شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

چند سوال درباره اندازه آلت، جذابیت و خودارضایی

1. ariubarzan نوشته است: درود
    از اینکه می بینم هنوز کسانی هستند که چشمشان را برروی دردهای هم میهنان و همنوعان خودنبسته اندواینگونه مفید ومستمردرپی افروختن فانوس امید دیگرانند به این کهن بوم وبر افتخار می کنم
    من یک آموزگارم. آموزکار کلاس اول ابتدایی.مشکلی دارم که مرا تا مرز خودکشی کشانده است.از دوستان خواهش می کنم صادقانه و بدون ترحم لطف کنند و راهی را پیش پای بنده بگذارند.من مشکل کوچکی آلت تناسلی دارم(نعوظتا 10 می رسد و وقتی خط کش را کمی درون چربی بالای آلت می فشارم طول آن به 5/11 می رسد و محیط آن حدود 10 سانت ولی چون درحالت نعوظ به طرف شکم بالا می آید وقتی آن را برای اندازه گیری موازی با سطح زمین قرار میدهم از حالت نعوظ کامل خارج وطول آن کمتر می شود) راستش از آن جا که فعلا قصد ازدواج نداشتم آن قدر به اندازه ان و نگرانی درارضانکردن طرف مقابل فکر نکرده بودم ولی ازوقتی که پدر کارگرم با پس انداز یک عمرخودش اقدام به ساخت خانه برای زندگی اینده ام کرده و البته دوست داشتن دختری از طرف خودم و نیز داشتن اندک درامد وشغل ثابت واصرار مادرودوستان وآشنایان به ازدواج کردنم به اندازه آلتم حساس شدم و با  مطالعه این سایت متوجه نقص خودم شدم که حدود یک ماه است زندگی مرا تبدیل به جهنم کرده و دیگر فقط روز را شب می کنم و شب را روز شوق و شور سابق برای تدریس وخدمت به آینده سازان فردا را ندارم و دیگر حتی دنبال راه های آسان برای خودکشی میگردم .چون قیافه ام بد نیست وبا اینکه 26 سال دارم همه می گویند خیلی جوانتر به نظر می رسم و ازمن دلیل ازدواج نکردن را می پرسند ولی من چگونه به پدری که با ایثار وفداکاری بای من خانه می سازد و به مادری که تمام رویایدیدن من در لباس دامادی است بگویم که من مشکل دارم چگونه . این را هم بگویم که به دلیل ناامیدی های زیاد و فشارهای فراوان به عمل شنیع خودارضایی که خیلیوقت بود ترک کرده بوم روی آوردم که قسم خورده ام اگر مشکلی نداشتم نزدیک آن عمل هم نروم دچار انزال زودرس هستم وبااین کار خودکشی تدریجی می کنم . دوستان عزیر خواهش می کنم اگر مشکل من قابل رفع است به خاطر پدرو مادرم که شده به من اطلاع دهید چون دیگر کم آورده ام و طاقت ندارم خواهش می کنم صادقانه بگویید تا تکلیفم روشن شود .درضمن شماره های متخصصین ارولوژی نزدیکترین شهر را گیر آورده ام وزنگ زده ام ولی چون مسافت ما تا آنجا حدود 7 ساعت است و اکثر آن ها بعدازظهر مطب هستند نتوانستم کلاسم رادوروز رها کنم و به آن جا مراجعه کنم
    با سپاس و آرزوی تندرستی همه شما دوستان عزیز

سلام معلم جون (ياد معلم كلاس اول خودم افتادم چقد مرد نازنيني بود)

ميشه بگي شما كجاي اين سايتو خوندي كه فهميدي مشكل داري؟؟؟
    اريو برزن جون طول الت 10 سانت مشكلي برا باروري به صورت طبيعي نداره. اين ازين خيالت راحت راحت باشه. اينقدم خط كشو تو خودت فرو نكن!

اما ارضا كردن همسر اينده ...

شما بايد بدوني كه ارضا كردن همسر ايندت (ايشالا كه هر چه سريعتر دوماد شي و مامان باباتو شاد كني) فقط و فقط دخول ني. بسته به طرفت شما ميتوني با چن تا بوسه و نوازش ايشونو به ارگاسم برسوني. به شما توصيه ميكنم مطالب سايتو بخون، نحوه ي انجام معاشقه رو ياد بگير، ببين هدف از رابطه جنسي چيه (اخه همه چي دخول و تلمبه كه ني عزيزم) به جاي اينكه به خود كشي فك كني اداب رختخوابو ياد بگير، پوزيشناي مختلف و متنوع رو ياد بگير و ...  

زود انزالي به اين ميگن كه شما طرفتو كه حين رابطه ميبيني بدون اينكه خودت كاري كني زير 2 دقيقه انزال داشته باشي. شما كه مجردي و رابطه اي با كسي نداشتي چه جوري فهميدي زود انزالي داري اخه؟؟؟؟!!!! تازه به فرض محالم كه زود انزالي داشته باشي بعد از چن رابطه اونم حل ميشه. ديگه جونم برات بگه كه واژن خانما با هر التي ادابته ميشه و هر التي رو تو خودش جا ميده و اينم بدون كه طول كانال واژن 10 - 12 سانت بيشتر ني.
    فقط مطالعه تو بيشتر كن. از همين سايت ميتوني شروع كني. منتظر خبر دوماديت هستيم.

تشکر شده توسط : 11 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 3 از 3
رفتن به صفحه    3

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید