا هر چیز دیگه ای امثال اینها، اتفاق بیفته.. وقتی قسمت هایی از بافت پرده باقی می مونه در ارتباط های بعدی و در اثر ورود آلت به درون واژن اون قسمت ها هم از بین می رن و اینطوری بکارت به طور کامل از بین می ره.. البته همیشه با از بین رفتن بافت های باقی مونده ی پرده ی بکارت، خونریزی اتفاق نمی افته، این مورد به نوع بکارت مربوط خواهد بود. زمانی که بعد از هر بار رابطه، معمولا، خونریزی اتفاق می افته، ممکنه مربوط به زخم شدن یا هر ناراحتی دیگه ی درون واژن باشه که اگه زیاد و طولانی اتفاق بیفته باید سریعا تحت معاینه و درمان قرار گرفته بشه.. چون اگه آلت مرد درون واژن خانم رو زخمی کنه یا به بافت درونی واژن صدمه ای وارد بشه و درمان نشه باعث ناراحتی های بعدی برای شخص خانم خواهد بود و البته در روابط جنسی هم تاثیر گذار می شه چون برای خانم درد و سوزش  رو به همراه داره.
    توصیه ی من به شما دوست عزیزم اینه که اول به یه پزشک مراجعه کنین تا مطمئن بشین بکارتتون از بین رفته یا نه؟ و البته باهاشون در مورد مشکلتون مشورت کنین و همه چیز رو کامل و صادقانه براش شرح بدین تا بتونه بهترین راهنمایی ها رو براتون داشته باشه
    یه توصیه ی دیگه هم براتون دارم که پوزیشن های مختلف رو برای رابطه تون امتحان کنین و سعی کنین معاشقه و پیش نوازی های طولانی داشته باشین و زیاد خشونت و عجله در رابطه تون نداشته باشین.
    امیدوارم که از زندگی مشترک و رابطه های قشنگتون، نهایت لذت رو ببرین

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  4. samar110

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام .
    من 26 فروردین امپول ای وی اف راتزریق کردم .و دیشب بعد از نزدیکی لکه خون ولکه بینی دارم میخواستم بدونم علتش چیست؟خیلی میترسم
    ممنون

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید