شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 39

آیا احتمال حاملگی هست؟ (راهنمای دقیق قدم به قدم)

1. lili4532 نوشته است:
    sepideh90 نوشته است:
    lili4532 نوشته است: سلام
    من ۱۰ فروردین ‍پریود شدم.روز ۱۶ فروردین یه رابطه سطحی داشتم که بلافاصله قرص اووسیز.۷۵/.(لوونورژسترول) و ۱۲ ساعت بعدش یکی دیگه خوردم.
    ۲۱ فروردین به مدت ۳ روز خونریزی خیلی کم داشتم که روز اول یکم بیشتر و دو روز بعدی خیلی خیلی کم بود.نمی دونم پریود محسوب می شه یا نه.
    روز ۳۱ فرورین یه رابطه داشتم که دست نامزدم که به پیشاب خودش آغشته بود به آلت من مالیده شد.
    با این فاصله های کم نمی دونم که دوباره قرص بخورم یا نه؟
    نمی دونم تاریخ پریودیمو باید همون ۱۰م حساب کنم یا ۲۱م بوده؟چون اگه ۲۱ بوده تو روز خطرناک این کار انجام شده.؟؟؟؟
    ممنون

دوست عزیز
    بعد از استفاده از روش اورژانس و. بروز پریودی معمولا طبق فواصل معمل پریود خواهید شد مثلا اگر 28 روز ه بوده دوباره 28 روز بعد باید پریود بشید.با توجه به شرح رابطه شما بنظر بنده هم نیازی به مصرف روش اورژانس نیست و اینکه اگر بیش از 1 بار در هر سیکل استفاده بشه معمولا تاثیر گذار نیست چون اصلا نظم تخمک گذاری رو تحت تاثیر قرار داده.اگر فقط تماس با پیشاب بوده و کاملا به قسمتهای داخلی واژن و یا لبیوم هاای داخلی مالیده نشده ریسکش کمه.اگر نامزدتون قبل نزدیکی هم ادرار کرده باشن باز هم میزان اسپرم موجود تو پیشابشون کمتر بوده.
    باز هم انتخاب نهایی با شماست،سعی کنید در روابطتون از کاندوم استفاده کنید

ببخشید یعنی ۲۸ روز بعد از ۱۰فروردین یا ۲۱ فروردین؟من نمی دونم کدوم رو باید حساب کنم؟

دوست عزیز
    شما چون از روش اورژانسی استفاده کردید بنابراین تاریخ معمول عادت ماهانتون بهم ریخته شده و چون 21 خونریزی داشتید باید از همین روز حساب کنید
    البته ممکن هست این ماه 28 روزه نباشه و کمی جلو عقب بره که نگران نباشید

2. سلام

24 سالمه پری منظم فقط هر ماه دو روز جلو می افته. 25 فروردین پریود شدم 1 اردیبهشت پاک شدم

تاریخ های 9و10(دیروز و امروز)رابطه داشتم. که تمام اسپرم داخل ریخته شد. احتمال بارداری هست؟

چقدر؟

3. miadjoon نوشته است: سلام

24 سالمه پری منظم فقط هر ماه دو روز جلو می افته. 25 فروردین پریود شدم 1 اردیبهشت پاک شدم

تاریخ های 9و10(دیروز و امروز)رابطه داشتم. که تمام اسپرم داخل ریخته شد. احتمال بارداری هست؟

چقدر؟

از اون جایی که رابطه در روزهای پرخطر انجام شده و منی هم داخل ریخته شده احتمال بارداری زیاده.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 39 از 39
رفتن به صفحه :    ... 39

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید